slodkarizkosz/slodkatrucizna_/_AsaAkira_/_AsAkira_

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodkarizkosz
28 mar 2016, 19:14
czyli jednak to prawda że wczesniej była mężczyzną?
przecież pewnosci nie ma twarzy nie pokazuje na tej str D.... ! Jesli zmieniła płeć to jestem pod wrażeniem odwagi :)

https://showup24.tv/slodkarizkosz
https://showup24.tv/profile/slodkarizkosz
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: slodkarizkosz
28 mar 2016, 20:19
Twarzy nie musi pokazywac ma tsakie specyficzne meskiie cialo ze wszedzie sie ja pozna :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
28 mar 2016, 21:39
fantomas pisze:Twarzy nie musi pokazywac ma tsakie specyficzne meskiie cialo ze wszedzie sie ja pozna :D

tez bym dał sobie uciąć rękę ze to Ona zdjęcia tego dowodzą, aczkolwiek ktoś bardzo życzliwy zawsze mógl jej profil założyć :D
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: slodkarizkosz
28 mar 2016, 23:31
Dokładnie, tak jak i annpearl chciwe laski zakładały profil na roksie. Potem udawały niewiniątka jak sie wydało. Mend na SU nie brakuje.

U słodkiej problem jest w twarzy bo jak ktoś nie widział twarzy słodkarizkosz ,to radzę zobaczyć przed pisaniem w tym wątku. Bo piszecie że transeksualista z niej, a tak naprawde nie znacie nawet połowy tematu. A ja wam mówie że to jest bardzo wątpliwe.
A z męskim ciałem to bym nie przesadzał. Laska ma zero talii, ale nie tylko ona bo właśnie annpearl ma identycznie. I kilka innych też...
W Polsce jak laska jest ładna to nie musi siedzieć na SU żeby mieć dużą kase. :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
29 mar 2016, 13:07
jurek_chujek pisze:U słodkiej problem jest w twarzy bo jak ktoś nie widział twarzy słodkarizkosz ,to radzę zobaczyć przed pisaniem w tym wątku. Bo piszecie że transeksualista z niej, a tak naprawde nie znacie nawet połowy tematu. A ja wam mówie że to jest bardzo wątpliwe.


Kiedyś jak robiła transmisje w kuchni gotując coś chyba z Toxic (nie pamiętam na jakim nicku była transmisja) to stała chwile tyłem do kamery. Ramiona ma szersze od bioder, można powiedzieć patrząc od tyłu nie znając jej że budowa ciała jak u mężczyzny. Nie oceniam jej bo nie wiem jaka jest prawda napisałem tylko co zauważyłem a ona może ma taka figurę.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
30 mar 2016, 14:32
Ja nie mam wątpliwości co w majtkach jest :)Dziś Pan(i) zapomniała kamerki wyłączyć dając priva :). A więc Panowie czas zmienić zainteresowania :)
Awatar użytkownika
mario172
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lidia27xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
30 mar 2016, 16:09
jurek_chujek pisze:Dokładnie, tak jak i annpearl chciwe laski zakładały profil na roksie. Potem udawały niewiniątka jak sie wydało. Mend na ShowUp.tv nie brakuje.

U słodkiej problem jest w twarzy bo jak ktoś nie widział twarzy słodkarizkosz ,to radzę zobaczyć przed pisaniem w tym wątku. Bo piszecie że transeksualista z niej, a tak naprawde nie znacie nawet połowy tematu. A ja wam mówie że to jest bardzo wątpliwe.
A z męskim ciałem to bym nie przesadzał. Laska ma zero talii, ale nie tylko ona bo właśnie annpearl ma identycznie. I kilka innych też...
W Polsce jak laska jest ładna to nie musi siedzieć na ShowUp.tv żeby mieć dużą kase. :D



Widziałem jej twarz nie raz bardzo dokładnie i ma mega meskie rysy! Ciało moim zdaniem ma sexy bo piersi tyłek itp wypracowane sztuczne? Ale wygląda Ok. Ale twarz i głos wskazują, że coś jest nie tak...
Awatar użytkownika
wolnyslask89
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: normalna, consual
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: czarnowosy27


Re: slodkarizkosz
30 mar 2016, 17:07
Całkowicie nie mój typ urody. Byłem kilka razy u Niej na transmisji ale tylko na moment.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
30 mar 2016, 17:10
Chyba slepym trzeba byc jak takie cialo moze podniecac? Bary jak chlop zero wciecia w tali ,walki na brzuchu i te krotkie zbite meskie nogi . W jej ciele nie ma nic z kobiety nawet sutki sa meskie nic nie reaguja na dotyk :D .Jak by slodka zafundowala sobie fryzure z krotkimi wlosami to byl by to typowy facet dodam jeszcze ze malo atrakcyjny :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 08:39
Ale o czym Wy piszecie.Widzieliscie palcówkę w wykonaniu słodkiej ? Tak układa palec ze wchodzi między jajka.Z daleka wygląda to tak jak palcówka ale to są naciągnięte jaja.Nigdy nie odkrywa ręki więc tam zakrywa pisiora zwyczajnie.
Awatar użytkownika
mario172
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lidia27xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 16:50
Zastanawia mnie jedno, skoro na taka toxic sa anty transmisje to,dlaczego ta "Pani" się jeszcze nie doczekała przecież to idealny materiał na to :D, nie od dziś wiadomo czemu poprzednie forum znikło... ktoś ujawnił brzydką prawdę o tej osobie i poruszyła niebo i ziemię,aby usunąć dowody... kto czytał ten wie... a i przy okazji jest tak irytującą osoba ,że szok, sapie przy każdym słowie niczym chłop ze stojącym kutasem próbujący powidzieć coś miłym tonem... nie próbuj "słodka" robić tego głosiku bo cieżko ci to wychodzi, a co do cipki /penisa. nie zkrywa się bo go ma... tylko dlatego,żę moim zdaniem może mnie bardzo dziwny kształt tam na dole tego co powstało ... ale jak widać amatorów takich lasek nie barakuje , czy to ona czy szalona19latt jeden ch.j :rofl: choć ta druga ma moim zdaniem całkiem miła aparycje mimo ,że kutasa jeszcze ma :laughingnew:
WielkieNieba


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 17:04
Prawda jest taka, że ma zainteresowanie. Gdyby nic nie zarabiała to bytu nie siedziała.
Wejdźcie sobie na chaturbate czy inne kamerki, tam jest pełno lasek z kutasami , czy facetów poprzebieranych za baby i nikomu to nie przeszkadza, ludzie wchodzą i sypią zety. Tylko w Polsce jest taki gnój, że każdy ciśnie po każdym, zamiast bronić Naszych modelek to robicie wszystko, żeby stąd poodchodziły.
Może była facetem i źle się czuła w swoim ciele. Transformacja nie jest wcale zakazana. Nie jestem jej fanem ani przeciwnikiem. Jest mi obojętna, ale jak czytam te wszystkie popieprzone komentarze to rzygać mi się chce. I nie mówię tylko o Słodkiej a mam na myśli również inne modelki.
Tylko szperanie, dociekanie, udowadnianie, gnojenie i mógłbym tak wymieniać.... Żenada.
Pozdrawiam.
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 17:05
Ostatnio wpadłem na jej (?) transmisję - pierwszy i ostatni raz... Przecież ona (?) nie ma ani krzty kobiecości. Szerokie bary, brak wcięcia w talii, twarz też niezbyt kobieca, głos też w sumie dość niski... Zdecydowanie nie polecam brać privów, bo coś podejrzewam, że można się "nadziać" :mocking:


EDIT:
Pedro79 pisze:Prawda jest taka, że ma zainteresowanie. Gdyby nic nie zarabiała to bytu nie siedziała.
Wejdźcie sobie na chaturbate czy inne kamerki, tam jest pełno lasek z kutasami , czy facetów poprzebieranych za baby i nikomu to nie przeszkadza, ludzie wchodzą i sypią zety. Tylko w Polsce jest taki gnój, że każdy ciśnie po każdym, zamiast bronić Naszych modelek to robicie wszystko, żeby stąd poodchodziły.
Może była facetem i źle się czuła w swoim ciele. Transformacja nie jest wcale zakazana. Nie jestem jej fanem ani przeciwnikiem. Jest mi obojętna, ale jak czytam te wszystkie popieprzone komentarze to rzygać mi się chce. I nie mówię tylko o Słodkiej a mam na myśli również inne modelki.
Tylko szperanie, dociekanie, udowadnianie, gnojenie i mógłbym tak wymieniać.... Żenada.
Pozdrawiam.


Zgadzam się z Tobą, ale zauważ, że na zagranicznych portalach "dziewczyny" się z tym nie kryją, a nie wciskają ludziom, że są w 100% kobietami. Poza tym są odpowiednie działy wydzielone dla ludzi transpłciowych czy jak to się tam nazywa. Więc też częściowa wina w tej nagonce jest po stronie SU, że nie wydzielili kolejnej kategorii nadającym. To już od dawna nawet na Zbiorniku jest wprowadzone, a przecież tamtejszy profil portalu jest skupiony na czymś innym, a kamerki to tylko dodatek.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 18:09
No dokladnie niech nie robi z siebie kobiety i niech nie oszukuje . Z ciekawosci jak wszedlem na priv to cipki z bliska nie chcisala pokazac jak prosilem :D udawala ze niby jej tak dobrze ze nic nie czyta co pisze :D .
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 18:36
No właśnie, nie ma kategorii ...
Czuje się jak kobieta, jest jej z tym dobrze i za taką się uważa. Ma iść na kategorie ''mężczyzna'' ? Co zrobilibyście na jej miejscu? - tak z ciekawości zapytam.
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 18:41
Niech da nicka SHEMAILJAKWOLISZ podobno na takim nadawala dlugi czas i sie nie kryla z tym na tamtym forum nawet fotki widzialem. Teraz udaje zo to nie ona dawla na tym nicku :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 18:53
Pedro79 pisze:No właśnie, nie ma kategorii ...
Czuje się jak kobieta, jest jej z tym dobrze i za taką się uważa. Ma iść na kategorie ''mężczyzna'' ? Co zrobilibyście na jej miejscu? - tak z ciekawości zapytam.


Nie jestem, nie byłem i na pewno nie będę na jej miejscu, więc nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji. Zawsze mnie śmieszą takie pytania "co by było gdyby...".

Mi wcale nie przeszkadza to jaka ona jest, czy nie jest - wyraziłem tylko swoją opinię, przecież od tego jest forum.

A tak poza tym jeszcze nawiązując do tego, że ona czuje się jak kobieta - pewnie, ma do tego prawo jak najbardziej - tylko niech nie wmawia ludziom, że nią jest. Bo przecież płeć jest kwestią czysto fizyczną, a nie tego jak kto się czuje i za kogo się uważa.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:04
Owszem, aczkolwiek moze nie chce tego mówić..
Najważniejsze, że jej z tym dobrze i nie ma o czym już dyskutowac :roll: :) :D
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:12
Ale moze niektorzy wola wiedziec ze to kobita z fiutkiem mnie odrazu opada kutas :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkarizkosz
31 mar 2016, 19:17
Mniejsza o to czy to shemale czy nie, dla mnie po tym co widzę i tak nie mój typ urody. Ale sam fakt, że znają się prywatnie z toxic nie świadczy o niej dobrze, bo może zarazić się jadem od swojej koleżanki.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość