KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
17 wrz 2016, 16:24
Ja tam Ją lubie, spoko dziewczyna i buźke ma piekna ;)

https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
17 wrz 2016, 22:13
Tak obserwuja ja od dłuzego czasu dziewoja typowa zetoniara cwana i głupiutka na maxa majac 25lat zero zycia prywatnego tylko SU :D JEJ zajecie to tylko lezenie i tycie zero usmiechu tak przygladajac sie bardziej stwierdzam ze laska zebow chyba nie ma (czy ktos widział jej uzebienie? mysle ze nie gdyz rozmawiac zawsze robi w sposob umiejetny tak zeby nie było widac jej zebow:) poza tym twarz sztuczna bez mimiki naciagnieta na maxa ( ciekawe co zrobi jak bedzie miala 40lat :?: )strach pomyslec :hypnotized: kupujac od niej losa spotykasz sie z trudnoscia odebrania go ( czytaj NIGDY GO NIE ODBIERZESZ:) :whistle3: jak juz masz mega farta i uda sie go odebrac wchodzac na priv masz przeszkode i tu ciekawostka masz nastepne losowanie co bedzie robic na tym privie :lol2: aa i jeszcze jedno upominajacy sie panowie o zaległego priva na ogol dostaja ta sama odpowiedz "losy sa realizowane podkoniec trans" hmm tylko kiedy skoro nigdy sie nie koniecza :shock2: a nawet jak sie koncza to nie wiadomo o ktorej to bedzie :rofl: wiec panowie zycze miłej trans u TEJ OWEJ DZIEWOI:) i duzo cierpliwosc JAK DLA MNIE NA SU SA WIELE ŁADNIEJSZE I OGARNIETA PANIENKI :sarcastic_blum: BEZ KRECTAW A NA KOKO JEDYNIE MOZNA :fap:
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
17 wrz 2016, 22:22
Skun, a to nie Ty jesteś tym pojebem, który wymyślił sobie, że wszystkie muszą Cię lubić ?
Jesteś pojebem !!!!!

Masz idioto fotkę na wózku na profilu i za to "zniżek" szukasz ? Co za pojeb...Wszystkie dziewczyny mają Cię już dość, bo wymagasz chuj wie czego
odwołując się do swojego kalectwa...DEBIL
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
17 wrz 2016, 22:52
Merlin szkoda języka tępić na tego niedorozwoja, zresztą widać po jego profilu, zbanowałam go jakiś czas temu, prosił o odbanowanie kilka dni temu więc zdjęłam mu bana, wrócił i prosił o cipkę oraz o randkę, kumasz ? :biggrin: . Skun zamiast wydawać na dziewczyny na profilu zbieraj na rehabilitacje chłopie, widać, że nie tylko masz niedowład w nogach ale i w mózgu, kiedyś współczułam osobom niepełnosprawnym ale jak widzę takie przyjeby to już serio nie mam współczucia, ja mam przynajmniej 2 sprawne nóźki, pamiętaj chłopie :hi:
A na randke to mógłbyś dojechać tą swoją zardzewiałą machiną co najwyżej ale która by chciała? Może ślepa i glucha? :laughingnew: :taunt.:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
17 wrz 2016, 23:06
oj koko koko nick jak nick na SU mam zupelnie inny wiec beka :lol2: nie popłacz sie teraz :biggrin: zamiast lezec tyc zajmij sie zyciem realnym bo ucieka ci przez palce:) a tego chłopaka to sie nie czepiaj doj dalej januszow ja z mila checia popatrze i beke bede mial dzis jestem skun jutro bede antro pojutrze yabareer i tak sie nie dowiesz kim jestem:) :laughingnew:
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
17 wrz 2016, 23:27
skun888 pisze:oj koko koko nick jak nick na ShowUp.tv mam zupelnie inny wiec beka :lol2: nie popłacz sie teraz :biggrin: zamiast lezec tyc zajmij sie zyciem realnym bo ucieka ci przez palce:) a tego chłopaka to sie nie czepiaj doj dalej januszow ja z mila checia popatrze i beke bede mial dzis jestem skun jutro bede antro pojutrze yabareer i tak sie nie dowiesz kim jestem:) :laughingnew:


Najlepiej napisać, że ty to nie ty, jeszcze dziś u mnie byłeś i Ci pojechałam więc stąd ten post,serio myślisz, że ciężko zgadnąć kto jest kim? A innych się nie czepiaj bo jedynym frajerem jesteś ty ( ty- specjalnie z małej litery ) :hi: Wejdziesz znowu za jakiś czas i będziesz prosił ciągle o to samo, jednego bana Ci zdjęłam, drugiego nie zdejmę. Takich jak ty powinno się od razu utylizować. Współczuje zajęcia jakim jest obserwowanie mojego ,, nudnego '' życia, jedyną osobą która traci życie jesteś ty amebo.
I znowu się powtarza ten sam schemat- na forum wygadany, ma transmisji siedzi cicho i się nie odezwie bo się boi. Jaja Ci razem z kończynami uschły bo odwagi za grosz. Szkoda klawiatury na takich jak Ty w ogóle.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
17 wrz 2016, 23:38
mysl tak dalej:) zreszta bawisz mnie :lol2: mina co zrzedła widze ale o to chodzi:) szkoda mi tylko tego chłopaka:) usmiechnij sie pełna buzia i nie pitol blondi ps tak jest juz na piekne oczka i te zwis..nikt nie wejdzie :bye: a co do osob niepełnosprawnych to faky zal tych ludzi ale nikt nie ma prawa ich obrazac tym bardziej TY ktora siedzi i cisnie beke opowiadajac co i jak było na priv :smoke: TY z tych'' frajerow'' zyjesz PAMIETAJ :hi: ZRESZTA JAKA TY MASZ PRZYSZŁOSC JAK ZAMKNA SU :?: OPROCZ TEGO ZE UMIESZ TYLKO CYCAMI SWIECIC HM CZARNO TO WIDZE:) TY I DOMINA BUAHAH :rofl: :laughingnew:
Awatar użytkownika
skun888
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2016, 21:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:12
skun888 pisze:mysl tak dalej:) zreszta bawisz mnie :lol2: mina co zrzedła widze ale o to chodzi:) szkoda mi tylko tego chłopaka:) usmiechnij sie pełna buzia i nie pitol blondi ps tak jest juz na piekne oczka i te zwis..nikt nie wejdzie :bye: a co do osob niepełnosprawnych to faky zal tych ludzi ale nikt nie ma prawa ich obrazac tym bardziej TY ktora siedzi i cisnie beke opowiadajac co i jak było na priv :smoke: TY z tych'' frajerow'' zyjesz PAMIETAJ :hi: ZRESZTA JAKA TY MASZ PRZYSZŁOSC JAK ZAMKNA ShowUp.tv :?: OPROCZ TEGO ZE UMIESZ TYLKO CYCAMI SWIECIC HM CZARNO TO WIDZE:) TY I DOMINA BUAHAH :rofl: :laughingnew:


Widzisz, taki własnie jesteś, siedzisz niezalogowany i podsłuchujesz zamiast wejść na swoim nicku i napisać co Ci leży na sercu no ale czego więcej wymagać.. tym wpisem właśnie teraz pokazałeś swoją ,,klase'' kozak w necie, pizda w świecie :beg:
Czytanie ze zrozumieniem też Ci obce :blink: No ale co się dziwić. Z mojej strony to EOT, nie będę się wdawać w pyskówki z idiotą.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:30
Koko wyszła z showupowego świata i chyba prawdziwy świat ją przytłoczył :P


Ktoś kto siedzi (leży) całymi dniami przed monitorem i nie ma prawdziwego życia, liczy na jałmużnę od naiwniaków którzy nie są świadomi że stara wyjadaczka Koko dawnej Jasmine owija ich sobie wokół palca i liczy tylko na ich kasę. Zamiast obrastać w tłuszcz na tym wyrku wzięła byś się za jakąś robotę Koko, bo będą cię musieli dzwigiem wyciągać z tej klitki jak ci dupsko obrośnie sadłem jeszcze bardziej :D
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:42
Velaves pisze:Ktoś kto siedzi (leży) całymi dniami przed monitorem i nie ma prawdziwego życia, liczy na jałmużnę od naiwniaków którzy nie są świadomi że stara wyjadaczka Koko dawnej Jasmine owija ich sobie wokół palca i liczy tylko na ich kasę. Zamiast obrastać w tłuszcz na tym wyrku wzięła byś się za jakąś robotę Koko, bo będą cię musieli dzwigiem wyciągać z tej klitki jak ci dupsko obrośnie sadłem jeszcze bardziej :D


Następny, ostatnio mnie podglądał przez 2 minuty ale niestety wyszedł bo na SU nie jest tak wyszczekany, jedyne miejsce gdzie może sobie ulżyć to własnie tutaj :hi:
A leżeć będę chciała tyle ile chce, chuj Ci do tego cwelu, boli Cię dupa, że ktoś dostaje za leżenie, a Ty musisz obciągać na dzielnicy ale taki Twój żywot :laughingnew: :laughingnew:
Od początku widze, że aktywnie się o mnie wypowiadasz, pewnie od 8 w robocie, później przychodzisz, szybkie trzepanie konia na SU oczywiście tam gdzie jakaś dziewczyna pokazuje na ogólnym, na priv nie wejdziesz bo nie masz za co, gówno wiesz czy mam jakąś robotę poza SU czy nie i się nie dowiesz, nie powiem Ci bo byś się jeszcze powiesił z zawiści, a nie chce mieć nikogo na sumieniu, nawet takiego zera jak Ty.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:47
To przykre że twoja życiowa ambicja kończy się na leżeniu w łóżku, gratuluję


Jak bym chciał to bym cię kupił z tym całym twoim śmietnikiem i nie pochlebiaj sobie
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:50
Velaves pisze:To przykre że twoja życiowa ambicja kończy się na leżeniu w łóżku, gratuluję


Przykre jest to, że ciągle mnie podglądasz i tak dużo wiesz o moim życiu, życiu jak to sam piszesz grubaski, serio Twoje ambicje kończą się na oglądaniu i komentowaniu tego co robię? Ja sobie w życiu poradze, nie bój się ale czy dla Ciebie nie jest za późno?
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 00:58
Droga Koko nie jest dla mnie za póżno gdyż nie muszę całymi dniami wylegiwać się przed monitorem i urządzać jakichś głupawych losowań, gdyż moja praca daje mi satysfakcję i środki na normalne życie
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:03
Velaves pisze:Droga Koko nie jest dla mnie za póżno gdyż nie muszę całymi dniami wylegiwać się przed monitorem i urządzać jakichś głupawych losowań, gdyż moja praca daje mi satysfakcję i środki na normalne życie


Powiem Ci tak, jeśli ktoś jest naprawdę dobrze sytuowany nie wchodzi tutaj i nie psuje opinii dziewczynom, przykładowo cytując Twój post:
Velaves pisze:Cwana laska, umówiłem się z nią na priva za tysiaka, 10 minut pokaz w bieliźnie + balsam, wchodzę na priva ona wyskakuje w jakiejś sukience czy tam nie wiem jak to nazwać, odpowiada że balsam to dodatkowo 500 żet, i zaczyna się powoli rozbierać z tej sukienki, także bielizny z tego całego priva 10 minutowego widziałem jakieś 2 minuty, a o balsamie już nie wspomnę. Także kasa utopiona, nie polecam brać u tej laski droższych privów, gra na czas a potem udaje że nie wie o co chodzi, żenada.


Pan który ma pieniądze nie przejmuje się, że wydał na jakąs dziewczyne 1000żet czy 10 000 żet i jest zawiedziony priv, bo go po prostu stać by pójść na priv do innej dziewczyny :smoke:

Wyszlo szydło z wora, stulejarza, który oszczędza cały miesiąc by iść na priv do jakiejś laski. Koleś ja szanuje ludzi, tych którzy dają czy nie dają, mam to gdzieś, szanuje normalnych ludzi z którymi idzie pogadać, a jak mam ciebie szanować? Nie da się.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:08
Koko nie wpadaj w histerię, to było tylko ostrzeżenie dla innych żeby uważali na tę osobę i tyle , nie szukaj na siłę drugiego dna, odetchnij


Zadałaś sobie trudu żeby przeszukać moje posty, mnie by się nie chciało, teraz widać jaka perfidna z ciebie laska, lubisz wywlekać wszystkie brudy, aby obronić swoje dupsko
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:13
Ale jakich postów mam szukać jak wszędzie to samo piszesz? Serio, nudne w chuj to już więc musiałam gdzie indziej poszukać :hi: Boli Cię, że prawdę napisałam, przyjmij to na klatę po prostu, skoro pracujesz i jesteś taki zaradny to jesteś dużym chłopcem :good3: Ja mam z tego pompe, po prostu :haha:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:15
Ja też mam pompę z Ciebie i nic nie poradzę


Ale jak Ci nudno to proponuję poczytać jakąś książkę o tematyce kryminalnej np.


https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:18
Velaves pisze:Koko nie wpadaj w histerię, to było tylko ostrzeżenie dla innych żeby uważali na tę osobę i tyle , nie szukaj na siłę drugiego dna, odetchnij


Ale na co mają uważać na to, że nie jestem szczupła czy na to, że leże cały dzien w łóżku :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:23
Koko wiem że to dla ciebie atrakcja popisać na forum niż siedzieć na SU , ale dla mnie to wątpliwa przyjemność więc do jutra mam nadzieję
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
18 wrz 2016, 01:28
Velaves pisze:Koko wiem że to dla ciebie atrakcja popisać na forum niż siedzieć na ShowUp.tv , ale dla mnie to wątpliwa przyjemność więc do jutra mam nadzieję


Skończyły się już pomysły na oczernianie mnie, nie wierzę :blink: Skoro do jutra to u mnie już do nigdy bo więcej nie zamierzam odpowiadać na Twoje denne zaczepki, niech odpuści mądrzejszy.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje i 57 gości