Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
JonSnow pisze:po całym wieczorze mówienie o swojej samotności zabrzmiał męski głos z za kamerki :D jak już się sprawa wydała to mówiła że to jej były i nic ich nie łączy ...... a 15 minut potem się bzykali (niestety odwrócili kamerkę w drugą stronę i nic nie było widać ,pozostały tylko jęki napalonej puśki)


to co koniec kariery czy zmiana rodzaju transmisji
ciekawe czy to grzesiu ją odwiedził czy to był ktoś inny :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
LEON LXIX


Nie, to nie Grzesiu.
Grzesiu wtedy spał.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


JonSnow pisze:po całym wieczorze mówienie o swojej samotności zabrzmiał męski głos z za kamerki :D jak już się sprawa wydała to mówiła że to jej były i nic ich nie łączy ...... a 15 minut potem się bzykali (niestety odwrócili kamerkę w drugą stronę i nic nie było widać ,pozostały tylko jęki napalonej puśki)


Heheh, no to nieźle ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przestroga dla zakochańców.
Tak wygląda prawdomówność wszystkich e-panienek. :lol:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj tam czepiacie się...ten koleś na bank leżał tam przypadkiem...a ze Sweetka akurat była horny to go wykorzystała :D To nie jest nic poważnego. Wielu tu pisało ze ona generalnie pasztetem jest to wiadomo ze sobie nie może znaleźć dziewczyna nikogo skoro taka brzydka :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


pewnie na camwhores ktos wrzuci :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pusia chyba znowu do kieliszka zagląda bo coraz gorzej ostatnio wygląda :/

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kwintesencja randkowania na szołapie - laska mówi, że od roku sama samiusieńka, zaprasza dwóch kolesi na transmisje, potem się z jakimś trzecim rucha a pojutrze dalej będzie Januszom wmawiać, że od roku sama... A Janusze oczywiście wszystko będą łykać i dalej traktować SU jak portal matrymonialny
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


dlatego tak jak pisałem nie ma co sie nabierać na kłamstwa KArolinki :D od dawna juz pierdoli o samotnosci i innych takich
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Oj tam czepiacie się...ten koleś na bank leżał tam przypadkiem...a ze Sweetka akurat była horny to go wykorzystała :D To nie jest nic poważnego. Wielu tu pisało ze ona generalnie pasztetem jest to wiadomo ze sobie nie może znaleźć dziewczyna nikogo skoro taka brzydka :lol:



Spadłem z łóżka normalnie a właśnie od niej wyszedłem...
...znaczy z transmisji :P.

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


tajemniczysu pisze:dlatego tak jak pisałem nie ma co sie nabierać na kłamstwa KArolinki :D od dawna juz pierdoli o samotnosci i innych takich


Aż chciałoby się zanucić znane wszystkim "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam..." , heheh :winkextra:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czepiacie sie , to pewnie był tylko kolega
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 18:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mojm zdaniem bardzo duzy blad dziewczyna zrobila ze usiadla na takim portalu . Z taka uroda duzo kasy by zarobila w fotomodelingu . Jak juz na taki portal sie nastawila na zarobek to tylko jakies licytacje powinna robic w typie Aurelki :D jak taki paszczur zarabrobic potrafi 3000 tys dziennie to co dopiero ona :D . Kobieto jak juz sie pokazalas to wykorzystaj ta urode i zarabiaj miliony :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ona poza kamera zarabia wiec spokojnie nie boj sie o jej finanse :P Na SU typowa reklama ;) i skubanie kasy na waciki

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wy wszyscy wiecie co kto robi w realu zabawne sa te wasze domysly :D , Jak czytasz te forum to bierz sie za licytacje januszy tutaj nie brakuje Aurelka dnowke 3000 tys wyciagnie to ty z 5000 tys
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze: Z taka uroda duzo kasy by zarobila w fotomodelingu .

Tjaaaa...bo w fotomodelingu to sa kokosy... Wejdz na jakies Maxmodels chocby i zobacz na stawki...tysiace panienek a i tak polowa pozuje na zasadzie "pozowanie za fotki" z nadzieja ze zbuduja portfolio i kiedys ktos byc moze je zauwazy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Tam wiekszosc dziewczyn to dobrze wyglada po photoshopie i kwasach botoxie mam tam jedna znajoma na fotach to zupelnie inna osoba :D a ta dziewczyna dobrze wyglada na zywo naturalna jest , Pisarkowa ma menagera krupy i w chuj kasy teraz zarabia . Nik Mi nie powie ze ta dziewczyna nie dostala zajebistej urody :) Tez jak sie nastrawila na taki portal to powinna to wykorzystac i zarabiac tu miliony
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Pisarkowa ma menagera krupy i w chuj kasy teraz zarabia

Tylko kolego różnica jest miedzy nimi taka, że nasza Słitka występuje przed kilkuset/kilkutysięczną widownią na specyficznym portalu i jest sama. Ta co podajesz to wystąpiła w oglądanym przez miliony osób programie + stoi za nią w chuj agencji pr oraz zainwestowano w nią taki hajs, że nie było opcji tego nie sprzedać i rozpromować.

Xnxxxx ładna jest w dodatku bardzo urocza, ma wciągające oczy i śliczny uśmiech, ale do foto modelingu to ona się nadaje jak Aurelka do pisania książek o kwantowym splątaniu pomiędzy bilionem atomów a pojedynczym fotonem. Kurdupel, pobazgrany atramentem bez cycka - co ona mogłaby reklamować? Kurtki puchowe na zimę? Czy wznieść się na wyżyny i pozować do rozbieranych zdjęć w podrzędnych magazynach motoryzacyjnych za 300zł od sesji.
No chyba, że miałeś na myśli świat celebryctwa i lajków na insta no to z odpowiednim kapitałem oraz brakiem kręgosłupa moralnego to i Hard by zrobił karierę.

O jej hajs to się nie bójcie - założę się, że doi więcej kasy na szołapie niż nasze konkursowe koleżanki a i poza platformą sobie dorobi.

A co do transmisji o której piszecie... Te jęki to była jej suczka bzykająca poduszkę, ja nadal wierze, że Słitka jest dziewicą :beg:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:Wy wszyscy wiecie co kto robi w realu zabawne sa te wasze domysly :D
domysły? myślisz że ktoś by tu snuł teorie spiskowe bez żadnych dowodów? po jeszcze "starym" i po tym forum Showupa latały screeny ogłoszeń z jej zdjęciami - nie jedno a kilka, screeny korespondencji z nią dotyczącej układu sponsorowanego - to co piszę nie jest wyssane z palca wystarczy, użyć wyszukiwarki czy tez przewertować troche stron tego tematu.... i tak oczywiscie Karolka zabrała głos w sprawie - "były chłopak" zrobił jej na złość :lol: tak tylko że ogłoszenia były ze zdjęciami z różnych okresów więc tak samo w to wierzę tak jak w gadanie że jest samotna od roku :D kiedyś też mówiła i zarzekała się że ma na imię ZUZIA, nawet swego czasu miała tak w profilu wpisane i mówiła TO NAPRAWDĘ MOJE IMIĘ, po czym jak wyszło na jaw że jest Karoliną, to juz nie kryje sie z tym ,a swojego psa nazwała.... Zuzia :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
fantomas pisze:(...) a swojego psa nazwała.... Zuzia :D


Piesek dementuje jakby miał tak na imię ^^.
Parę razy posłuchałem tego co mówi, ale przemyślenia zachowam dla siebie. Ja tam się nie znam ;D.
Co do zarabiania na fotomodelingu to mogę jako fotograf potwierdzić to, co padło tam gdzieś wyżej. Jak za rozbieraną sesję dostaniesz "300-400 zł plus dojazd" to i tak jest nieźle.

parostatek pisze:(...) Te jęki to była jej suczka bzykająca poduszkę, ja nadal wierze, że Słitka jest dziewicą :beg:

:blush:



Nowy Blog ShowUp.tv
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości