_Aitana_

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 12:47
Aitanie się nie przyglądałem, jednak jeżeli to Stripper to nie jest to o końca natura. Coś kombinowane miała, nie ma już 25lat, wiać, że w siebie inwestuje i dużo pieniędzy wydaje na kosmetyczkę by jej ciało było jędrne. Przypuszczam, że może mieć naciągnięty brzuszek, lub cycuszki, nic specjalnie silikonowego, do tego siłownia, dieta od specjalisty, dobre jedzonko. Z każdej przeciętnej dziewczyny można taką zrobić jak się dobrze zainwestuje w kosmetyczke i siłke. Aitana wie jak o siebie zadbać;) Nie hejtuję, bo nie mam w tym interesu, opinie o dziewczynach wystawiam różne.

https://showup24.tv/_Aitana_
https://showup24.tv/profile/_Aitana_
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 13:02
Stara, brzydka i obwisła Aitana :laughingnew: Hahaha dziewczyny jesteście niesamowite :laugh3:
Jej akurat nie jest potrzebna żadna dieta ani siłownia :ok: Ale nIektorych oczy szczypią :haha:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 13:14
Zdecydowanie, zwracam się do Sebastiana.
Kobiety powinny mieć tutaj zakaz wypowiadania się w przypadku robienia nowych kont i wypowiadania się na temat innych kobiet.
Nie sądziłem, że aż tak można być zawistnym i poniżać się do tego stopnia, żeby wypisywać takie szkaradne bzdury na czyiś temat.

Nie którym siłownia nie jest potrzebna, wystarczy nie jeść fastfoodów kilka razy w tygodniu czy innych świństw.
Sam jestem instruktorem i doskonale wiem i widzę, a czasem jestem w szoku,
kiedy przychodzą do mnie dziewczyny ze świetną figurą nie biorąc wcześniej udziału w żadnych zajęciach związanych z siłownią.

Dlatego moje drogie Panie, jeśli macie kompleksy to na co czekać!?
Trochę ruchu Wam nie zaszkodzi. A raczej wpłynie na zdrowie i zdrową psychikę.
Jeśli chodzi o wiek, że Aitana ma ponad 25 lat czy nawet 30 to to już przegięcie :)
Brak słów.

Pozdrawiam
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 13:41
Sądząc po komentarzach Kornela/kornelii w innych postach to chyba prawie kazda ma cos naciagnietego i zrobionego :rofl: :rofl: Mózg sobie naciągnij bo pewnie sama jestes zrobiona :laugh3:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 13:57
Pedro79 pisze:Kobiety powinny mieć tutaj zakaz wypowiadania się w przypadku robienia nowych kont i wypowiadania się na temat innych kobiet.
Nie sądziłem, że aż tak można być zawistnym i poniżać się do tego stopnia, żeby wypisywać takie szkaradne bzdury na czyiś temat.


W sumie dobrze prawisz kolego, ale w jaki sposób Admin czy Moderator mieliby weryfikować kto jest kim? Przecież w IP nie masz zapisanej płci (niestety) :mocking:

A tak poza tym to całkowicie się zgadzam z Tobą i Sebastianem. Kornell jest pewnie forumowym alter ego jednej z pań lub superfanem którejś.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 15:19
Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 15:31
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.



Tak sie tłumacz. Wez nie ściemniaj,wiadomo o co chodzi takiej osobie jak Ty. Zeby było chociaz w tym troche prawdy a walisz takimi szczegółami wyssanymi z palca byle dopiec konkurencji :laughingnew: Przestań tak robic bo na dobre Ci to nie wychodzi :mocking:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 15:40
Sebastian74 pisze:
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.



Tak sie tłumacz. Wez nie ściemniaj,wiadomo o co chodzi takiej osobie jak Ty. Zeby było chociaz w tym troche prawdy a walisz takimi szczegółami wyssanymi z palca byle dopiec konkurencji :laughingnew: Przestań tak robic bo na dobre Ci to nie wychodzi :mocking:


Macie jakieś schizy na tym forum, nie można wyrazić własnego zdania chyba, że jest to wazelina! dojebałem jej coś?! obrobiłem jej dupe?! Gdybym chciał dojebać to bym napisał, że byłem na priv i był o bani. Pisze jak byk, że świetnie wygląda, ba o siebie, ale Wy wymagacie, żeby post był okrojony tylko do zachwytu jej boskości. Gdybym napisał że ma sztuczne cycki czy dupe to bym zrozumiał, że się jakiś jej fan wkurwia, ale jak już nic nie można napisać, to znaczy, że komuś się już za bardzo bije i powinien ostawić showupa.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 15:42
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.


Wszystko byłoby ok, ale.... !
Ale gdyby twoja opinia była obiektywna! jednak nie jest!
Wiadomo, ze lubisz Trolować atrakcyjniejsze od twojej ulubienicy, Zastanawiam się po co w ten sposob leczysz kompleksy swoim ulubienicom? kosztem innych-niszcząc konkurencję! ?( a zwłaszcza te naturalne, piękne i ogarnięte!)

Twoja opinia jest tak naciągnięta, jak ten brzuch Aitany o ktorym wspominałeś wczesniej :rofl: :taunt.:
Pamiętaj Trollu, Za każde słowa trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów, więc ja też wyrażam swoje zdanie, przecież mogę prawda? :yahoo:

Kornel. owszem można wyrażać swoje zdanie, o ile jest prawdziwe, oparte jakimiś słusznymi argumentami!
Aitane, znam trochę lepiej od reszty, i moge Ci zagwarantować ze to 100% Natural!najwyraźniej chcesz przycmic urodę Aitany, zeby czasem tak dobrze nie wygladała na tle innych Pan!

Faworyzowane przez Ciebie, jak np ALEXIS :taunt.: Jeden z najwiekszych pustaków na SU! a może sam jesteś nią? bo jak wiadomo, posiada tu kilka multikont i niszczy po cichu konkurencje-obrażając inne, a siebie wychwalając!
Słaba zagrywka bo ta sylikownowa panienka pod każdym względem nie może nawet stanąć przy Aitanie!

Kornel, zapamietaj sobie tą lekcje do konca życia, jak już chcesz robić dobrze twojej Ulubienicy, radzej nie robić tego kosztem lepszych od niej :laughingnew:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 15:54
Polin pisze:
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.


Wszystko byłoby ok, ale.... !
Ale gdyby twoja opinia była obiektywna! jednak nie jest!
Wiadomo, ze lubisz Trolować atrakcyjniejsze od twojej ulubienicy, Zastanawiam się po co w ten sposob leczysz kompleksy swoim ulubienicom? kosztem innych-niszcząc konkurencję! ?( a zwłaszcza te naturalne, piękne i ogarnięte!)

Twoja opinia jest tak naciągnięta, jak ten brzuch Aitany o ktorym wspominałeś wczesniej :rofl: :taunt.:
Pamiętaj Trollu, Za każde słowa trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów, więc ja też wyrażam swoje zdanie, przecież mogę prawda? :yahoo:
Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak wizę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na SU, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.
Kornel. owszem można wyrażać swoje zdanie, o ile jest prawdziwe, oparte jakimiś słusznymi argumentami!
Aitane, znam trochę lepiej od reszty, i moge Ci zagwarantować ze to 100% Natural!najwyraźniej chcesz przycmic urodę Aitany, zeby czasem tak dobrze nie wygladała na tle innych Pan!

Faworyzowane przez Ciebie, jak np ALEXIS :taunt.: Jeden z najwiekszych pustaków na ShowUp.tv! a może sam jesteś nią? bo jak wiadomo, posiada tu kilka multikont i niszczy po cichu konkurencje-obrażając inne, a siebie wychwalając!
Słaba zagrywka bo ta sylikownowa panienka pod każdym względem nie może nawet stanąć przy Aitanie!

Kornel, zapamietaj sobie tą lekcje do konca życia, jak już chcesz robić dobrze twojej Ulubienicy, radzej nie robić tego kosztem lepszych od niej :laughingnew:


Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak widzę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na SU, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.

Jakie ja niby mam ponieść konsekwencje, czego niby? zebym ja grubo po kimś pojechał, tak jak to tu bywa.
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 16:14
Kornell_85 pisze:
Polin pisze:
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.


Wszystko byłoby ok, ale.... !
Ale gdyby twoja opinia była obiektywna! jednak nie jest!
Wiadomo, ze lubisz Trolować atrakcyjniejsze od twojej ulubienicy, Zastanawiam się po co w ten sposob leczysz kompleksy swoim ulubienicom? kosztem innych-niszcząc konkurencję! ?( a zwłaszcza te naturalne, piękne i ogarnięte!)

Twoja opinia jest tak naciągnięta, jak ten brzuch Aitany o ktorym wspominałeś wczesniej :rofl: :taunt.:
Pamiętaj Trollu, Za każde słowa trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów, więc ja też wyrażam swoje zdanie, przecież mogę prawda? :yahoo:
Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak wizę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na ShowUp.tv, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.
Kornel. owszem można wyrażać swoje zdanie, o ile jest prawdziwe, oparte jakimiś słusznymi argumentami!
Aitane, znam trochę lepiej od reszty, i moge Ci zagwarantować ze to 100% Natural!najwyraźniej chcesz przycmic urodę Aitany, zeby czasem tak dobrze nie wygladała na tle innych Pan!

Faworyzowane przez Ciebie, jak np ALEXIS :taunt.: Jeden z najwiekszych pustaków na ShowUp.tv! a może sam jesteś nią? bo jak wiadomo, posiada tu kilka multikont i niszczy po cichu konkurencje-obrażając inne, a siebie wychwalając!
Słaba zagrywka bo ta sylikownowa panienka pod każdym względem nie może nawet stanąć przy Aitanie!

Kornel, zapamietaj sobie tą lekcje do konca życia, jak już chcesz robić dobrze twojej Ulubienicy, radzej nie robić tego kosztem lepszych od niej :laughingnew:


Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak widzę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na ShowUp.tv, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.

Jakie ja niby mam ponieść konsekwencje, czego niby? zebym ja grubo po kimś pojechał, tak jak to tu bywa.


Kornel, jesli nie zrozumiałeś co miałem na myśli, to masz problem ze zrozumieniem tekstu!
Przeczytaj to z 3 razy a najlepiej przeliteruj na głos! Napewno kiedyś wejdzie do tego pustego łba :)


odpowiedzi na pytania/sugestię, udzielilem w w/w treści są tak jasne i klarowne, nawet dla przecietnego intelektualisty po szkole podstawowej:)
odpisując tobie na zarzuty odnośnie- jak chciałeś zrobić....A raczej zrobiles z AITANY cyborga! Sylikon w dupie, cyckach, naciagniety brzuch?

weź chłopie rozpęd i pierdolnij się z całych sil!Hipokryci są w sród nas :DNie lubisz sylikonu? serio hm... a z tego co kojarzę twoja była jak twierdzisz ulubienica:D to co miała?

Mówiłem coś o argumentach-Obiektywnej ocenie:
Jesli juz chcesz oceniać kogoś proponuje skorzystać z opcji priv! bo zapewne nie miałeś okazji po tym co wypisujesz.

A tak na koniec:DTo już nie ma najmiejszego znaczenia co myslisz, Bo Zostałeś skompromitowany swoimi częstymi uwagami na tym forum, wyśmiany, a tym samym upokorzony, po tych wypowiedziach już nigdy nie bedziesz obiektywne odbierany na tym forum, mogę Ci zagwarantować bo zrobiłeś z siebie totalnego idiote:) :mocking:
bo Jak nas widzą tak nas piszą czyż nie? :bye: :bye:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 16:26
Kocham takie rozprawki przy kawie <3 :mrgreen:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 16:34
Polin pisze:
Kornell_85 pisze:
Polin pisze:
Kornell_85 pisze:Nie wiem o co Wam chodzi, nie zachwycam się nią na maxa i już macie problem. Nie pojechałem po niej, nie obraziłem, wyraziłem swoją opinie w normalny sposób. Rozumiem jak tu jadą niektóre nicki, że ta ma blizny i zrobiła cycki, ta pośladki, ale ja nic takiego nie napisałem, nie pojechałem po niej, że jest sztuczna, ale widać, że o siebie dba i jest to pozytyw. Nie można nawet napisać nic pozytywnego bo jak nie jest to włażenie w dupe z wazeliną to juz się jest posądzonym o nie wiadomo co.


Wszystko byłoby ok, ale.... !
Ale gdyby twoja opinia była obiektywna! jednak nie jest!
Wiadomo, ze lubisz Trolować atrakcyjniejsze od twojej ulubienicy, Zastanawiam się po co w ten sposob leczysz kompleksy swoim ulubienicom? kosztem innych-niszcząc konkurencję! ?( a zwłaszcza te naturalne, piękne i ogarnięte!)

Twoja opinia jest tak naciągnięta, jak ten brzuch Aitany o ktorym wspominałeś wczesniej :rofl: :taunt.:
Pamiętaj Trollu, Za każde słowa trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów, więc ja też wyrażam swoje zdanie, przecież mogę prawda? :yahoo:
Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak wizę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na ShowUp.tv, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.
Kornel. owszem można wyrażać swoje zdanie, o ile jest prawdziwe, oparte jakimiś słusznymi argumentami!
Aitane, znam trochę lepiej od reszty, i moge Ci zagwarantować ze to 100% Natural!najwyraźniej chcesz przycmic urodę Aitany, zeby czasem tak dobrze nie wygladała na tle innych Pan!

Faworyzowane przez Ciebie, jak np ALEXIS :taunt.: Jeden z najwiekszych pustaków na ShowUp.tv! a może sam jesteś nią? bo jak wiadomo, posiada tu kilka multikont i niszczy po cichu konkurencje-obrażając inne, a siebie wychwalając!
Słaba zagrywka bo ta sylikownowa panienka pod każdym względem nie może nawet stanąć przy Aitanie!

Kornel, zapamietaj sobie tą lekcje do konca życia, jak już chcesz robić dobrze twojej Ulubienicy, radzej nie robić tego kosztem lepszych od niej :laughingnew:


Dyskusje tutaj wyglądają jak wszystkie w necie, nie można normalnie pogadać o danej dziewczynie bo od razu ktoś ma problem. Oczywiście każdy ma swoje ulubienice, moją już Alexis nie jest, była w momencie zakładania konta, gdyż nikogo ciekawego wtedy nie kojarzyłem. Nie można porównywać tych dwóch transmitujących, po każda ma swoje show i inne atuty. Teraz Ty jedziesz po Alexis jak widzę ale wali mnie to. Co do Aitany nie poważam jej świetnego wyglądu, dla mnie to najlepsze ciało na ShowUp.tv, nie sylikonowe, tego nie lubię, choć nie skreślam takich dziewczyn(mają inne atuty) pięknie zaokrąglone i nie wychudzone, nigdzie nie wystają kości.

Jakie ja niby mam ponieść konsekwencje, czego niby? zebym ja grubo po kimś pojechał, tak jak to tu bywa.


Kornel, jesli nie zrozumiałeś co miałem na myśli, to masz problem ze zrozumieniem tekstu!
Przeczytaj to z 3 razy a najlepiej przeliteruj na głos! Napewno kiedyś wejdzie do tego pustego łba :)


odpowiedzi na pytania/sugestię, udzielilem w w/w treści są tak jasne i klarowne, nawet dla przecietnego intelektualisty po szkole podstawowej:)
odpisując tobie na zarzuty odnośnie- jak chciałeś zrobić....A raczej zrobiles z AITANY cyborga! Sylikon w dupie, cyckach, naciagniety brzuch?

weź chłopie rozpęd i pierdolnij się z całych sil!Hipokryci są w sród nas :DNie lubisz sylikonu? serio hm... a z tego co kojarzę twoja była jak twierdzisz ulubienica:D to co miała?

Mówiłem coś o argumentach-Obiektywnej ocenie:
Jesli juz chcesz oceniać kogoś proponuje skorzystać z opcji priv! bo zapewne nie miałeś okazji po tym co wypisujesz.

A tak na koniec:DTo już nie ma najmiejszego znaczenia co myslisz, Bo Zostałeś skompromitowany swoimi częstymi uwagami na tym forum, wyśmiany, a tym samym upokorzony, po tych wypowiedziach już nigdy nie bedziesz obiektywne odbierany na tym forum, mogę Ci zagwarantować bo zrobiłeś z siebie totalnego idiote:) :mocking:
bo Jak nas widzą tak nas piszą czyż nie? :bye: :bye:



Gdzie napisałem, że Aitana ma silikon?!!! dopowiadasz sobie, z priva korzystałem, jeżeli to faktycznie ta sama osoba co miss_stripper. To, że nie lubie silikonu to nie znaczy, że kogoś przekreślam, owszem nie podoba mi się, ale sam naucz się czytać ze zrozumieniem....widzę inne atuty. Nigdy nie napisałem, że Aitana ma gdzieś silikon, taki post się tutaj pojawił, ale nie mój. Pisałem, że ma dobrze wypracowane ciało na siłowni i to też nie jest uznane jako obiektywna opinia, heh, śmieszni jesteście, bawcie się dalej dobrze na forum zakochańce; :lol2:
Awatar użytkownika
Kornell_85
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 lip 2015, 09:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 16:51
Kornell, ty naprawde jestes idiotą, bez odbioru i nie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 16:56
Panowie, każdy już powiedział co miał do powiedzenia, dajcie już spokój. Wyjaśnijcie sobie sprawy na PW, a nie zaśmiecajcie temat Aiti :nea:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 22:08
Lubię na nią popatrzeć, na privie fajnie się prezentuje. Ale dupka niestety silikonowa, perfect zrobiona :lol:
Ale nie przeszkadza mi to.
Awatar użytkownika
michas
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 22:22
michas pisze:Lubię na nią popatrzeć, na privie fajnie się prezentuje. Ale dupka niestety silikonowa, perfect zrobiona :lol:
Ale nie przeszkadza mi to.


Co prawda na privie z Aiti jeszcze nie byłem, ale skoro Ty mówisz, że ma tyłeczek robiony to ja sugeruję abyś się wybrał do okulisty... Kolego Ty chyba nie widziałeś dupki silikonowej...

Zapraszam na zagraniczne portale kamerkowe żeby trochę podpatrzeć co i jak wygląda... <facepalm>
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: _Aitana_
25 kwie 2016, 22:25
Ale dupka niestety silikonowa, perfect zrobiona


Biorąc pod uwagę otoczenie w jakim mieszka wątpie aby była w stanie/chciała wybulić kilkanaście tysięcy na sztuczne poślady.
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
26 kwie 2016, 11:33
Czy ma sztuczne czy nie to i tak nie sprawdzimy u zadnej :D Opinie kazdy ma prawo swoja wlasna napisac.Dla mnie liczy sie to co widze i Aitana jest po prostu idealna jesli mowimy tu o ciele ;)
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _Aitana_
27 kwie 2016, 14:09
Zazdroszcze jej figury :D :heart:
Awatar użytkownika
camgirl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajemnica :P


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości