wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Robinek29 pisze:Jest sporo prawdy w tym co piszesz, ale weź pod uwagę, że w tym konkretnym przypadku
ta konkretna prostytutka z pełną świadomością, premedytacją i zajebistą znajomością "marketingu" oraz męskiej psychiki
(może to przypadek) celowo okazywała / rozbudzała uczucia, by jeszcze bardziej podkręcić "klientów".
Robiła to z pełną premedytacją bajerując jednocześnie kilku "klientów", tak by walczyli ze sobą w imię tej jedynej słusznej "księżniczki".
Owa prostytutka bardzo szybko udostępnia do siebie kontakt poza "SU" mail / tel., aby manipulacje przebiegały jeszcze sprawniej.
Jednego dnia potrafiła zapewniać, że kocha Cię i szaleje, a następnego, że jest nikim i "gówno wiesz", bo przypadkiem dowiedziałeś się o innym.
Jest to osoba skrajnie zdemoralizowana, pozbawiona jakichkolwiek skrupułów, uczuć, czy sumienia, nastawiona jedynie na czerpanie
korzyści z naiwnych osobników, (tak też swego czasu dałem się na to nabrać).
.

Ależ oczywiście że robiła to z pełną premedytacja i podkręcała klientów.
Tak jak napisałem klient któremu wydaje się że jest ważny albo bardziej zauważony wróci a co za tym idzie zostawi więcej pieniędzy.
A jak mamy kilku takich klientów to dopiero biznes się kręci bo będą się prześcigać w robieniu prezentów dla swojej "księżniczki".
Mnie zastanawia jednak co innego, nie taniej by było zaproponować (a ogłoszeń jest multum) sponsoring jakiejś młodej studentce?
W większości przypadków wyglądają o niebo lepiej, nie trzeba znosić fochów i manier i przede wszystkim są na każde zawołanie.
No bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że ktoś szuka na takim portalu jak SU kogoś na stałe do poważnego związku...

faraon pisze:Chciałby przypomnieć , że portal Showup jak wiele tego typu powstał po to aby facet mógł popatrzeć na gołe cipy ewentualnie zwalić sobie i pójść spać a nie wdawać się w dyskusje z "gwiazdami" tam nadającymi .Większość pań tam nadająca jest ćwierć inteligentna bądź mega wyrachowana (to te mądrzejsze o dziwo takie taż tam są) więc proponuje nie patrzeć na czat ,wyłączyć głos aby nie słyszeć bełkotu pań nadających - zwalić i spać a życie będzie piękniejsze ;)

Otóż to. Te panie sprzedają tutaj usługi. Wszelkie inne niby emocjonalne zachowania to czysty marketing.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Robinek29 - no wiadomo każdego szkoda, ale na szczęście odkryłeś prawdę - i tak jak każdy z jej adoratorów i dających się robić w chuja to samo powinien zrobić, a nie dawać jej jeszcze zysk w postaci dawania żetonów...

Lepiej zrozumieć później system działania księżniczki, niż wogóle bo taki Spikel tłuk umysłowy będzie dalej wierzył że to ta "jedyna" haha i nawet jakby ją nakrył w pokoju ze swoim najlepszym przyjacielem jakby mu zasysała jajeczka to i tak by się uśmiechneła do niego, powiedziała: "Kochanie ale ja tylko chciałam sprawdzić jak inne smakują, i stwierdzam że twoje lepsze" haha - i by jeszcze buziaczka dał jej w usta - i powiedział rozumię haha :D

Najważniejsze Robinek, że pewien etap masz już za sobą i w przyszłości będziesz ostrożniejszy...

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

jakim pisze:Mnie zastanawia jednak co innego, nie taniej by było zaproponować (a ogłoszeń jest multum) sponsoring jakiejś młodej studentce?
W większości przypadków wyglądają o niebo lepiej, nie trzeba znosić fochów i manier i przede wszystkim są na każde zawołanie.

Amen :D zadawałem to samo pytanie jakieś 200 stron temu. Altenatywą było tez zwyczajne wzięcie panienki z roksy. Tym bardziej ze dla wszystkich zainteresowanych nie było żadną tajemnica ze Paule można było mieć w wygórowanej cenie 300/godzinę
Jedyny problem to ze mamy tutaj do czynienia z kolesiem jak Spikel który po wydaniu ok 150 tysięcy umawia się w końcu z dziwką mając podejście typu:
Spikel20 pisze:Dżentelmeni nie chodzą od razu na sex po pierwszym spotkaniu ale niestety trzeba mieć klasę a nie nasrane w głowie

To ja już nie mam pytań... I nawet nie dziwie sie Pauli ze ich dymala z kasy ile wlezie, przeciez oni sie wrecz prosili. Paula po prostu zagospodarowala niszowy rynek money-slave. :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:
jakim pisze:Mnie zastanawia jednak co innego, nie taniej by było zaproponować (a ogłoszeń jest multum) sponsoring jakiejś młodej studentce?

Amen :D zadawałem to samo pytanie jakieś 200 stron temu. Altenatywą było tez zwyczajne wzięcie panienki z roksy. Tym bardziej ze dla wszystkich zainteresowanych nie było żadną tajemnica ze Paule można było mieć w wygórowanej cenie 300/godzinę
Jedyny problem to ze mamy tutaj do czynienia z kolesiem jak Spikel który po wydaniu ok 150 tysięcy umawia się w końcu z dziwką mając podejście typu:
Spikel20 pisze:Dżentelmeni nie chodzą od razu na sex po pierwszym spotkaniu ale niestety trzeba mieć klasę a nie nasrane w głowie

To ja już nie mam pytań... I nawet nie dziwie sie Pauli ze ich dymala z kasy ile wlezie, przeciez oni sie wrecz prosili. Paula po prostu zagospodarowala niszowy rynek money-slave. :lol:

Wtedy jeszcze (5 lat wstecz) w niewygórowanej cenie 300 zł.
Tak pisali na Garsonierze :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

AvenumDostarce pisze:Robinek29 - no wiadomo każdego szkoda, ale na szczęście odkryłeś prawdę - i tak jak każdy z jej adoratorów i dających się robić w chuja to samo powinien zrobić, a nie dawać jej jeszcze zysk w postaci dawania żetonów...

Lepiej zrozumieć później system działania księżniczki, niż wogóle bo taki Spikel tłuk umysłowy będzie dalej wierzył że to ta "jedyna" haha i nawet jakby ją nakrył w pokoju ze swoim najlepszym przyjacielem jakby mu zasysała jajeczka to i tak by się uśmiechneła do niego, powiedziała: "Kochanie ale ja tylko chciałam sprawdzić jak inne smakują, i stwierdzam że twoje lepsze" haha - i by jeszcze buziaczka dał jej w usta - i powiedział rozumię haha :D

Najważniejsze Robinek, że pewien etap masz już za sobą i w przyszłości będziesz ostrożniejszy...

Dlatego chciałem to jakoś delikatnie opisać.
Nigdy by do tego nie doszło (nigdy bym tu nic nie napisał) gdyby nie Jej chora fałszywość,
o której przekonałem się dopiero całkiem niedawno. Sam Jej broniłem przecież. Przez myśl mi nie przeszło,
że koleżanka (przez 2 lata nie utrzymywaliśmy kontaktów) wyrośnie na taką pozbawioną sumienia "brak mi słów...".
Tak płakała, tak gadała jaki to Monti zły, Spikl debil i Ją zastrasza i inni, że po niej jadą, jakie to zjeby, że Ją dręczą, że szkalują,
że Szatanik ją potraktował "jak pierwszą lepszą" itp., itd.

Hard o Tobie też mówiła jakim jesteś, ale nie pękaj!
Wedle Jej wypowiedzi to Spikel to debil i psychol, a Monti wariat.

A to, że dostała parę zł od Robiego to nie ma znaczenia. Ja jaj nie żałuję i nie wypominam.
Pomyliłem się i tyle, bywa. Życie.

Postscriptum, wielu z Was miało i ma rację w temacie "odlotowej księżniczki".

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Robinek29 pisze:Hard o Tobie też mówiła jakim jesteś, ale nie pękaj!

Czekam na szczegóły.
Chętnie tak się dowiem co o mnie tobie mówiła. :!: :!: :!: :!:
A tu pewno przeprosiny i żetonki dotarły wiec wielkie I love you ŻAŁOSNY CYRK
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze:Hard o Tobie też mówiła jakim jesteś, ale nie pękaj!

Czekam na szczegóły.
Chętnie tak się dowiem co o mnie tobie mówiła. :!: :!: :!: :!:
A tu pewno przeprosiny i żetonki dotarły wiec wielkie I love you ŻAŁOSNY CYRK
[ Obrazek ]

Sławetny tekst Zizi "gówno wiesz" albo "chuja wiesz".

Takim teksem sypie jak nie wie co odpowiedzieć bo pytanie było za trudne, albo się oburzyła :-P

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Ciągle czekam dawaj :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Pewno to różniło się nieco od tego. :!:
Szkoda że nie mam wszystkiego z innego jej konta jak mnie bajerowała i jak się do mnie łasiła. :!: :!: :!: :!:
A tu coś na deser..
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

He he Hard jaki puppet master - wie jak uciszyć i ma możliwości :) Strach się bać, jak jakiś capo di tutti capi :)

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:He he Hard jaki puppet master - wie jak uciszyć i ma możliwości :) Strach się bać, jak jakiś capo di tutti capi :)

Spoiler:
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Z dupy chyba będą te przecieki jak staruszkowi popuści zatyczka analna albo pieluchomajtki nie będą trzymać :)

"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Hard ma kogoś uciszyć? No bez jej, chyba że telewizor, albo ta uciszana osoba padnie ze śmiechu. Widzę że zaczynają wyciekać screeny których to Hard przecież nie robi bo nie jest taki żeby screeny zbierać. Zaraz się okaże , że był jej powiernikiem i ostoją. Hard zrozum cokolwiek Ci ona pisała, jakby to dla Ciebie miło nie brzmiało to była tylko gra pod Twoją rentę z jej strony więc nie pogrążaj się wrzucaniem takich screenów. Ktoś Ci dobrze napisał parę postów wcześniej, odłącz się od internetu i idź na terapię, jak chcesz to ja Ci załatwię 1 konsultację gratis u psychologa, bo naprawdę pogrążasz się coraz bardziej i serio zaczyna być Ciebie tak po ludzku żal. Raz piszesz że nie szukałeś miłości, za chwilę piszesz wiersze i mówisz że oczekiwałeś szacunku. Im prędzej zrozumiesz że byłeś dla niej bankomatem i to takim z którym co by nie pisała nawet nie chciała się spotkać tym lepiej, ona Cię zawsze miała za dziada, napisała Ci że Cię lubi to po to abyś w miesiącu te 5000 żetonów jej w zębach przyniósł i skakał z radości że je przyjęła.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Po co tłumaczycie Sofcikowi.... To debil jest - nie zrozumie.

Jemu tylko czopki z rtęcią pomogą.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

A śmiejcie się bo tylko to potraficie.Ale wszedłem niestety w posiadanie takich informacji o których niejedna osoba nie chciała by zostały tu ujawnione ale ponieważ brzydzę się szantażem wiec wolałem już nie interweniować. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Sorry Hard ale te Twoje informacje to wyglądają na tak istotne jak numery które padły w totolotku wczoraj
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Spikel20 pisze:Hard pierdolisz pierdolisz już od 30 stron i żadnych konkretów nie masz jestes zwykłym pedofilem . I nic nie wiesz

A ty jebany złamasie zacznij już pisać list do jej rodziców bo lada moment znowu wyjebie cie na kolejna kasę.
Obrazek
Ktoś tu groszem nie śmierdzi.
Jebany bogacz... ŻAŁOSNA MĘSKA POKRAKA. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Heee Spikel musiałeś przelać swojej dziewczynie kilka żetonów bo inaczej nie chciała z Tobą gadać :laughingnew:

Obrazek

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

hardrockcaffe696 pisze:[ Obrazek ]

Ulga ale czy na pewno...
Ta.... ciągle siedzi mi w głowie.. masakra.
Myślałem ze mój hejt w czymś mi tu pomoże ale........
Ona jest jak rak który niszczy moje ciało.
Jak wódka która psuje wątrobę
Jak szlugi które niszczą płuca
A mimo to.......
No cóż cięgle mam słabość do pięknych i złych kobiet i niejedna taką już niestety w swoim życiu spotykałem.
I dla tego teraz wole być chyba już sam. :!: :!: :!: :!:

HAHAHAHAHHAHA kmiotek WOLI być sam :lol2: o ku.wa nie wyrobię hahahahaha!!!! LITOŚCI hardziu :lol2: :haha: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew: :yahoo: :dance3: !!!!!!!!!
Ku.wa „WOLI” :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Hahahahahahahah
Padnę ze śmiechu łobuzie! :laugh3:
To nie kwestia twojego wyboru tylko paskudnego ryja :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: .
Gdybym wstawił zdjęcia twojej twarzy, a obok niego zdjęcie gówna i napisał „znajdź 1 różnicę”. Ku.wa nikt by nie znalazł :mocking: :sarcastic: :sarcastic_blum: . Jesteś w ch.j szpetny, jak pisałem, gorzkie żale ci nie pomogły i nadal jesteś odrażający. Prezentujesz sobą 0 klasy, 0 szacunku, 0 honoru, 0 wszystkiego. Skończ pier.olić i wypie.dalaj tępy kmiocie na tą terapie co ci proponują :yes4: . Na pocieszenie napiszę, że teraz doceniam ten twój humor „mam klasę”, „WOLĘ być sam” :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: . Kiedyś uważałem, że twoje żarciki są denne, teraz je doceniam :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ty kawalarzu, ty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: jest:)
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Ulżyłeś sobie lalusiu. :!: :!: :!: :!:
Jesteś pewno kolejna męska pokraką która to nie ma nawet 100 żetkow żeby tak podarować swojej ulubienicy. :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna