wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Limitt pisze:Niech zgłasza. Spokojnie, swoje żetony dostał, co do grosza. Co złego to nie ja. Amen. ;)


Ta ,tak niech sobie zgłasza tylko co.. że jest tępa i zakutą pałą :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Aha chciałem Ci tu korzystając z okazji podziękować za miłą,uroczą i sympatyczną nockę którą dane mi było spędzić tu w Twoim towarzystwie.To co działo się na ukrytej transmisji może tak przemilczę bo jeszcze jest młoda godzinka i nie wiem czy są tu sami dorośli.Wieka buźka kochana ZUZIU.
PS parafrazując słowa wielkiego Polak Józefa Piłsudskiego..... tobie SPIKE20 to kury szczać prowadzić niż tu dziewczynom imponować i je adorować.
Jeszce jedno będąc u kogoś na urodzinkach to wypadało by tak złożyć chociaż skromne i oklepane życzenia 100 lat.. no cóż tobie się chyba zapomniało .... ale ty przecież przyszedłeś do niej ponoć dobrze się bawić.I pewno dobrze się bawiłeś sypiąc na złość Paulinie żetonami.
ŻYCZĘ CI JEDNEGO.... ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY PRZEZ TEGO UYŻYTKOWNIKA :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1278
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:56
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666
Hard nie moja wina ze na starośc już czytac nie potrafisz ale to już demencja. Bo życzenia były skaldane. A słowa tego zdrajcy i konfidenta Piłsudskiego idealnie pasuaj to twoich czynnie . Bo tez powinnien za zdradę być roszczelany . Ale swój swego zawsze pozna
Spikel20
Spikel20 pisze:Hard nie moja wina ze na starośc już czytac nie potrafisz ale to już demencja. Bo życzenia były skaldane. A słowa tego zdrajcy i konfidenta Piłsudskiego idealnie pasuaj to twoich czynnie . Bo tez powinnien za zdradę być roszczelany . Ale swój swego zawsze pozna


dziadek nie chce to może ty mi powiesz kto obchodził te urodziny?
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 819
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:30
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard nie moja wina ze na starośc już czytac nie potrafisz ale to już demencja. Bo życzenia były skaldane. A słowa tego zdrajcy i konfidenta Piłsudskiego idealnie pasuaj to twoich czynnie . Bo tez powinnien za zdradę być roszczelany . Ale swój swego zawsze pozna

Piłsudski zdrajca i konfident... może tak był jeszcze zoofilem, nekrofilem i pedofilem.Jak nie znasz historii to na chuj tu głupkowato kłapiesz ozorem.A poza tym nie został rozstrzelany tylko jak już to chyba zaszkodziło mu czytanie twoich'' mądrych'' postów. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1278
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:56
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666
Hard zostaw już ten watek i spiny ze Spikelem. Zajrzyj na temat o Tobie i zobacz jak stajesz się legendą ;)

https://showsu.pl/viewtopic.php?f=7&t=5819
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1258
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 358 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
Ty sie hard imbecylu naucz czytac ze zrozumieniem co napisałem. Każdy ma swoją wersje historii dla innych bohater dla niektórych zdrajca. Poczytaj sobie i wtedy możemy porozmawiać na tematy.

Spoiler:
Józef Piłsudski (1867-1935) odegrał w najnowszej historii politycznej Polski rolę szczególną i wybitnie kontrowersyjną. Jego postać podzieliła opinię w Pol­sce na dwa obozy: na przeciwników i zwolenników. Przeciwników było więcej. Stosunek zwolenników do marszałka był raczej „religijny” niż polityczny.

Piłsudski był Litwakiem czyli żydem Litewskim. Prawdziwe nazwisko to Selman, agent najpierw Austro-Węgier a potem Prus i Niemiec. Aż do śmierci, pupil Hitlera, agent masoński. Uważany i lansowany przez współczesnych Żydów za wyzwoliciela i zbawiciela Polski ( liczne pomniki, ulice z jego nazwiskiem).

„Józef Piłsudski był nie tylko niemieckim agentem, ale też pozbawionym skrupułów mordercą, który nie zawahał się wydać rozkazu zabicia prezydenta Narutowicza”.

Informacje te zawdzięczamy książce endeckiego publicysty Jędrzeja Giertycha.
> http://www.historycy.org/index.php? showtopic =12838

Piłsudski to majstersztyk tajnej dyplomacji pruskiej.

> http://niepoprawni.pl/blog/3977/pilsuds ... dyplomacji -pruskiej

Nie jest prawdą, że Piłsudski miał za sobą naród. Miał on za sobą malutką, pozbawioną skrupułów klikę, która zdobywała sobie w Polsce głos i władzę przemocą, bezprawiem i poparciem obcych. We wszystkich kolejnych, wolnych aktach wyborczych w Polsce zwolennicy Piłsudskiego zdobywali sobie ilość gło­sów, stanowiącą znikomą mniejszość; dopiero pod rządami dyktatury sanacyjnej w wyniku „cudów nad urną”, stworzyli oni sobie pozór oparcia parlamentarnego.

To prawda jednak, że wśród szarych zwolenników jego, zarówno w roku 1914 jak dzisiaj, było i jest wielu ludzi dobrej woli, tyle tylko, że naiwnych, którzy prawdy historycznej nie znają i ulegli kłamliwej propagandzie. Udało się tej pro­pagandzie wmówić niektórym Polakom, że Piłsudski walczył o dwie idee bardzo drogie każdemu Polakowi: o wolność i wielkość Polski, oraz o wprowadzenie w czyn tej prostej prawdy, że trzeba być gotowym do poświęceń dla Ojczyzny i do walki w jej służbie. Tylko, że Piłsudski bynajmniej tym ideom naprawdę gorąco nie służył, a już w każdym razie nie miał na nie w Polsce monopolu.

Nie jest prawdą, że polityka Piłsudskiego w 1914 roku wiodła do odbudowania Polski. Plan zrobienia w zaborze rosyjskim w chwili wybuchu wojny rosyjsko-niemieckiej powstania polskiego, opartego politycznie o Austrię, był od dawna planem polityczno-strategicznym Rzeszy Niemieckiej, a w szczególności Bis­marcka i marszałka von Waldersee, był potem tematem porozumień sztabowych niemiecko-austriackich i był przygotowywany przez wywiad austriacki, którego Piłsudski był narzędziem. Celem tego planu było chwilowe sparaliżowanie Rosji dla łatwiejszego pokonania Francji, a polem podyktowania przez Niemcy ogól­nego pokoju.

Gdyby się Piłsudskiemu jego akcja udała, owocem tego byłoby zwycięstwo niemieckie i utrwalenie rozbiorów. W istocie, naród polski w 1914 roku stał po stronie aliantów, carskiej Rosji nie wyłączając, a nie po stronie Nie­miec. I przez to przyczynił się już od samego początku do obalenia niemieckich planów zapanowania nad Europą i światem.

Polska odzyskała niepodległość nie dlatego, że Piłsudski zaatakował w 1914 roku Rosję, ale pomimo tego. Niepod­ległość Polski nie jest owocem „czynu” garstki piłsudczyków, przy „bierności” i „gnuśności” głównej masy narodu, ale wręcz przeciwnie, jest owocem dojrzałej zdyscyplinowanej i ofiarnej postawy całego narodu i jego przemyślanej i rozum­nej akcji politycznej, której się warcholska garstka piłsudczyków nieświadomych tego, że są w istocie agenturą polityki niemieckiej, przeciwstawiała.

Nie jest prawdą, że Piłsudski w 1918 roku „wywalczył” niepodległość. Polska odzyskała niepodległość dzięki klęsce Niemiec, a do tej klęski wysiłek polityczny polskiego narodu przyczynił się w sposób wcale nie drobny. Piłsudski, który ni­gdy nie wszedł z Niemcami w rzeczywisty konflikt, był przez Niemców trzymany w odwodzie na wypadek ich klęski wojennej. To oni osadzili go w dniu swej kapitulacji przed aliantami zachodnimi (11 listopada 1918 roku) u władzy w War­szawie, po to, by przeszkodzić zbudowaniu Polski naprawdę silnej i należącej do obozu alianckiego.

Istnieją wiarygodne dane, iż Piłsudski złożył przed przy­jazdem do Warszawy słowo honoru rządowi niemieckiemu, że utrzyma Polskę w roli państwa nie będącego w stanie wojny z Niemcami (a więc nie mogącego uczestniczyć w roli państwa współzwycięskiego w konferencji wersalskiej) i że nie będzie od Niemiec żądać ziem zaboru pruskiego poza tymi, które ofiarowane zostaną Polsce jako „prezent”.

Dostarczenie Piłsudskiego 11 listopada 1918 roku do Warszawy przez Niemców jest uderzająco podobne do dostarczenia o półtora roku wcześniej przez tychże Niemców Lenina do Rosji, co było zrobione po to, by Rosję rozłożyć i doprowadzić ją do zawarcia pokoju. Polska zaczęła rozbrajać okupantów już 30 października (w Krakowie), a biła się już od 1 listopada (we Lwowie).

Główne operacje wojenne u zarania niepodległości (w Ziemi Czerwieńskiej i w Poznańskiem) przeprowadzone były bez udziału Piłsudskiego, a nawet bez jego aprobaty, lub wręcz wbrew jego przeciwdziałaniu. Faktem, który rozstrzygnął o trwałej niepodległości Polski był traktat wersalski 1919 roku, który tak urządził Europę owych czasów, jak kongres wiedeński 1815 roku urządził ją (a wraz z nią sprawę polską) na lata 1815-1914, a konferencje w Jałcie i Poczdamie na dzisiaj.

Wersal był wielkim tryumfem polskiej dyplomacji, która nie tylko wywalczyła prawidłowe załatwienie sprawy polskiej, ale i przyczyniła się do pomyślnego dla Polski urządzenia basenu naddunajskiego.

Jeśli Piłsudski utrzymał się w Polsce w roli Naczelnika Państwa i wodza naczelnego, to dlatego, że patriotyczna część narodu nie chciała go obalić siłą, co mogłoby wywołać wstrząśnienia, osłabiające Polskę i zagrażające jej pozycji w rozgrywce wersalskiej. Osadzili go w tej roli w listopadzie 1918 roku Niemcy, a podparł go w styczniu 1919 roku, nieprzyja­zny Polsce, angielski żydorząd Lloyd George’a.

Nie jest prawdą, że Piłsudski był zwycięzcą w wojnie 1920 roku z Rosją. Przez przedsięwzięcie niepotrzebnej, źle pomyślanej i źle przeprowadzonej wyprawy kijowskiej ściągnął on inwazję bolszewicką na Polskę, a po klęsce podał się do dymisji. Dymisja ta nie została przyjęta, bo mogłoby to wywołać wrażenie we­wnętrznego kryzysu.

Piłsudski nie dowodził bitwą warszawską, dowodził nią fak­tycznie szef sztabu, generał Rozwadowski i to on był rzeczywistym zwycięzcą, a także głównym autorem planu bitwy. Piłsudski dowodził w bitwie tylko grupą operacyjną z nad Wieprza i grupę tę poprowadzi źle, z 24 godzinnym opóźnie­niem, wskutek czego pobita pod Warszawą i nad Wkrą armia bolszewicka po­trafiła się w dużej części wymknąć z okrążenia (główna bitwa 14 i 15 sierpnia, początek ofensywy Piłsudskiego z nad Wieprza, mimo naglących wezwań Roz­wadowskiego, dopiero 16 sierpnia).

Jest prawdą, że Piłsudski dowodził w bitwie wrześniowej nad Niemnem i że była to bitwa zwycięska. Ale pobita armia sowie­cka wycofała się na wschód. Piłsudski przeprowadził tę bitwę uderzeniem lewym skrzydłem a odrzucił plan gen. Rozwadowskiego uderzenia prawym skrzydłem, przez co armia ta byłaby zepchnięta na Litwę, otoczona i zniszczona. Piłsudski nie chciał wkraczać na Litwę, mimo, że była ona z Polską w stanie wojny i współ­działała zbrojnie z Sowietami – dlatego wybrał plan mniej strategicznie dogodny i nie rokujący widoków na równie kompletne zwycięstwo.

> http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... y-zdrajca/

Prawda o Józefie Piłsudskim, jego planach co do Polski i kontaktach z innymi nacjami.

– W oparciu o carskie archiwa, Rosjanie twierdzą, iż był to Żyd o nazwisku rodowym Selman, stryjeczny brat F. Dzierżyńskiego. On sam podawał się za Litwina o nazwisku Ginet. Wśród zaufanych chlubił się, że ma w żyłach krew Butlerów, Selmanów i Ginetów.

– Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Warszawie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.

– Człowiek niemoralny, zuchwały, mściwy, pozbawiony skrupułów, o niezmierzonej ambicji i pysze. Aby móc poślubić rozwódkę Marię Juszkiewicz, w 1899 r. porzuca katolicyzm i przechodzi na protestantyzm. Druga żona Żydówka Perl–Szczerbińska (nieślubne dziecko Żyda Perla) – ślub w 1921 r. Miał wiele kochanek np. poetka K. Iłłakowiczówna – osobista sekretarka, lekarz E. Lewicka ( zmarła w dziwnych okolicznościach). Ekskomunikowany – kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

– Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.

– W utworzonych przez Piłsudskiego organizacjach strzeleckich było sporo Żydów, którzy później znaleźli się w Legionach, a dalej przeszli do kadry oficerskiej i generalskiej Wojska Polskiego.

– Kierowana przez niego POW, przez zakulisowe działania polityczne (mason A. Lednicki w Moskwie) i rozbijackie wśród mas żołnierskich, sparaliżowała powstanie 700 tys. armii polskiej w Rosji za rządów Kiereńskiego, organizowanej przez Narodową Demokrację.

– W momencie krytycznym dla powodzenia żydowskiej rewolucji bolszewickiej w Rosji, odmawia współdziałania z gen. Denikinem (IX 1919 r.), co było decydujące dla utrzymania się u władzy bolszewików (Żydów)!!! W tajnych rokowaniach z bolszewikami zapewnił ich, że polski front nie drgnie, dopóki oni nie rozprawią się z „białymi”.

Pakt Piłsudski-Lenin , Selman-Goldman
> https://marucha.wordpress.com/2014/06/3 ... pilsudski/
> http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... -i-i-ii-2/

– Piłsudski uważał się za Litwina a o Polsce i Polakach wypowiadał się z pogardą:„Największymi wrogami Polski są Polacy, że to zbieranina zidiociałych kretynów, z którymi niczego po dobroci zrobić się nie da.”

Zionął nienawiścią do narodu polskiego – nazywał nas narodem idiotów, czego nie ukrywał wśród najbliższych. Polskę traktował jako mięso armatnie w planach przebudowy świata, a zwłaszcza Rosji. Znakomity aktor, mistrz demagogii i propagandy – wykreował się na patriotę zatroskanego o Polskę.

> http://okres-prl.blog.onet.pl/2013/09/0 ... -narodzie/

[Prawdę mówiąc… nie jest łatwo kochać tę część narodu, która jest pozbawiona mózgu – admin]

– Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom.

– W listopadzie 1918 r. osadzony u władzy przez Niemców, którzy specjalnym pociągiem przywieźli go z Magdeburga do Warszawy (tajny układ z hr. Kesslerem). Tak samo jak kałmuckiego Żyda Haima Goldmana vel Władimir Uljanow vel Włodzimierz Lenin do Rosji w celu wywołania komunistycznej rewolucji, obalenia caratu i zniszczenia jej od środka (analogia z żydowską Solidarnością z lat 80-tych)


„Uwięzienie” w Magdeburgu (w luksusowych warunkach! jak Lech Wałęsa….) miało na celu zbudowanie mu pozytywnej legendy. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!).

Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawidzonego przez nich Obozu Narodowego czyli Narodowców. Postawili na Piłsudskiego, który zoologicznie nienawidził Dmowskiego i ideologii narodowej. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu
Spikel20
Spikel20 pisze:Limitowana edycja yay


to dobrze bo już myślałem, że paula znowu datę swoich urodzin zmieniła ale nie, rozumiem, że na jej 31 czerwca już się szykujesz :D
Awatar użytkownika
( - )( - )
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 819
Rejestracja: 08 sty 2016, 19:30
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:
A myślałem , że wasza ulubienica (Paula) ma urodziny 31 lutego :(

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak
Nono :D nie próbuj zabłysnąć na siłe... przeciez każdy wie, że luty ma 30 dni :biggrin:www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 490
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

No szału to nie było. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
PS a ponieważ leżącego się nie kopie to......kończę jak na razie złośliwości pod twoim adresem. :!: :!: :!: :!:
Spoiler:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1278
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:56
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666
Raczej ten post będzie mało romantyczny
Ale nasza miłość była by zajebista
Bo taka jesteś Ty i ja chcę tylko z Tobą spać
Tylko po prostu daj mi znać
Widziałem dzisiaj Ciebie i znowu myślę tylko o Tobie
Jak mi się podobasz chyba nigdy się nie dowiesz
Bo ja nie wiem czy starczy mi odwagi
Czy zamiast dać mi nadzieję mnie zlekceważysz
Gdybym był gliniarzem to łatwo mógł bym Cię zatrzymać
Kierowcy jeżdżą po chodnikach gps im zakłóciłaś
Gdy Cie widzę zapominam o mym planie
Potem żałuję że okazje zmarnowałem
Bo w życiu często nie jest tak jak planujemy
Słabości gubią nas nim cel osiągniemy
Kolejne obietnice składam sam przed sobą
Nie rezygnuj a najwyżej idź inną drogą
Skoro w realu mi nie wyszło to napiszę
Może to odczytasz może mi odpiszesz
Jak mnie wyśmiejesz .. udam że nie doczytałem
Kontrolowana detonacja tego co jest niewypałem
Modle się o szanse niebo zrobi mi prezent
Z Tobą nudzić się to nawet jak bym miał imprezę
Pocałunki jak trunki rozlane
To taka noc.. chcę mieć kaca nad ranem
Cel obrany wiec namierzam Cię jak snajper
To miłości strzała wiec opuść tarczę
Wykręty odłóż nie uwierzę w ściemy
Może zgarnę kosza ale nie nazwiesz mnie lamusem
Sorry jeśli Ciebie tylko rozśmieszyłem
Co poradzić po prostu się zauroczyłem.!!!!
:air_kiss: :heart: :heart: :air_kiss:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1278
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:56
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666
Nie no Hard... myślę ze teraz to już Paula wymięknie ;)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1258
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 245 razy
Podziękowano mu: 358 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
Yyyyyyyyyyyyyyy.........
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30
Komin
Może i Paula wymięknie, a może i nie wymięknie
Natomiast
Mnie....
pała już wymiękła

Do widzenia.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 876
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 186 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski
Myśle, że Hardzik powinieneś przygotować dla Pauli na jej nadchodzące urodziny przepiękną laurkę w stylu cum tribute. :fap:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 492
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:
Ponieważ ma dzisiaj zajebisty humorek tu umieszczę tu wierszyk o ... Spikelu20 mam nadzieję że wam się spodoba (oczywiście to tylko taki żarcik z moje strony)
Po mieście przeleciała sportowa fura
Za kierownica koleś co nie chodzi w garniturach
Tak zwane młode bisnesmenów pokolenie
Widać na pewno że bidy nie klepie
Prowadzi bardzo wystawne życie
Dom,drogie auta kosztowne wakacje
Zajmował się przemytem fajek
Teraz nie ma nic widok za krat pozostaje
Wakacje, imprezy i inne atrakcje
Często cie kuszą.. pieniądze łatwe
A gdy się potkniesz życie masz przegrane
Zamieniasz DOMINIKANĘ na więzienną bramę
Jak do nocnego wychodził po zmroku
To fury znikały spod kilku bloków
Nie ma takich zabezpieczeń co by ich nie obszedł
Rozszerzył działalność... poszedł teraz w dragi
Dobry diler nie bierze towaru
A on brał wszystko od zioła do kryształu
Chemia ryje głowę
Jemu się wydawało że ma lepsze skupienie
A tylko było zaburzone logiczne myślenie.
;) :laugh3: :laugh3: ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1278
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:56
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666
Z uwagą przeczytałem
i czekam na kolejne utwory
Tu również objawiła się nowatorska myśl poetycka, czyli mieszanka wiersza białego z rymem częstochowskim.
Imponująca płodność autora
To nurt gangstawiersz.

Do widzeniaNowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 876
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 186 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski
Ty kurwa zjebany prymitywny degenerację zobaczysz jeszcze. Te wierszyki o Pauli są żałosne mniej niż zero stary obleśny pedofil i tyle . A publiczne pisanie tych degenerackich wierszyków skończy sie dla ciebie złe . Żeby o 6 rano nie zapukali do ciebie ktoś za ta pedofile co masz na swoich dyskach jestes obleśnym zboczenstwa .
Spikel20
Hard czy jest szansa, że wydasz w najbliższym czasie swoje wiersze w postaci tomiku poezji? Bardzo bym chciał je zakupić i zachować dla potomnych!

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2874
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec, Polska B
Podziękował: 376 razy
Podziękowano mu: 130 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+


Użytkownicy przeglądający to forum: Kutaka91 i 48 gości