wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wiesz co ci napisze Spajki ujawniając moją korespondencje do ciebie na czacie pokazałeś wszystkim jaką jesteś tylko marną gnidą.
Aha do waszej informacji ten sam spajki bym rano dla mnie całkiem milutki jak pisał do mnie pw.
Ja mam zasady wiec nie bój się niczego tu nie ujawnię.
Co byś nie pisał to i tak wszyscy tu widza że jesteś tylko i aż nędzna męska pizdą. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Hard trenował kung-fu i tenisa ziemnego , wątpie czy taki spikel co poza patroszeniem ryb nic nie umie, mógłby mieć do hardzia jakiekolwiek podejście
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Wiesz co ci napisze Spajki ujawniając moją korespondencje do ciebie na czacie

Na czacie to tak jakby nic nie pokazał , mało kto to przeczytał, niewielu tam siedzi. Było coś godnego uwagi czy same pierdoły potwierdzające życiową bezradność ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ty SPAJKI może skoro jesteś takim twardzielem to opisz nam to jak wyglądały twoje ''randki'' z nią.Ja wiem i nieźle się ubawiłem jak się dowiedziałem jak to wygladało.Męska pizda i do tego życiowy nieudacznik który nie wie co się z chujem robi. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

:good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Ty SPAJKI może skoro jesteś takim twardzielem to opisz nam to jak wyglądały twoje ''randki'' z nią.Ja wiem i nieźle się ubawiłem jak się dowiedziałem jak to wygladało.Męska pizda i do tego życiowy nieudacznik który nie wie co się z chujem robi. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Pizda wyzywa pizdę, że jest pizdą. No ubaw po pachy. :laughingnew: :laughingnew:
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

gracjano pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Ty SPAJKI może skoro jesteś takim twardzielem to opisz nam to jak wyglądały twoje ''randki'' z nią.Ja wiem i nieźle się ubawiłem jak się dowiedziałem jak to wygladało.Męska pizda i do tego życiowy nieudacznik który nie wie co się z chujem robi. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Pizda wyzywa pizdę, że jest pizdą. No ubaw po pachy. :laughingnew: :laughingnew:

Ta.. a teraz napisała kolejna pizda. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Chuja wiesz pizdo niemyta. To opowiedz jak wyglądały sam jestem ciekaw chuja wiesz chuja widziałeś i tyle w temacie pizdo życiowa

Ale napewno bys sie chciał dowiedzieć bo chuja wiesz jak zwykle. Tak jak błagałes Paulę żeby takiego śmiecia ktorym jestes odbanowala
Spikel20

Spikel20 pisze:Chuja wiesz pizdo niemyta. To opowiedz jak wyglądały sam jestem ciekaw chuja wiesz chuja widziałeś i tyle w temacie pizdo życiowa

Twoja księżniczka ma niestety za długi język i wszystko pewnemu typkowi w chwilach szczerości wypaplała... pewno oboje jak i ja mieli z tego niezły ubaw. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard przestan pierdolic jestes obłąkanay z tej starości już to słucham nieudaczniku jak bys cos wiedział to dawno napisal
Spikel20

Spikel20 pisze:Hard przestan pierdolic jestes obłąkanay z tej starości już to słucham nieudaczniku jak bys cos wiedział to dawno napisal

Poproś ładnie i odszczekaj kundelku co tu o mnie pisałeś to kto wie.. kto wie... :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Dwóch frajerów którzy dostali kopa w dupę od dziwki wyzywa i kłóci się który jest większym frajerem :taunt.:
A ja kiedyś miałem depresje bo myślałem, że nie jestem godny żyć na tej planecie....

Rafatus miał więcej honoru podczas srania do wiadra przy siedmiu tysiącach ludzi.

Skoro żaden z was mimo wielki starań nie wyruchał Wrednej to proponuje żebyście się spotkali i wyruchali nawzajem - zawsze to jakaś namiastka NajbrzydszejWeWsi.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Zrobiłem teraz krótki rachunek sumienia...i powiem wam że znajomość z nią kosztowała mnie tu plus minus jakieś 40000 zl .Czy to dużo czy mało to już oceńcie to sami.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Czy Ciebie Hard poyebalo??? wlasnie sie przyznajesz ze przejebales wartosciowo wiecej pieniedzy na zezi niz Spikel? Zakladajac ze on mieszka i pracuje w Norwegii to mozna przyjac ze wydal na nia ok polowe swoich srednich dochodow... Ty Hard jestes w Polandii i na biznesmena nie wygladasz... wiec 40k jak na Cb to fchuj chora kasa. No chyba ze sie pierdolnales o jedno zero?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

hardrockcaffe696 pisze:Zrobiłem teraz krótki rachunek sumienia...i powiem wam że znajomość z nią kosztowała mnie tu plus minus jakieś 40000 zl .Czy to dużo czy mało to już oceńcie to sami.

Wliczasz prowizje od prowidenta czy nie?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Czy Ciebie Hard poyebalo??? wlasnie sie przyznajesz ze przejebales wartosciowo wiecej pieniedzy na zezi niz Spikel? Zakladajac ze on mieszka i pracuje w Norwegii to mozna przyjac ze wydal na nia ok polowe swoich srednich dochodow... Ty Hard jestes w Polandii i na biznesmena nie wygladasz... wiec 40k jak na Cb to fchuj chora kasa. No chyba ze sie pierdolnales o jedno zero?

Przypominam ci że ja ją tu już znam ponad 3 i pół roku wiec się trochę tego uzbierało. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ścierwem jesteś i tyle i skąd ty byś wytrzasnął 40K? Twoją jedyną rolą było bycie błaznem i podnózkiem, bo nawet na sponsoring cie nie było stać. O ile spikel jest idiotą, że pozwolił sobie tyle czasu być wodzonym przez nos, tak przynajmniej można tu wskazać palcem na Paule, że to Jej zasługa. O tobie ciężko powiedzieć, że zostałeś w coś zmanipulowany bo byłeś na to zawsze za biedny i jedynie padłeś ofiarą własnej demencji i urojeń i teraz pokazujesz jak dwulicowy frajerze jesteś, bo jeszcze wczoraj błagałeś o unbana i pisałeś wierszyki, a teraz zaczynasz jakąś żałosną zemste za to, że sam jesteś debilem. Wiele razy jak i w tym wątku tak i na transmisjach dawano ci do zrozumienia, że jesteś zerem - mimo wszystko drążyłeś temat, więc pretensje mniej do siebie. Boli cie i to bardzo, że twoje wierszyki były chuja warte i uświadom sobie, że ZAWSZE KURWA I DLA KAŻDEJ będą i za każdym razem tak się to skończy, więc przestań w końcu krzywdzić kobiety, na które cie nie stać za to, że nie chcą być z życiowym nieudacznikiem i śmierdzącym żulem.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Czy Ciebie Hard poyebalo??? wlasnie sie przyznajesz ze przejebales wartosciowo wiecej pieniedzy na zezi niz Spikel? Zakladajac ze on mieszka i pracuje w Norwegii to mozna przyjac ze wydal na nia ok polowe swoich srednich dochodow... Ty Hard jestes w Polandii i na biznesmena nie wygladasz... wiec 40k jak na Cb to fchuj chora kasa. No chyba ze sie pierdolnales o jedno zero?

O dwa zera :D :D 40 koła na 3 lata to wychodzi około 13 tyś rocznie czyli 1000 zł z okładem małym na miesiąc toż to jest 3/4 renty. Hard matko jedyna za tą kwotę można co najmniej ze 3 razy w miesiącu dobrze poruchać u pro.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Widzę pieski szczekają hau hau hau. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Jeśli Hard kupował 5.000 zet na miesiąc to:
748 złotych (koszt kupna 5.000 żetonów) x 42 miesiące = 31.416 złotych

Do tego jak w każdym zawodzie - premie z okazji dnia kobiet, walentynek dla prowadzącej = może tak być, przy założeniu że tyle kupował miesięcznie :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Harda 5 k miesięcznie istnieje tylko w jego głowie, podobnie jak miłość do pauli i że jest atrakcyjnym facetem.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna