Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 17:23

czarnoczarna pisze:
Lejlalopez pisze:Przelewy maja 24 h na dojscie. Jesli zostal puszcziny wczoraj to musi przyjsc dzis do ostatniej sesji. Inaczej puszczony nie zostal

Myślałam też, że może razem z administratorem strony zmienił się też bank i przelewy będą szły kilka dni roboczych z zagranicznego konta?

Dziaj doszły zaległe przelewy dziewczynom..jeśli nie dostaniesz do wieczora pisz do SU i do banku
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:24

sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

:facepalm:
ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 145 razy
Podziękowano mu: 168 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:25

KaFka pisze:
komin pisze:
Lejlalopez pisze:Zwykla karta studencka do 2 tys zlotych. Osobny rachunek dla konta splacasz jak kredyt mozesz korzystac i wyplacac. Normalna sprawa w santander. Nie przekraczam nadwyzki, przykladowo wplyw 1500 to sobie wyplacam i nie dopuszczam do nadwyzki. Mialam komornika i nic nie ruszyl. To kest traltowane jako splata kredytu nie jako wplyw. Wplywy 3/4 razy w tyg z SU.

Lejlalopez, czyli rownie dobrze mozesz miec zwykle konto i codziennie, po kazdym wplywie biec bo bankomatu i wyplacac wszystko :D To bank traktuje to jako splate kredytu. W sumie calkiem sprytne jesli trafisz na malo ogarnietego komornika, bo faktycznie malo kto bierze pod uwage ze kredytowke mozna nadplacac. W przypadku kontroli US, to rozwiazanie nie chroni Cie niestety przed niczym.

Proponuję udzielać tu więcej podpowiedzi komornikom i innym takim ....no kuźwa...ogarnijcie się...piszecie poradnik kontrolera...wrrrr

Kochana nie zauważyłaś? tutaj kazdy jest doradca podatkowy :laugh3:
Awatar użytkownika
Slodkamalolatka1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: Slodkamalolata1

25 kwie 2019, 17:26

KaFka pisze:
czarnoczarna pisze:
Lejlalopez pisze:Przelewy maja 24 h na dojscie. Jesli zostal puszcziny wczoraj to musi przyjsc dzis do ostatniej sesji. Inaczej puszczony nie zostal

Myślałam też, że może razem z administratorem strony zmienił się też bank i przelewy będą szły kilka dni roboczych z zagranicznego konta?

Dziaj doszły zaległe przelewy dziewczynom..jeśli nie dostaniesz do wieczora pisz do SU i do banku

Pamiętaj, że to Elizabeth pisała, że jej doszło... To samo pisała przed świętami i wprowadzała nas w błąd..
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:26

komin pisze:
sisis25 pisze:no nic przed US tylko prostytutke trzeba z siebie zrobic i powiedziec ze to byl zadatek badz zaliczka przed spotkaniem z klientem na zywo chcial dobrze obejrzec najpierw przed kamerka taka technologia ( zdjecia odchodza do lamusa oglaszajac sie na jaims innym portalu ze zdjeciem to juz nie modne tylko kamerka ) teraz a pozniej sie spotkac przeciez wielu panow chce sie spotykac ciagle propozycje spotkania sa wiec to chyba nie glupie jak myslicie?

ekhm...ja mysle ze przede wszystkim powinnas juz przestac myslec :biggrin: ale faktycznie skoro wielu panow chce sie spotkac to moze sie spotkaj? widze Cie :good3: :lol:

Komin popieram cię :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Dominatrix
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 51 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura

25 kwie 2019, 17:27

Cześć i czołem ;) Czytam to forum dokładnie po tym jak wstrzymali wypłaty... i dopiero teraz zebrałam się na założenie konta. Jeśli chodzi o wczorajszy przelew to mam go zrealizowanego o 21:36 dokładnie - jednak doo tej pory nie mam pieniędzy na koncie a mam konto w millenium. No i nie wiem czy dobrze robiłam bo ja nigdy nie podawałam imienia i nazwiska... i zawsze przychodziły pieniądze na konto - nie wiem czy tym razem też tak będzie ;/ :beg: już dziś wypłaciłam pieniądze z danymi ale one jeszcze nie są w zrealizowanych.
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:30

Dominatrix pisze:
komin pisze:

ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:38

sisis25, no ogolnie pomysl ciekawy, ale raczej nie przejdzie ;p bardziej do amerykanskich seriali prawniczych sie nadaje;), choc kto wie, moze przy dobrym papudze :)
Slodkamalolatka1, Skoro piszesz, ze Dominatrix zle doradza, to napisz nam jak powinno byc prawidlowo, co by wszyscy uswiadomieni byli.

Mogloby SU w ramach rekompensaty zrobic jakies dni porad prawnych i ksiegowych zeby wszyscy wiedzieli co i jak.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:38

Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...
Przelewy ruszyły...zobaczymy co dalej ;)
Będzie ok.:)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:39

sisis25 pisze:ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

sisis25 Sloneczko Ty cudne... alez oczywiscie ze mozna pojsc dalej!!! bezwzglednie! W Twoim przypadku uważam ze będzie to jedna z najrozsądniejszych decyzji w życiu :ok: :ok:
Rob sobie z SU portal do ogloszen swojej pussy a nie jakas tam gowniana dzialalnosc artystyczna :good3: :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 145 razy
Podziękowano mu: 168 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:40

Niezauważalna pisze:Cześć i czołem ;) Czytam to forum dokładnie po tym jak wstrzymali wypłaty... i dopiero teraz zebrałam się na założenie konta. Jeśli chodzi o wczorajszy przelew to mam go zrealizowanego o 21:36 dokładnie - jednak doo tej pory nie mam pieniędzy na koncie a mam konto w millenium. No i nie wiem czy dobrze robiłam bo ja nigdy nie podawałam imienia i nazwiska... i zawsze przychodziły pieniądze na konto - nie wiem czy tym razem też tak będzie ;/ :beg: już dziś wypłaciłam pieniądze z danymi ale one jeszcze nie są w zrealizowanych.

Nie mogłaś zlecić przelewu nie podając Imienia i nazwiska...także nie ściemniaj....
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:42

KaFka pisze:Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...

No to mam nadzieję, że już wszystko wróci do normy:) u mnie minęła 3 sesja i dalej kasy nie ma. Napisałam do bok. Zobaczymy co dalej.... :) ;)
Awatar użytkownika
czarnoczarna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:43

miszmasz pisze:sisis25, no ogolnie pomysl ciekawy, ale raczej nie przejdzie ;p bardziej do amerykanskich seriali prawniczych sie nadaje;), choc kto wie, moze przy dobrym papudze :)
Slodkamalolatka1, Skoro piszesz, ze Dominatrix zle doradza, to napisz nam jak powinno byc prawidlowo, co by wszyscy uswiadomieni byli.

Mogloby SU w ramach rekompensaty zrobic jakies dni porad prawnych i ksiegowych zeby wszyscy wiedzieli co i jak.

dobry pomysl zeby w ramach rekompensat SU zrobilo darmowe porady jak oni to widza
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:47

sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:

ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:48

komin pisze:
sisis25 pisze:ale o co chodzi panowie tak mysla o paniach na tym portalu nei wiedziec czemu ciagle jakies propozycje tylko widze wiec o co chodzi nie mozna pojsc dalej ? a to sa fakty porobic tych pytan screany i bedzie z tego niezly portal slurzacy do ogloszen swojej pussy a nie tam dzialalnosc artystyczna

sisis25 Sloneczko Ty cudne... alez oczywiscie ze mozna pojsc dalej!!! bezwzglednie! W Twoim przypadku uważam ze będzie to jedna z najrozsądniejszych decyzji w życiu :ok: :ok:
Rob sobie z SU portal do ogloszen swojej pussy a nie jakas tam gowniana dzialalnosc artystyczna :good3: :D

dlaczego faceci mnie tak neguja skoro to wlasnie wy faceci zawsze pytacie czy sie nie spotkam czasem????
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:49

Nowy problem,nowe trole...no cóż,widocznie tak ten świat jest skonstruowany ....wrrrr...
Otrzymamy ciężko zarobione pieniądze i już :)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:50

KaFka pisze:Hahaha...to wiem i zapamiętam na długo...ale przyjazna i dwie inne też napisały,że otrzymały...także spoko...

Spokojnie wszystko dojdzie bez nerwów :girl_smile:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 96 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:51

ZmysłowaOna23 pisze:
sisis25 pisze:
Dominatrix pisze:
komin pisze:

Choćby dlatego to nie wypali, że SU jasno zabrania podawania kontaktu do siebie. Nie jest żadnym pośrednikiem w spotkaniach wrecz przeciwinie. Lepiej zalozyc dzialanosc jak wiekszosc normalnuch ludzi sie rozliczać przeciez nas nie zbawia te podatki ani nie zbiedniejemy a spokoj swiety

pewnie tez bym placila jakby mozna jakies male ale zaraz ze to dzialalnosc ze trzeba zus a idz w cholera nic bym nie zarobila nawet ja nie mam po 3 tys nawet zeby bylo od czego placic czasem moze 2 tysie uzbieram ale jak sie zawezme ja to traktuje jako dodatek moze 15oo zl miesiecznie to jak mam podatek plus zus to nic mi nie zostanie
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:52

KaFka pisze:Nowy problem,nowe trole...no cóż,widocznie tak ten świat jest skonstruowany ....wrrrr...
Otrzymamy ciężko zarobione pieniądze i już :)

no wlasnie faceci pytaja czy sie spotkam a tu sie smieja ze poszlabym dalej ajaj ja tego nie rozumiem
Awatar użytkownika
sisis25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

25 kwie 2019, 17:54

Nie ściemniam. Podałam imie i nazwisko oczywiście ale nie swoje. Dziś wypłacając podałam juz prawdziwe swoje dane. Zacznij czytać ze zrozumieniem... Boże :omg:
Awatar użytkownika
Niezauważalna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna