KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
14 cze 2016, 14:19
suchar: Koko to jedyna transmitujaca, ktorej avatar sie nie zmienia :D

https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
25 cze 2016, 00:54
Ostatnio u Koko sami bogacze sypią tysiakami, Koko leży i pachnie a kasa leci ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
29 cze 2016, 23:05
eldorado pisze:ladna dziewczyna z pokaznym biustem, ale coz z tego?
dzis byllem swiadkiem nietypowej stryacji, chwile tylko i niemilo mnie zaskoczyla jak traktuje ludzi!

Jakis koles chcial wziac losa za 50 zetonow i pyta sie jej co do wygrania, ta odpowiedziala minuty
On pyta sie ponownie ale co jest w privie-co robisz na nich?
a ta dalej minuty
hahaha co za cysk...
zaczela sie dasac i rzucac prowokacyjne miny bo chyba niewygodne pytanie chlopak zadawal?
Koles spytal po raz kolejny wiec co w tym losie(chcial zagrac) a ta Go zbanowala-szok!
jestem zdecydowanie na nie. Dziwna jest.
teraz rozumiem dlaczego ma taka slaba widownie 20 osob? od parunastu min zero zainteresowania ta pania.
Co raz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wyglad to nie wzytsko, zeby przyciagnac widza.


Ja nie za bardzo mogę zrozumieć to jakim cudem tak arogancka, nudna i niemiła dziewczyna może dostawać tak wiele żetonów. Poza tym nazwanie Koko ładną dziewczyną to lekka przesada :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
30 cze 2016, 14:28
Jak dla mnie ma swój własny styl bycia i za to da się ją lubic :)
Co do wyglądu mi się bardzo podoba :D :blush:
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
05 lip 2016, 17:51
Witam Szwagrów,
wiem ze to wyglada jak hejt czy coś bo zarejstrowałem sie przed chwila ale patrzac na poczynania tej pani nie mogłem sie powstrzymac przed wyrażeniem swojej opini - moze komus pomoze i otworzy oczy.
Koko21 jest na ShowUp.tv od bardzo dawna i znam ta laske doskonale. Najpierw byla jako Jasmine i wtedy naprawde byla ladna, lekki makijaz, mloda wdzieczna buzia - sama swiezosc. Przycigala uwage mimi, ze nie pokazywala sie na transmisji a jedynie lampe na tle sciany. Pisano zaulkami ze laska pracuje w agencji, ktos ja niby namierzyl, nie pokladalem w to wiary az do dnia kiedy ShowUp.tv zwiekszylo kase za rekord - przez dwa dni najlepsza transmisja otrzymywała 500 zł (tak, byly takie czasy). Wtedy Jasmine pomyslala biznesowo i zaprosila do siebie laske o nicku ChudaChuda - niepelnelotnia. Najpierw siedzialy grzecznie i polewaly sobie wodeczki, Jasmine malo pila, ewidentnie chciala laske upic. To byly czasy kiedy laski stawaly na rzesach aby zdobyc rekord a 2 laski to bylo COS. Nagle ok 23 pojawil sie gosciu, zaczal sie dostawiac do ChudaChuda, Jasmine ich zostawila. Facet wybzykal laske bez gumy ma rekord. Jasmine kasy nie dostala za rekord (to bylo na jej nicku) bo ShowUp.tv sie dowiedzialo ze niepelnoletnia.
Po 2 latach pojawila sie jako Koko21 i zbierala na operacje plastyczna nosa i ust. Mnostwo kasy zebrala i operacje zrobila - teraz widac jak sztucznie wyglada, nie, ja widze bo pamietam ja wczesniej. Teraz ma dziwnie wykrzywiona twarz i jak na moje oko przytyla jakies 20 kg. Zbierala tez na krolika niby do szkoly - teraz go nie widac - zjadla czy oddala?
Czemu to napisalem? Bo chce ostrzec ze laska zrobi absolutnie WSZYSTKO dla zetonów, potrafi posunac sie do rzeczy najgorszych, potrafi udac osobe, ktora nie jest aby tylko osiagnac cel ostrzegam. Sama zreszta pisala o facetach z ShowUp.tv jako łosiach i frajerach. Wiem, ze najstarsi stazem pamietaja ja jako jasmine i jej akcje.
Decyzja nalezy juz do Was.
Sorka za brak polskich znakow.

PS, Daje 1000 zet osobie, która udowodni ze widziala jej cipke albo cala figure.
Awatar użytkownika
Maks
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lip 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
10 lip 2016, 00:50
KoKo to chyba najbardziej nieśmiertelna laska na ShowUp.tv nie licząc Konefki czy tam Kamyczka, KoKo ostatnio dzielnie broni miejscówki na ShowUp.tv siedzi chyba dzień i noc ze swoim opisem transmisji "Cyce jak donice" i doi swoich przydupasów ustawionych czy nie tego do końca nie wiem z żetonów. Pamiętam jej transmisje i privy pod nickiem Jasmine, widziałem tę trans z Chudą, dawniej była bardziej obrotna teraz tylko leży i czeka na żetony ;)
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
10 lip 2016, 00:54
Maks pisze:Witam Szwagrów,
wiem ze to wyglada jak hejt czy coś bo zarejstrowałem sie przed chwila ale patrzac na poczynania tej pani nie mogłem sie powstrzymac przed wyrażeniem swojej opini - moze komus pomoze i otworzy oczy.
Koko21 jest na ShowUp.tv od bardzo dawna i znam ta laske doskonale. Najpierw byla jako Jasmine i wtedy naprawde byla ladna, lekki makijaz, mloda wdzieczna buzia - sama swiezosc. Przycigala uwage mimi, ze nie pokazywala sie na transmisji a jedynie lampe na tle sciany. Pisano zaulkami ze laska pracuje w agencji, ktos ja niby namierzyl, nie pokladalem w to wiary az do dnia kiedy ShowUp.tv zwiekszylo kase za rekord - przez dwa dni najlepsza transmisja otrzymywała 500 zł (tak, byly takie czasy). Wtedy Jasmine pomyslala biznesowo i zaprosila do siebie laske o nicku ChudaChuda - niepelnelotnia. Najpierw siedzialy grzecznie i polewaly sobie wodeczki, Jasmine malo pila, ewidentnie chciala laske upic. To byly czasy kiedy laski stawaly na rzesach aby zdobyc rekord a 2 laski to bylo COS. Nagle ok 23 pojawil sie gosciu, zaczal sie dostawiac do ChudaChuda, Jasmine ich zostawila. Facet wybzykal laske bez gumy ma rekord. Jasmine kasy nie dostala za rekord (to bylo na jej nicku) bo ShowUp.tv sie dowiedzialo ze niepelnoletnia.
Po 2 latach pojawila sie jako Koko21 i zbierala na operacje plastyczna nosa i ust. Mnostwo kasy zebrala i operacje zrobila - teraz widac jak sztucznie wyglada, nie, ja widze bo pamietam ja wczesniej. Teraz ma dziwnie wykrzywiona twarz i jak na moje oko przytyla jakies 20 kg. Zbierala tez na krolika niby do szkoly - teraz go nie widac - zjadla czy oddala?
Czemu to napisalem? Bo chce ostrzec ze laska zrobi absolutnie WSZYSTKO dla zetonów, potrafi posunac sie do rzeczy najgorszych, potrafi udac osobe, ktora nie jest aby tylko osiagnac cel ostrzegam. Sama zreszta pisala o facetach z ShowUp.tv jako łosiach i frajerach. Wiem, ze najstarsi stazem pamietaja ja jako jasmine i jej akcje.
Decyzja nalezy juz do Was.
Sorka za brak polskich znakow.

PS, Daje 1000 zet osobie, która udowodni ze widziala jej cipke albo cala figure.


Widziałem jej cipkę ale nie zamierzam tego udowadniać, żałuj koleś i nie szukaj frajera
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
10 lip 2016, 03:04
Maks pisze:Teraz ma dziwnie wykrzywiona twarz i jak na moje oko przytyla jakies 20 kg.


Koko przytyła 20 kg? :) Przecież ona kiedyś ważyła ponad 100 kg i właśnie schudła jakieś 20-30 kg :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
10 lip 2016, 17:19
zazwyczaj jak laska schodzi z wagi to i cycki maleją, tutaj waga spadła a cycki zostały? :D cuda i dziwy
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
11 lip 2016, 00:07
MRX_SU pisze:zazwyczaj jak laska schodzi z wagi to i cycki maleją, tutaj waga spadła a cycki zostały? :D cuda i dziwy

:laughingnew:
ważne ,że ma pomysł na siebie i prezentuje się nam z jak najlepszej *w możliwy dla siebie sposób :mrgreen: strony/części :winkextra:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: koko21
14 lip 2016, 02:18
Maks pisze:
PS, Daje 1000 zet osobie, która udowodni ze widziala jej cipke albo cala figure.


Ja widziałem jej figurę jeszcze jak ważyła kilkadziesiąt kg więcej niż teraz.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
14 lip 2016, 20:05
Velaves pisze:KoKo to chyba najbardziej nieśmiertelna laska na ShowUp.tv nie licząc Konefki czy tam Kamyczka, KoKo ostatnio dzielnie broni miejscówki na ShowUp.tv siedzi chyba dzień i noc ze swoim opisem transmisji "Cyce jak donice" i doi swoich przydupasów ustawionych czy nie tego do końca nie wiem z żetonów. Pamiętam jej transmisje i privy pod nickiem Jasmine, widziałem tę trans z Chudą, dawniej była bardziej obrotna teraz tylko leży i czeka na żetony ;)


Dzieki że nie wyszedłem na oszołoma i hejtera - ktos pamieta jej akcje. Teraz lezy bo nie ma co pokazac poza cyckami. Byla obrotna bo byla mlodsza, bardziej przedsiebiorcza ale rownie bezwzgledna. Chyba wiadomo ze dla zetonów zrobi wszystko. Moze ci, co daja zety zastanowia sie co robia i ze moga je lepiej spozytkowac. Choc kogo zeton - jego sprawa.
Awatar użytkownika
Maks
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 05 lip 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
21 lip 2016, 14:19
bylem u niej ze 2-3 lata temu jeszcze przed operacja i od tamtej pory nie bylem, priva przedluzyla i bylo calkiem milo. jak jest teraz to nie wiem, ale za bardzo jej figura sie nie zmienila ;)
Awatar użytkownika
mlotek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2016, 14:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: -


Re: koko21
21 lip 2016, 20:05
Maks pisze:
Velaves pisze:KoKo to chyba najbardziej nieśmiertelna laska na ShowUp.tv nie licząc Konefki czy tam Kamyczka, KoKo ostatnio dzielnie broni miejscówki na ShowUp.tv siedzi chyba dzień i noc ze swoim opisem transmisji "Cyce jak donice" i doi swoich przydupasów ustawionych czy nie tego do końca nie wiem z żetonów. Pamiętam jej transmisje i privy pod nickiem Jasmine, widziałem tę trans z Chudą, dawniej była bardziej obrotna teraz tylko leży i czeka na żetony ;)


Dzieki że nie wyszedłem na oszołoma i hejtera - ktos pamieta jej akcje. Teraz lezy bo nie ma co pokazac poza cyckami. Byla obrotna bo byla mlodsza, bardziej przedsiebiorcza ale rownie bezwzgledna. Chyba wiadomo ze dla zetonów zrobi wszystko. Moze ci, co daja zety zastanowia sie co robia i ze moga je lepiej spozytkowac. Choc kogo zeton - jego sprawa.

sorry ale to troche wyglada jakbys odpisywal sam sobie
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
21 lip 2016, 20:49
Koko Spoko! Cyce jak donice! ;)
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
22 lip 2016, 11:38
Bardzo mila i sympatyczna osoba. Piersi marzenie.
Terre.d.Hermes


Re: koko21
23 lip 2016, 03:34
mlotek pisze:bylem u niej ze 2-3 lata temu jeszcze przed operacja i od tamtej pory nie bylem, priva przedluzyla i bylo calkiem milo. jak jest teraz to nie wiem, ale za bardzo jej figura sie nie zmienila ;)


Ona właśnie bardzo się zmieniła w porównaniu do tego jak wyglądała 2-3 lata temu. Schudła kilkadziesiąt kilogramów. Później chyba przytyła trochę ale i tak waży znacznie mniej niż kiedyś.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
23 lip 2016, 20:35
Zmieniła się to fakt ale na bardziej cwaną larwę (prawie jak druga Anka92) tylko w innej formie , wcześniej coś pokazywała z początków Showup.tv , a teraz ma lewy obieg i podbijanie na jej kurs i inne pierdoły. :smoke:
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
23 lip 2016, 20:40
oliwia pisze:Zmieniła się to fakt ale na bardziej cwaną larwę (prawie jak druga Anka92) tylko w innej formie , wcześniej coś pokazywała z początków Showup.tv , a teraz ma lewy obieg i podbijanie na jej kurs i inne pierdoły. :smoke:

na ale jeszcze na wegiel na zime nie prosi wiec chyba kazdy wie za co placi, mi sie nie podoba wiec nic jeszcze nie docstala, jak ktos uwaza, ze warto dac, to niech daje, jego sprawa
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
23 lip 2016, 20:48
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MarekMarecki, SPEEDI i 27 gości