Gdzie zniknął topic Maddie?

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Człowiek raz na ruski rok wchodzi, aby podejrzeć ulubione wątki a tu... zonk! ktoś poszatkował to forum... Nie dość, że zawsze mnie omija jakaś drama, to teraz jeszcze to?! :bad:
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 210
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wątek zniknął bo podobno okazało się że to nie Maddie jest odpowiedzialna za #piekłokobiet na SU, to nie Maddie miała na foro fejkowe nicki z pod których pisała paszkwile na inne laski. Wiec wszystko w wątku Maddie okazało się nieprawdziwe i usunięto te oszczerstwa. :yes4:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2133
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


... a możesz bez ironii napisać, co się odwaliło? I jaki to ma związek ze skasowaniem topicu?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 210
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cichy Bob, to musisz przekopać archeo czata i wyciągnąć wnioski
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2133
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3161
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 294 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wszystko jest proste jak budowa cepa.
Kto ma możliwość usunięcia tematu? wiadomo
Czemu usuwa temat mimo, że nic się tam nie wydarzyło? wiadomo
Historia bywa brutalna i niektórych swoich przeszłych czynów nie da się wymazać chyba, że jest się kim? wiadomo

Zakochani są wśród nas :girl_haha:
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Cichy Bob, to musisz przekopać archeo czata i wyciągnąć wnioski


Swamp Cheese, a może jakiś tip chociaż, kiedy ten topic spadł z rowerka, jakiego dnia szukać w archiwalnym czacie? Mnie tu z tydzień nie było najmniej...
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 210
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziwne jest to foro.
Powstało z myślą aby dzielić się opiniami o laskach nadających na SU ale o niektórych nie można pisać.
No ale ja tu nie pociągam za sznurki.
Trochę zalatuje mi tu reżimem białoruskim gdzie ludziom władza narzuca co wolno pisać a czego nie.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3161
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 294 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Cichy Bob pisze:Swamp Cheese, a może jakiś tip chociaż, kiedy ten topic spadł z rowerka, jakiego dnia szukać w archiwalnym czacie? Mnie tu z tydzień nie było najmniej...


Grudzień 2015.

Hardaszian pisze:Powstało z myślą aby dzielić się opiniami o laskach nadających na SU ale o niektórych nie można pisać.


Są równi i równiejsi, a cycki rządzą światem nie od dziś...
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cichy Bob pisze:
komin pisze:Cichy Bob, to musisz przekopać archeo czata i wyciągnąć wnioski


Swamp Cheese, a może jakiś tip chociaż, kiedy ten topic spadł z rowerka, jakiego dnia szukać w archiwalnym czacie? Mnie tu z tydzień nie było najmniej...


Jakieś 2-3 dni temu. Też byłem w szoku. Jakieś 2 tygodnie temu zniknęło kilka postów, a teraz już cały topic.
Awatar użytkownika
MonsterGuzikowy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2024, 23:03
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:hypnotized:
Interesujące. Przypominam, że jest to prywatne forum, więc jak logika wskazuje nie jest oficjalne i tym bardziej nie jest Państwowe więc teksty typu "cenzura" lub "Białoruskie standardy" z całą pewnością są trafioną oceną :roll: [sarkazm]
Przykładem niech będzie sportowe auto zaparkowane gdzieś w publicznym miejscu, jak myślicie możecie sobie do niego wsiąść i się przejechać? Raczej uznacie to za abstrakcje. Idziemy dalej, są darmowe i płatne serwisy VOD, możecie tam wrzucać własną twórczość? Możecie sugerować czego oczekujecie, tylko lub aż tyle. Jestem pewny, że część z Was nie użyczy papieru do dupy osobie, która dostanie nagłej sraczki. Będzie ciekawiej gdy obsra gacie.
Wydaje mi się, że każdy rozumie na czym polega własność prywatna jak i to co z nią robi/na co pozwala

Jeśli chodzi o kasowanie postów, zmiany nazwy, kolorów, edytowanie postów, banowanie i wszelkie inne sprawy związane z forum są one indywidualne. Wiele dziewczyn otrzymało pomoc od ShowSU.org i wiele ją otrzyma w przyszłości. Faceci oczywiście też dostawali różnoraką pomoc, znacznie mniej ale jest to też spowodowane innymi problemami.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie rozumiem analogii z VOD ale ze sportowym autem nie trafiona imo. Jeśli ktoś zaparkuje taką furę gdzieś w zasięgu mojego wzroku, to przejdę się w około, ocenię, pochwalę kolor silnik albo skrytykuję! nie urwę lusterka jeśli mi się nie spodoba.
Nie rozumiem też, dlaczego podczas wypadku takiej wypasionej fury gdzie jest załadowana fajnymi duperkami, to tylko ta co siedzi z przodu wychodzi bez szwanku bo tylko na nią wybucha poduszka powietrzna a na tamte z tyłu ledwo co kurtyny.
I bez analogii. Jeśli ktoś uważa, że to my tylko hejtujemy a ona sama wystawia po prostu opinie innym (i sobie samej) tylko my tego nie rozróżniamy, to wydaję mi się, że temat jej tak obszerny NIE powinien spadać tu z rowerka. A wszystkie mulciaki jej powinny być scalane tu z kontem oficjalnym a nie usuwane!

**Pokaż Spoiler**
karaczan też jest prywatnym forum, jak nie ma tu tematu to może mieć tam
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Suzane
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to inaczej, pooglądałeś fure i nakazujesz właścicielowi kupno nowych dywaników bo te, które ma obecnie nie trafiają w Twój gust? Jego auto i jego sprawa, tak samo jak Admina to jaki temat jest lub go usuwa.

Jeśli brak tematu o jakiejkolwiek nadającej jest dla kogoś problemem to zazdroszczę, chciałbym mieć tylko takie problemy w życiu :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


problemem jest tylko to, co napisałem w poprzednim poście w ostatnim zdaniu. A dywaniki niech se będą jakie są, podobają mi się i tak.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 175
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Suzane
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze::hypnotized:
Interesujące. Przypominam, że jest to prywatne forum, więc jak logika wskazuje nie jest oficjalne i tym bardziej nie jest Państwowe więc teksty typu "cenzura" lub "Białoruskie standardy" z całą pewnością są trafioną oceną :roll: [sarkazm]
Przykładem niech będzie sportowe auto zaparkowane gdzieś w publicznym miejscu, jak myślicie możecie sobie do niego wsiąść i się przejechać? Raczej uznacie to za abstrakcje. Idziemy dalej, są darmowe i płatne serwisy VOD, możecie tam wrzucać własną twórczość? Możecie sugerować czego oczekujecie, tylko lub aż tyle. Jestem pewny, że część z Was nie użyczy papieru do dupy osobie, która dostanie nagłej sraczki. Będzie ciekawiej gdy obsra gacie.
Wydaje mi się, że każdy rozumie na czym polega własność prywatna jak i to co z nią robi/na co pozwala

Jeśli chodzi o kasowanie postów, zmiany nazwy, kolorów, edytowanie postów, banowanie i wszelkie inne sprawy związane z forum są one indywidualne. Wiele dziewczyn otrzymało pomoc od ShowSU.org i wiele ją otrzyma w przyszłości. Faceci oczywiście też dostawali różnoraką pomoc, znacznie mniej ale jest to też spowodowane innymi problemami.

Porównania z dupy lekko ujmując. Nie do końca rozumiem… to że forum jest prywatne z automatu sankcjonuje „białoruskie standardy” czy cenzurę? Jakby rozumiem ideę cenzury w pewnych przypadkach i sam się parę razy odzywałem gdy „sprawy zaszły za daleko”.
Natomiast wycięcie sporego I PRAWDZIWEGO kawałka historii SU wydaje się conajmniej dziwne… trochę też śmieszy że najpierw wszyscy w tym temacie zgadzaliśmy się zgodnie z nieoficjalnymi zaleceniami „palić głupa” ale przynajmniej gdzieś tam temat był… teraz oficjalna wersja to że tematu nie bylo? :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2133
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


o ja pierdole, Maddie to zakłamana osoba podchodząca pod 40 na karku, taka jest prawda o niej - krzyżyk na drogę i niech spierdala. To, że był tu dupochron dla niej i jej tematu przez lata to nic nowego tylko beka, że jak gówno się wylało to trza ukryć temat.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 315
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 76 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zniknięcie jej tematu jest po prostu komuś na rękę, jest tam niewygodna prawda i jeśli jej temat wróci to czuję, że i tak będzie okrojony i to mocno.
Podpieranie się tym, że forum jest prywatne jest dla mnie dziwne, chcesz żeby przychodzili tu ludzie i pisali posty przez co generowali jakiś ruch na forum to traktuj wszystkich jednakowo.
I pan będziesz jej następnym wrogiem numer jeden. To kwestia czasu :)
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, porównania z dupy - zgadzam się. Dla mnie sam powód problemu jest z tej samej półki. Oczywiście to moje zdanie.

Ten dramat mnie nie rusza, sorry. Może jestem bezduszny :D
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to pójdę dalej i stwierdzę fakt, że temat Paulety, Malwiny, Paris, Suzanki i Limity również powinien zniknąć bo jakby nie było w tamtych tematach jest ostra jechanka w wielu postach i tam dupochronu nie ma - a podejściem i zachowaniem wspomniane koleżanki nie odstępują Maddie i może kurwa sobie nie życzą tak jak nasza królowa być " gnębione". Gdzie ta równość, halo
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 315
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 76 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A mnie bawi, że osoba kasująca prawdę zapewne ma problem jeśli kasowane są prawdziwe posty na oficjalnym forum. Mentalność Kalego: "kali móc ukraść krowa, ale kalemu nie wolno ukraść krowa"
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 136
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości