KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
19 paź 2016, 18:30
shivaki pisze:
KoKo21 pisze:
jsmipk11 pisze:czy ktos kiedys widzial czy Koko ma zęby??? głupie pytanie ale mnie to ciekawi


Nie mam, alfons mi wybił kutasem

O kurde, współczuje :D


A Ty myślisz, że czemu tyle czasu na ShowUp.tv? Zbieram na nowe :sarcastic: :biggrin:

https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
19 paź 2016, 18:33
KoKo21 pisze:
shivaki pisze:
KoKo21 pisze:
jsmipk11 pisze:czy ktos kiedys widzial czy Koko ma zęby??? głupie pytanie ale mnie to ciekawi


Nie mam, alfons mi wybił kutasem

O kurde, współczuje :D


A Ty myślisz, że czemu tyle czasu na ShowUp.tv? Zbieram na nowe :sarcastic: :biggrin:

No ja myślałem, że z ciekawości, z chęci poznawania nowych ludzi, chęci zdobycia ciekawych doświadczeń, może przeżycia ciekawej przygody (ale to już widzę masz za sobą :D ) a nie dla kasy
:lol:
Awatar użytkownika
shivaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 381
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
19 paź 2016, 18:39
shivaki pisze:
KoKo21 pisze:
shivaki pisze:
KoKo21 pisze:
jsmipk11 pisze:czy ktos kiedys widzial czy Koko ma zęby??? głupie pytanie ale mnie to ciekawi


Nie mam, alfons mi wybił kutasem

O kurde, współczuje :D


A Ty myślisz, że czemu tyle czasu na ShowUp.tv? Zbieram na nowe :sarcastic: :biggrin:

No ja myślałem, że z ciekawości, z chęci poznawania nowych ludzi, chęci zdobycia ciekawych doświadczeń, może przeżycia ciekawej przygody (ale to już widzę masz za sobą :D ) a nie dla kasy
:lol:


A to też, jak każda na ShowUp.tv przecież :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: koko21
19 paź 2016, 19:28
Ja pierdolę ! Ile może pojebany paralityk srający pod siebie skun88(8) wyzwolić negatywnych emocji.
Przecież ta menda napierdala na każdą dziewczynę, która mu się nawinie.
To nie nasza wina, że biedak jest kaleką i nie tylko umysłową, ale wykorzystywanie swojego kalectwa do srania po kątach jest skurw...em i świadczy o tym, że to pojeb.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
21 paź 2016, 20:24
Ale prawda jest taka ze koko to oszustka robi losy a pozniej nie chce ich realizowac :D . Zawsze tekst ze losy do odebrania dopiero na koniec trans a pozniej znika :lol: :lol: ta sama gadka co trans :D :D Nie ma sie co dziwic ze jak chlop wyda 5000 tys zet i musi sie prosic o realizacje losow a tu dupa bo trzeba czekac az koko trans skonczy a pozniej wyjdzie :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
21 paź 2016, 22:19
no i co z tego? zazdrościcie ze lezy sobie i pachnie i zetonki lecą? tak trzymać :)



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
22 paź 2016, 08:33
Czytaj ze zrozumieniem kobieto :lol: widze ze problem z tym masz kto tu niby o zazdrosci pisze raczej o nie uczciwosci :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
22 paź 2016, 10:10
koko dorzuc do torebeczki z losami pokaze zęby !!! bo to takie samo widmo jak Twoja cipa niby jest ale nikt nie widział ,
Awatar użytkownika
jsmipk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
22 paź 2016, 10:16
jsmipk11 pisze:koko dorzuc do torebeczki z losami pokaze zęby !!! bo to takie samo widmo jak Twoja cipa niby jest ale nikt nie widział ,

Haha jestem takiego samego zdania! :D
Awatar użytkownika
mykpyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2016, 16:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lekkowszoku


Re: koko21
06 lis 2016, 00:28
Koko Władca miał ostatnio 2 transmisje i za każdym razem miał przez kilka godzin opis - Emper gdzie się szlajasz :) ale niestety Emper do niego nie przeszedł i bardzo chciał, żebyś mu zdradziła jak Tobie udało się go ściągnąć na swoją transmisję :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
06 lis 2016, 15:47
Książe_showupa pisze:Koko Władca miał ostatnio 2 transmisje i za każdym razem miał przez kilka godzin opis - Emper gdzie się szlajasz :) ale niestety Emper do niego nie przeszedł i bardzo chciał, żebyś mu zdradziła jak Tobie udało się go ściągnąć na swoją transmisję :)

A ten "Władca" to kto?
Awatar użytkownika
emper
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Atlas
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
06 lis 2016, 16:12
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
06 lis 2016, 23:11
Wprost nie mogę się nadziwić, że taką ciekawą transmisję przeoczyłem :lol:


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
emper
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Atlas
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
07 lis 2016, 00:54
emper pisze:
Książe_showupa pisze:Koko Władca miał ostatnio 2 transmisje i za każdym razem miał przez kilka godzin opis - Emper gdzie się szlajasz :) ale niestety Emper do niego nie przeszedł i bardzo chciał, żebyś mu zdradziła jak Tobie udało się go ściągnąć na swoją transmisję :)

A ten "Władca" to kto?


Emper jak Ty możesz w ogóle nie wiedzieć kto to jest Władca?
przecież on jest legendą tego portalu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
07 lis 2016, 10:52
Koko jest: żetoniara, gruba, leniwa, wredna, dwulicowa, oszukuje na celach, oszukuje na loterii, robi lewy obieg, etc.

Poza tym ma poczucie humoru i da się z nią normalnie pogadać. Czasami wchodzę na jej transmisje by się pośmiać.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
07 lis 2016, 15:13
Drwal pisze:Koko jest: żetoniara, gruba, leniwa, wredna, dwulicowa, oszukuje na celach, oszukuje na loterii, robi lewy obieg, etc.

Poza tym ma poczucie humoru i da się z nią normalnie pogadać. Czasami wchodzę na jej transmisje by się pośmiać.

Pozdrawiam

Śmieszkowo :D gruba, może ktoś lubi jak ktoś ma więcej kochanego ciała, a tego nigdy za wiele (ja wolę nieme, bo nie krzyczą wtedy o pomoc) :D Żetoniara, to mnie najbardziej rozbawiło. Nosz kurwa po co tutaj ludzie robią transmisje ? Żeby "chwytać" :rofl: żetony. Jak by chciała pograć w jebane kalambury to by posiedziała na kurniku (ja osobiście lubię grać w makao). W tym momencie Twoja bystrość mnie przerosła. Do reszty nie będę się odnosił ponieważ są to puste słowa jak Twój pusty mózg. 0 argumentów i rzucanie obelgami, czujesz się w ten sposób dowartościowany, doceniony? Nadal nie mogę się otrząsnąć po Twoim przebłysku myślowym. Jak hejtujesz, to hejtuj już do końca, bo nudno.
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
07 lis 2016, 17:56
Pankooo0 pisze:
Drwal pisze:Koko jest: żetoniara, gruba, leniwa, wredna, dwulicowa, Śmieszkowo :D gruba, może ktoś lubi jak ktoś ma więcej kochanego ciała, a tego nigdy za wiele (ja wolę nieme, bo nie krzyczą wtedy o pomoc) :D Żetoniara, to mnie najbardziej rozbawiło. Nosz kurwa po co tutaj ludzie robią transmisje ? Żeby "chwytać" :rofl: żetony. Jak by chciała pograć w jebane kalambury to by posiedziała na kurniku (ja osobiście lubię grać w makao). W tym momencie Twoja bystrość mnie przerosła. Do reszty nie będę się odnosił ponieważ są to puste słowa jak Twój pusty mózg. 0 argumentów i rzucanie obelgami, czujesz się w ten sposób dowartościowany, doceniony? Nadal nie mogę się otrząsnąć po Twoim przebłysku myślowym. Jak hejtujesz, to hejtuj już do końca, bo nudno.


Najwyraźniej Twój pusty mózg nie wyczuł ironii. :lol: chyba jednak moja bystrość Cię przerosła :lol2: Do reszty argumentów nie będę się odnosił, ponieważ są puste jak Twój pusty mózg :) a tak żebyś zrozumiał.... Lubię Koko.. choć trudną Ja czasami znieśc :cool3:

https://showup24.tv/koko21
https://showup24.tv/profile/koko21
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
08 lis 2016, 00:03
Koko ja cały czas mam nadzieję, że udowodnisz wszystkim tym, którzy twierdzą, że jesteś żetoniorą, że to nie jest prawda i odpalisz mi chociaż kilka procent tych żetonów, które dostałaś od Empera bo chyba trochę niechcący sprawiłem, że się u Ciebie pojawił :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
08 lis 2016, 00:21
Drwal pisze:
Pankooo0 pisze:
Drwal pisze:Koko jest: żetoniara, gruba, leniwa, wredna, dwulicowa, Śmieszkowo :D gruba, może ktoś lubi jak ktoś ma więcej kochanego ciała, a tego nigdy za wiele (ja wolę nieme, bo nie krzyczą wtedy o pomoc) :D Żetoniara, to mnie najbardziej rozbawiło. Nosz kurwa po co tutaj ludzie robią transmisje ? Żeby "chwytać" :rofl: żetony. Jak by chciała pograć w jebane kalambury to by posiedziała na kurniku (ja osobiście lubię grać w makao). W tym momencie Twoja bystrość mnie przerosła. Do reszty nie będę się odnosił ponieważ są to puste słowa jak Twój pusty mózg. 0 argumentów i rzucanie obelgami, czujesz się w ten sposób dowartościowany, doceniony? Nadal nie mogę się otrząsnąć po Twoim przebłysku myślowym. Jak hejtujesz, to hejtuj już do końca, bo nudno.


Najwyraźniej Twój pusty mózg nie wyczuł ironii. :lol: chyba jednak moja bystrość Cię przerosła :lol2: Do reszty argumentów nie będę się odnosił, ponieważ są puste jak Twój pusty mózg :) a tak żebyś zrozumiał.... Lubię Koko.. choć trudną Ja czasami znieśc :cool3:

https://showup24.tv/koko21?
https://showup24.tv/profile/koko21?

Hmm, idąć Twoim tokiem myślenia, czysto teoretycznie, ironią będzie również jak nazwiesz swoją siostrę, kobietę, żonę, córkę np., dajmy na to szmatą ? Później powiesz, że je kochasz ? Fakt, Twoja bystrość mnie przerosła. Przepraszam, iż stwierdziłem, że masz pusty mózg, Ty masz w nim nasrane :D :lol2:
Awatar użytkownika
Pankooo0
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2016, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
04 gru 2016, 17:19
mam wrażenie że ona zamieszkała już na tym showup:)


www.Chaturbate.com.pl
Awatar użytkownika
pawełpaweł
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 03 gru 2016, 18:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości