PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:Jesli skrytykuje danie w restauracji za ktore sporo zaplacilem, a jest chujowe, spalone i przesolone to bedzie hipokryzja bo sam nie umiem gotowac?

Nie, dania w restauracji nie widzisz, nie znasz smaku, płacisz po konsumpcji. Na SU towar wcześniej widzisz, jesteś w stanie określić w przybliżeniu czy jest w Twoim guście przed dokonaniem napiwku, czego ku#@#a nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
VascoDaGama
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2021, 23:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KillBill
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kb


VascoDaGama, dobra, bo sie czepiasz... zalozmy ze dania sa serwowane w formie bufetu i je kurwa widze... lepiej juz? Zakladam ze rozumiesz idee ale sie przypierdoliles bo mogles :ok:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, nawet nie staraj się wchodzić w dyskusję, po czacie widać że będzie zawsze na nie, słusznie zauważyłeś, typowy przypierdalacz, od paru dni na foro a się rzuca jak paralityk, w takich chwilach brakuje Jona czy Typera wieczorami, bo by już dawno banem zapał miał ostudzony.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Zoja, idąc tym tokiem, jak jestem wysportowany i mam wymodelowane ciało to znaczy że mogę cisnąć tym z nadwagą? Po części masz rację, ale jako osobę która płaci wymagania ma spełniać tylko strona opłacana a nie ta co opłaca.

Nie usprawiedliwiam ciśnięcia komukolwiek. Mówię jedynie, że to hipokryzja śmiać się z kogoś, że mu się przytyło. Samemu wyglądając podobnie i nie będąc przykładem. Co do płacenia to słyszałam, że wy nie płacicie dziewczyną na SU. Jesteście tu tylko w celach komediowo-rozrywkowych. Na pewno nie erotycznych. Więc już się pogubiłam :P
Awatar użytkownika
Zoja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2022, 00:09
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Zoja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zoja, pogubilas.... tomoxx placi, ja glownie plac(ilem)... to kurier byl od celow rozrywkowo komediowych :P
ale musze przyznac ze tyle lat na SU za mna i ten cel erotyczny to tez jakos u mnie przynajmniej niezbyt...i chyba nie jestem sam w takim podejsciu
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Zoja, Nie, ta zasada nie obowiązuje w tym przypadku. Inna relacja. Jaka hipokryzja?
Jesli skrytykuje danie w restauracji za ktore sporo zaplacilem, a jest chujowe, spalone i przesolone to bedzie hipokryzja bo sam nie umiem gotowac?

Skoro ta zasada nie obowiązuje to wybacz :imnewhere:
Hipokryzja to krytykowanie, pouczanie innych za coś, co samemu się praktykuje.Np. Pouczasz kogoś na temat jego wyglądu, sam wyglądając podobnie.
Co do dań w restauracji. To masz prawo je skrytykować. Powiem nawet więcej masz prawo go nie zjeść, poprosić o wymianę lub zwrócić danie i nie zapłacić. Tak na przyszłość, żebyś wiedział. ;) W tym przypadku krytykujesz usługę, nie osobę. Zastanawiające jest porównanie Pauli do dania w restauracji. Ciekawe do jakiej kuchni ją bardziej porównujesz, do śródziemnomorskiej czy azjatyckiej?
Awatar użytkownika
Zoja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2022, 00:09
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Zoja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin, zwracam honor, nie jestem tu jeszcze na bieżąco ze wszystkim :P
Awatar użytkownika
Zoja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 16 sty 2022, 00:09
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Zoja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


Ostatnio coś smutna, widzów mało... i zrywa transmisje
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


radosny26 pisze:Ostatnio coś smutna, widzów mało... i zrywa transmisje

To zrywanie transmisji to już hobby, ludzie zgłaszali jej ten problem x razy oczywiście odp ale u mnie wszystko ok to SU coś odwala taa dziwne że tylko u niej zaczęły się az takie problemy.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


na wszystkich transmisjach były ostatnio takie problemy, to akurat nie jej wina.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie, u wszystkich zrywa transmisje, nie tylko u Pauli.
Awatar użytkownika
Evic
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 01 lut 2022, 21:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:na wszystkich transmisjach były ostatnio takie problemy, to akurat nie jej wina.

Ok, może przeoczyłem ale ja tak mam od kiedy wróciła i przestałem ją obserwować a dzieje się to nie patrząc na urządzenie z jakiego korzystam czy też przeglądarki, że iOS ma problemy z SU to wiem od dawana. Ale w tym samym czasie kiedy była Paula mi ciągle nie chciało wczytywać obrazu (pokazywał się pasek Lush a obrazu nic mimo że pokazywało iż nadaje i ma tam na oko 300 oglądających) albo wywalało co chwilę mi transmisję (trwa łączenie), więc w celu sprawdzenia oglądałem inne kobiety przez 20min i takiej akcji nie było. Nawet wczoraj musiałem z 40x odświeżać kartę i z obrazu nici. Może u mnie jakiś pech czy coś trudno i trzeba żyć dalej.
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Z iOS to nie wiem czym to jest spowodowane, niektóre transmisje działają, inne nie, czasem jedna nie działa kilka dni, potem już tak, i jest wszystko poza obrazem, i tak na każdej przeglądarce. Co do Pauli, o u niej na jakość techniczną transmisji nie można nigdy było narzekać, zrywanie to wina SU.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Hetrique pisze:
Przechuj pisze:na wszystkich transmisjach były ostatnio takie problemy, to akurat nie jej wina.

Ok, może przeoczyłem ale ja tak mam od kiedy wróciła i przestałem ją obserwować a dzieje się to nie patrząc na urządzenie z jakiego korzystam czy też przeglądarki, że iOS ma problemy z SU to wiem od dawana. Ale w tym samym czasie kiedy była Paula mi ciągle nie chciało wczytywać obrazu (pokazywał się pasek Lush a obrazu nic mimo że pokazywało iż nadaje i ma tam na oko 300 oglądających) albo wywalało co chwilę mi transmisję (trwa łączenie), więc w celu sprawdzenia oglądałem inne kobiety przez 20min i takiej akcji nie było. Nawet wczoraj musiałem z 40x odświeżać kartę i z obrazu nici. Może u mnie jakiś pech czy coś trudno i trzeba żyć dalej.


Te same problemy u jednej laski są mniejsze u jednej większe wynika to z tego że każda transmitująca ma inny sprzęt, inny laptop, inny internet , inną kamerę. ten system którego używa SU jest bardzo gówniany. jeśli jakiś sprzęt mu nie odpowiada to jeśli na SU są jakieś np problemy z serwerem i wywala wszystkie trasmisje to na tym sprzęcie który mu nie odpowiada problemy będą się nawarstwiać.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


teee spec od IT :P SU raczej gowno obchodzi jaki sprzet ma nadajaca, a juz napewno jaki laptop i kamere... nawet na internecie z pingiem 60 i slabym uploadem dawalo rade... Nadajaca ma wyslac poprawny stream i tyle..a tego sie generalnie nie da spierdolic. Zjebane to oni maja cos mocno u siebie na serwerach i to oni powinni dbac o to zeby nadajacym bylo jak najlatwiej a nie ciagle pierdolic o czyszczeniu ciasteczek, zmianie przegladarki i restartowaniu routera. Ostatnie absurdy o zakladaniu nowych kont zeby sie dalo nadawac to juz jest cyrk wiekszy niz NowyLad...
To co mnie mocno dziwi, to ze od dluzszego czasu najmniej problemow z transmisjami jest u lasek zza wschodniej granicy... :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wschodni serwis, to te ze wschodu mają najlepiej :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Paulina W. Jest bardzo ok, ruchałby ;)
Awatar użytkownika
VascoDaGama
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 26 gru 2021, 23:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KillBill
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kb


komin pisze:teee spec od IT :P SU raczej gowno obchodzi jaki sprzet ma nadajaca, a juz napewno jaki laptop i kamere... nawet na internecie z pingiem 60 i slabym uploadem dawalo rade... Nadajaca ma wyslac poprawny stream i tyle..a tego sie generalnie nie da spierdolic. Zjebane to oni maja cos mocno u siebie na serwerach i to oni powinni dbac o to zeby nadajacym bylo jak najlatwiej a nie ciagle pierdolic o czyszczeniu ciasteczek, zmianie przegladarki i restartowaniu routera. Ostatnie absurdy o zakladaniu nowych kont zeby sie dalo nadawac to juz jest cyrk wiekszy niz NowyLad...
To co mnie mocno dziwi, to ze od dluzszego czasu najmniej problemow z transmisjami jest u lasek zza wschodniej granicy... :dontknow:


Hajs z prowizji się zgadza to po co to zmieniać - nw taki Chaturbate działa wszędzie i na wszystkim wiec dziwie się że nie robią jakiegoś update.
A co do SU teraz już wierze :P Od 30 min nie mogę się zalogować - Błąd captcha - odśwież stronę i spróbuj ponownie
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


VascoDaGama, ja wiem że to jest specyficzne forum, ale awatar mógłbyś zmienić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Koras, Specjalistaxxx, SPEEDI i 9 gości