KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
23 sie 2016, 22:01
Antropojebca pisze:Moja ulubiona, zaraz po Panterka77 <*>


Ja kiedyś wszedłem do tej Panterki i do tej pory nie mogę o niej zapomnieć :)


https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
24 sie 2016, 21:09
Koko to manipulantka lasa na latwy zeton szukajaca sponsorow od jakiegos czasu ma nowa milosc (sponsora) adamK22 na SU tak jak sie wdzieczy i go wita i jaka zaangarzona w rozmowe z nim jest nawet jak on pieprzy od rzeczy to nawet jej najwieksi fani tego nie urzycza ale czuje zeton wiec pozory trzeba zachowac a zeton sie sypie. Wczoraj w nocy wyznala ze sie przywiazuje do ludzi (czyt. do zetonow) ktorzy ja odwiedzaja przykladem moze byc wczorajszy dzien (wtorek niby wolny dla niej od SU ale kiedy sie dowiedziala ze jej nowy sponsor bedzie ladowal zetony we wtorek to weszla) nawet jej najwiekszy sponsor jak do tej pory yabarer musial cos wyczuc i przejzec na oczy bo stwierdzil na dzisiejszej transmisji ze na SU juz nie wroci. Taka jest koko jest zeton jest zainteresowanie zeton sie skonczy to trzeba znalezc nowego sponsora interes musi sie krecic.
Awatar użytkownika
beka_z_su
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2016, 20:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
24 sie 2016, 22:16
beka_z_su pisze:Koko to manipulantka lasa na latwy zeton szukajaca sponsorow od jakiegos czasu ma nowa milosc (sponsora) adamK22 na ShowUp.tv tak jak sie wdzieczy i go wita i jaka zaangarzona w rozmowe z nim jest nawet jak on pieprzy od rzeczy to nawet jej najwieksi fani tego nie urzycza ale czuje zeton wiec pozory trzeba zachowac a zeton sie sypie. Wczoraj w nocy wyznala ze sie przywiazuje do ludzi (czyt. do zetonow) ktorzy ja odwiedzaja przykladem moze byc wczorajszy dzien (wtorek niby wolny dla niej od ShowUp.tv ale kiedy sie dowiedziala ze jej nowy sponsor bedzie ladowal zetony we wtorek to weszla) nawet jej najwiekszy sponsor jak do tej pory yabarer musial cos wyczuc i przejzec na oczy bo stwierdzil na dzisiejszej transmisji ze na ShowUp.tv juz nie wroci. Taka jest koko jest zeton jest zainteresowanie zeton sie skonczy to trzeba znalezc nowego sponsora interes musi sie krecic.



Bol dupy sciska az hemoroidy wyjsc na swiatlo dzienne nie moga. Zajmijcie sie swoim marnym zycie a nie wpieprzacie sie ognojonymi sandalami w czyjes. Jak mowi przyslowie zyj i pozwol zyc. Czy to az tak trudno? Powinniscie zalozyc biuro detektywistyczne gwarantuje ze osiagnelibyscie sukces na miare Rutkowskiego
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
25 sie 2016, 07:03
Lubie czasem na niej oko zawiesic ;)
Awatar użytkownika
prezes123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 24 sie 2016, 06:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ruda_Maruda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
25 sie 2016, 10:45
eloszki pisze:No i tyle wystarczy żeby żadnego twojego posta nie brać na poważnie :yes4:

I prawidłowo Obrazek


MRX_SU pisze:[...]Chatka wygląda na dość fajną i sporą.[...]

To zupełnie jak KoKo ;)

A tak poważnie, to KoKo po prostu wg mnie jest ładna, nic nie poradzę na to, że mam taki gust jaki mam, uważam ją za atrakcyjną dziewczynę szczególnie teraz, gdy nabrała nieco apetycznego ciałka. Nie przeszkadza mi to, co bym zobaczył gdyby KoKo się rozebrała przede mną, bo jest to tak samo realne jak wygranie dziś szóstki w lotto, więc proszę nie odbierajcie mi radości z zacnego fapanka nad jej być może wyidealizowanym ciałkiem.
Lubię ją pooglądać z partyzanta, kręci mnie, prosta sprawa.
A ci narzekający na KoKo, gdyby Wam chciała popuścić futerka, to wątpię byście odmówili.
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 22:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: koko21
26 sie 2016, 18:21
Smieszy Mnie text typu ,,znowu rosly" , chyba powinna napisac ze ,,znowu urosłam" lezy calymi dniami na tej kanapie ze kiedys to zrobi tyle kg ze trzeba ja bedzie dzwigem wygiagac z domu :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
26 sie 2016, 19:03
fantomas pisze:Smieszy Mnie text typu ,,znowu rosly" , chyba powinna napisac ze ,,znowu urosłam" lezy calymi dniami na tej kanapie ze kiedys to zrobi tyle kg ze trzeba ja bedzie dzwigem wygiagac z domu :D

Urosly faldy na podpizdziu :)
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
26 sie 2016, 23:17
MRX_SU pisze:
Książe_showupa pisze:
Velaves pisze:KoKo to chyba najbardziej nieśmiertelna laska na ShowUp.tv nie licząc Konefki czy tam Kamyczka, KoKo ostatnio dzielnie broni miejscówki na ShowUp.tv siedzi chyba dzień i noc ze swoim opisem transmisji "Cyce jak donice" i doi swoich przydupasów ustawionych czy nie tego do końca nie wiem z żetonów. Pamiętam jej transmisje i privy pod nickiem Jasmine, widziałem tę trans z Chudą, dawniej była bardziej obrotna teraz tylko leży i czeka na żetony ;)


Bardzo wiele dziewczyn jest oskarżanych o lewe obiegi ale wydaje mi się, że akurat u Koko lewe obiegi to norma.

kiedyś widziałem kawałek jej mieszkania gdy przenosiła laptopa w inne miejsce. Chatka wygląda na dość fajną i sporą. Ma dzianych rodziców lub sporo zarabia ;) mnie osobiście na tą chwilę nie byłoby stać na wynajem takiego mieszkania :D


Raczej wątpię, żeby Koko miała bogatych rodziców. Zarabia sporo na showupie, więc ją stać na wynajęcie drogiego mieszkania.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
28 sie 2016, 23:35
śmierdzi mi to jej konto lewym obiegiem :D. Ale jeśli nie to ładnie yab i adam jebnięci :D. Siedzi, świeci cycami, chuja robi i obrasta tłuszczem. Dla mnie łach nie trans. Pusta żetoniara. Jest żeton, KoKo uśmiechnięta, nie ma to smuteczek i nawet na chacie nie odpisuje :rofl:
Awatar użytkownika
KrzysztofShow
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 21 sie 2016, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: blacklayers
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
28 sie 2016, 23:52
Jeśli dwie osoby przebijają się na kwoty w tysiącach żetonów to najczęściej jest tak, że jedna z nich ma lewe żetony a ta druga jest robiona w chuja.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
29 sie 2016, 09:22
Książe_showupa pisze:Jeśli dwie osoby przebijają się na kwoty w tysiącach żetonów to najczęściej jest tak, że jedna z nich ma lewe żetony a ta druga jest robiona w chuja.


Pierwsza zasadnicza sprawa. Po Twoich wpisach wnioskuje ze Ciebie chujem nie zrobili bo wydajesz sie jakis niedorobiony.
Po drugie skoro taki detektyw z Ciebie zglos to do wladz showup´a gwarantuje Ci ze zajma sie ta sprawa. Ja nie ma sobie nic do zarzucenia.
A za jakiekolwiek oszczerstwa nalezy sie soczysty lisc w krzywy ryj.
Po trzecie chuj Cie obchodzi co robie z moja kasa? Moze mam jej tyle ze sobie nia dupe podcieram?
Po czwarte pozwol ze zacytuje pewien tekst: ¨ZYJ I POZWOL ZYC¨
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
29 sie 2016, 09:25
KrzysztofShow pisze:śmierdzi mi to jej konto lewym obiegiem :D. Ale jeśli nie to ładnie yab i adam jebnięci :D. Siedzi, świeci cycami, chuja robi i obrasta tłuszczem. Dla mnie łach nie trans. Pusta żetoniara. Jest żeton, KoKo uśmiechnięta, nie ma to smuteczek i nawet na chacie nie odpisuje :rofl:


Zal dupe sciska ze nie mogles strzepac za 100 zetonow? Dam Ci dobra rade. Idz tam gdzie bedziesz mogl to zrobic za 10. Przy okazji moze zalapiesz sie na jakis bonusowy scat na ryj. Moze to Cie zadowoli?
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
29 sie 2016, 10:46
yabarer lewy obieg nanana :D
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: koko21
29 sie 2016, 13:12
bohaterr pisze:yabarer lewy obieg nanana :D


jak Cie spotkam to nie bedziesz potrzebowal wazonu na bukiet. Zakorzenie go w Twoim annusie :D
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
03 wrz 2016, 01:08
yabarer pisze:
bohaterr pisze:yabarer lewy obieg nanana :D


jak Cie spotkam to nie bedziesz potrzebowal wazonu na bukiet. Zakorzenie go w Twoim annusie :D

Widać naczelny żetoniaż Koko yabarer lubi analne zabawy ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 01:11
Pewnie by chciał zeby Koko mu zasadziła strapona w dupsko ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 01:13
Koko już chyba puściła korzenie w tym wyrku dlatego cały dzień tam leży ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 01:56
jak lubi to niech leży, jej sprawa :)
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: koko21
03 wrz 2016, 08:36
Velaves pisze:Koko już chyba puściła korzenie w tym wyrku dlatego cały dzień tam leży ;)


Yabarer i Adaś zrobią ściepę na materac przeciwodleżynowy i loszka z krzywym nosem będzie mogła dalej trzepać kasę z frajerów.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: koko21
03 wrz 2016, 12:14
A dodam kilka swoich zdań do tematu koko.Co do frajerow (choć ja osobiście nie uważam ich za frajerów) przecież to ich indywidualna sprawa komu,ile i gdzie wydaja kase.Aczkolwiek pan yabarer bardzo brzydko sie odnosi,a nie przystoi to na czlowieka biznesu.Na swoich transmisjach prywatnych mam kilka panów co są dla mnie hojni i każdy z nich jest osobą inteligentną,ich zasób słów bardzo się rozni od p.yabarera.No chyba że sie bardzo wkur... tymi ciągłymi oskarżeniami i nie wytrzymał.Choć z drugiej strony duzo jest na SU tzw ,januszy,, i mają wyrąbane na to że oskarża sie ich o oszustwo itd.Więc p.yabarer powinien brać z nich przykład,no chyba że jest tak jak pisza.
Co do pani koko ta dziewczyna jest dla mnie po prostu nie szczęsliwa,ona po prostu nie ma co ze sobą zrobić i dlatego lezy calymi dniami na tym SU.Dziwię się jej bo skoro zarabia tyle kasy to powinna zaczać chodzić na zabiegi kosmetyczne,fitness,siłownia prowadzic diete,bo te lezenie na przyszlość nie wrozy jej dobrze.Ja osobiście gdybym prowadziła taki tryb życia jak panna koko to bym depresji dostałą,o ile koko już jej nie ma.Raz ja sluchając przyznala sie że jak ma gdzieś wyjść to szykuje sie psychicznie do tego z tydzien.To jakaś paranoja ta dziewczyna pogrąża sie coraz bardziej.Raz mnie rozwaliła swoim tekstem typu że dziś musi się położyć wczesniej spac bo jutro rano idzie po mopa,nie wiadomo czy się smiac czy plakac.Najgorsze jest to ze ona to mowila calkiem serio.Ona czuje sie bardzo osamotniona to widac po niej,gdyby SU zniknęło to nie wiem jak by ona to przetrwala po względem emocjonalnym.Jednym slowem przygladajc sie temu wszystkiemu co panna koko nam prezentuje to jej zycie jest szare ,nudne i do du....


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości