KoKo21/Aruna

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: koko21
03 wrz 2016, 15:04
Transmitująca na SU skoro siedzisz tam godzinami u niej to twoje życie też jest niezbyt ciekawe,najlepiej krytykować anonimowo to może podaj swój nick to ciebie też ocenimy :P

https://showup24.tv/KoKo21
https://showup24.tv/profile/KoKo21
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 15:32
Papaj sam jestes anonimowy,jak ponad polowa uzytkownikow tego portalu,wiec skoncz. A moimi spostrzezeniami podzielilam sie z obserwacji.Na koko nie trzeba wiele godz. poswiecac by stwierdzic ze jest tak a nie inaczej.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 15:39
Ja już dawno nie jestem anonimowy i co?
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 15:50
transmitujaca na SU pisze:Papaj sam jestes anonimowy,jak ponad polowa uzytkownikow tego portalu,wiec skoncz. A moimi spostrzezeniami podzielilam sie z obserwacji.Na koko nie trzeba wiele godz. poswiecac by stwierdzic ze jest tak a nie inaczej.


Nie masz odwagi,boisz się podać ,bo Koko zniszczyła by cię :haha: szkoda,więcej pisać.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 15:51
tasmanx pisze:
Velaves pisze:Koko już chyba puściła korzenie w tym wyrku dlatego cały dzień tam leży ;)


Yabarer i Adaś zrobią ściepę na materac przeciwodleżynowy i loszka z krzywym nosem będzie mogła dalej trzepać kasę z frajerów.


Pewnie mało kogo obchodzą teorie internetowych detektywów-amatorów, ale fajnie, że masz własną wizje dotyczącą tej sprawy.
Awatar użytkownika
Antropojebca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 05 sie 2016, 19:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KoKo21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
03 wrz 2016, 16:37
Po pierwsze chcialbym podziekowac za zainteresownie moja osoba. Nie spodziewalem sie az tak duzego rozglosu oraz tego jaki to bedzie mialo wplyw na zycie innych. Za to wam badzo dziekuje i sle duzego buziaka.
Teraz przejde do rzeczy:
jakim trzeba byc ignoratem oraz niedorajda zyciowym skoro interesuje sie zyciem innych? Nie wiem czym to jest spowodowane. Moze nudnym szarym wlasnym zyciem?
Do wszystkich moich fanow: o mnie sie nie martwcie ja sobie rade dam. Co do was nie mam takiej pewnosci. Jakim trzeba byc kaleka emocjonalnym zeby az tak bardzo interesowac sie zyciem obcej mi osoby, ze jestem gotowy/gotowa wlazic temu komus w zycie w ugnojonych buciorach.
Z natury jestem spokojny, nie obchodzi mnie zycie innych ale jezeli ktos czepa sie mojej osoby to nie moge przejsc obok tego bezinteresownie. Czy ktokolwiek z was widzial mnie na innej transmisji? czy ktokolwiek z was czytal moje komentarze w innych dzialach tego forum? Skoro nie to wara od mojej osoby. Zreszta jak powiedzial Cejrowski "Z IDIOTAMI SIE NIE DYSKUTUJE ICH SIE IGNORUJE."
Konczac do wszystkich fanow: nie wiem co was tak boli? to ze mam swoja ulubienice na ShowUp.tv? czy moze to ze nie zostawiam u was moich zetonkow? Co by to nie bylo oswiadczam kazdemu z was: lubie Karole a wam nic do tego. niech wam dalej gul skacze mi to zwisa i powiewa.
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
03 wrz 2016, 18:12
maq pisze:Ja już dawno nie jestem anonimowy i co?


Dokładnie. Nie wiem o jakiej anonimowości mowa :scratch_one-s_head:
Transmitująca, chyba pomiliła forum ShowUp.tv z karachankiem.


yabarer pisze:Czy ktokolwiek z was widzial mnie na innej transmisji?


Przecież można mieć kilka nicków na SU.. tak że, to trochę słaby argument.
Ale spoko, nie wtrącam się w waszą dyskusję, bo nie jestem w temacie, możecie się kłócić dalej :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: koko21
03 wrz 2016, 20:34
msn pisze:
maq pisze:Ja już dawno nie jestem anonimowy i co?


Dokładnie. Nie wiem o jakiej anonimowości mowa :scratch_one-s_head:
Transmitująca, chyba pomiliła forum ShowUp.tv z karachankiem.


yabarer pisze:Czy ktokolwiek z was widzial mnie na innej transmisji?


Przecież można mieć kilka nicków na ShowUp.tv.. tak że, to trochę słaby argument.
Ale spoko, nie wtrącam się w waszą dyskusję, bo nie jestem w temacie, możecie się kłócić dalej :D

Wlasnie tym sie roznie od wiekszosci ze nie mam nic do ukrycia nie potrzemuje kilku nickow. Mam jedna wybrana trans ktora spelnia moje oczekiwania cycata dupiata blondyna. Nie mam potrzeby szukac dalej oraz bawic sie kilkoma nickami.
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 10:57
Jak już skończyliście zbierać na łóżko to teraz czas na operacje kinola a później odsysanie tłuszczu. Do dzieła frajerzy.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: koko21
04 wrz 2016, 13:09
Mam na SU grupę modelek, do których lubie zajrzeć i którym trochę oszczędzam krytyki. Jest też grupa cwanych żetoniar, których nie trawie.
Koko21 należy do trzeciej najliczniejszej grupy, która jest mi totalnie obojetna. Zajrzałem może do niej raz albo dwa razy. W żetonowe obiegi na jej transmisji raczej nie wierzę. Zdobyła kilku januszy , którzy w miarę regularnie jej sypią i tyle w temacie, ich sprawa.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
04 wrz 2016, 13:57
tasmanx pisze:Jak już skończyliście zbierać na łóżko to teraz czas na operacje kinola a później odsysanie tłuszczu. Do dzieła frajerzy.


Hola, hola kolego, aktualnie jest zbierane na materac przeciwodleżynowy. Tworzysz zbędny galimatias.
Awatar użytkownika
Antropojebca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 05 sie 2016, 19:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KoKo21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:04
Antropojebca pisze:
tasmanx pisze:Jak już skończyliście zbierać na łóżko to teraz czas na operacje kinola a później odsysanie tłuszczu. Do dzieła frajerzy.


Hola, hola kolego, aktualnie jest zbierane na materac przeciwodleżynowy. Tworzysz zbędny galimatias.


Widze ze antro jedzie ostro z postami. Juz widzi te przelewy zetonkow za ilosc postow :D
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:09
sliskiTroll pisze:Mam na ShowUp.tv grupę modelek, do których lubie zajrzeć i którym trochę oszczędzam krytyki. Jest też grupa cwanych żetoniar, których nie trawie.
Koko21 należy do trzeciej najliczniejszej grupy, która jest mi totalnie obojetna. Zajrzałem może do niej raz albo dwa razy. W żetonowe obiegi na jej transmisji raczej nie wierzę. Zdobyła kilku januszy , którzy w miarę regularnie jej sypią i tyle w temacie, ich sprawa.


Tak sie sklada ze na Janusza trzeba miec wyglad wiec musze z przykroscia stwierdzic ze ja sie do nich nie zaliczam :(
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:27
yabarer pisze:Tak sie sklada ze na Janusza trzeba miec wyglad wiec musze z przykroscia stwierdzic ze ja sie do nich nie zaliczam :(


Wystarczy, że upodobałeś sobie nieatrakcyjną kobietę. Tym wystawiłeś świadectwo o sobie.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:34
tasmanx pisze:
yabarer pisze:Tak sie sklada ze na Janusza trzeba miec wyglad wiec musze z przykroscia stwierdzic ze ja sie do nich nie zaliczam :(


Wystarczy, że upodobałeś sobie nieatrakcyjną kobietę. Tym wystawiłeś świadectwo o sobie.


Ojej ranisz moje serce tym stwierdzeniem. I co ja teraz poczne?
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:43
yabarer pisze:Ojej ranisz moje serce tym stwierdzeniem. I co ja teraz poczne?


Zakup jeszcze więcej żetonów i faszeruj tego blond dinozaura, aby nie spadł jej poziom chęci na odpisywanie lakonicznych odpowiedzi w Twoim kierunku na czacie.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: koko21
04 wrz 2016, 14:51
tasmanx pisze:
yabarer pisze:Ojej ranisz moje serce tym stwierdzeniem. I co ja teraz poczne?


Zakup jeszcze więcej żetonów i faszeruj tego blond dinozaura, aby nie spadł jej poziom chęci na odpisywanie lakonicznych odpowiedzi w Twoim kierunku na czacie.


Musiales zostac bardzo skrzywdzony w zyciu skoro palasz taka nienawiscia do drugiej osoby. I pisze to teraz z reka na sercu wspolczuje Ci i zal mi Ciebie. Ale nie ma sie co zalamywac jutro jest nowy dzien nowe mozliwosci. Zacisnij zeby i patrz w przyszlosc z optymizmen. Jest szansa ze spotkasz jeszcze na swojej drodze kogos kto Cie pokocha.
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 15:01
yabarer pisze:Musiales zostac bardzo skrzywdzony w zyciu skoro palasz taka nienawiscia do drugiej osoby. I pisze to teraz z reka na sercu wspolczuje Ci i zal mi Ciebie. Ale nie ma sie co zalamywac jutro jest nowy dzien nowe mozliwosci. Zacisnij zeby i patrz w przyszlosc z optymizmen. Jest szansa ze spotkasz jeszcze na swojej drodze kogos kto Cie pokocha.


I piszę to osoba, która musi opłacać virtualną atencję u kobiety, która wygląa jak psychrolutes marcidus.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Re: koko21
04 wrz 2016, 15:09
tasmanx pisze:
yabarer pisze:Musiales zostac bardzo skrzywdzony w zyciu skoro palasz taka nienawiscia do drugiej osoby. I pisze to teraz z reka na sercu wspolczuje Ci i zal mi Ciebie. Ale nie ma sie co zalamywac jutro jest nowy dzien nowe mozliwosci. Zacisnij zeby i patrz w przyszlosc z optymizmen. Jest szansa ze spotkasz jeszcze na swojej drodze kogos kto Cie pokocha.


I piszę to osoba, która musi opłacać virtualną atencję u kobiety, która wygląa jak psychrolutes marcidus.


Wielkie dziala wytoczone a w oddali slychac grzmoty. Zapomnial wol jak cieleciem byl :D
Projekcja moj rycerzu na bialym koniu polega na tym ze przelewasz na innych swoje wlasne winy przezycia oraz porazki.
Zamiast zagladac w moj portfel popatrz w swoj uderz sie w piers i przypomnij sobie ile Ty zaplaciles za atencje virtualnej kobiety ?
Awatar użytkownika
yabarer
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2016, 01:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: koko21
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: yabarer


Re: koko21
04 wrz 2016, 15:17
tasmanx- pierwszy żetoniarz portalu ShowUp.tv, ulubienica- NapalonaNimfa, kilka lat temu zawsze w rankingu na transmisji NapaloneNimfy pod względem napiwków. Niegdyś normalny facet, po odejściu swojej ulubienicy wdało sie w kutasa niedojebanie mózgowe i tak zostało mu na dziś. W tym czasie odwiedzał kilka transmitujących dziewczyn, w tym KoKo21, ostatnia wizyta około 3 miesięcy temu. Przyszedł, miło popisał, na forum showsu.pl chorągiewa numer 1.

Panie tasmanxie- zapraszam za jakiś czas ponownie, w tym czasie za żetony od moich odwiedzających spasę się jeszcze bardziej, o Tobie oczywiście nie zapomne- wypnę Ci grubą, spasioną dupę i pierdnę Ci prosto w twarz. Z pozdrowieniami KoKo21.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
KoKoEuroSpoko


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, Maly_Krzaczek, mmaarrcciinn, PedroPedritos, simpleman123 i 67 gości