wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Obrazek
HARD:Alexis soory Paula mam do Ciebie pytanko?
Paula: tak mój zgredziku!!
HARD: co myślisz o robinku29 i Spajku?
Paula: łagodnie ujmując to niezłe oszołomy!!
Hard: ta... łagodnie rzecz ujmując!!!
Hard : jak myślisz.. ile te dwa koguciki będą jeszcze się tu dziobać??
Paula: do pierwszej krwi !!!
Hard a nie wydaje ci się to śmieszne i żałosne to ich zachowanie??
Paula:SHOW MUST GO ON.!!!
Paula: a poza tym do póki nikt nie przekręca mojego nicku to wszystko jest w porządeczku.!!!!
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Stwierdziłem że jednak ..pitu.pitu będzie lepsze. ;) ;) ;) ;)
PAULINO...
Spoiler:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Nie wywołuj Hardziu wilka z lasu bo się Batmaneq na czwartek zapowiedział. Będziesz miał materiał do przetworzenia na tydzień.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Ej no panowie co w wami.Dzisiaj w nocy czekałem z zapartym tchem i drinkiem w ręce na dalszy ciąg tego dramatu.A tu co jebana cisza. Widziałem że robinek29 byłeś wczoraj zalogowany ale z tego co widzę to nic mądrego ci to twojej pustej makówki nie przyszło.PANOWIE CZEKANY AŻ KOLEJNA WENA WAS NATCHNIE. :!: :!: :!: :!:
PS czyżby leki zaczęły w końcu działać. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
[ Obrazek ]
Batman czekamy tu na ciebie. Mam nadzieję że kolejny raz twoje posty przyniosą nam odpowiednia dawkę kalorii i dobrej zabawy.
Aha.. mam nadzieję że w końcu uprałeś już swój nieco znoszony i lekko śmierdzący kombinezon.Bo wiesz jakim cie ludzie widzą takim cie piszą. ;) ;) ;) ;)
PS batmantu .. prośba do ciebie mój ty kochany nielocie....bądź tu delikatny dla starego,schorowanego zgredzika i skup się może tak na tych cieższych przypadkach. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Czy ty w ogóle wyłączasz laptopa ? Idz może z psem na dłuższy spacer, dotleń się a nie cały dzień nasiadówka w domu i polujesz na forum odpisując wszystkim na wszystko :dontknow: Tak się uzależnić od neta i to dorosły facet.Tutaj przez te wojenki,utarczki jak w przedszkolu robi się coraz większy burdel ale jak widać kochasz się w tym babrać i tak już zostanie a tak na marginesie zrób jeden jedyny wyjątek i nie odpisuj, wiem wiem że będzie cię kusić jak cholera ale to jest zbyteczne :cool3: od poniedziałku odwyk od neta na tydzień ! BUM :yahoo:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

CzarnaPantera pisze:zrób jeden jedyny wyjątek i nie odpisuj, wiem wiem że będzie cię kusić jak cholera ale to jest zbyteczne

stawiam 10 żetonów że i tak odpisze :laugh3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Przecież ta Kobieta nikogu tu nie kocha, nie lubie - ona kocha tylko pieniądze.
Nikt stad związku z nią nie stworzy, bo Ona tego nie chce.
To zwykłe wyrachowanie.

Uważam, że Robinek ma sporo racji. Ona używa swoich wrodzonych manipulacji do tego by przyciągnąć do siebie mężczyzn.
Oczywiście nie planuje żadnego związku, chociaż robi wszystko by Ci majętni myśleli, że jest inaczej.

Spikel - mam wrażenie, że masz chorobę dwubiegunową. Dla jasności epizod maniakalny.
Poczytaj swoje wcześniejsze a teraźniejsze wiadomości.
Od Ciebie człowieku to trzeba spieprzać.
Awatar użytkownika
Materialistka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: Materialistka

Robinek napisal ze zezi jak sie z kims spotka to go rozkochuje a potem koles juz tylko placi no kurwa :shock2: ale za co i po co jezeli sex u niej 200- 300 zl cala noc pewnie ponad 1 tys a spikel pisze ze dal jej ponad 100 tys to by ja walil kilka miesiecy a nawet nie wiadomo czy 1 raz mu dala ogulnie ciezko jest pojac jak mozna dawac lasce tyle kasy za nic a ona i tak 1 lepszemu zrobi loda i z frajera co placi ma zajebista polewe a jak laska jeszcze taka osobe wyzywa wysmiew sie z nigo na transmisjach a on nadal placi to juz takich swirow powinni zamykac w pokoju bez klamek bo sa zagrozeniem spolecznym
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Materialistka pisze:
Uważam, że Robinek ma sporo racji. Ona używa swoich wrodzonych manipulacji do tego by przyciągnąć do siebie mężczyzn.
Oczywiście nie planuje żadnego związku, chociaż robi wszystko by Ci majętni myśleli, że jest inaczej.

Na SU jestem prawie od początku jego istnienia, teraz już bardziej sporadycznie, do Pauli nie zaglądałem bo raczej bywałem u tych które tu kiedyś wpadały pogadać a nie się rozbierać. Przyznam że nie ogarniam wątków z robinkiem29 i tego co on tu i co na jego temat się piszę, dla mnie to trochę abstrakcyjne , bo kilka lat temu wydawał mi się normalnym spoko gościem. Chyba że to nie ten Robinek29 co był tu kiedyś, ale nick na tyle unikalny że trudno by ktoś sobie taki sam założył. Bardziej go kojarzę jako osobę która wzdycha do tych nierozbierających się i gustuje w normalnych uroczych , naturalnych dziewczynach a te rozbierające ma w dupei. Z jedną nawet chyba się widział parę razy (ale raczej koleżeńsko) i to pewnie to jest ta jego ulubienica która dawno odeszła. Jak mniemam jest nick zaczynał się na "K" , swoją drogą była jedną z pozytywnie zakręconych osób tutaj, na pewno była w TOP 3 tych które się nie rozbierają.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

B L A C K E D $ pisze:Robinek napisal ze zezi jak sie z kims spotka to go rozkochuje a potem koles juz tylko placi no kurwa :shock2: ale za co i po co jezeli sex u niej 200- 300 zl cala noc pewnie ponad 1 tys a spikel pisze ze dal jej ponad 100 tys to by ja walil kilka miesiecy a nawet nie wiadomo czy 1 raz mu dala ogulnie ciezko jest pojac jak mozna dawac lasce tyle kasy za nic a ona i tak 1 lepszemu zrobi loda i z frajera co placi ma zajebista polewe a jak laska jeszcze taka osobe wyzywa wysmiew sie z nigo na transmisjach a on nadal placi to juz takich swirow powinni zamykac w pokoju bez klamek bo sa zagrozeniem spolecznym

Święte słowa!

Ta kobieta ma dar manipulacji opanowany do perfekcji!

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

tomoxx pisze:
CzarnaPantera pisze:zrób jeden jedyny wyjątek i nie odpisuj, wiem wiem że będzie cię kusić jak cholera ale to jest zbyteczne

Myślę że nie odpisze to TWARDZIEL i się nie skusi ( chyba że ....pisze już od 30 minut i układa literki ) potem enter i JEST :yes4:
Awatar użytkownika
CzarnaPantera
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

CzarnaPantera pisze:
tomoxx pisze:

Myślę że nie odpisze to TWARDZIEL i się nie skusi ( chyba że ....pisze już od 30 minut i układa literki ) potem enter i JEST :yes4:

rozumiem że nie ironizujesz i po prostu stwierdzasz że korzystając z wolnego dnia gra w scrabble
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Robinek29 pisze:Ta kobieta ma dar manipulacji opanowany do perfekcji!

Ale z ciebie bidulek.Jeżeli jak tu twierdzisz że dałeś się jej zmanipulować to tylko świadczy o tobie że jesteś słaby i do tego głupi. No tak ale tak się kończy kiedy chłop do myślenia używa nie tej główki co trzeba.I napisze ci jeszcze że jesteś do tego żałosny że tu przy wszystkich przyznajesz się do tego. I ty niby jesteś mężczyzną. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Jeżeli Ty myślisz, że nie daliście się zmanipulować to nie jesteś debilem - jesteś skończonym kretynem! I nawet się nie potrafisz do tego przyznać tylko idziesz w zaparte i piszesz dla niej ckliwe wiersze z wyznaniami miłości!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 323 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Są 2 rodzaje męskie mianowicie prawdziwy umiejący wyrazić swoje zdanie mimo , że często dostanie zjebany i hard (pseudo romantyk z wyjebaniem na jego poezje przez bohaterkę tematu) jak uraziłem kogoś to sorry

Pozdrawiam Hard :hi:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Przypominam ci ze ja przychodzę do niej nie w poszukiwaniu wielkiej miłości tylko to po żeby tak w jej miłym towarzystwie spędzić kilka wolnych godzinek.Ja w przeciwieństwie do innych mam dystans i zdrowy rozsadek który wielu tu chyba brakuje.A że od czasu do czasu dam jej trochę żetków czy napiszę jakiś wierszyk pod jej adresem to chyba nic złego.Ale ty leszczu masz swoje teorie które tak naprawdę chuja są warte. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Tylko zakochańcy piszą wiersze, żeby się zakochać w kimś w takich hmmm... wyjątkowych okolicznościach to chyba trzeba być skończonym kretynem. Ale co ja wymagam od niespełnionego wierszoklety - idź i pisz swoje poematy, robisz to od miesięcy a wybranka Twojego serca nawet nie spluneła w Twoim przyblizonym kierunku przebywania a mimo to produkujesz się dalej, produkuj produkuj, rób z siebie kretyna ku uciesze gawiedzi i pracuj na wolontariacie jako Naczelny Klaun Forum. I pisz wszystkim że się mylą a Ty jeden masz racje.

"Tylko idiota robi coś setny raz w ten sam sposób oczekując innego wyniku"
Albert Einsteiun
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Aha.. ruger zaczal wojne na cytaty. Czekamy na ruch Harda.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 204 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Wiesz co ci odpiszę.Wydawało mi się że pisząc w temacie historii jesteś nie głupi.Ale pewno przed napisaniem tam tego wszystkiego musiałeś posilić się wiedzą z internetu i udawać jaki to ty nie jesteś mądry i oczytany.No cóż pozory mylą .Okazałeś się dla mnie zwykłym leszczem któremu zdaje się że jest sumem.I jak dla mnie to możesz tam na tym mini czacie brylować i udawać kogoś kim tak naprawdę nie byłeś,nie jesteś i nigdy nie będziesz.Tam pewno cie za to kochają i podziwiają. :!: :!: :!: :!:
A tu..
Obrazek
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ty kurwa nie jesteś idealny, jesteś zerem

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna