PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Słuszna uwaga tomcio_paluszek - wiele lasek tu nadaje od lat a nie ma na nie hejtu ani nie widac stalkerów :)


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zabawne w tym wszystkim jest to, że dopiero teraz Paula zauważyła że ''owy Pan'' jak go nazwała , okazał się dla niej zagrożeniem,i osobą z którą nie chce mieć nic wspólnego...do czasu kiedy ''owy Pan''wysyłał żetoniki to nie wspominała o ''zagrożeniu z jego strony'' i przeciwnie wydaje się ze własnie czekała na swoich transmisjach aż się pojawi a wraz z nim jego żetony które przyjmowała z uśmiechem na twarzy.dziwne że od czasu kiedy przestał wysyłać żetony nagle stał się ''Stalkerem'' oraz ''zagrożeniem'' dla niej czy kogoś z jej bliskich.skoro wiedziała że jest niebezpieczny w jakiś sposób dla niej, dlaczego przyjmowała tak chętnie od niego żetony?często na transmisjach można było zauważyć że uśmiech pojawił się na jej twarzy gdy tylko ''owy Pan'' się pojawił i jeszcze dwóch mu podobnych.w momencie kiedy się nie pojawiali to i Paula była znudzona i się wyłączyła z transmisji mówiąc że jest zmęczona.a poza tym tak jak tu wcześniej ktoś napisał czy nie jest to dziwne że na Paulę jest wylane tyle hejtu a na inne dziewczyny nie?wątpię żeby to była wina zazdrości raczej chodzi tu o coś innego..
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że fani Pauli mogą być spokojni bo raczej wątpię, żeby odeszła z showupa.
Tak swoją drogą to ciekawe czy woleli by, żeby odeszła tak nagle czy tak z kilkumiesięcznymi pożegnalnymi transmisjami. Myślę, że Paula może sobie zrobić co najwyżej taką miesięczną przerwę od nadawania.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula pisze:
Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:Ty kurwa robinek chyba jestes potłuczony !!!! Myslisz ze nie znam jej adresu i sie z nią nie widziałem to musisz być pierdolniety w takim wypadku . To tobie oświadczam ze dużo razy sie z nią spotykałem wiec sobie kurwa wybij z tego leba twojego ze ja pierdole swiat wirtualny jak wy pierodolence !!!!



Nowy Blog ShowUp.tv


To może się Paula wypowie?

Bo z tego co ja wiem to tylko Ją nękasz, grozisz i ciągle prześladujesz.
Napastujesz ją telefonicznie, przez komunikatory w tym PW na SU.

Myślisz, że jak dałeś parę żetonów to już jesteś jej chłopakiem,
albo właścicielem? A może mężem?


Niestety, ale Robinek piszę prawdę...
Sam był świadkiem jak owy Pan mi groził na wczorajszej transmisji 'Jeśli nie zmienisz zdania nie dam Ci spokoju'.
Nie będę już wspominać o wiadomościach z groźbami i szantażem zahaczających nawet o moich rodziców...

Tak spikel kilka razy się spotkaliśmy, bo uważałam Cie za fajnego gościa, z którym można pogadać o wszystkim i napić się drinka...
Teraz jesteś dla mnie zagrożeniem i osobą z która nie chce mieć nic wspólnego, a osoby takie jak Ty nie powinny przebywać na showupie tylko w zupełnie innym miejscu.



Wiesz co nie bede nawet tego komentować bo każdy wie o co chodzi jako jedyny tutaj chce uniknąć twojej zagłady bo twierdzisz ze to normalne !!!!. Bo ani jeden tutaj z obecnych dupolizow nic Nie zrobi w tym kierunku a to wszystko jest robione żeby odwlec ciebi od centralnej zagłady

To powiedz wszystkim co chcesz zrobic od pierwszego kwietnia to co mi mówiłaś i zobaczymy kto ma racje ????? I wtedy kaZdy zobaczy ze spikel psychiczny nie jest tylko ciebie ratuje!!!!! No powiedz to tutaj bo ja nie bede tego mówić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a hhhahhhhahhhhahha jaka drama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja uważam ze ta sprawa miedzy Spikelem,a Paulą powinna być rozwiązana przez nich samych i to nie na forum czy SU.
Czytam cały czas co tu sie dzieje i odnosze wrażenie że sprawa jest rozdmuchana przez naszą głupotę mam na myśli użytkowników Forum i SU.
Nikt oprócz nich niewie co tak naprawdę sie wydarzyło wiec niepowinnismy sie wypowiadać na ten temat bo sprawa nie jest tak prosta jak mogła bys sie wydawać na pierwszy rzut oka.

Spikel jeśli masz prawdziwe jaja to załatw to, ale nie na forum bo nie jest to miejsce stworzone dla Twojej prywatnej zemsty.
Pozatym skończ z wypominaniem co jej dałeś sam dawałeś.

Hard prosze nie komentuj aż tak zawzięcie bo odnoszę wrażenie ze chyba za mało wiesz.

Paula jeśli to czytasz wiedz że w tej sprawie jestem po Twojej stronie, ale trochę w całym zamieszaniu jest i Twojej winy.


Wiec dajcie już spokój i skończcie wojne.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Spikel nawet jeżeli wie co chce zrobić od 1 kwietnia to jej decyzja nie twoja. Paula nie jest twoja własnością, a ty się tak zachowujesz jakbyście byli w związku i ty chcesz ją od czegoś co ci się nie podoba odlwlec. Nawet jeżeli macie kontakt poza showup.tv, to jeżeli cokolwiek ci mówi o swoich planach ty nie powinieneś w ogóle o tym tu w jakikolwiek sposób wspominać. Facet zakochales się i tyle i chcesz być rycerzem co myśli że jeżeli da jej żetonki to zmieni zdanie co do 1 kwietnia a dwa pokocha ciebie. Każda kobieta na showup.tv gdy widzi że żeton się kręci to się uśmiecha i ma chęć wtedy siedzieć. Jest to portal zarobkowy i po to nasze panie tam są, by zarobić.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


spikel ale ty głupi jesteś :D syp dalej żetony i ratuj swoją księżniczkę do emerytury :D a co do jej odejścia to 1 kwietnia paula powie prima aprilis, żartowałam :haha:
LEON LXIX


Dramatów ciąg dalszy widzę. Spikel to biedny, chory człowiek, z pieniądzem, tłumaczyć go może jedynie to, że zakochał się w niewłaściwej osobie i sądził, że zetonem kupi Paule. I poniekąd ma rację, bo kupił ją ale Pauli wina ewidentna i... i właściwie to wszystko zostało już w tej kwestii powiedziane, napisane dawno temu. Tylko nie wiem kto jest większą ofiarą, ona czy on. Amen.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


jay pisze:spikel ale ty głupi jesteś :D syp dalej żetony i ratuj swoją księżniczkę do emerytury :D a co do jej odejścia to 1 kwietnia paula powie prima aprilis, żartowałam :haha:


Pewnie powie też Wesołych Świąt i stuknie Waszymi jajeczkami :mrgreen:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak problem jak paula maja setki lasek tylko że często tak jak ona są same sobie winne. Spotykała się z nim przyjmowała drogie prezenty przyjęła również około 150 tyś na pewno ich spotkania nie były tylko przy kawie ale był też sex robiła mu nadzieje żeby dawał jej jeszcze więcej kasy wiedząc że i tak nigdy z nim nie będzie i ze jest dla niej tylko bankomatem wiadomo że nikt nie jest niczyją własnością ale jeżeli ktoś inwestuje takie pieniądze w związek to nie robi tego żeby sobie powkładać bo to może w każdym burdelu za parę groszy i ta sytuacja dalej by się ciągła gdyby paula nie zrobiła loda innemu za drinka jadać z nim nad morze a potem się tłumaczyła ze jest wolna i może robić co chcę TO PO H.. ROBI NADZIEJE KOMUŚ INNEMU A POTEM PUSZCZA SIĘ ZA 12 DO 15 ZŁ bo taki jest koszt drinka.
Przyjęła i nadal chętnie przyjmuje jak jej da tyle kasy i potrafi puścić sie za pary groszy z innym i ona się dziwi że teraz ją prześladuje TO NIECH MU ODDA WSZYSTKO CO PRZYJĘŁA KASĘ I PREZENTY I JEJ PROBLEM SIĘ SKOŃCZY
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:To powiedz wszystkim co chcesz zrobic od pierwszego kwietnia to co mi mówiłaś i zobaczymy kto ma racje ????? I

A więc jednak to prawda.... Paula dotarła do dokumentów z których jasno wynika, że Hard jest właścicielem ziemskim i posiada nieświadomie 1/3 powierzchni Wersalu. Dlatego trzyma dziadka na dystans - w noc poślubną pokaże mu kuciapę i chłop zejdzie na zawał a ona położy kocie łapska na spadku.
Dziś femme fatale jutro czarna wdowa.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Blacket akurat historia z lodzikiem i obcym zaś była nie do końca prawdziwa bo paula prawdę powie wyłącznie po alkocholu jak jest pijana to wtedy tez przychodzą do niej ludzkie uczucia . Tym nieznajomym był lexstell gosc z showupa który nawet zetona jej nie dał wyrwał ja na rozmowe . Ale oczywiscie jak w tym przypadkach bywa zbajerzyl przewalił i zostawił bez słowa i teraz uważa ze ja wykorzystał . Wiec taka to historia dowiedziałem sie kilka dni temu . A ona będzie wmawiać ze porządna i uczciwa i z nikim nic nie uprawiała . Ale najlepsze ze prze zemnie i montiego musi odpocząć . A wiecie gdzie??? To wam powiem wraca do starego swoje zawodu tam napewno kurwa odpocznie.jako jedyny tutaj chcialem jej pomoc ale przecież zajebiscie fani hard Szatanik i robinek nic nie maja do tego i są zadowoleni . Zajebisci ludzie jednym słowem . Nie po to ja wyciągałem z prostytucji żeby teraz tam wracała bo dla mnie to jest chore. Razem z montim dostał tyle pieniędzy żeby nie wracała do tego. Człowiek ma dobre serce a teraz jest opluwany w taki sposób . I robiony tym najgorszym .

A ty paula sie zastanow nad swoim życiem bo w tych twoich kłamstwach znaleść prawdę to naprawdę jest ciężko . Ale pamietaj karma wraca i zobaczysz wtedy. Ze wylądujesz w rynsztoku
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten wątek forum został ostatnio zamknięty to na ch...olere ktos go znów odblokował? To co tu sie dzieje już dawno wykracza poza komentowanie występów na SU. Zaorać i tyle.

A jesli prawie 30letnia kobieta podejmuje jakas decyzje, to jest to jej decyzja i czy zostanie kosmonautką, poskramiaczką węży, dziwką, policjantką czy kasjerką w biedronce to jest to jej decyzja a nie chłopaczków z internetu...dramat.
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KoKo21 pisze:
tomcio_paluszek pisze:
Robinek29 pisze:
tomcio_paluszek pisze:Ja tam nie wnikam w Wasze sprawy, no ale jak już taki dramat się tu odbywa to jeszcze się wypowiem - dwie rzeczy mnie bawią - publicznie załatwiacie swoje sprawy znając się osobiście poza SU^^ i jeszcze lepsze - panie się żalą na stalkerów, a same podają kontakty do nich, gdy SU samo tego zabrania, więc hmm współczuję CI Paula z jednej strony, z drugiej strony panie chociaż zanim dadzą komuś kontakt do siebie przemyślą to jeszcze raz;] Bo winy szukajcie również u siebie, nikt nie zmuszał Was do tego, a przynajmniej znanym już kolesiom ze swoich dziwnych zachowań :? Miłego dnia:P


To złudne jest, fakt czasem można poznać kogoś kto wydaje się normalny,
czasem i tu ludzie szukają żon, mężów, przyjaźni.
Czasem można poznać kogoś wartościowego, sam mam kontakty od lat,
ale czasem można poznać psychopatę albo wariata.

A Ty jakie masz doświadczenia?
Jesteś w stanie przewidzieć na kogo trafisz jutro w żabce robiąc zakupy?



Masz rację, że można przejechać się i w realu jak poznajemy czy na początku ktoś może wydawać się ok. Problem jest tu tylko jeden - poczytaj tu czy n SU niektórych - po 5 minutach da się zauważyć co to za typy :D Nie mam tu nikogo konkretnie na myśli, no ale rozglądnij się :D Ale ja znam powód i główny czynnik - PIENIĄDZE. I zauważ, że wiele dziewczyn jest tu od lat i stalkerów czy ogólnie hejtu nie ma w ich stronę, a czemu to już niech sobie każdy sam odpowie:P



Nowy Blog ShowUp.tv


Tomcio oj chłopie zdziwiłbyś się.. poczytaj sobie o socjopatach np. to ludzie mili z natury, uroczy, inteligentni, kulturalni, po zachowaniu nic nie zapowiada by było coś nie tak :winkextra:


Racja Koko, tylko wskaż mi tu tych kulturalnych 8-) :mrgreen: Oni mogą być największymi prostakami, ale sobie kupują dziewczyny, bo mają kasę i tyle w temacie:P Bo zobaczmy, czemu jest tak, że nagle ci niby inteligentni, z którymi się większość na SU spotyka to ci co rzucali kasę, bo kasa jest najważniejsza, a te laski są tak pazerne, że nie myślą niczym innym tylko napędza ich ten żółty kolor i nie liczą się z konsekwencjami. Oczywiście nie wszystkie, ale jak np. widzę gdy robi się kolesiom nadzieje jakieś i nawet poza SU to się ciągnie to ich wina i niech mają nauczkę. Na uczuciach nie wolno grać, to że sobie ktoś udaje orgazm to nic, bo taki jest portal, teatrzyk po prostu, ale jak z gościa ktoś robi frajera i gra na jego uczuciach rozkochując go w sobie to już trzeba za to odpowiadać, bo jak to szło: jesteśmy odpowiedzialni za to co wychowaliśmy czy jakoś tak:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Wunderbaum pisze:Ten wątek forum został ostatnio zamknięty to na ch...olere ktos go znów odblokował?


bo jak ten i jeszcze jeden był zamknięty to nie było ruchu na forum, nic się nie działo :D
LEON LXIX


O to dobra wiadomość dla fanów Pauli, w końcu będą mogli poruchać sobie realnie :D :lol2: oj Paula Twoje życie, ale tak serio nie masz większych ambicji niż zarabianie na dupie? Wbrew pozorom wydajesz się inteligentną dziewczyną więc myślę, że stać Cię na coś więcej w życiu ;)
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:O to dobra wiadomość dla fanów Pauli, w końcu będą mogli poruchać sobie realnie :D :lol2: oj Paula Twoje życie, ale tak serio nie masz większych ambicji niż zarabianie na dupie? Wbrew pozorom wydajesz się inteligentną dziewczyną więc myślę, że stać Cię na coś więcej w życiu ;)


Jej sie wydaje ze to normalne takie postępowanie a priorytety nie wiem skąd bierze. Jeszcze kamerki można przeboleć ale jebanke sie z takimi starymi prykami to już naprawdę. I bedzie chciała psychiczne odpocząć no napewno powodzenia i krzyż na drogę . Bo to jest droga do zatracenia



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisanie że nie chciał bym tu jej pomoc jest wysoce niesprawiedliwe i tez ubolewam nad jej powrotem do wiadomo czego ale na rany boskie co ja mogę. Mam kuswa sprzedać starego golfa może tak opchnąć swoje własnościowe mieszkanie, jebany kredyt czy chwilówkę więc o czy my tu pierdolimy. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Hetrique i 42 gości