S_UZANKAA/Sszalonaparkaa/Niedasieniekochac/Sliczna18

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
dobrynick pisze:Ona siedzi na SU 24/7?? Co nie wejdę, to widzę Suzankę :shock: Ja bym się już wypalił zawodowo...

https://showup24.tv/S_UZANKAA
https://showup24.tv/profile/S_UZANKAA


niestety ale ona chyba nie ma innego życia od SU już nawet zmywa makijaż je obiad czy gotuje, ja wszystko rozumiem każda chce zarobić ale to co ona robi jest odpychające wiadzowie wyczuwają zetoniary dlatego co raz słabiej u niej!
Awatar użytkownika
Majumaj_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2023, 20:42
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No taka jej praca, swego czasu było pare dziewczyn, które od świtu do nocy siedziały na SU przez kilka dni, trzepały żetony ale się zmyły bądź wpadają raz na tydzień. W sumie to pełen podziwu jestem, że można cały dzień przepierdolić na SU xd - pół biedy jak masz normalną widownię ale jak przyjeby się trafią, którzy srają pytaniami o ostatnie ruchanie, czy masz faceta etc to meh.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 247
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


niestety ale ona chyba nie ma innego życia od SU już nawet zmywa makijaż je obiad czy gotuje, ja wszystko rozumiem każda chce zarobić ale to co ona robi jest odpychające wiadzowie wyczuwają zetoniary dlatego co raz słabiej u niej!


Bo to błędne koło jest, coraz słabiej u niej to więcej siedzi a im więcej siedzi to tym gorzej bo ile razy można robić grupowe itp. Opatrzy się, znudzi i będzie gdzieś w dolnej części transmisji
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 281
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości