UWAGA na wyłudzenia i próby włamań do kont użytkowników SU!!

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

AvenumDostarce pisze:Zasadniczo przyjacielu, zdobywco pracy marzeń, więdzący wszystko, zarobasie życia, pewnie z kontraktem marzeń, jak Cristiano Ronaldo w Juve zachowujesz się jak na SU tzw. żółtki

Długo by opowiadać...

AvenumDostarce pisze:[b]Odpowiadasz na pytania jakie chcesz, odnosisz się do czego chcesz....Tam to możesz robić jasne, w końcu możesz komuś bana dać i inne, pokazać, dowartościować się jaką to masz władzę...Tylko niestety przyjacielu tu Władcą nie jesteś i nie będziesz...taka mała różnica nie??

Niby jestem tutaj zwykłym użytkownikiem, ale powiem Ci, że po mojej rejestracji Administrator bardzo grzecznie tutaj ze mną dyskutował. Z resztą czytając ten tekst odnoszę wrażenie, że masz jakiś poważny kompleks. Nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą, bo może Cię nie starczyć ;)

AvenumDostarce pisze: pewnie nieprzyzwyczajony??

Jest miło i sympatycznie... a dzięki Tobie to w sumie i zabawnie.

AvenumDostarce pisze:Jeśli naprawdę chcesz coś powiedzieć to odnieś się do moich odpowiedzi?? zapraszam do dyskusji...

Gdyby były mądrzejsze to pewnie bym to zrobił. Mogę jednak dać Ci jeszcze jedną szansę!

AvenumDostarce pisze:Czy tylko na szkoleniu na Moderację na SU was nauczyli spierdalać jak padają ciężkie pytania????
Zrobiłeś przyjacielu jeden wielki błąd - chyba cię jeszcze nie nauczyli koledzy - tzw. mieć wyjebane na to co piszą co uważają i nie udzielanie się....

Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować? :)

AvenumDostarce pisze:Pewnie jutro dostaniesz reprymendę że po co się udzielasz i wchodzisz w dialog - ale niestety taka rola pionka w tej zabawie :)

Nie sądzę by się ktoś np. Tobą przejmował.

AvenumDostarce pisze:Bo na miejscu twoich przełożonych to ja bym ci z domu zakazał wychodzić i się nie odzywać, zero argumentów konkretnych nic...po prostu się czuje jakbym próbował nawiązać dyskusję z totalnym zerem intelektualnym - no ale zapewne to moje doznania - ale wiesz czym najbardziej wygrałeś przyjacielu ???? "przecież ona pierw napisze do moderacji" - hahahaha pierw to tu są posty bo wy kurwa nawet na proste sprawy odpowiadacie tydzień lub w ogóle...zresztą każdy użytkownik co przez kontakt próbował coś ugrać czy dowiedzieć się zdaje sobie z tego sprawę - mimo wszystko pozdrawiam :) i życzę utrzymania zajebistej posady, tylko jak ją chcesz utrzymać nie udzielaj się nigdzie, bo tylko sobie życie skomplikujesz a po ci to, w końcu masz pracę marzeń i władzę !

Nikt nie karze Ci wychodzić ze swojej ciasnej, alternatywnej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:Spróbuj się postawić w rolę inwestora - czy chciałbyś tracić pieniądze i modernizować w starą wersją strony, kiedy nowa jest praktycznie na ukończeniu?

Czy to znaczy, że obecna wersja szołapa za jakiś czas zniknie bezpowrotnie?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
esper pisze:Spróbuj się postawić w rolę inwestora - czy chciałbyś tracić pieniądze i modernizować w starą wersją strony, kiedy nowa jest praktycznie na ukończeniu?

Tak. Aktualna wersja strony jest dosłownie antyczna (ciekawe kto pamięta jeszcze jasną wersję SU?) i po prostu musi umrzeć ;)
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:
nobody69 pisze:

Tak. Aktualna wersja strony jest dosłownie antyczna (ciekawe kto pamięta jeszcze jasną wersję SU?) i po prostu musi umrzeć ;)

Rozumiem, że nową wersją będzie beta, którą niedawno testowaliście?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
esper pisze:
nobody69 pisze:

Rozumiem, że nową wersją będzie beta, którą niedawno testowaliście?

Tak, choć sporo nowych funkcji tam doszło od czasu, gdy beta była wystawiona dla wszystkich by mogli się do niej przyzwyczaić. Moderacja też już bodaj zdradziła, że można się spodziewać m.in grupowych sesji. Nie róbmy jednak offtopa. Widziałem bodaj topic do bety.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:Tak, choć sporo nowych funkcji tam doszło od czasu, gdy beta była wystawiona dla wszystkich by mogli się do niej przyzwyczaić. Moderacja też już bodaj zdradziła, że można się spodziewać m.in grupowych sesji. Nie róbmy jednak offtopa. Widziałem bodaj topic do bety.

Niech zgadnę - będzie to jedyna użyteczna nowość po wprowadzeniu zmian, prawda?
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:
AvenumDostarce pisze:Zasadniczo przyjacielu, zdobywco pracy marzeń, więdzący wszystko, zarobasie życia, pewnie z kontraktem marzeń, jak Cristiano Ronaldo w Juve zachowujesz się jak na SU tzw. żółtki

Długo by opowiadać...

To to mnie akurat najmniej interesuje tak szczerze...

esper pisze:Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować? :)

Normalnie od pierwszego posta twojego to łatwo wychwycić kim jesteś, w końcu przedstawiasz się z imienia i nazwiska :)

esper pisze:
AvenumDostarce pisze:Pewnie jutro dostaniesz reprymendę że po co się udzielasz i wchodzisz w dialog - ale niestety taka rola pionka w tej zabawie :)

Nie sądzę by się ktoś np. Tobą przejmował.

To jest właśnie podsumowanie całej rozmowy, na Showup.tv nikt się niczym nie przejmuje i traktuje swoich klientów, że każda inna firma, cokolwiek innego z takim podejściem do klienta już by dawno nie istniało...Kontakt - każdy wie jak działa...przez ostatnie 3 tygodnie ciągłe zacinanie się transmisji, wyrzucanie z transmisji...ale oczywiście jest wszystko super...
Ludzie wam odchodzą, bo privki czasem się tak zacinają, że szkoda pieniędzy wydawać, transmitujące - każda co zna choć trochę język zaczyna szukać alternatywy....ale jest wszystko super i cool :)

esper pisze:Masz rację. Moim klientem jest showup. Nie ludzie, którzy są na tym forum - tym bardziej nie Ty. P.S. Ja nikomu z inwektywami tutaj nie wyjeżdżam, ale niektórym sprowadzenie na ziemię dobrze zrobi ;)

Tylko dzięki klientom ShowUp czyli ludziom udzielającym się na tym forum - Ty masz klienta - ale w sumie, co cię to obchodzi...a teksty używane w stylu "ile masz lat", "rozrysować ci to" "same plusy nadające sprzęt wymieniły" - pokazują tylko w jasny sposób jakich ludzi zatrudnia i na jakim poziomie - Showup :) a później tak wszystko działa, że nie działa...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

NoMoreTears pisze:
esper pisze:Tak, choć sporo nowych funkcji tam doszło od czasu, gdy beta była wystawiona dla wszystkich by mogli się do niej przyzwyczaić. Moderacja też już bodaj zdradziła, że można się spodziewać m.in grupowych sesji. Nie róbmy jednak offtopa. Widziałem bodaj topic do bety.

Niech zgadnę - będzie to jedyna użyteczna nowość po wprowadzeniu zmian, prawda?

Dojdą też emotki (z których pewnie Bolek się ucieszy)
pojawi się dźwięk napiwków, nowy layout strony, oraz inne nowe segmenty pod oknem transmisji wraz z samym profilem.
Oby te zmiany się dobrze przyjęły.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

AvenumDostarce pisze:
esper pisze:

Długo by opowiadać...

To to mnie akurat najmniej interesuje tak szczerze...

Temu Ci tego oszczędzam ;)
AvenumDostarce pisze:
esper pisze:Wolno łapiesz kolego, więc Ci pomogę. Nie jestem moderatorem, a developerem. Wiesz kim jest developer czy mam Ci to rozrysować? :)

Normalnie od pierwszego posta twojego to łatwo wychwycić kim jesteś, w końcu przedstawiasz się z imienia i nazwiska :)

Marka, tak jak Ronaldo ;)

AvenumDostarce pisze:To jest właśnie podsumowanie całej rozmowy, na Showup.tv nikt się niczym nie przejmuje i traktuje swoich klientów, że każda inna firma, cokolwiek innego z takim podejściem do klienta już by dawno nie istniało... Kontakt - każdy wie jak działa...przez ostatnie 3 tygodnie ciągłe zacinanie się transmisji, wyrzucanie z transmisji...ale oczywiście jest wszystko super...
Ludzie wam odchodzą, bo privki czasem się tak zacinają, że szkoda pieniędzy wydawać, transmitujące - każda co zna choć trochę język zaczyna szukać alternatywy....ale jest wszystko super i cool :)

A teraz spróbuj użyć swojej inteligencji i odpowiedz sobie na bardzo proste pytanie - czy gdyby właściciele showup'a widzieli, że owa zmiana technologii spowodowała spadek dochodów serwisu, to nie rozkazaliby by po prostu tego wszystkiego cofnąć? Choćby tylko na kilka miesięcy by dopracować technologię. Pomyśl! Wydaje się to przecież logicznie. Nie działa, dochody spadają, to robimy krok wstecz! Podpowiem Ci - nic takiego nie miało miejsca. Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych. Jest super i jest cool! Ale no tak, skąd Ty to mogłeś wiedzieć?

AvenumDostarce pisze:
esper pisze:Masz rację. Moim klientem jest showup. Nie ludzie, którzy są na tym forum - tym bardziej nie Ty. P.S. Ja nikomu z inwektywami tutaj nie wyjeżdżam, ale niektórym sprowadzenie na ziemię dobrze zrobi ;)

Tylko dzięki klientom ShowUp czyli ludziom udzielającym się na tym forum - Ty masz klienta - ale w sumie, co cię to obchodzi...a teksty używane w stylu "ile masz lat", "rozrysować ci to" "same plusy nadające sprzęt wymieniły" - pokazują tylko w jasny sposób jakich ludzi zatrudnia i na jakim poziomie - Showup :) a później tak wszystko działa, że nie działa...

To tak nie działa. Nikt nas nie rozlicza za to, że ktoś nas lubi. Liczą się słupki... tylko i wyłącznie. Czas zejść na ziemię ;)
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

No dobrze. Wszystko pięknie, ładnie. To ja jako transmitująca mam pytanie - dlaczego zatem pojawił się nowy, totalnie niedopracowany wkurzający Player, skoro odsłona nowego portalu jest już tak bliska, a Flash do tej pory nie przestał by wspierać transmisji?! Nadające zmieniły komputery - to teraz moje pytanie brzmi, ile dziewczyn obwinia w dalszym ciągu posiadane sprzęty i łącza? Ile dziewczyn pisało do mnie w prywatnych co zrobić, jak sobie poradzić, bo był moment kiedy mi nic nie cięło... Niejedna sugerowała, że musi oddać sprzęt do naprawy.
Co do samego już "wyłudzania żetonów" - to forum od wielu lat pełni funkcję nie tylko ostrzeżeń przed nieuczciwymi nadającymi, ale też jest miejscem do zorientowania się czy ogólna awaria SU ma miejsce również u innych, czy słynna afera z puszczonym przelewem, który miał problem by kilka tygodni dotrzeć na konto bankowe dotyczy większej ilości transmitujących... Przykładów jest wiele. A więc i owszem, gdyby mnie spotkało przywłaszczenie żetonów na jakieś nieznane mi konta użytkowników - również próbowałabym się właśnie TUTAJ zorientować, czy byłam jedyną "ofiarą".
Czepianie się Administratorów forum o skrypty jest dla mnie niemiłym zaskoczeniem.
Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera.
A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.
:papa:
Niepoprawna nimfomanka :girl_haha:
Awatar użytkownika
szefowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hm...
Nick na ShowUp.tv: szefowa

esper pisze:Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych

Obraz na HTML'u jest zdecydowanie dużo ładniejszy niż na Flash'u więc to duży plus, ale tak gwoli ścisłości, to na androidzie (smartfonie, tablecie czy smartTV) SU można było oglądać już od ponad 3, 4 lat ;p ...kwestia przeglądarki.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

szefowa pisze:No dobrze. Wszystko pięknie, ładnie. To ja jako transmitująca mam pytanie - dlaczego zatem pojawił się nowy, totalnie niedopracowany wkurzający Player, skoro odsłona nowego portalu jest już tak bliska, a Flash do tej pory nie przestał by wspierać transmisji?! Nadające zmieniły komputery - to teraz moje pytanie brzmi, ile dziewczyn obwinia w dalszym ciągu posiadane sprzęty i łącza?

Tak jak wspominałem to już kilka razy na tym Forum. Przed wprowadzeniem WebRTC korzystaliśmy z Flasha. Niestety wszystkie przeglądarki już go blokują i za każdym razem wymaga on wydanie zgody na jego uruchomienie. Na początku przyszłego roku, czyli za 5 miesięcy od teraz przestaną one pytać o to w ogóle. Nic, po prostu Flash się nie uruchomi i tyle. Termin 2020 roku dotyczy tylko i wyłącznie usunięcia kodu tej wtyczki z samych przeglądarek. Jeżeli użytkownik (czy widz, czy nadający) nie zmieni plików konfiguracyjnych w swojej przeglądarce to Flash nie odpali wcale. Co by to oznaczało? Załóżmy, że transmitujący jest zmotywowany by zarabiać i posiedzi chwilkę i odblokuje sobie tego Flasha. Niestety widzowie tego po prostu robić nie będą...

Serwisy, które nie mają takiej technologii (a showup.tv jest jednym z pierwszych na świecie) po prostu nie będą mogły tworzyć transmisji publicznych i dziewczyny będę zmuszane do instalacji dedykowanego oprogramowania by je prowadzić, a to wymaga już na serio drogiego sprzętu.

Co do całego działania systemu. Ścieżka wygląda tak. Dziewczyna uruchamia transmisję - przeglądarka musi skontaktować się z kamerką i pobrać z niej obraz. W systemie może być też kilka różnych kamerek czy mikrofonów (bądź mądry i wybierz te właściwie). Ten obraz jest cały czas kodowany na jej komputerze. Jeżeli komputer jest za słaby (generowane jest za mało klatek na sekundę) - obraz będzie ciąć. Jeżeli kamerka nie dogaduje się z przeglądarką - powstaje później zoom (uszkodzone metadane). Może też nie widać części ekranu (sterowniki do kamerki) lub generować paski. Dalej ten sygnał trafia do naszych serwerów i jest przetwarzany, tak by mogli go obejrzeć widzowie. No chyba, że jakiś firewall lub inna wtyczka zablokuje sygnał (AdBlock). Jeżeli dziewczyna traci "paczki", lub ma za słaby Internet (może nawet jej skakać prędkość), co się wówczas dzieje? Obraz zaczyna skakać, lub de-synchronizuje się dźwięk. Może się tak dziać przez jej Wi-Fi, ale też przez łącza światłowodowe jej operatora. Nie dalej jak wczoraj pracowaliśmy z T-mobile nad ich "drutami". To nie koniec. Taki stream trafia do serwerów krańcowych i dopiero to z nich widzowie odbierają obraz, który mogą obejrzeć. Jeżeli chociaż 1 rzecz w tym całym łańcuchu zawiedzie... to będzie padaka. Rzecz w tym, że nie mamy nad wszystkim kontroli.

I jasne, serwery też nie dały rady na samym starcie. Nie mówiąc o dostawcach. Te restarty o 23 to też była nasza wina i dopiero dostawienie kolejnych maszyn uspokoiło sytuację. Niemniej jednak jeżeli chcemy się wszyscy bawić na showupie to jeszcze chwilkę wytrzymać musimy.

szefowa pisze:Ile dziewczyn pisało do mnie w prywatnych co zrobić, jak sobie poradzić, bo był moment kiedy mi nic nie cięło... Niejedna sugerowała, że musi oddać sprzęt do naprawy.

Ja osobiście pomagałem masie dziewczyn wchodząc na ich komputery i przyznam szczerze... nie spodziewaliśmy się zobaczyć tego tam było. Laptopy miały po 8 lat, albo i więcej. Windows XP, którego dawno nikt nie wspiera (nawet Google nie wydaje Chrome na niego) królował na połowie tych komputerów. Po 10 sieci wi-fi na 1 kanale i straty pakietów na na poz 10-15%. Tak, przy Flashu to działało. Implementacja video Flasha dla nas jako programistów było świetna i bardzo za nią tęsknimy. Ale Flash umiera i niestety nowe technologie mają wyższe wymagania. Nie wybaczają też błędów jak Flash.

szefowa pisze:Co do samego już "wyłudzania żetonów" - to forum od wielu lat pełni funkcję nie tylko ostrzeżeń przed nieuczciwymi nadającymi, ale też jest miejscem do zorientowania się czy ogólna awaria SU ma miejsce również u innych, czy słynna afera z puszczonym przelewem, który miał problem by kilka tygodni dotrzeć na konto bankowe dotyczy większej ilości transmitujących... Przykładów jest wiele. A więc i owszem, gdyby mnie spotkało przywłaszczenie żetonów na jakieś nieznane mi konta użytkowników - również próbowałabym się właśnie TUTAJ zorientować, czy byłam jedyną "ofiarą".

Dalej nie rozumiem, czemu osoba, która miała akurat mnie na Skypie' miała wpierw lecieć tu na forum. Wybacz ;)

szefowa pisze:Czepianie się Administratorów forum o skrypty jest dla mnie niemiłym zaskoczeniem.

Gdyby ktoś pisał takie dodatki do stron mbanku, lub PKO myślę, że nikt by ich nie zainstalował.

szefowa pisze:Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera. A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.

Hahaha,
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

msn pisze:
esper pisze:Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych

Obraz na HTML'u jest zdecydowanie dużo ładniejszy niż na Flash'u więc to duży plus, ale tak gwoli ścisłości, to na androidzie (smartfonie, tablecie czy smartTV) SU można było oglądać już od ponad 3, 4 lat ;p ...kwestia przeglądarki.

Dlatego, że w czasach gdy projektowaliśmy obecne SU kamerki Internetowe nie pozwalały na uruchomienie proporcji ekranu 16:9. Nikt nie miał takich kamerek. Cała struktura strony została więc zaprojektowana pod te proporcje. Gdybyśmy teraz dali 16:9 mielibyśmy gigantyczne paski. Na szczęcie w nowej wersji jest już wszystko pod 16:9 zaprojektowane.
Awatar użytkownika
esper
Developer
Developer
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:
To jest właśnie podsumowanie całej rozmowy, na Showup.tv nikt się niczym nie przejmuje i traktuje swoich klientów, że każda inna firma, cokolwiek innego z takim podejściem do klienta już by dawno nie istniało... Kontakt - każdy wie jak działa...przez ostatnie 3 tygodnie ciągłe zacinanie się transmisji, wyrzucanie z transmisji...ale oczywiście jest wszystko super...

A teraz spróbuj użyć swojej inteligencji i odpowiedz sobie na bardzo proste pytanie - czy gdyby właściciele showup'a widzieli, że owa zmiana technologii spowodowała spadek dochodów serwisu, to nie rozkazaliby by po prostu tego wszystkiego cofnąć? Choćby tylko na kilka miesięcy by dopracować technologię. Pomyśl! Wydaje się to przecież logicznie. Nie działa, dochody spadają, to robimy krok wstecz! Podpowiem Ci - nic takiego nie miało miejsca. Słupki oglądamy codziennie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczególnie pod względem ruchu z urządzeń mobilnych. Jest super i jest cool! Ale no tak, skąd Ty to mogłeś wiedzieć?

Od słupków czy słupów to ty jesteś, to nie mój deal - tylko różnica polega na tym że kiedyś transmitujące zastanawiały się przed trans - ile zarobią? jak będzie? i inne - a teraz się zastanawiają czy ją w ogóle zrobią czy będą działać prawidłowo privki i inne, ludzie też przestają na privki wchodzić, z 1000 razy było pisane na forum że na SU nie ma sensu na dzień dzisiejszy bo to zatnie, to to tamto...Wy jesteście tak zajebiści że nawet głosu transmisji się nie da zmienić, jest albo nie ma...

AvenumDostarce pisze:
esper pisze:
Masz rację. Moim klientem jest showup. Nie ludzie, którzy są na tym forum - tym bardziej nie Ty. P.S. Ja nikomu z inwektywami tutaj nie wyjeżdżam, ale niektórym sprowadzenie na ziemię dobrze zrobi ;)

To tak nie działa. Nikt nas nie rozlicza za to, że ktoś nas lubi. Liczą się słupki... tylko i wyłącznie. Czas zejść na ziemię ;)

Ale to nie jest kwestia że ktoś was ma lubić człowieku, to jest podejście i stosunek do klienta...słupki dziś mogą byc wysoko, ale za kilka dni już mogą być nisko...Wam się chyba wydaje że macie nieśmiertelność i monopol na kamerki w Polsce...bo innego wytłumaczenia nie mam na tzw. butne zachowanie...

szefowa pisze:
Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera. A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.

Hahaha,

Nieważne czy ta osoba napisała głupotę czy nie ale jako w pewnym sensie człowiek reprezentujący interesy tej firmy - zachowanie na poziomie, wyśmiać transmitującą :) pełen profesjonalizm :) weź może dodaj do Avatara jeszcze numer komórkowy do siebie aby ludzie mogli dzwonić w sensie współpracy do Ciebie, bo z twoją kulturą reprezentowania interesów firmy i przebojowością - bardzo dużo nowych klientów zdobędziesz hahahaahaha :) bo przy takim profesjonalizmie twoim w wypowiedziach do klientów serwisu jak i osób przynoszących dochód firmie zaniedługo może ci się przydac kilka nowych projektów do zrobienia :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

esper pisze:
szefowa pisze:No dobrze. Wszystko pięknie, ładnie. To ja jako transmitująca mam pytanie - dlaczego zatem pojawił się nowy, totalnie niedopracowany wkurzający Player, skoro odsłona nowego portalu jest już tak bliska, a Flash do tej pory nie przestał by wspierać transmisji?! Nadające zmieniły komputery - to teraz moje pytanie brzmi, ile dziewczyn obwinia w dalszym ciągu posiadane sprzęty i łącza?

Tak jak wspominałem to już kilka razy na tym Forum. Przed wprowadzeniem WebRTC korzystaliśmy z Flasha. Niestety wszystkie przeglądarki już go blokują i za każdym razem wymaga on wydanie zgody na jego uruchomienie. Na początku przyszłego roku, czyli za 5 miesięcy od teraz przestaną one pytać o to w ogóle. Nic, po prostu Flash się nie uruchomi i tyle. Termin 2020 roku dotyczy tylko i wyłącznie usunięcia kodu tej wtyczki z samych przeglądarek.....

Szefowa pyta o co innego. Po co wprowadziliscie ewidentnie sprawiajaca ogromne problemy nazwijmy to "wersje przejsciowa" skoro podobno "na dniach bedzie zajebiscie dopracowana zupelnie nowa, dzialajaca, wersja SU oparta o WebRTC? To trzeba bylo zostawic stare SU na flashu dopiescic to nowe tak zeby nam szczeki opadly i wtedy zrobic "dobra zmiane".

esper pisze:Dalej nie rozumiem, czemu osoba, która miała akurat mnie na Skypie' miała wpierw lecieć tu na forum. Wybacz

Rozumiesz ze nie wszystkie transmitujace maja Skype'a do Ciebie i dlatego czesto gorzkie zale wylewane sa na forum.

esper pisze:Gdyby ktoś pisał takie dodatki do stron mbanku, lub PKO myślę, że nikt by ich nie zainstalował.

Gdybyscie Wy robili strony mbanku lub PKO to mysle ze nikt normalny nie trzymal by tam pieniedzy poniewaz istnieje silne konkurencja na tym rynku... taka drobna zlosliwosc z mojej strony ;) ale przyznasz ze monopol daje wam mozliwosc lekkiego naginania rzeczywistosci kosztem klientow portalu?

esper pisze:szefowa pisze:
Ja rozumiem, że ładnie brzmi, kiedy można się pochwalić, że "SU odnotowuje wyższe przychody". Ale bądźmy realistami. To nie jest zasługa jakże cudownego Playera. A czyja? Osoby, którą Administracja ShowUp uznała za hakiera.

Hahaha,

Coz...ja tak daleko nie pojde jak Szefowa i nie powiem ze wyzsze dochody to zasluga Fapki ale przyznasz ze to Fapka a nie WY:
-zrobil dziewczynom dzwieki napiwkow
-sprawil ze Lush mogl dzialac choc troche jak powinien
-zrobil skrypt dzieki ktoremu SU wyglada i czesto dziala lepiej
Takie sa fakty...
Wiem ze pisales ze inwestor nie chcial pakowac kasy w ulepszanie starego... no ale stary...please... skoro taki Fapka nieuk mogl takie cos zmajstrowac w kilka dni to przeciez Wam wybitnym developerom zajelo by to doslownie kilka minut... pyknelibyscie to w przerwie na kawe jedna reka i wszyscy byliby szczesliwsi.

Chcialbym wierzyc ze kiedy nadejdzie ta zapowiadana "wersja finalna", a to ponoc niedlugo... to bedzie zajebiscie i bedziemy zachwyceni. Niestety obserwujac ostatnie Wasze poczynania jestem bardzo sceptyczny. Pozyjemy, zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Ja rozumiem - biznes jest biznes. Nie ma też wątpliwości, że trzeba iść z duchem czasu, rozwijać się, bo świat nie stoi w miejscu... ale gaszenie niezadowolonych użytkowników tekstami typu "słupki się zgadzają" jest przynajmniej... nieeleganckie.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 112 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Tak jeszcze na szybko zeby zobrazowac jak jest "dobrze":

wczoraj, 1:27
szefowa pisze:Szczerze? Zastanawiam się nad przeniesiem się na stałe na zagraniczne, bo tam nie ma opcji, żeby ktoś dopuścił do takich problemów.
Całymi sercem (i cipką) zawsze ShowUp byl dla mnie priorytetem.
Był.

wczoraj, 1:37
Szczuplutka pisze:SU ma niestety monopol, dlatego może mieć w dupie parę godzin z nawalającym streamem..

wczoraj, 14:40
Irina pisze:Podczas takich turbulencji spoglądam na inne transmisje i u wszystkich jest dobrze tylko u nas takie cyrki. Przez takie coś jest właśnie problem z wiarygodnością skoro dostaję żetony i nagle znikam, a inni nie. Oddałam wczoraj żetony które dostałam i wszystko było ok , ale nigdy nie wiemy na kogo trafimy. Celu też już nie ustawiam bo stwiedziłam że to też nie ma sensu

dzisiaj, 13:50
Mirrabellka pisze:Niestety nadając transmisje nie wiem czy jest dobrze czy źle tylko po reakcji oglądających wiadomo, że znów coś jest nie tak. Głos nie pokrywa się z obrazem kilka sekund przesunięcia, znowu trzeba zmniejszać jakość, która automatycznie jest dobierana do prędkości internetu. Często na privie jeżeli ktoś chce włączyć swoją kamerkę zaczynają się kolejne komplikacje, wszystko się zacina, odświeżanie czas leci i zamiast skupić się na privie to wszyscy się wkurzają.

No ale przeciez walic to...jestesmy najlepsi, slupki sie zgadzaja :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Mnie też przeraża sposób wypowiadania się "developera".
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

Zaraz zapewnie padnie argument - że on się dostosowuje tylko do poziomu dyskusji :)

Że to nasza wina, że my to powodujemy, tak samo jak awarie na SU to nasza wina :)

Tylko problem w tym, że każda pojedyńcza osoba komentująca ten temat reprezentuje siebie, a nie w pewnym sensie swojego klienta - wyprzedzam odpowiedź :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Tak jeszcze na szybko zeby zobrazowac jak jest "dobrze":

wczoraj, 1:27
szefowa pisze:Szczerze? Zastanawiam się nad przeniesiem się na stałe na zagraniczne, bo tam nie ma opcji, żeby ktoś dopuścił do takich problemów.
Całymi sercem (i cipką) zawsze ShowUp byl dla mnie priorytetem.
Był.

wczoraj, 1:37
Szczuplutka pisze:SU ma niestety monopol, dlatego może mieć w dupie parę godzin z nawalającym streamem..

wczoraj, 14:40
Irina pisze:Podczas takich turbulencji spoglądam na inne transmisje i u wszystkich jest dobrze tylko u nas takie cyrki. Przez takie coś jest właśnie problem z wiarygodnością skoro dostaję żetony i nagle znikam, a inni nie. Oddałam wczoraj żetony które dostałam i wszystko było ok , ale nigdy nie wiemy na kogo trafimy. Celu też już nie ustawiam bo stwiedziłam że to też nie ma sensu

dzisiaj, 13:50
Mirrabellka pisze:Niestety nadając transmisje nie wiem czy jest dobrze czy źle tylko po reakcji oglądających wiadomo, że znów coś jest nie tak. Głos nie pokrywa się z obrazem kilka sekund przesunięcia, znowu trzeba zmniejszać jakość, która automatycznie jest dobierana do prędkości internetu. Często na privie jeżeli ktoś chce włączyć swoją kamerkę zaczynają się kolejne komplikacje, wszystko się zacina, odświeżanie czas leci i zamiast skupić się na privie to wszyscy się wkurzają.

No ale przeciez walic to...jestesmy najlepsi, slupki sie zgadzaja :lol:

Komin to Pan Developer nie ma ich na Skypie???? hahahahahahahhaha
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv: