24Piczunia/Pasjonatka_Ciekawie/42Piczunia

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Zastanawia mnie najbardziej jak można taka osobę przyjąć pod swój dach? Mówię tu o zawodzie jaki wykonuje.
Zapewne wynika to z tego, że jest tania... Ale sam fakt przecież już na 1 rzut oka widać jaka to patologia :shock2:

https://showup24.tv/42Piczunia
https://showup24.tv/profile/42Piczunia
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To gówno czyt. piczunia, jest przecież największym patologicznym kaszalotem na SU, dokładnie ten sam sort co tox.. :bad: :bad:
Ten temat (tak samo jak toxa) powinien być w śmietniku, tam gdzie jego miejsce :!:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


John pisze:Gruba i brzydka. Idealnei pasuje do Aśki S. Toxic



Darmowe Sex Kamerki

my z toxic jestesmy mlode piekne i slawne a ty jestes nikim i takim pozostaniesz jak szczur i pewnie jestes brzydszy od szczura buahahahahah pasowalbys do odlezynki byscie razem lezeli i przebierali platfuskami hahahahahaha
yoko pisze:To gówno czyt. piczunia, jest przecież największym patologicznym kaszalotem na ShowUp.tv, dokładnie ten sam sort co tox.. :bad: :bad:
Ten temat (tak samo jak toxa) powinien być w śmietniku, tam gdzie jego miejsce :!:
w smietniku to ty codziennie ponoc buszujesz w polowaniu na resztki bo bys z glodu padl i tam juz zostaniesz a ja bee ci spiewac piosenke DO HASIOKA HOPSSA SA w hasioku jest miejsce dla takiego szlaufa jak ty
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


42Piczunia pisze:
John pisze:Gruba i brzydka. Idealnei pasuje do Aśki S. Toxic



Darmowe Sex Kamerki

my z toxic jestesmy mlode piekne i slawne a ty jestes nikim i takim pozostaniesz jak szczur i pewnie jestes brzydszy od szczura buahahahahah pasowalbys do odlezynki byscie razem lezeli i przebierali platfuskami hahahahahaha
yoko pisze:To gówno czyt. piczunia, jest przecież największym patologicznym kaszalotem na ShowUp.tv, dokładnie ten sam sort co tox.. :bad: :bad:
Ten temat (tak samo jak toxa) powinien być w śmietniku, tam gdzie jego miejsce :!:
w smietniku to ty codziennie ponoc buszujesz w polowaniu na resztki bo bys z glodu padl i tam juz zostaniesz a ja bee ci spiewac piosenke DO HASIOKA HOPSSA SA w hasioku jest miejsce dla takiego szlaufa jak ty

Skończ pierdolić, wystarczy wejść na webcamrecordings, wpisać twój nick z szołapa i widać jaka jesteś piękna :laughingnew:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
To jakaś Violetta Villas dla bardzo ubogich?
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


42Piczunia pisze:
John pisze:Gruba i brzydka. Idealnei pasuje do Aśki S. Toxic



Darmowe Sex Kamerki

my z toxic jestesmy mlode piekne i slawne a ty jestes nikim i takim pozostaniesz jak szczur i pewnie jestes brzydszy od szczura buahahahahah pasowalbys do odlezynki byscie razem lezeli i przebierali platfuskami hahahahahaha
yoko pisze:To gówno czyt. piczunia, jest przecież największym patologicznym kaszalotem na ShowUp.tv, dokładnie ten sam sort co tox.. :bad: :bad:
Ten temat (tak samo jak toxa) powinien być w śmietniku, tam gdzie jego miejsce :!:
w smietniku to ty codziennie ponoc buszujesz w polowaniu na resztki bo bys z glodu padl i tam juz zostaniesz a ja bee ci spiewac piosenke DO HASIOKA HOPSSA SA w hasioku jest miejsce dla takiego szlaufa jak ty


Nie strzęp klawiatury swoimi drewnianymi tekstami odpowiadając na moje posty, kurwo. Bo i tak ciebie nie czytam.
Wypierdalaj do toxa, obleśny szmacioku... :bad:

Sorry za słownictwo, ale musiałem się zniżyć do poziomu tej kurwy..
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


John pisze:Obrazek
To jakaś Violetta Villas dla bardzo ubogich?
a kto ci pozwolil upubliczniac moj wizerunek debilu ?nie wyrazilam zgody na to
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


42Piczunia pisze:
John pisze:Obrazek
To jakaś Violetta Villas dla bardzo ubogich?
a kto ci pozwolil upubliczniac moj wizerunek debilu ?nie wyrazilam zgody na to

Ty normalna jesteś? Przecież go udostępniasz na szołapie co wieczór :laugh3:. Nie mój problem że jest tego od groma gdy się wpisze Piczunia24 w google :mrgreen:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


John pisze:
42Piczunia pisze:
John pisze:Obrazek
To jakaś Violetta Villas dla bardzo ubogich?
a kto ci pozwolil upubliczniac moj wizerunek debilu ?nie wyrazilam zgody na to

Ty normalna jesteś? Przecież go udostępniasz na szołapie co wieczór :laugh3:. Nie mój problem że jest tego od groma gdy się wpisze Piczunia24 w google :mrgreen:
co wieczor? to chyba cos ci sie pomyliło a czytales co mam napisane w profilu? jak chcesz udostepniac to wystarczy zapytac :mocking:
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Suivalus pisze:
42Piczunia pisze:
Suivalus pisze:Popsuta do szpiku kosci stara pudernica gorsza nawet od tej całej Toxic.. tyle co Ona krzywdy wyrządziła ludziom na ShowUp.tv to w pale sie nie miesci,
wykorzystała nawet pięcio letnie dziecko jednej z transmitujących do swoich celów zeby wzbudzić zainteresowanie na swojej transmisji, bo co taki stary kurwiszon może mieć do zaoferowania, jesli ktoś oglądał kiedyś ta patole to wie o czym mówa!
:lol: ja bym tam nawet na pięć minut nie wytrzymał, samym wyglądem zaburza rzezywistość :shock2:

Wracając do plotki-a mianowicie ten debil wymyslil poltke na showupie, pewnej Basi pięcioletnia córeczka sypia z jej facetem ?
kto normalny wymysla takie absurdy ?
Dobrze że Joasia odbiła od tej całej Piczki :shock2: Piczunia, jakos nie moze sie pogodzić z odrzuceniem swojej bylej kolezanki JoasiPl i teraz sie msci u Toxic na transmisji, napierdala na Bogu winną Joasie bo stanela w obronie tej Basi, o ktorej Sriczunia-Piczunia opowiada takie bzdury :D
A jak się okazało Piczunia, udaje kolezanke Toxic zeby osmieszyc, tak jak pisałem wczesniej, zdjecia przerobionej toxic po to żeby ją osmieszyc to robota PICZUNI :D
chyba jestes jasnowidzen skad ty to wszystko wiesz ojejkuuuuuuuuu ratunku buahhaahahahah



Nie trzeba być jasnowidzem:D tępaku :D twoja koleżanka bananowa Cie podjebała, dowody w postaci screenow z archiwum rozmowy ze skeypa podajże są- jak jej wysylasz przerobione Toxicna memy min z kuchni!

wystarczają w zupełności zeby cie pogrążyć, kiedy planujesz odwiedziny u swojej pseudo kolezanki TOXIC?


a chuj cie to obchodzi kiedy beda odwiedziny a jak juz sie spotkamy to badz pewny ze pierwsza opierdole ci dupe tak jak nalezy buhahahaahah
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


42Piczunia pisze:
John pisze:
42Piczunia pisze:
John pisze:Obrazek
To jakaś Violetta Villas dla bardzo ubogich?
a kto ci pozwolil upubliczniac moj wizerunek debilu ?nie wyrazilam zgody na to

Ty normalna jesteś? Przecież go udostępniasz na szołapie co wieczór :laugh3:. Nie mój problem że jest tego od groma gdy się wpisze Piczunia24 w google :mrgreen:
co wieczor? to chyba cos ci sie popierdolilo w jebanej lepetynie a czytales co mam napisane w profilu idioto ? jak chcesz udostepniac to wystarczy zapytac :mocking:

MASZ, POCZĘSTUJ SIĘ
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ej John... to ten cały poczwórnie zmilfowany blond tłuścioszek Piczunia powinna Ci jeszcze podziękować, bo wybrałeś wyjątkowo korzystne zdjęcie tej quasi matrony o proweniencji jak ze Szmulki Royal House.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahahaha Cała piczka, pyskata jak wściekły pies :lol: Nie daj się piczka, Twoje kreacje są zajebiste :D
Może i wredna menda, ale to prawdziwa królowa mend. Pocisnęła każdą wywłoke z SU i za to ją lubie że nie boi się nikogo :cool3:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Ej John... to ten cały poczwórnie zmilfowany blond tłuścioszek Piczunia powinna Ci jeszcze podziękować, bo wybrałeś wyjątkowo korzystne zdjęcie tej quasi matrony o proweniencji jak ze Szmulki Royal House.

Dokładnie powinna się cieszyć, że nie wstawił tu fotki jak trzymała przy twarzy dwa kutasy lumpów zaproszonych na transmisję.
Mano_Negra


jurek_chujek pisze:hahahaha Cała piczka, pyskata jak wściekły pies :lol: Nie daj się piczka, Twoje kreacje są zajebiste :D
Może i wredna menda, ale to prawdziwa królowa mend. Pocisnęła każdą wywłoke z ShowUp.tv i za to ją lubie że nie boi się nikogo :cool3:

zawsze bede cisnela smieci nakarmie ich patykiem od kaszanki az beda rzygac nie beda spac po nocach a jak zobacza mnie na transmisji beda sczali w gacie hahahahahahahahah :air_kiss: na sama mysl o mnie wlosy beda im wypadac a lupierz bedzie im sie sypac na kapcie ahahahah
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Na twój (specjalnie z małej) widok to ja zawsze mam odruch wymiotny, a jak czytam to co piszesz to zastanawiam się czy nie przebywasz w psychiatryku z dostępem do neta.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


42Piczunia pisze:
jurek_chujek pisze:hahahaha Cała piczka, pyskata jak wściekły pies :lol: Nie daj się piczka, Twoje kreacje są zajebiste :D
Może i wredna menda, ale to prawdziwa królowa mend. Pocisnęła każdą wywłoke z ShowUp.tv i za to ją lubie że nie boi się nikogo :cool3:

zawsze bede cisnela smieci nakarmie ich patykiem od kaszanki az beda rzygac nie beda spac po nocach a jak zobacza mnie na transmisji beda sczali w gacie hahahahahahahahah :air_kiss: na sama mysl o mnie wlosy beda im wypadac a lupierz bedzie im sie sypac na kapcie ahahahah


I w tym momencie się obudziłeś wielorybie.. teraz możesz wypierdalać :lool:
Awatar użytkownika
yoko
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: WRTLPRNFT


Merlin pisze:Na twój (specjalnie z małej) widok to ja zawsze mam odruch wymiotny, a jak czytam to co piszesz to zastanawiam się czy nie przebywasz w psychiatryku z dostępem do neta.

a ja mam wyjebane w to co ty myslisz i uj cie to obchodzi gdzie ja jestem
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Nie wiem skąd ta niechęć do piczki. Jest jaka jest, nikogo nie zmuszała do przyjaźni. A jak kogoś wydymała to tylko powinien pierdolnąć sie w swój tępy łeb że się dał :lol:
Ja to mam teraz tylko niezła rozrywkę oglądając poczynania piczki. Wydawało się że tox to najgorszy demon na SU co wszystkich zadręczy. A tu pojawił sie sam Lucyfer w osobie piczki, co taką tox zeżre jak kabanosa, przeżuje i wypluje jak ścierwo :lol:
Miło patrzeć kto tu rządzi na SU 8-)

https://showup24.tv/42Piczunia
https://showup24.tv/profile/42Piczunia
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piczka to gwiazda i legenda SU w pewnym sensie.
A niechęć się pojawiła jak zaczęła sympatyzować z toxic.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości