Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tajemniczysu pisze:
krzycho800 pisze:kurwa moze ktos napisac ta strone co sie oglasza i czy to chodzi o ta stara sweetPussy?


na pewno kiedyś się ogłaszała czy dalej tak jest to nie wiem, ale sama to przyznawała na jednej z transmisji ;) i tak chodzi o sweet pussy :)

Na starym forum showup było dużo na ten temat, były linki z roksy i chyba innych portali.
Na dzień dzisiejszy nie wiem czy są jeszcze gdzieś te ogłoszenia, ale wrogów na
ShowUp.tv miała dość dużo wiec wrzucali zdjęcia z ogłoszeń jak i same linki.

https://showup24.tv/Sweeeeeeti
https://showup24.tv/profile/Sweeeeeeti
Awatar użytkownika
shivaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 381
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież to były podrobione zrzuty anonsów a wy to łykacie jak pelikany. A ten koleś jakby coś wiedział to by od razu się tym pochwalił a tak pierd... żeby wzbudzić zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Tak jak mówiłem już wiele razy - za pisanie postów na forum w stylu "Gdzieś kiedyś widziałem jej ogłoszenie o sponsoring, nie mam linka, nie pamiętam nawet nazwy portalu ale jestem 100% pewien że to ona!" powinien być ban bo jest to zwykłe oczeranianie a nie podawanie faktów.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Moim zdaniem prawdziwe przecież to jasne że miała starego rybaka to mogła mieć innych. I nie były podrobione chyba ze bardzo perfekcyjnie bo to była ona na 100% ciekaw jestem skąd by ktoś miał jej fotki do podrobienia?
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 204
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maniekeg pisze:Można się z nią umówić na spotkanie jest na popularnej stronie
tylko cenę za godzinę to ma mega aż 600


Wątpie, żeby to była prawda. Choć wiele razy słyszałem już o tym, że ktoś widział jak miała gdzieś swoje ogłoszenia. Jeśli już to na pewno nie za 600 zł. Specjalnie sprawdzałem i w jej mieście najwyższa stawka to jest 500 zł :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


gajowymarucha pisze: I nie były podrobione chyba ze bardzo perfekcyjnie bo to była ona na 100% ciekaw jestem skąd by ktoś miał jej fotki do podrobienia?


Na logikę - jedynymi osobami które mogłyby chcieć jej zaszkodzić byli jej ex faceci, jedynymi osobami które miały jej zdjęcia w bieliźnie byli też jej ex faceci, wnioski nasuwają się same - profile na portalach erotycznych założył pewnie jakiś "skrzywdzony" ex. Gdyby to były prawdziwe profile to na pewno Pusia by się logowała na nie regularnie i, przede wszystkim, odpowiadałaby na telefony - przecież takie profile zakłada się po to, żeby zarabiać a nie zarobi nawet złamanego grosza nie odbierając telefonu tygodniami! Wnioski nasuwają się same
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Z reguly to najwieksze świnstwa podkładają inne laski. Faceci zeby jechac w cos takiego to albo musza być gimnazjalistami albo naprawde upokorzonymi przez laske bylymi kochankami, ale tez niedojrzalymi
Ale mimo wszystko obstawiam kobiete...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 256
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja zaobserwowałem coś całkiem innego - ataki kobiet przypominają akcje małych piesków - poszczekają, poszczekają ale ugryźć się boją, przez jakiś czas wylewają hejt na forum i transmisji a po jakimś czasie widzą, że przeciwniczce od ujadania ilość widzów i obroty nie spadają (a wręcz przeciwnie, jak w przypadku walki Toxic i Ann - Ann była cały czas w topce choć formalnie nic ciekawego nie pokazywała i nie mówiła ale cały czas się o niej mówiło więc masy wchodziły zobaczyć co się dzieje); to ataki odrzuconych facetów przypominają gryzienie rannego rotweilera który jeszcze przyciskany butem za szyję potrafi podrapać a każdą ranę rozpamiętuje długo, to oni potrafią sprzedawać czy wręcz wrzucać za darmo najintymniejsze privy (włącznie z takimi gdzie nie tylko się rozbiera i bawi ale także mówi o prywatnych sprawach i rzuca nazwiskami, adresami etc) a także wrzucać lasce obleśne komenty na fejsa, a po zablokowaniu - pisać takie wiadomości do pani znajomych bliższych i dalszych, czasami na długo po rozstaniu kiedy już wydaje się, że obie strony zapomniały - pan nie zapomina... Znajomej pół roku po rozstaniu koleś wciąż robił rózne drobne chamstwa (np. pisanie psią kupą na szybie samochodu "Kurwa"), u innej odrzucony facet (który dobrze wiedział, że ona ma wieloletniego partnera którego kocha i nie porzuci a jemu nic poza privami nie obiecywała) wysłał jej matce plytę z nagranymi jej akcjami, nie omieszkał też wrzucić filmików do sieci (które niby zostały dośc szybko skasowane ale też dośc szybko powielone i puszczone w obieg na setkach torrentów, chanów i forów i wciąż "wypływają"). A Pusia miała akurat dość burzliwe przeżycia z byłymi partnerami więc myślę, że kandydatów do roli psychostalkerów miałaby aż nadto :) ale kobiety jej zbytnio nie hejtowały, wiedziały że z młodością i urodą ciężko będzie wygrać słowami
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Przedmówca całkiem sensownie to napisał. Prawdy nigdy nie dojdziemy ale fakt faktem faceci szaleją czesto i sie mszczą. A przeboje z partnerami to juz inna sprawa jak sie leci na kasę i łatwe życie to się trzeba z tym liczyć. Do tego dochodzą nałogi i łatwo sobie zniszczyć życie. Szkoda dziewczyny ale sama jest sobie winna. Bo wile razy pokazywała sie pod wpływem. Życie trzeba kontrolować.
Awatar użytkownika
gajowymarucha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 204
Rejestracja: 22 lis 2015, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nadaje na nicku sweeeeeti1

https://showup24.tv/sweeeeeti1
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej jej nie widziałem... I bardzo tego żałuję, bo prezentuje się bardzo apetycznie, aż chciałoby się wskoczyć na priva :yes4:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:Chyba wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej jej nie widziałem... I bardzo tego żałuję, bo prezentuje się bardzo apetycznie, aż chciałoby się wskoczyć na priva :yes4:

szalafa kiedys na SU do tego stopnia ze Ruger sie zakochal...jej lata swietnosci sie jednak chyba skonczyly ;)
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dead room, no free show. Overall, not a very creative girl. Just to be on camera. No dancing, no show, nothing interesting.
Awatar użytkownika
doberman2016
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 01 lut 2016, 11:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: dziewczynka17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: out


doberman2016 pisze:dead room, no free show. Overall, not a very creative girl. Just to be on camera. No dancing, no show, nothing interesting.

gorgeous face
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj pojawiła się pod takim nickiem https://showup24.tv/sweeeeeti1? szczerze to nie wiem czemu ale jakoś mi zbrzydła przez ten czas nieobecności :P
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sadistik pisze:Chyba wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej jej nie widziałem... I bardzo tego żałuję, bo prezentuje się bardzo apetycznie, aż chciałoby się wskoczyć na priva :yes4:


Sadistik lepiej uważaj z tym wskakiwaniem do niej na priva bo ona co prawda dobrze wygląda ale ma znaną tendencję do olewania wszystkich. Kiedyś robiła orgazm na ogólnym to tak go zrobiła, że ją chcieli wszyscy zlinczować za to, że prawie nic nie było widać :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myślę że można już ją ożywić skoro była dwa dni pod rząd.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Książe_showupa pisze:
sadistik pisze:Chyba wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej jej nie widziałem... I bardzo tego żałuję, bo prezentuje się bardzo apetycznie, aż chciałoby się wskoczyć na priva :yes4:


Sadistik lepiej uważaj z tym wskakiwaniem do niej na priva bo ona co prawda dobrze wygląda ale ma znaną tendencję do olewania wszystkich. Kiedyś robiła orgazm na ogólnym to tak go zrobiła, że ją chcieli wszyscy zlinczować za to, że prawie nic nie było widać :)


Ona nie robiła orgazmu na ogólnym tylko palcówkę, a to drobna różnica - orgazm trzeba zrobić "do końca" (udawanego bądź nie :) a palcówkę TEORETYCZNIE można zrobić w postaci 3 szybkich ruchów palcem i voila, tyle wystarczy żeby bana nie dostać za niewykonanie celu (jak słynna wąchaniowo-jednoliźnięciowa mineta w wykonaniu Toxic :) i to właśnie zrobila Pusia, całkowicie na wyjebce i na odpierdol. Aczkolwiek biorąc pod uwagę, że mało kto się na cel dorzucił, a 3000 chłopa oglądało to nie powinniście narzekać :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
Książe_showupa pisze:
sadistik pisze:Chyba wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej jej nie widziałem... I bardzo tego żałuję, bo prezentuje się bardzo apetycznie, aż chciałoby się wskoczyć na priva :yes4:


Sadistik lepiej uważaj z tym wskakiwaniem do niej na priva bo ona co prawda dobrze wygląda ale ma znaną tendencję do olewania wszystkich. Kiedyś robiła orgazm na ogólnym to tak go zrobiła, że ją chcieli wszyscy zlinczować za to, że prawie nic nie było widać :)


Ona nie robiła orgazmu na ogólnym tylko palcówkę, a to drobna różnica - orgazm trzeba zrobić "do końca" (udawanego bądź nie :) a palcówkę TEORETYCZNIE można zrobić w postaci 3 szybkich ruchów palcem i voila, tyle wystarczy żeby bana nie dostać za niewykonanie celu (jak słynna wąchaniowo-jednoliźnięciowa mineta w wykonaniu Toxic :) i to właśnie zrobila Pusia, całkowicie na wyjebce i na odpierdol. Aczkolwiek biorąc pod uwagę, że mało kto się na cel dorzucił, a 3000 chłopa oglądało to nie powinniście narzekać :)

sam bym tego lepiej nie ujoł
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
chucky
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 304
Rejestracja: 15 lut 2016, 17:58
Lokalizacja: 127.0.0.1
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: mam ich kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: emsi1212, nektar_ynka, wypadek i 43 gości