NATSU Natalia Karczmarczyk z "Team X" / Veronicaames

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Święte słowa a co do nicku nie mogę podać bo zaraz oberwe od lovelasów tej osoby. Kategoria Nieobecni i post z największą ilością stron ;)
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Aresi34, Hetrique, nie wiem czemu tak ciezko rozkminiacie te Natsu i te niby straszne hejty na nia... nie liczac wykopkowej zielonki nikt sie specjalnie nie spuszcza...
Tak jak przewidywalem cala aferka wyszla panience na dobre i nadal mocno podejrzewam ze to jednak bylo jakos zaplanowane.
Sama Natsu bez dwoch zdan calkiem fajna laska jest, jak dla mnie to moze nawet wbijac na SU codziennie :P w koncu wychodzi na to ze jednak celuje w doroślejszą widownie, w ostatnich "okolowalkowych" wystpieniach ladnie rozegrala scenariusz powolnego odcinania sie od starego wizerunku idolki niedorozwinietych nastolatek.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Aresi34, Hetrique,

Tak sobię rozmawiamy ;) tak samo jak ty udzielasz się w różnych postach ;)
Awatar użytkownika
Hetrique
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Hetrique


Hetrique pisze:Święte słowa a co do nicku nie mogę podać bo zaraz oberwe od lovelasów tej osoby.

To napisz w prywatnej wiadomości. To chyba nie problem.
komin pisze:Tak jak przewidywalem cala aferka wyszla panience na dobre i nadal mocno podejrzewam ze to jednak bylo jakos zaplanowane.

Mówiła że to nie było zaplanowane bo będąc osobą popularną w internecie i działając w teamx, to te kamerki są niekorzystne dla jej wizerunku medialnego, a dodatkowo jej widzowie to w ogromnej większości dzieci.
Poza tym wybiła się w internecie (zyskała ponad milion fanów) kiedy ludzie nie wiedzieli o żadnych kamerkach, więc tym bardziej nie byłoby dla niej żadnych korzyści żeby je teraz ujawnić.
komin pisze:Sama Natsu bez dwoch zdan calkiem fajna laska jest, jak dla mnie to moze nawet wbijac na SU codziennie

Jakby ona występowała na SU to chyba byłaby numerem 1 w kategorii zarobków. Pomijam już to że zarabia obecnie miliony, więc na kamerki na pewno nie wróci.

Ale wiesz co mnie najbardziej szokuje? Ona występowała na tych kamerkach wtedy kiedy występowała w tym serialu "Szkoła" TVN. Dosłownie łączyła kamerki z serialem. Pierwszy raz wystąpiła w TVN mając 16-17 lat, a na kamerkach jak wiadomo dopiero w wieku 19 lat. Grała przez kilka lat jedną z najbardziej popularnych postaci w tym serialu, czyli Ewę Karasiewicz. Została jedną z głównych bohaterek tego serialu (mimo że nadal była statystką), bo widocznie TVN uznał że jest świetną aktorką.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hetrique pisze:Tak sobię rozmawiamy tak samo jak ty udzielasz się w różnych postach

No spoko, mowie tylko ze hejtu specjalnie nie widze...

Hetrique pisze:Święte słowa a co do nicku nie mogę podać bo zaraz oberwe od lovelasów tej osoby.

Za co mialbys oberwac? Wiadomka ze piszesz o Pauli. Nie wiem skad Ci sie na porownywanie wzielo.... Paula i Natsu to jednak inna liga, inna bajka, inna historia i zupelnie inne dramy ;)


Aresi34 pisze:Mówiła że to nie było zaplanowane bo będąc osobą popularną w internecie i działając w teamx, to te kamerki są niekorzystne dla jej wizerunku medialnego, a dodatkowo jej widzowie to w ogromnej większości dzieci.
Poza tym wybiła się w internecie (zyskała ponad milion fanów) kiedy ludzie nie wiedzieli o żadnych kamerkach, więc tym bardziej nie byłoby dla niej żadnych korzyści żeby je teraz ujawnić.

W to co ona mowi to ja tak srednio wierze... mowi to co jej sie oplaca powiedziec... nie wierze w przypadki na tym levelu. I zgadza sie jej widzowie to dotychczas byly dzieci (ktore juz szybciutko wybaczyly) a dzieki kamerkowej aferce zapewne zdobyla sporo doroslejszych widzow....wiec ja te korzysc widze. Dosc zastanawiajace ze te filmiki z kamerek wyplynely wlasnie teraz a nie od razu, w dodatku odnosze wrazenie ze wyplynely od jednej i tylko jednej osoby. Nie wiem... pewnosci nie mam zadnej, ale calosc wyglada mi na zaplanowana akcje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: dzieki kamerkowej aferce zapewne zdobyla sporo doroslejszych widzow

Ja tych doroślejszych widzów to widzę (po komentarzach w internecie) jako zwykłych zboczeńców i błaznów, którzy co chwilę przy każdej okazji wspominają o tych kamerkach, obrażają Natsu i się z niej nabijają. Dlatego raczej nie zyskała fanów, a bezmyślnych wyśmiewaczy.
komin pisze:Dosc zastanawiajace ze te filmiki z kamerek wyplynely wlasnie teraz a nie od razu, w dodatku odnosze wrazenie ze wyplynely od jednej i tylko jednej osoby. Nie wiem... pewnosci nie mam zadnej, ale calosc wyglada mi na zaplanowana akcje.

Nie wiem w ogóle czy można mówić o wypłynięciu czegoś co jest w internecie od 2017 roku i to na wielu stronach. Po prostu osoby z Polski dowiedziały się dopiero w 2021 że ta dziewczyna z kamerek wygląda jak Natsu i poinformowali ludzi w polskim internecie, jak wykopowiczów i innych.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze:Ja tych doroślejszych widzów to widzę (po komentarzach w internecie) jako zwykłych zboczeńców i błaznów, którzy co chwilę przy każdej okazji wspominają o tych kamerkach, obrażają Natsu i się z niej nabijają. Dlatego raczej nie zyskała fanów, a bezmyślnych wyśmiewaczy.

Nieistotne czy hejtuja, wysmiewaja czy kochaja... w swiecie Natsu licza sie cyfry, liczba wyswietlen, komentarzy... ich jakosc juz jest malo wazna, dla internetowych logarytmow nie jest wazne czy Natsu ktos obserwuje bo ja uwielbia czy obserwuje zeby sie z niej posmiac. Wazne ze "slupki jej rosna", tym samym liczba widzow, tym samym jej "wartosc" dla roznych instagramow, jutubow... Popatrz chocby na to forum... przed aferka ja i wielu innych uzytkownikow nie mialo zielonego pojecia o istnieniu jakiejs tam Natsu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



Zobaczcie jej profil, ale do tego nie możecie mieć polskiego IP.
Podziwiam ją za szczerość. Napisała że jej zainteresowanie to "MEN", a praktycznie wszyscy piszą "Women, Men, Couples, Trans".
Jednak odnośnie swojego statusu na kamerkach to napisała "We are: A Couple".
To akurat bez sensu, bo przecież ona występowała sama, a nie z kimś. Nawet jak miała wtedy chłopaka to z nim nie występowała.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A jakie to ma znaczenie?
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 10:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn


Tak sobie przejrzałem, widzę prawie 5 stron zajebane o jakiejś hmm, niewieście? Na SU nie wiem czy specjalnie się przebiła, mi w ogóle nie zapadła w pamięć. Na YT nie wiem, jej content kompletnie do mnie nie trafia, jak i to co nagrywa 90% polskiego yt, uważam to za bezwartościowe reklamy by zarabiać na innych reklamach. Z wyglądu też szału nie robi, zwykła porobiona drobna dziewczynka.

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega jej fenomen, że tak nagle się wszyscy tym zainteresowali?
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Na SU nie wiem czy specjalnie się przebiła, mi w ogóle nie zapadła w pamięć.

Ona nigdy nie występowała na SU. Była tylko na zagranicznym serwisie kamerkowym w 2017 roku.
AnalTerrorist69 pisze:Z wyglądu też szału nie robi, zwykła porobiona drobna dziewczynka.

Ty chyba ją z kimś pomyliłeś, bo piszesz jakby o innej osobie. Natsu jest niska, ale na pewno nie jest drobna. Jej sylwetka jest wprost doskonała i bardzo kobieca. Zresztą dobrze to widać na tych nagraniach z 2017 roku. Ma idealne kształty.
Poza tym jest naturalna. Ewentualnie usta ma powiększone, ale nic poza tym.
AnalTerrorist69 pisze:Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega jej fenomen, że tak nagle się wszyscy tym zainteresowali?

Fenomen polega na tym że gwiazda Internetu (ponad milion fanów na Instagramie i YouTube) 4 lata temu rozbierała się na kamerkach. Jednak szybko zrezygnowała i stworzyła kanał właśnie na youtube.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze:Ona nigdy nie występowała na SU. Była tylko na zagranicznym serwisie kamerkowym w 2017 roku.

Dzięki za wytłumaczenie.
Ty chyba ją z kimś pomyliłeś, bo piszesz jakby o innej osobie. Natsu jest niska, ale na pewno nie jest drobna. Jej sylwetka jest wprost doskonała i bardzo kobieca. Zresztą dobrze to widać na tych nagraniach z 2017 roku. Ma idealne kształty.
Poza tym jest naturalna. Ewentualnie usta ma powiększone, ale nic poza tym.

Kwestia gustu. Jak dla mnie jest po prostu drobniutka. Mamy po prostu różne gusta. Widziałem nagrania które są podobno jej, i kompletnie nie mój typ.
Fenomen polega na tym że gwiazda Internetu (ponad milion fanów na Instagramie i YouTube) 4 lata temu rozbierała się na kamerkach. Jednak szybko zrezygnowała i stworzyła kanał właśnie na youtube.

Czyli właściwie jest znana z tego że jest znana, i dawniej różne rzeczy sobie wsadzała w różne części ciała. No cóż, takie mamy czasy i tak działają chyba te wszystkie patomma federacje. W sumie i tak 90% ludzi tam nie kojarzę i nie mam pojęcia kim są. :meeting:

:hi:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Jak dla mnie jest po prostu drobniutka. Mamy po prostu różne gusta. Widziałem nagrania które są podobno jej, i kompletnie nie mój typ.

Natsu jest niska, ale drobniutka raczej nie. Jak dla mnie ma idealne, kobiece kształty. Mało jest tak ładnych dziewczyn na kamerkach, a widziałem ich dużo.
AnalTerrorist69 pisze:Czyli właściwie jest znana z tego że jest znana

Nie. Została najbardziej wypromowana przez serial "Szkoła" TVN. Następnie skorzystała na tej popularności i zaczęła nagrywać bardzo ciekawe filmiki na YouTube.
AnalTerrorist69 pisze:i dawniej różne rzeczy sobie wsadzała w różne części ciała

Nie. Jedyną rzeczą którą włożyła sobie (do pochwy i do ust) to był ten mini różowy wibratorek lovense lush. Nic więcej.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze: i zaczęła nagrywać bardzo ciekawe filmiki na YouTube.


Że kurwa co? :D



kolego Aresi34.. takie pytanie mam... czy jadasz Lody Ekipy Friza?
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex pisze:
Aresi34 pisze: i zaczęła nagrywać bardzo ciekawe filmiki na YouTube.


Że kurwa co? :D



kolego Aresi34.. takie pytanie mam... czy jadasz Lody Ekipy Friza?

Co się laska będzie wysilać jak wystarczy spojrzeć na wyświetlenia pod filmem sięgające ponad dwa miliony :D hajs się zgadza więc kontent dobrze łykany przez dzieci i stulejarzy :D
Awatar użytkownika
MarceL_
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:45
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: są takie dwie wariatki :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aresi34 pisze: i zaczęła nagrywać bardzo ciekawe filmiki na YouTube.


:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


MarceL_ pisze:Co się laska będzie wysilać jak wystarczy spojrzeć na wyświetlenia pod filmem sięgające ponad dwa miliony hajs się zgadza więc kontent dobrze łykany przez dzieci i stulejarzy

Główną widownią Natsu (z 70-80 procent) są dziewczynki.
Zresztą to o wyświetlenia (i subskrypcje) właśnie chodzi, bo to one tworzą gwiazdy. Te filmiki w żartobliwy sposób poruszają życiowe dylematy i problemy (w tym przypadku na temat przyjaciółek). Nie należy ich tylko brać na poważnie, bo głównie mają być dla śmiechu.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tobie to już od tych lodów ekipy calkiem sie poprzestawiało
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:tobie to już od tych lodów ekipy calkiem sie poprzestawiało

Nie jestem fanem Ekipy i nie kupuję ich lodów. Jak masz zamiar wypisywać te swoje brednie, to dwa razy się zastanów. Prymitywów nie toleruję.
Awatar użytkownika
Aresi34
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 17 maja 2021, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Instamama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to ty sie podniecasz tą tępą cipą nie ja.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bohater, gajowymarucha, Maly_Krzaczek i 44 gości