sweet_raspberry / sweety (polskie-amatorki.pl)

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
michu123 pisze:Są jakieś laski, nick chyba ~"Leśnenimfy96" , one robią tylko akcje w lesie ;) Ale była jakaś laska, która robiła akcje w parku, nie pamiętam nicku ale pisali że będzie drugą sweety


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


To jak zobaczysz ją jeszcze raz to napisz jej nicka to zobaczymy czy może się równać ze Sweety.

https://showup24.tv/sweety?
https://showup24.tv/profile/sweety?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Szkoda jej :(
Naprawdę ciekawe były te cele typu "na siłowni" :D
Awatar użytkownika
Argler
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 08 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja tam nie wierze w żadne odejścia :P większość dziewczyn robi transmisje pożegnalne (widziałem nawet 4 pod rząd od jednej showupowiczki) i i tak wracają :P Nie każda szybko, ale Sweety daję góra 2 miesiące i wróci ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tiago pisze:
Książe_showupa pisze:Jeśli Sweety nie wróci to mam nadzieję, że pojawi się jakaś inna dziewczyna, która ją zastąpi i będzie robiła tak samo odważne pokazy jak ona.

Nie wiem czy taka się znajdzie poza tym zaraz pewnie pojawiły by się głosy, że kopiuje...


Już słyszałem od innej dziewczyny zarzuty, że wszyscy na forum dali się nabrać na ten jej striptiz w taxi.
Twierdziła, że tym taksówkarzem był jej chłopak.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
Tiago pisze:
Książe_showupa pisze:Jeśli Sweety nie wróci to mam nadzieję, że pojawi się jakaś inna dziewczyna, która ją zastąpi i będzie robiła tak samo odważne pokazy jak ona.

Nie wiem czy taka się znajdzie poza tym zaraz pewnie pojawiły by się głosy, że kopiuje...


Już słyszałem od innej dziewczyny zarzuty, że wszyscy na forum dali się nabrać na ten jej striptiz w taxi.
Twierdziła, że tym taksówkarzem był jej chłopak.

Może coś być na rzeczy, ale jak wyjaśni sprawę z restauracją czy pociągiem. Bo pociągu to chyba nie porwali/kupili :) :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Myślę, że z tym chlopakiem może przemawiać przez dziewczynę zazdrość, której jak wiadomo sporo jest pomiedzy paniami na showup. Z drugiej strony gdyby faktycznie sytuacja z facetem miala miejsce to chyba gość nie traktuje tej relacji zbyt poważnie. Juz bardziej rozumiem pary, ktore wystepuja razem bo np. oboje kreci to, że ktoś ich ogląda, ale takie wystawianie swojej dziewczyny i wspieranie w samotnych pokazach na showup i to jeszcze przy powiedzmy 1000+ widzow to dla mnie wyglada juz troche jak streczycielstwo. :P
Awatar użytkownika
nycor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2015, 01:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie każdy w 21 wieku ma świątobliwe i "kościelno-średniowieczne" podejście do kwestii związków tzn. narzeczeństwo, ślub, życie z jednym partnerem do śmierci, niektórzy bawią się w nieformalne związki dla samego seksu a i wiele jest długoterminowych par które bawią się np. w swingers party, dogging (czyli spotykanie się z przypadkowymi ludźmi w miejscach publicznych i uprawianie z nimi tam seksu, nic związane z pieskami :) a często zdarzają się pary które kręci coś, na co inni by się w życiu nie zgodzili np. do mieszkania pary zapraszanych jest kilku chłopa, wiążą pana domu i "gwałcą" panią domu poniewierając ją tak bardzo jak tylko się da (bukkake, ATM, pissing, plaskacze na twarz) i oboje partnerów w takim układzie przeżywa maksymalne podniecenie mimo, że formalnie pani jest sprowadzona do parteru tak bardzo, że bardziej poniżyć się jej nie da a pan nie bierze udziału w seksach bo jest związany, ale taki mają fetysz, oboje się na to zgadzają więc nie ma problemu. Obserwując życie par z ShowUp.tv łatwo zauważyć, że pani często jest traktowana per noga, musi pokazywać twarz, latać nago przed kamerą przez wiele godzin (bo inaczej żetonu nie będzie) i pokazywać twarz w momentach dość krępujących (np. spust na buzie i łykanie) a pan siedzi sobie grzecznie w strefie komfortu, przeważnie chowa twarz jak tylko się da i pokazuje co najwyżej sprzęt na kilka chwil przy wykonaniu celu.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


To nie jest forum na takie dyskusje, więc nie będę drążył tematu doggingu, swingersów itp. Powiem tylko, że chyba jednak nie jest z tym tak kolorowo - widziałem dokument o swingersach - wiele kobiet jednak po fakcie i jakimś okresie "dobrej zabawy" żałowało wejścia w te klimaty. Powiedzmy, że póki wszystko wszystkim pasuje jest ok. :)
Wracając do tematu - po prostu uważam, że zarabianie przez kolesia "na dupie" własnej dziewczyny jest... słabe i niemęskie. :)
Awatar użytkownika
nycor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2015, 01:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze: Obserwując życie par z ShowUp.tv łatwo zauważyć, że pani często jest traktowana per noga, musi pokazywać twarz, latać nago przed kamerą przez wiele godzin (bo inaczej żetonu nie będzie) i pokazywać twarz w momentach dość krępujących (np. spust na buzie i łykanie) a pan siedzi sobie grzecznie w strefie komfortu, przeważnie chowa twarz jak tylko się da i pokazuje co najwyżej sprzęt na kilka chwil przy wykonaniu celu.


Najczęściej wygląda to właśnie tak jak piszesz. Tylko jakby to mężczyzna siedział z twarzą i kutasem a dziewczyna się nie pokazywała to raczej wątpię, żeby taka para coś zarobiła :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Układy z twarzami są trochę dziwne, głównym motywem niepokazywania twarzy jest "Nie pokaże bo koledzy z pracy mnie poznają i będą cisnąć bekę" ale skoro pani pokazuje twarz (tak było np. u Kamasutra696, Januszewska) to przecież każdy kto ich zna jako parę rozpozna ich. Swingersi to temat-rzeka, może rozwinę go w osobnym wątku żeby tutaj nie zaśmiecać ale na pewno nie jest u nich tak różowo jak się pokazuje w filmikach promoujących tego typu kluby, wiele par przechodzi przez to róznego rodzaju kryzysy i finalnie wiele z nich się rozstaje
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jednemu się spodoba ktoś inny i gotowy koniec związku. To byłoby spoko nie majać takiej dziewczyny na zawsze tylko taką przyjaciólke do zabaw :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Jest taki wątek odnośnie dziewczyn z najbardziej rozczarowującą twarzą na showupie. Gdyby był odwrotny temat to myślę, że Sweety bym wskazał jako tą, która wygląda nawet lepiej niż się spodziewałem.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Jest taki wątek odnośnie dziewczyn z najbardziej rozczarowującą twarzą na showupie. Gdyby był odwrotny temat to myślę, że Sweety bym wskazał jako tą, która wygląda nawet lepiej niż się spodziewałem.


Jest temat gdzie można wskazywać dziewczyny, które naszym zdaniem mają ładne buzie - viewtopic.php?f=26&t=881
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiem o tym, że jest taki temat sam wskazywałem w nim 3 najładniejsze według mnie dziewczyny na showupie. Mnie chodziło o dziewczyny, które nie pokazują swoich twarzy na ogóle.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Wiem o tym, że jest taki temat sam wskazywałem w nim 3 najładniejsze według mnie dziewczyny na showupie. Mnie chodziło o dziewczyny, które nie pokazują swoich twarzy na ogóle.


No właśnie, trochę się dziwiłem, bo widziałem, ze postowałeś w tamtym temacie ;) Heh, wygląda na to, że nie skumałem ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Wiem o tym, że jest taki temat sam wskazywałem w nim 3 najładniejsze według mnie dziewczyny na showupie. Mnie chodziło o dziewczyny, które nie pokazują swoich twarzy na ogóle.

Chodziło mu o to że najbardziej zaskakująca pozytywnie :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Miałem przyjemność zobaczyć ją pierwszy raz na portalu akurat wtedy, gdy zaliczyła małą wpadkę. Było to jakoś zaraz po pojawieniu się na SU. Ktoś ją rozpoznał, napisał jej imię i nazwisko na chacie. Dziewczyna wpadła w panikę, zadzwoniła do kolegi, który najprawdopodobniej polecił jej ten portal i zapytała o radę. Z tego wszystkiego zapomniała wyłączyć głos i słychać było całą rozmowę. Myślałem, że da sobie spokój po tej akcji,ale ta jednak miło nas zaskoczyła i bawiła dalej swoimi transmisjami. Sympatyczna, szalona dziewczyna. Chyba w końcu rozstała się z narzeczonym i może to jest jeden z powodów, dla którego dała sobie spokój z portalem.
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Rozstała się z narzeczonym i dlatego skończyła? Powinno być na odwrót - po rozstaniu powinna wrócić :D btw jak długo jej już nie ma?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
max_m
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lis 2015, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przeglądając posty z poprzednich stron, można wywnioskować, że w lipcu miała pożegnalną transmisję. Nie wiem, czy potem się jeszcze pojawiła.

Co do akcji w taksówce i jej rzekomego chłopaka, ciekawa sprawa. Wiem, że jej facet na początku nic nie wiedział o kamerkach, co się potem stało, nie mam pojęcia. Może się dowiedział, rozstali się, dziewczyna się załamała i zakończyła przygodę z portalem? ;) Pół roku temu startowała w castingu na Miss Województwa, z którego pochodzi. Może coś z tego wyszło i poszła tą drogą.
Awatar użytkownika
takjakbolekilolek
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 28 wrz 2016, 15:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 123slodka-kotka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


takjakbolekilolek pisze:Miałem przyjemność zobaczyć ją pierwszy raz na portalu akurat wtedy, gdy zaliczyła małą wpadkę. Było to jakoś zaraz po pojawieniu się na ShowUp.tv. Ktoś ją rozpoznał, napisał jej imię i nazwisko na chacie. Dziewczyna wpadła w panikę, zadzwoniła do kolegi, który najprawdopodobniej polecił jej ten portal i zapytała o radę. Z tego wszystkiego zapomniała wyłączyć głos i słychać było całą rozmowę. Myślałem, że da sobie spokój po tej akcji,ale ta jednak miło nas zaskoczyła i bawiła dalej swoimi transmisjami. Sympatyczna, szalona dziewczyna. Chyba w końcu rozstała się z narzeczonym i może to jest jeden z powodów, dla którego dała sobie spokój z portalem.


To trochę mało logiczne co piszesz bo jeszcze chyba nie było takiego przypadku w historii showupa, żeby jakaś dziewczyna odchodziła z tego portalu dlatego, że się rozstała ze swoim narzeczonym raczej dziewczyny odchodzą dlatego, że kogoś poznały.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości