AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 15:52
Laska bardzo konkret zajebiste transmisje
robiła jakies pokazy we dwoje???? bo ja nigdy nie trafilem

https://showup24.tv/profile/AnnPearl
https://showup24.tv/AnnPearl
Awatar użytkownika
Łaciate
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2016, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ŁACIATE


Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 16:38
Ja tam ja olewam robila kiedys zamkniety obieg zetonow.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 18:55
Łaciate pisze:robiła jakies pokazy we dwoje???? bo ja nigdy nie trafilem
ja też nie trafiłem, więc chyba nie
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 23:22
Nie widziałem żeby robiła z kimś transmisję. Może raz z jakimś typkiem siedzieli i wino popijali. Tego gościa nawet na kamerce nie było widać. Ann się swojej anty transmisji się dorobiła :D
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 382
Rejestracja: 25 wrz 2015, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
18 sty 2016, 23:33
Łaciate pisze:robiła jakies pokazy we dwoje???? bo ja nigdy nie trafilem


Kiedyś kilka razy na jej transmisji słychać było damski głos, mówiła coś jak caryca ją ''pociągnęła za język''.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
19 sty 2016, 14:40
EdekWawa pisze:a ja Wam powiem, że wielki szacun dla niej. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że potrafiła zarobione żetony zainwestować w jakiś biznes. Oglądałem jej salon fryz. na FB i stronę jej salonu w necie i chylę czoła. Oczywiście wzięła jakieś dofinansowanie na to, ale w dużej mierze pewnie, gdyby nie żetony na start o takim salonie mogłaby jedynie pomarzyć. Podziwiam ją za to, że potrafiła to wykorzystać a nie przerąbać kasę na głupoty. Albo jak inne laski całe dnie od kilku lat spędzaja na ShowUpie i ani do pracy nie pójdą żadnej, ani w nic nie zainwestują chyba ze we własne cycki, paznokcie czy ciuchy. A latka lecą... Dlatego zastanawiałem się dlaczego Ann nie ma ostatnimi czasy tak czesto jak kiedyś. Ale teraz wiem, ze ma co robić, a jeszcze dodatkowo na ShowUp.tv jeszcze żetony wpadną. Także laska głowę ma na karku.


Mówili że przez pół roku odeszło gdzies 5 osób z pracy w jej salonie. Myśle ze nie bez powodu. Moze głowe na karku i ma, ale jak widac jej podejscie do niektorych ludzi jest takie samo jak na transmisjach, bez szacunku. Pewnie jesli nie wielbisz ann, to wylatujesz
Awatar użytkownika
steffano
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2015, 13:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ann
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
19 sty 2016, 21:07
abradababra pisze:
Łaciate pisze:robiła jakies pokazy we dwoje???? bo ja nigdy nie trafilem


Kiedyś kilka razy na jej transmisji słychać było damski głos, mówiła coś jak caryca ją ''pociągnęła za język''.


Koleżanka ze skype'a, która w razie ciszy na transmisji miała służyć za kompana do rozmowy. Jakby już nikt nie chciał rozmawiać z Ann :D Chyba jedna z jej skype friendów kiedyś nadawała na SU gdzieś w dolnej części strony.
Awatar użytkownika
skoczekk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 201
Rejestracja: 25 paź 2015, 12:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .


Re: AnnPearl / BOGINIANN
19 sty 2016, 21:37
skoczekk pisze:
abradababra pisze:
Łaciate pisze:robiła jakies pokazy we dwoje???? bo ja nigdy nie trafilem


Kiedyś kilka razy na jej transmisji słychać było damski głos, mówiła coś jak caryca ją ''pociągnęła za język''.


Koleżanka ze skype'a, która w razie ciszy na transmisji miała służyć za kompana do rozmowy. Jakby już nikt nie chciał rozmawiać z Ann :D Chyba jedna z jej skype friendów kiedyś nadawała na ShowUp.tv gdzieś w dolnej części strony.


Chyba to nie było skype bo patrzyła się w tamto miejsce jak pytała się coś i głos było słychać z oddali.
No chyba że dobra z niej aktorka:D
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
19 sty 2016, 23:09
Przed chwilą anty transmisja Ann została zbanowana https://showup24.tv/Pier-dolnieta Ciekawy był jeden slajd na którym było coś w stylu "z pozdrowieniami od byłych wirtualnych znajomych z SU". Czyżby jakaś awantura w żetonowej rodzinie się szykowała? :D
Awatar użytkownika
showupfan
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 382
Rejestracja: 25 wrz 2015, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
19 sty 2016, 23:13
To ona też doczekała się anty transmisji jak nasza biedna Ania? :lol:
Awatar użytkownika
pussykiller12
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 sty 2016, 16:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pussykiller12


Re: AnnPearl / BOGINIANN
21 sty 2016, 02:31
pussykiller12 pisze:To ona też doczekała się anty transmisji jak nasza biedna Ania? :lol:


To już jej druga. Kiedyś ją trollowali z konta AnnPierd . Byly tam slajdy jej fotek z powklejanymi kutasami w photoshopie


Ciekawe o co poszło teraz? Może AnnFann i Artigaz się zmówili bo kiedyś obaj się o nią bili a teraz obaj mają zakaz wstępu haha :lol:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
21 sty 2016, 13:35
sirpsychosexy pisze:
pussykiller12 pisze:To ona też doczekała się anty transmisji jak nasza biedna Ania? :lol:


To już jej druga. Kiedyś ją trollowali z konta AnnPierd . Byly tam slajdy jej fotek z powklejanymi kutasami w photoshopie


Ciekawe o co poszło teraz? Może AnnFann i Artigaz się zmówili bo kiedyś obaj się o nią bili a teraz obaj mają zakaz wstępu haha :lol:


I bardzo dobrze bo to dwa przychlasty których nikt nie lubił. Jak widać pozbycie się ich wyszło jej na plus. Dużo ludzi których wkurwiało ich pajacowanie zaczęli się odzywać i dawać żetony. Wcześniej to jeden z drugim od razu rzucali się na wszelką konkurencje jak wściekłe psy. A teraz u annpearl zrobiło się normalnie i oby tak zostało.
No przynajmniej jak na jej osobę, bo nadal niezły ubaw jest z niej. Jak to ktoś wcześniej napisał gra gwiazdę gotując pomidorową. Ona nie dość że nie ma pojęcia o jedzeniu to jeszcze żyje internetem. Wirtualni znajomi i opowiadanie im głupot wyczytanych z internetów. Wystarczy spojrzeć jak wygląda jej twarz, co najmniej 35 lat a podobno ma dopiero 33 lata. I jeszcze bierze na serio jak się z niej nabijają że wygląda na 20 lat :lol:
Żre jakieś gówniane żarcie i uważa że jest dietetyczką. A z tego co piszecie zapierdala jako zwykła fryzjerka (czyżby szkoła zawodowa w tym kierunku?). Nic dziwnego że tak wygląda, skoro żyje mądrościami wyczytanymi z onetów. A wystarczyłoby pić litr soku jabłkowego dziennie, żeby wyeliminować zmarszczki. Albo więcej innego owocowego, ale nie ona pije tylko pomidorową :D Nic dziwnego że ma tak zniszczoną skórę i wszystko jej się marszczy. Jeszcze ze 2-3 lata i będzie wyglądała na 40 lat.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 01:43
No i nadszedł tak wyczekiwany dzień :D Anka robi transmisje z facetem. Troche najebana ale to akurat zaleta :D
No to teraz dopiero inne laski dostaną bólu dupy :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 03:50
jurek_chujek pisze:No i nadszedł tak wyczekiwany dzień :D Anka robi transmisje z facetem. Troche najebana ale to akurat zaleta :D
No to teraz dopiero inne laski dostaną bólu dupy :D

a niby o co ten ból dupy?
kto się przejmuje tym co ona robi.
LEON LXIX


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 18:51
Jedno trzeba przyznać, ze jak się Ance ktoś narazi, to daje radę pojechać z nim ostro. Mimo, że czasami potrafi być odpychająca, to innym razem wręcz ujmująca. I o to chyba chodzi, najgorsze to być mdłym, nijakim i letnim - takim co to ni ziębi, ni parzy.
szary


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 19:00
moze i alkoholiczka, ale nie mowcie, fajny milf
Awatar użytkownika
uknowwhoamiii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2016, 17:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: uknowwhoami


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 19:48
Sztuczne cycki.....przywracanie się o własne nogi po gorzale....twarz faceta......no sorry ale ja w niej nic nie dostrzegam z kobiecości. No ma pizde ale to chyba za mało. Ale przyznać jej trzeba że umie naciągać frajerów. Nie dotyczy ...nie oglądam i nie polecam ale oczywiście co kto lubi.
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 17:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 20:41
Nie no, ciałko ma całkiem ok. Kilka razy jak się odpicowała, to nawet wyglądała spoko i spędziłem u niej więcej niż kilka sekund :D Inna sprawa, że na jej transmisjach denerwuje mnie głośna muzyka i pierdzące głośniki :?
Awatar użytkownika
fapmajster
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 212
Rejestracja: 23 paź 2015, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sensualite
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 20:49
uknowwhoamiii pisze:moze i alkoholiczka, ale nie mowcie, fajny milf


:laugh3: :laugh3: :laugh3: no comment


jay pisze:a niby o co ten ból dupy?
kto się przejmuje tym co ona robi.


Jak to o co? Chyba jasne że o kase.
Nie chcę być źle zrozumiany. Nie bronie annpearl bo mam o niej takie samo zdanie jak każdy normalny człowiek. Ale uważam że większa część nagonki na nią nie wynika z jakichś tam jej odjebów. Ale z czystej zawiści innych lasek.
Laski nie zazdroszczą takich rzeczy jak stado baranów na czacie, pijackie libacje, płacenie taksówkarzowi w naturze czy romansowanie z podstarzałymi dziadkami. To jest rzeczywistość wielu z nich, tylko że zaciekle ukrywana.
Ale jak widzą że annpearl siedzi w ciuchach za 1000zł (nawet pomimo że ciągle w tych samych), to je chuj strzela z miejsca. One sobie wibratory wsadzają a annpearl za pokazanie samych cycków więcej dostanie. A wibratora to ona nawet sobie nie wsadza, nie dlatego że nie ma, ale dlatego że nie musi. A do tego nie siedzi w jakiejś norze tylko w typowym mieszkaniu.
I to powoduje że żyłka pęka wielu laseczkom których sposób na życie to dawać dupy sponsorom. A i tak im ledwo starcza na czynsz i nowe majtki z przeceny.
Wystarczy przytoczyć chociażby fakt że annpearl została fryzjerką za kasę z SU. A zazdrosne laski co zrobiły? Kase przejebały, na normalną pracę uczulone. Opowiadają jakie to super stanowiska wykonują. Ta, jasne, za świecenie cipą na takim portalu każda korporacja wręcza dyscyplinarkę następnego dnia. W mniejszych firmach też 99% pracownic pożegnałoby się z pracą za takie coś. Ale bajeczka dla tępaków dobra. Tylko ciekawe że annpearl już po 4 miesiącach opisywali gdzie robi z najdrobniejszymi szczegółami. I to na zadupiu jakim jest Białystok, gdzie ludzie często neta nawet nie mają. Natomiast jakoś innych lasek nikt nie widział jak codziennie chodzą do pracy i wykonują stanowiska o jakich opowiadają. Wniosek jest jeden - kłamstwo. Bo jak się nie ma czym pochwalić to się wymyśla. I dlatego taki ból dupy jak annpearl dostaje 100zł za nic, i nie musi ściemniać że ma jakąś pracę poza SU.
Każdy nowy ciuch, każdy nowy zestaw bielizny, każda butelka alkoholu annpearl, powoduje ból dupy u chciwej konkurencji.

Oczywiście nie zaprzeczam że część osób które się do niej przyjebały, miały solidny powód do tego. Dobrze pamiętam niektóre fakty, ale nie dotyczyły lasek z czołówki SU. Tu zawsze moim zdaniem chodziło o kasę annpearl, tylko często to było drugie dno niewidoczne na pierwszy rzut oka. Jedynym wyjątkiem była PureDream, tutaj faktycznie annpearl pękła żyłka jak zobaczyła jej męża i firmę.
Natomiast taki zakrzywiony obraz annpearl jako skończonego zła wynika z dwóch przyczyn.
Po pierwsze na annpearl rzuca się całe stado lasek chcących ją wyjebać z SU, a ona jest tylko jedna. Więc do uszu oglądających trafia znacznie więcej kłamstw o niej, niż prawdy o jej konkurentkach.
Po drugie annpearl ma się za najmądrzejszą na świecie. A wystarczy posłuchać jej zaledwie przez kilka minut aby nabrać pewności co do jej prawdziwego poziomu IQ. Tylko się pogrąża pieprząc w kółko głupoty w które wierzą tylko barany z jej transmisji. Natomiast inteligentniejsze laski dobrze wiedzą że kłamstwo ma krótkie nogi, i wyciągają prawdziwe fakty o annpearl. W ten sposób kreując wiarygodny obraz wroga publicznego, pomimo że same są jeszcze gorsze ale nie zdemaskowane.

Tak panie i panowie, na SU jest jedna wielka wojna o żetony. Jedna laska rwie się do przysłowiowego koryta po trupie drugiej. A te co zarabiają najwięcej na ogólnym, czyli przede wszystkim annpearl, są najbardziej atakowane. Tak ujebali już wiele lasek, chcieli ujebać i annpearl. Ale im się nie udało bo Anka nie jest z tych łatwych do zaszczucia. Dla niej liczy się przede wszystkim żeton, a opinia innych jej jebie. Widocznie nigdy nie miała dobrej i żadnej różnicy jej to nie robi jak ją obgadują.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 21:30
Jakoś mi się fizycznie nawet nie podoba, taka paniusia tryhardująca, nic ciekawego do pokazania nie ma ;)
Awatar użytkownika
hashasq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2016, 02:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NiMo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, jakim, Majsterr92, Maly_Krzaczek i 38 gości