24Piczunia/Pasjonatka_Ciekawie/42Piczunia

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Książe_showupa pisze:Za to co zrobiła Michałowi Smolakowi życzę jej, żeby zaraziła się rzeżączką i do końca swojego życia myła obsrane dupy :)

rzezaczke to zresz na codzien a ja wole myc dupy a ty lubisz wsadzac sobie w dupe to juz twoj problem :air_kiss: :air_kiss:


https://showup24.tv/24Piczunia
https://showup24.tv/profile/24Piczunia
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


piczka ty nawet menelom musiałaś płacić, żeby chcieli do ciebie przyjechać i cię wyruchać :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:piczka ty nawet menelom musiałaś płacić, żeby chcieli do ciebie przyjechać i cię wyruchać :)

Nie wyruchali, ponoć jedynie do gęby dali i to za dodatkowy liter wódki. :laugh3:
Mano_Negra


Książe_showupa pisze:piczka ty nawet menelom musiałaś płacić, żeby chcieli do ciebie przyjechać i cię wyruchać :)

menel to cie zrobil a ja sie nie rucham bo ja dziewica jestem jeszcze ale jak chcesz mojego kotka zeby cie przelecial to nie ma sprawy tylko musisz miec pojemny odbyt bo moje kotki maja wielkie kutaski i grube :air_kiss:
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


CzarnaMamba pisze:okropna baba wulgarna i prymitywna
mam wrazenie ze jestes bardziej wstretna niz ja i pusta po co wlazisz do mnie ?chcesz mi futa ukrasc? :air_kiss:
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Piczka na forumku Koniec świata :beg: :yahoo:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Całe szczęście, że forum to nie statek bo z piczką na pokładzie to byśmy już dawno zatonęli :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Całe szczęście, że forum to nie statek bo z piczką na pokładzie to byśmy już dawno zatonęli :)

Spokojnie bez obaw słonina lżejsza od wody a więc nie zatoniemy .
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:
Książe_showupa pisze:piczka ty nawet menelom musiałaś płacić, żeby chcieli do ciebie przyjechać i cię wyruchać :)

Nie wyruchali, ponoć jedynie do gęby dali i to za dodatkowy liter wódki. :laugh3:
do geby to ty w bramie brales za kapsel od piwa :air_kiss:
Książe_showupa pisze:Całe szczęście, że forum to nie statek bo z piczką na pokładzie to byśmy już dawno zatonęli :)
tonol jak bedziesz tonac to jeszcze ci dupa na leb siade zebys zostal do konca pod woda buhahahahah :air_kiss:
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


piczka to jest dwulicowa suka najnowsze fotki które poszły po showup.tv a toxi to jej robota ona je przekazała w obieg od taka dobra kolezanka a tak jej słodzi dwulicowa kwoka :laughingnew: :laughingnew: :laugh3:
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


_Joanna pl pisze:piczka to jest dwulicowa suka najnowsze fotki które poszły po showup.tv a toxi to jej robota ona je przekazała w obieg od taka dobra kolezanka a tak jej słodzi dwulicowa suka

Porównaniem do suki obraziłaś wszystkie psie matki.
Mano_Negra


_Joanna pl pisze:piczka to jest dwulicowa suka najnowsze fotki które poszły po showup.tv a toxi to jej robota ona je przekazała w obieg od taka dobra kolezanka a tak jej słodzi dwulicowa kwoka :laughingnew: :laughingnew: :laugh3:



Czyli te fotki piedziesciat twarzy toxic, to piczka podrzuciła bananowej zeby TOXIC osmieszyła w swoim profilu??
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Mam wrażenia ze ten ohydny patologiczny osobnik nic nie robi całe dnie tylko wymayśla te całe historie na temat innych.
Mało jest tak tępych i dziecinnych ludzi jak ten sepleniący wulgarny człowiek w sztucznych włosach do tego okropny intrygant , szuja ..feee
Jaki obrzydliwy charakter - wyjdzie jej to na złe bo wszyscy zobaczyli co to za dno i ze nie warto o tym kimś pisać nawet.
zwyrodnialec robi zdjęcia na komunikatorach i rozsyła , szuka zainteresowania. Zwykła "rozjebunda" nawet adres i numer do Joannypl podała Toxic, a kazała toxowi mówić ,że Bananowa ją sprzedała
Awatar użytkownika
CzarnaMamba
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 29 lip 2016, 19:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mano_Negra pisze:
Książe_showupa pisze:piczka ty nawet menelom musiałaś płacić, żeby chcieli do ciebie przyjechać i cię wyruchać :)

Nie wyruchali, ponoć jedynie do gęby dali i to za dodatkowy liter wódki. :laugh3:


Ja bym wolał, żeby mi obcięli kutasa niż dać tej starej pudernicy do gęby :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


CzarnaMamba pisze:Mam wrażenia ze ten ohydny patologiczny osobnik nic nie robi całe dnie tylko wymayśla te całe historie na temat innych.
Mało jest tak tępych i dziecinnych ludzi jak ten sepleniący wulgarny człowiek w sztucznych włosach do tego okropny intrygant , szuja ..feee
Jaki obrzydliwy charakter - wyjdzie jej to na złe bo wszyscy zobaczyli co to za dno i ze nie warto o tym kimś pisać nawet.
zwyrodnialec robi zdjęcia na komunikatorach i rozsyła , szuka zainteresowania. Zwykła "rozjebunda" nawet adres i numer do Joannypl podała Toxic, a kazała toxowi mówić ,że Bananowa ją sprzedała

numer do tlustej odlezynki juz w sieci byl od dawna klienci do niej jezdzili i udala ze zmienila nore choc dalej tam mieszka a ty mamo zarazzku jestes nikim tylko szarym nickiem i tak juz zostanie amen hahahahaha

_Joanna pl pisze:piczka to jest dwulicowa suka najnowsze fotki które poszły po showup.tv a toxi to jej robota ona je przekazała w obieg od taka dobra kolezanka a tak jej słodzi dwulicowa kwoka :laughingnew: :laughingnew: :laugh3:

odlezynka ja jestem extra suka o czym jeszcze sie przekonasz bo ja lubie robic niespodzianki ps ktorego goscia teraz wyrwalas z ShowUp.tv?
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


Popsuta do szpiku kosci stara pudernica gorsza nawet od tej całej Toxic.. tyle co Ona krzywdy wyrządziła ludziom na ShowUp.tv to w pale sie nie miesci,
wykorzystała nawet pięcio letnie dziecko jednej z transmitujących do swoich celów zeby wzbudzić zainteresowanie na swojej transmisji, bo co taki stary kurwiszon może mieć do zaoferowania, jesli ktoś oglądał kiedyś ta patole to wie o czym mówa!
:lol: ja bym tam nawet na pięć minut nie wytrzymał, samym wyglądem zaburza rzezywistość :shock2:

Wracając do plotki-a mianowicie ten debil wymyslil poltke na showupie, pewnej Basi pięcioletnia córeczka sypia z jej facetem ?
kto normalny wymysla takie absurdy ?
Dobrze że Joasia odbiła od tej całej Piczki :shock2: Piczunia, jakos nie moze sie pogodzić z odrzuceniem swojej bylej kolezanki JoasiPl i teraz sie msci u Toxic na transmisji, napierdala na Bogu winną Joasie bo stanela w obronie tej Basi, o ktorej Sriczunia-Piczunia opowiada takie bzdury :D
A jak się okazało Piczunia, udaje kolezanke Toxic zeby osmieszyc, tak jak pisałem wczesniej, zdjecia przerobionej toxic po to żeby ją osmieszyc to robota PICZUNI :D
Suivalus


Suivalus pisze:Popsuta do szpiku kosci stara pudernica gorsza nawet od tej całej Toxic.. tyle co Ona krzywdy wyrządziła ludziom na ShowUp.tv to w pale sie nie miesci,
wykorzystała nawet pięcio letnie dziecko jednej z transmitujących do swoich celów zeby wzbudzić zainteresowanie na swojej transmisji, bo co taki stary kurwiszon może mieć do zaoferowania, jesli ktoś oglądał kiedyś ta patole to wie o czym mówa!
:lol: ja bym tam nawet na pięć minut nie wytrzymał, samym wyglądem zaburza rzezywistość :shock2:

Wracając do plotki-a mianowicie ten debil wymyslil poltke na showupie, pewnej Basi pięcioletnia córeczka sypia z jej facetem ?
kto normalny wymysla takie absurdy ?
Dobrze że Joasia odbiła od tej całej Piczki :shock2: Piczunia, jakos nie moze sie pogodzić z odrzuceniem swojej bylej kolezanki JoasiPl i teraz sie msci u Toxic na transmisji, napierdala na Bogu winną Joasie bo stanela w obronie tej Basi, o ktorej Sriczunia-Piczunia opowiada takie bzdury :D
A jak się okazało Piczunia, udaje kolezanke Toxic zeby osmieszyc, tak jak pisałem wczesniej, zdjecia przerobionej toxic po to żeby ją osmieszyc to robota PICZUNI :D
chyba jestes jasnowidzen skad ty to wszystko wiesz ojejkuuuuuuuuu ratunku buahhaahahahah
Awatar użytkownika
42Piczunia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2016, 23:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 42Piczunia


42Piczunia pisze:
Suivalus pisze:Popsuta do szpiku kosci stara pudernica gorsza nawet od tej całej Toxic.. tyle co Ona krzywdy wyrządziła ludziom na ShowUp.tv to w pale sie nie miesci,
wykorzystała nawet pięcio letnie dziecko jednej z transmitujących do swoich celów zeby wzbudzić zainteresowanie na swojej transmisji, bo co taki stary kurwiszon może mieć do zaoferowania, jesli ktoś oglądał kiedyś ta patole to wie o czym mówa!
:lol: ja bym tam nawet na pięć minut nie wytrzymał, samym wyglądem zaburza rzezywistość :shock2:

Wracając do plotki-a mianowicie ten debil wymyslil poltke na showupie, pewnej Basi pięcioletnia córeczka sypia z jej facetem ?
kto normalny wymysla takie absurdy ?
Dobrze że Joasia odbiła od tej całej Piczki :shock2: Piczunia, jakos nie moze sie pogodzić z odrzuceniem swojej bylej kolezanki JoasiPl i teraz sie msci u Toxic na transmisji, napierdala na Bogu winną Joasie bo stanela w obronie tej Basi, o ktorej Sriczunia-Piczunia opowiada takie bzdury :D
A jak się okazało Piczunia, udaje kolezanke Toxic zeby osmieszyc, tak jak pisałem wczesniej, zdjecia przerobionej toxic po to żeby ją osmieszyc to robota PICZUNI :D
chyba jestes jasnowidzen skad ty to wszystko wiesz ojejkuuuuuuuuu ratunku buahhaahahahah



Nie trzeba być jasnowidzem:D tępaku :D twoja koleżanka bananowa Cie podjebała, dowody w postaci screenow z archiwum rozmowy ze skeypa podajże są- jak jej wysylasz przerobione Toxicna memy min z kuchni!

wystarczają w zupełności zeby cie pogrążyć, kiedy planujesz odwiedziny u swojej pseudo kolezanki TOXIC?
Suivalus


42Piczunia pisze:
CzarnaMamba pisze:Mam wrażenia ze ten ohydny patologiczny osobnik nic nie robi całe dnie tylko wymayśla te całe historie na temat innych.
Mało jest tak tępych i dziecinnych ludzi jak ten sepleniący wulgarny człowiek w sztucznych włosach do tego okropny intrygant , szuja ..feee
Jaki obrzydliwy charakter - wyjdzie jej to na złe bo wszyscy zobaczyli co to za dno i ze nie warto o tym kimś pisać nawet.
zwyrodnialec robi zdjęcia na komunikatorach i rozsyła , szuka zainteresowania. Zwykła "rozjebunda" nawet adres i numer do Joannypl podała Toxic, a kazała toxowi mówić ,że Bananowa ją sprzedała

numer do tlustej odlezynki juz w sieci byl od dawna klienci do niej jezdzili i udala ze zmienila nore choc dalej tam mieszka a ty mamo zarazzku jestes nikim tylko szarym nickiem i tak juz zostanie amen hahahahaha

_Joanna pl pisze:piczka to jest dwulicowa suka najnowsze fotki które poszły po showup.tv a toxi to jej robota ona je przekazała w obieg od taka dobra kolezanka a tak jej słodzi dwulicowa kwoka :laughingnew: :laughingnew: :laugh3:

odlezynka ja jestem extra suka o czym jeszcze sie przekonasz bo ja lubie robic niespodzianki ps ktorego goscia teraz wyrwalas z ShowUp.tv?

Jak ci nie wstyd piczka kim ty jestes za kogo sie uważasz obrażasz wszystkich matki ,dzieci nazywasz bochorami i jeszcze wymyslac takie bzdury ze moj numer jest w sieci do spotkan chyba sama go tam wstawiłas bo jestes nie obliczalna debilka która kazdego dnia zawalałą mi całego laptopa scrinami jak twierdziłas dla beki tylko co ty masz z tej beki chyba sraczke starsza kobieto ,ja nie musze sobie rycydywistów na dom sprowadzac i karmic ich skrzydełkami by odpalic transmisje i pokazac jakich ty masz mezczyzn w domu .Bo bym sobie nawet tego nie zyczyła by moje prywatne spotkanie było na ShowUp.tv o taka jestes nie ogarnieta kobieta i przypomnij sobie jak cie facet lał do krwi gdy wróocił z wiezienia a ty latałas po mragowie by sie wyruchac ja jestem wolna i moge sie z kazdym zobaczyc z kim bede uwazac za stosowne adres to ty masz ale do tego solarium co chodzisz i drugie dostawiaja bys sobie nogi opaliła bo sie nie miescisz mego adresu juz nikt nie ma i miec nie bedzie wiec jedno co ci zostało to robic scriny
Awatar użytkownika
_Joanna pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Toxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _joanna.pl


Gruba i brzydka. Idealnei pasuje do Aśki S. Toxic



Darmowe Sex Kamerki
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości