MMM_Cukierek

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: MMM_Cukierek
20 lis 2020, 04:35
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Tomek_Atomek
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:32
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: iwonciaAGAPI
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomek_Atomek


Re: MMM_Cukierek
28 lis 2020, 14:00
nigdy nie byłem jakims strasznym fanem (i ciągle nie jestem) - bo jednak wolę więcej zmysłowości, a u niej to jest przede wszystkim akcja - ale generalnie te jej transmisje sa fajne. ona sama sympatyczna i chyba nawet niegłupia. Figura raczej taka sportowa, więc dlatego chyba też i trudniej o ta zmysłowość, ale wydaje mi się że dobrze je ogrywa...
Jednak największe wrażenie robi na mnie jej zmysł przestrzenny. NIe trudno nie pokawyzwac twarzy jak się ciagle siedzi albo leży, ale ona biega, skacze, chodzi od ściany do sciany... normalnie jakby miała na podłodze rozrysowane gdzie i jak kamera zbiera... szacunek
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
29 lis 2020, 16:58
Mnie zawsze zastanawiało czy ona tymi nocami to nawąchana przypadkiem nie jest :roll:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
29 lis 2020, 20:51
Tymi pisze:Mnie zawsze zastanawiało czy ona tymi nocami to nawąchana przypadkiem nie jest :roll:

A nawet jeśli jest, to czy w dzisiejszych czasach to coś niezwykłego? No zgodziłbym się, jeśli cofnelibyśmy się do okresu IIw.światowej, ewentualnie do powojennej Polski, wtedy do narko
miała dostęp faktycznie tylko elita;)
Awatar użytkownika
MuchomorCzerwony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 11 lis 2020, 18:35
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
20 cze 2021, 08:31
Bardzo lubię jej transmisje, jest otwarta, każdemu odpowie, dużo gada, często bez większego sensu - to mi odpowiada, ma świetne ciało, jeśli ktos lubi fit figury i małe cycki to polecam, na priv z twarzą nie byłem więc nie wiem, ogólnie jest spoko ale trzeba mieć świadomość tam z tyłu głowy, że to po prostu zawodowa żetoniata, znamy się na trans, później elo, raczej nie ma szans na jakiś kontakt poza SU.

https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek
Awatar użytkownika
crouchon
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2017, 10:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ami22
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MMM_Cukierek
20 cze 2021, 10:20
crouchon pisze:Bardzo lubię jej transmisje, jest otwarta, każdemu odpowie, dużo gada, często bez większego sensu - to mi odpowiada, ma świetne ciało, jeśli ktos lubi fit figury i małe cycki to polecam, na priv z twarzą nie byłem więc nie wiem, ogólnie jest spoko ale trzeba mieć świadomość tam z tyłu głowy, że to po prostu zawodowa żetoniata, znamy się na trans, później elo, raczej nie ma szans na jakiś kontakt poza SU.

https://showup24.tv/MMM_Cukierek
https://showup24.tv/profile/MMM_Cukierek

Z tym świetnym ciałem to Cię nieco poniosło, nogi kołkowate, brak wcięcia w tali, no ja mam inne pojęcie "świetnego ciała" ale...o gustach się nie dyskutuje ;)
Ariel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 02 lis 2017, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Hetrique, MonsterGuzikowy i 40 gości