Diamonda/Avec_PIaisir

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Diamonda
03 cze 2018, 00:30

można pisać to sie odniose do tego co napisaliście Cruzen wiadomo jakie jest Twoje zdanie bo jesteś jej zakochańcem co do Komina to ja to według mnie zaczeła szukać atencji na siłe zeszła na niski poziom a że jest gwiazdą to ja sie dostosowałem czat się dołączył rugeryzmy poszły w ruch i sie jakoś tak potoczyło jak było xD w sumie dobrze że tak sie stało jedna mniej do utrzymania więcej dla innych będzie xD pozdrawiam świeć gwiazdo jak najdłużej :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: musiałem jebnąć troche emotek może hard też coś tutaj napisze

https://showup24.tv/Diamonda
https://showup24.tv/profile/Diamonda
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ..........
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 01:40

Widzisz mój drogi zamiast znowu zaczynać i pokazywać fochy i oburzenia odrzuconego zakochańa lepiej poszedł byś do lekarza( Naprawdę, i nie mówię Ci to jaka sobą mająca z Tobą wielką spine na miarę 2 wojny światowej, którą zacząłeś wywoływać a jako dawna przyjaciółka za która mnie niby tam miałeś :lol2: ) bo to, że pow że nie masz 20 cm to inna sprawa, możesz mieć urażone ego i wgl xD luzik. Ale to, że masz stulejke ( a liznelam trochę tematu, bo jednak zastanawiał mnie penis w takim stanie, którego w życiu na oczy nie widziałam ) , sprawdzałam jeszcze czy może podciąga się to pod jakiś typ penisa i niby jest taki typ „ołówek” ale on jednak ma widoczny żołędź. Wiem, że się tu nie przyznasz, że mam racje ( bo wstyd przed znajomymi ) ale naprawdę, jak pójdziesz teraz do lekarza to w najgorszej sytuacji czeka Cię obrzeżanie a im dłużej będziesz zwlekał tym większe prawdopodobieństwo ze Ci amputujący cześć penisa, możesz się nabawić stanów zapalnych ( bo ciężko jest dbać o higienę kiedy nie możesz żołędzia dokładnie umyć .... polecam płyn do higieny intymnej Biały jeleń dla alergikow. Co do tej śmiesznej gównoburzy , od zawsze Ci mówiłam, że masz małego i było spoko i były Żary i wgl cała akcja zaczęła się chyba od momentu kiedy napisałam, że „ Coebie nie chce, bo po Tobie musiałabym robotę wibratorem poprawić „ oczywiście mówiłam to w żartach xD Ciebie to uraziło Ok rozumiem ale nie bierz sobie do serca słów kogoś, kogo nawet nie znasz a tym bardziej panienki z kamerki :nono: Śmieszy mnie jedynie to w całej tej aferze, że zawsze jak się kłócisz to jedynym argumentem jakim dysponujesz to tym, że masz żetony No pracujesz i je masz No fajnie, No gdzieś ta wyplate musisz wydawać a ze siedzisz 24 h na dobę na SU to wydajes tu :yes4: ale nie rozpowiadają, że wielokrotnie do Ciebie pisałam, że jak mi dasz żetonki to już nie będę tak mówić, jeśli masz na to dowody to je pokaż :) równie dobrze mógłbyś zakończyć ta cała gównoburze wstawiając zdj swojego przyrodzenia :) ale nie Ty dalej będziesz to kontynuował jak obrażony 13 latek, jakimiś śmiesznymi docinkami, zaczynajac co chwile temat na forum, okey każdy ma jakiś fetysz xDDD a Komin bardzo dobrze napisał, i powinnismy to już zakończyć i dać sobie po razie :ok: a i w sumie nie wiem czy wiesz, ale cisniesz wirtualnej panie, wiec wcale mnie to nie rusza, cokolwiek byś nie zrobił GWIAZDECZKI to nie ruszy :air_kiss: Ale z jednym Ci przyznał racje, napisałeś kiedyś ze Ty tu będziesz a ja stad odejdę z płaczem ... owszem Ty tu zostaniesz a ja odejdę lecz bez płaczu, dla mnie SU to tylko epizod, dla Ciebie najwidoczniej cały świat, skoro Cię boli opinia innych :) I dziękujesz ciepłe słowa postaram się świecić jak najdłużej, natomiast ja Tobie życzę troszkę rozumku bo jednak Mężczyzna 27 letni nie powinien się tak zachowywać :) Pozdrawiam Pańcia Diamcia :heart: :heart: :heart: ( teraz możesz próbować mnie zniszczyć :good3: )
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
„Rzeczy, które denerwują teriera, mogą nic nie znaczyć dla doga niemieckiego"

Nieuhonorowana stalkerka małych penisów
Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Diamonda.
Nick na ShowUp.tv: Diamonda

03 cze 2018, 02:00

dalej szukasz atencji widze że schodzisz poziomem coraz niżej myślałem że jesteś troche inteligentna ale jednak typowa blondynka która sie obraziła tym postem pokazujesz jak bardzo boli Cie opinia janusza z internetu nie wiem może chcesz sie jakoś dowartościować może ktoś Ci płaci za to a może jesteś jak słodka i rozum nie obejmuje tego dlaczego to robisz, może to wszystko przez to że obraziłaś sie za komentowanie Twoich włosów nie wiem może sie dowiemy kiedyś buk nam powie co kto sobie myślał pozdrawiam hard gównoburza dopiero nadejdzie postaram sie o to żeby nie było już tak wesoło :)

Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 02:02

I oto właśnie ja szukam atencji :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

03 cze 2018, 02:46

po tym poście jak próbujesz mnie ośmieszyć i w ogóle pokazujesz jak dużo brakuje Ci do tego żeby mieć dystans do opini w internecie ale dobrze pokazałaś oblicze jaka jesteś że użyjesz każdego środka udostępnianie pw ośmieszanie wyzywanie aby tylko kogoś zniszczyć a wszystko przez żeton pozdrawiam hard
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 09:40

Awatar użytkownika
watchmen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: watchmen

03 cze 2018, 11:15

Hmm, myślę, że nazywanie mnie zakochańcem Diami to sporo naciągniecie faktów :D Nie obsypuje jej jakoś nadmiernie złotem w sumie to przez ponad 2 miesiące dostała całe 10 żetonów:P ( mam nadzieje, że nie wydała znowu na głupoty). W przysłowiową dupe też raczej nie wchodzę, raczej cisnę beke na czacie sobie. Więc skąd ta teoria? I błagam użyj tym razem znaków interpunkcyjnych, ponieważ ciężko się to czyta :D Rozumiem, że można zapomnieć lub źle użyć ale litości wgl nie używać? Pozdrawiam Ja :D
Awatar użytkownika
CruzeN1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Diamonda
Nick na ShowUp.tv: cruzeN1

03 cze 2018, 11:53

nie mam na klawie takich znaków dlatego nie używam pozatym jestem analfabetą widze że bronisz ją uporczywie a to oznaka zakochania szołapowego ktoś coś źle pisze o mojej ulubienicy musze przyjechać na forum i sprostować bo ona taka wspaniała zajebista i w ogóle xD po za tym zakochańce zawsze znajdą wytłumaczenie że nie są zakochańcami przykładów na forum masz dużo wystarczy poczytać to pisałem ja analfabeta bez znaków interpunkcyjnych
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 12:09

Kotuś, weź zacznij pisać posty o mnie jak znajdziesz jakieś minimalnie sensowne argumenty :lol2: :lol2: :lol2: I nie rób spamu, tylko po to, żeby nabić sobie posty :girl_haha:

Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

03 cze 2018, 12:21

1. nie robie spamu najpierw przeczytaj co to jest spam 2.sensowne argumenty w gównoburzy na poziomie złobka nie mają racji bytu 3. taki poziom dyskusji ustaliłaś więc taki trzeba prowadzić 4. możesz więcej zakochańców wysłać na forum żeby Ci pomogli 5. mam przez Ciebie depresje i kompleksy 6. pozwe Cie o odszkodowanie xD
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 12:23

Tylko napewno napisz !! Bo jak nie napiszesz to sama przyjadę i Ci pomogę napisać :rofl: :rofl: :rofl:

Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

03 cze 2018, 12:26

możesz mi pomóc bo ja mam ciężko z pisaniem nie wiem co to interpunkcja i w ogóle a Ty jak byś napisała to by było super

Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 12:29

No co Ty Teguś, zatrudnimy jakiegoś polonistę :cool3: Sama robię błędy ortograficzne, a nie będę pisać pozwu na sama siebie z takimi błędami bo to wstyd :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

03 cze 2018, 12:35

zawsze możemy zawrzeć ugode dasz mi żetoniki oficjalnie przeprosisz zrobimy razem pare ukrytych transmisji i może wylecze sie z tej depresji xD

Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 12:37

Bez komentarza :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

Awatar użytkownika
Diami
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

03 cze 2018, 12:40

tak myślałem więc dalej będę tkwił w depresji xD
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 13:02

Generalnie nie mam nic do @TenTego,ludzie piszą ,że jest normalny,ale to trwa już za długo...Rozpocząłeś w piątek,chciałeś hejtować,pokręcić aferę ale Diamonda obróciła te broń przeciw Tobie.Co więcej,mówimy tu o dziewczynie,która jest ostra dla widzów i szybko olewa niedających żetonów,więc pod Twoimi wpisami powinna pojawić się cała masa komentarzy od obrażonych typków w stylu"@TenTego ma rację,to tępa suka....,jebać Ją....wredna zdzira".A tu nic.Nawet najbardziej zjebanemu hejterowi nie chciało się nic napisać aby Cię wesprzeć.Forum i czat też stanęło za Diam,lub całą aferę mają w dupie.Trzy dni gównoburzy a tylko Ty zostałeś z gównem w dłoni...No,ale jak pisałem,to nic osobistego,po prostu przydługa wypowiedz odnośnie instynktu samozachowawczego
moralista

03 cze 2018, 13:12

hejterów jakich ona może mieć hejterów jak miała po 20 widzów na transmisji xD co ty gościu tutaj piszesz i do tego wszyscy co u niej byli nawet nie wiedzieli że jest forum o SU teraz to padłem leże i sie nie podniose

Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

03 cze 2018, 13:15

moralista pisze:Generalnie nie mam nic do @TenTego,ludzie piszą ,że jest normalny,ale to trwa już za długo...Rozpocząłeś w piątek,chciałeś hejtować,pokręcić aferę ale Diamonda obróciła te broń przeciw Tobie.Co więcej,mówimy tu o dziewczynie,która jest ostra dla widzów i szybko olewa niedających żetonów,więc pod Twoimi wpisami powinna pojawić się cała masa komentarzy od obrażonych typków w stylu"@TenTego ma rację,to tępa suka....,jebać Ją....wredna zdzira".A tu nic.Nawet najbardziej zjebanemu hejterowi nie chciało się nic napisać aby Cię wesprzeć.Forum i czat też stanęło za Diam,lub całą aferę mają w dupie.Trzy dni gównoburzy a tylko Ty zostałeś z gównem w dłoni...No,ale jak pisałem,to nic osobistego,po prostu przydługa wypowiedz odnośnie instynktu samozachowawczego

Widać wyraźnie że Diami trafiła w najsłabszy punkt a on nie wie w co ją uderzyć w rewanżu żeby zabolało, mądra osoba by się z tego wycofała, zaakceptowała porażkę i próbowała przeczekać w myśl zasady "Ludzie zapomną o tej aferze... kiedyś" ale nie NTTT on ma taką psychozę już że będzie ciągnął temat do upadłego stojąc w swoistym impasie bo dobrze wie, że ani ona go nie przeprosi (niby za co - za prawdę?) ani on nie udowodni nikomu, że "kłamstwa Diami" to kłamstwa. Więc jedyne co zostaje to pluć, gryźć i szarpać w przypadkowych kierunkach (atakując np. ją, mnie, ludzi na czacie) licząc, że to druga strona się znudzi walką i odpuści
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

03 cze 2018, 13:38

Hmm, miałem jeszcze coś napisać w tej całej dyskusji ale, ręce mi opadają i stwierdzam, że szkoda życia na jałowe spory. Ktoś tu musi naprawdę zacząć oddzielać SU od życia realnego.

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
CruzeN1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Diamonda
Nick na ShowUp.tv: cruzeN1

PoprzedniaNastępna