KeraMaurelle/DzikaMokraMoki

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: KeraMaurelle
06 sty 2016, 19:59
Dlaczego niby miałabyś się komuś narazić ? Każdy ma prawo do własnego zdania :)
A co do ekelogii i obrony praw zwierząt to tak jak we wszystkich innych dziedzinach potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek. No i oczywiście tolerancja "innowierców". :good3:

https://showup24.tv/KeraMaurelle
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
06 sty 2016, 20:06
Chodziło mi raczej o ewentualny zgrzyt między tym futerkiem(?), a ostentacyjnie demonstrowanym wegetarianizmem.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
07 sty 2016, 10:18
Honved pisze:Dlaczego niby miałabyś się komuś narazić ? Każdy ma prawo do własnego zdania :)
A co do ekelogii i obrony praw zwierząt to tak jak we wszystkich innych dziedzinach potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek. No i oczywiście tolerancja "innowierców". :good3:


No z tą tolerancją jest chyba najgorzej, jeszcze się nie spotkałem z wegtarianinem/weganem który by powiedział "Ok, lubisz mięso, ja nie ale w 100% toleruje Twoją odmienność" - zawsze, ale to ZAWSZE próbują otwarcie walczyć i przekonywać, a jeżeli widzą, że nie dasz się przekonać - wykreślają z grona znajomych. Dlatego chyba wege chodzą zawsze tacy samotni i smutni :)

https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KeraMaurelle
07 sty 2016, 12:09
Freesh pisze:Byłem u nie dzisiaj chwile , sepila o żetony . Bawi mnie jej podejście do zrobienia na ShowUp.tv kariery namawianiem ludzi do dawania żetonów bo jak nie to ona nie wstanie z łóżka . Nie wiem co ona e ten sposób chce osiągnąć , albo chodzi jej tylko o zwrócenie na siebie uwagi. Ja za nia nie przepadam :P


Też byłem i to nie na chwile, oceniając całość transmisji stwierdzam, że nie sępi żet...chce uczciwie osiągnąć fajny cel i się pobawić. Często pokazuje coś za free, rusza się, nie siedzi jak kłoda cały czas, pokazuje ładną twarz na ogólnym. Wpada z zamiarem zrobienia show na ogólnym za 1000 żet-nie dużo za cel z małymi pośrednimi, a przy takiej oglądalności wszyscy się tylko gapią;p
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: KeraMaurelle
07 sty 2016, 21:21
Czy 1000 żet to mało? Trudno powiedzieć, bez zamknietego obiegu i kogoś kto rzuci "na start" choćby 1/3 sumy nawet tak mały cel jest barierą nie do przeskoczenia. Ludzie psioczą na ten zamkniety obieg ale nietrudno zauważyc, że panie które go stosują znacznie częściej wykonują cele, bez dobrego naganiacza jest to w obecnych warunkach szołapowych niemal niewykonalne

https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KeraMaurelle
12 sty 2016, 13:18
Wczoraj nadawała, czy zrobiła show ?
Awatar użytkownika
Rocco1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2016, 15:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
13 sty 2016, 18:50
Rocco1 pisze:Wczoraj nadawała, czy zrobiła show ?

Nic specjalnego się nie działo. Trzeba jej przyznać, że pomysły na miniaturki ma szlone jak np stanie na rękach czy zakładanie nóg za głowę :D Giętka jest ;)
Awatar użytkownika
_olek_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 25 wrz 2015, 15:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ...


Re: KeraMaurelle
13 sty 2016, 19:32
_olek_ pisze: Trzeba jej przyznać, że pomysły na miniaturki ma szlone jak np stanie na rękach czy zakładanie nóg za głowę :D Giętka jest ;)
grunt to dobra reklama :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
17 sty 2016, 00:13
Nie oglądam, ale kojarzę ją z giętkiego ciała i z dziwnych avatarów na głównej :)
Awatar użytkownika
bakowiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 23 lis 2015, 20:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ktos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
17 sty 2016, 09:17
Sympatyczna ale ten las...
Awatar użytkownika
kldaalddadadadala
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
17 sty 2016, 10:42
Ta laska miała naprawdę dziwne privy czasami. Jeden w kuchni a drugi w ubikacji :D
Podpis
Awatar użytkownika
vwrafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 19 lis 2015, 14:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sandruniaaa23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
17 sty 2016, 13:37
Nawet lewatywa w privach, Kera - no limits.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KeraMaurelle
18 sty 2016, 16:13
kurde strasznie obleśna ta laska
ale jeden lubi śliwki drugi córki ogrodnika
Awatar użytkownika
Łaciate
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2016, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ŁACIATE


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 08:53
Wczoraj w nocy robiła pokaz z koleżanką, normalnie gdy camgirl zaprasza koleżankę na pokaz ciśnienie rośnie pod niebiosa ale niestety w tym przypadku wyglądało to wyjąkowo nieapetycznie - koleżanka ma jeszcze gorszy zapadnięty biust niż Kera, podkrażone oczy (chyba znak firmowy weganek) i równie owłosione dolne rejony ciała, nie robiły nic szczególnego (nawet najdroższy priv był tylko taniec nago, żadnej interakcji między paniami) ale już planowały kolejne wejście gdyż Kera stwierdziła, że nie zarobią zbyt duzo bo pora jest zbyt późna. Szczerze mówiąc: nie zachęciły mnie do kolejnych odwiedzin, nawet gdyby robiły jakiś kilkugodzinny lesbijski pokaz to i tak bym chyba nie wszedł
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 16:06
ruger44 pisze:Wczoraj w nocy robiła pokaz z koleżanką, normalnie gdy camgirl zaprasza koleżankę na pokaz ciśnienie rośnie pod niebiosa ale niestety w tym przypadku wyglądało to wyjąkowo nieapetycznie - koleżanka ma jeszcze gorszy zapadnięty biust niż Kera, podkrażone oczy (chyba znak firmowy weganek) i równie owłosione dolne rejony ciała, nie robiły nic szczególnego (nawet najdroższy priv był tylko taniec nago, żadnej interakcji między paniami) ale już planowały kolejne wejście gdyż Kera stwierdziła, że nie zarobią zbyt duzo bo pora jest zbyt późna. Szczerze mówiąc: nie zachęciły mnie do kolejnych odwiedzin, nawet gdyby robiły jakiś kilkugodzinny lesbijski pokaz to i tak bym chyba nie wszedł


A to weganki nie golą sobie włosów łonowych??? Jeśli tak to będę wiedział na kogo uważać.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 16:46
Tiago pisze:
ruger44 pisze:Wczoraj w nocy robiła pokaz z koleżanką, normalnie gdy camgirl zaprasza koleżankę na pokaz ciśnienie rośnie pod niebiosa ale niestety w tym przypadku wyglądało to wyjąkowo nieapetycznie - koleżanka ma jeszcze gorszy zapadnięty biust niż Kera, podkrażone oczy (chyba znak firmowy weganek) i równie owłosione dolne rejony ciała, nie robiły nic szczególnego (nawet najdroższy priv był tylko taniec nago, żadnej interakcji między paniami) ale już planowały kolejne wejście gdyż Kera stwierdziła, że nie zarobią zbyt duzo bo pora jest zbyt późna. Szczerze mówiąc: nie zachęciły mnie do kolejnych odwiedzin, nawet gdyby robiły jakiś kilkugodzinny lesbijski pokaz to i tak bym chyba nie wszedł


A to weganki nie golą sobie włosów łonowych??? Jeśli tak to będę wiedział na kogo uważać.


hahahah a ja przeciwnie :yahoo:


https://showup24.tv/KeraMaurelle?
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 17:58
Miniaturki robiły bardzo zachęcające. Tak jakby na priv miało dziać się dużo więcej niż tylko strip. Na początku myślałem, że to siostra Kery. Z twarzy ciut podobna była :D
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 382
Rejestracja: 25 wrz 2015, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 18:31
Widziałem ją parę razy, ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Pomimo tego, że podobają mi się różne dziwne pokazy, to u niej nie poczułem "tego czegoś". Aha i jeszcze ten busz...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 18:48
Z przykrością stwierdzam, że koleżanka nie podniosła atrakcyjności transmisji. Przygnębił mnie jej widok, bo wyglądała na zagłodzoną. Pokazy tylko dla koneserów specyficznej kobiecej urody.

https://showup24.tv/KeraMaurelle?
https://showup24.tv/profile/KeraMaurelle?
szary


Re: KeraMaurelle
29 sty 2016, 21:20
Tiago pisze:A to weganki nie golą sobie włosów łonowych??? Jeśli tak to będę wiedział na kogo uważać.


Chodziło mi o podkrążone oczy i zapadniętą buzie że to znak firmowy weganek, jednakże wiele weganek identyfikuje się z różnymi subkulturami i sektami które propagują "naturalność ciała" - których to ruchów najbardziej widoczną oznaką są nieogolone pachy, nogi i łona u kobiet. Choć z drugiej strony jest to też najwieksza hipokryzja z ich strony bo brwi sobie depilują - jeżeli już chcą zachowac naturalność to wobec WSZYSTKICH włosów na ciele, nie tylko tych których nie chce im się golic bo nie są widoczne :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArystotelesPapas i 30 gości