Sweeeti/carolovcutie/Carollineeex/Sweeeeeeti/sweeeeetixnxx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Okazję miałem widzieć ta Panią na żywo wygląda jeszcze ładnie jak w kamerce, można się zauroczyć :D

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Karku można się domyslać :heart:

Sweetka jest pięknaaa
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zakochani są wspaniali :heart:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ona mogłaby skopiować model biznesowy aurelki
może ktoś jej podpowie jak w łatwy sposób zarobić na dom ;)
LEON LXIX


Dziś konkretna kasa leci po kilku dniach posuchy :beach:

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no 14 tys od jednego. Ciekawe czy mu zwroci :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak myślicie czy podstawiony? Z jednej strony ShowUp.tv już zna takie przypadki ale nie brakowało też lewego obiegu, gdzie ta sama kasa krążyła tygodniami jak nie miesiącami. W sumie ostatnio trochę na ShowUp.tv była i malo wpadało jak na nią, być może jest ktoś podstawiony aby z powrotem nakręcić ludzi.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie podstawiony, pewnie to był któryś z tych "gejów" który ją ruchał osatnio. Ale spełnił swoje zadanie - ludzie zawsze chętniej rzucają napiwki jak widzą, że inni też rzucają* (nawet jak nie ma celu) a i Słitka jakaś taka zadowolona była, widać że było dobre ruchanie wcześniej, nawet "żartem" powiedziała gdy któryś z Januszy ją spytał: "Co Ci się tak oczka dzisiaj świecą?" "W końcu ktoś mnie dobrze przeruchał" :)

*W restauracjach przyjęło się, że z rana jeden z kelnerów zrzuca fartuch i siedzi w ogródku z kawą i gazetką póki nie przyjdzie kilku pierwszych klientów, może to się wydawać trochę głupie ale naprawdę wielu ludzi omija restauracje w których nikt nie siedzi mimo, że chodzą tam od lat i wiedzą że mają dobre jedzenie i miłą obsługę
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ale 14 k ? kiedys za 5 k wibro brala w pusie, a teraz nawet nie drgnela jak jej rzucil jednorazowo 9 k. Wiekszosc dziewczyn to by dostala podwojnego orgazmu na ShowUp.tv widzac taki jednorazowy napiwek.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak od razu rozpoznaje się lewiznę, zero reakcji na duży napiwek od "lewego" kolegi gdzie normalnie gdyby kobieta dostała 900 zł za nic to by kolesia po rękach całowała i od razu ustawiała mu najdroższe privy za 10 i dbała i chuchała na niego żeby tylko nie poszedł do innej
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Kiedy na Blogu SU pojawił się wpis https://blogsu.pl/rudy-blok-ekipa-showu ... okuratura/ postanowiłem zgłębić sprawę Słitki (wątek o Pauli znam i śledzę, Słodka w ogólnie mnie interesowała). Nie było dla mnie jasne od kiedy zaczyna się cały problem, więc postanowiłem przeczytać cały temat na Forum. Jak się okazuje, wpis Słitki który cytuje zapewne Henryk, jest w zasadzie końcem sprawy. Skoro jednak temat przeczytany, to jest okazja do wysnucia kilku wniosków i przemyśleń:

1. Tatuaże

Tatuaże nie pojawiły się ani wczoraj, ani dwa lata temu. To że od kilku, czy kilkunastu lat możemy je spotkać częściej, to tylko kwestia mody. Mody w którą wpisują się zjawiska takie jak: dieta wegetariańska, wegańska, bezglutenowa, trenowanie tańca, ćwiczenie jogi czy metroseksualni mężczyźni. To wszystko (prędzej czy później) przeminie. Dorabianie ideologii do tego, że jeżeli ktoś robi sobie tatuaż, to ma mniejsze lub większe problemy ze sobą, jest (moim zdaniem) mocno naciągane. Bliższe mi jest twierdzenie Freuda:"Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani". Jeżeli natomiast już ktoś upiera się przy stwierdzeniu, że robienie tatuaży, jest związane problemami, to sugeruję poszukiwanie dziar. W takim wypadku, dosyć pewne jest że właściciel/ka miał/a problem ze sobą i zaliczył/a epizod więzienny.

2. Podmiot liryczny czyli Słitka

Do momentu kiedy nie natknąłem się w temacie na pierwsze zdjęcia, nie wiedziałem że to właśnie ta Modelka. Kiedy prowadzi transmisję, jej awatar przyciąga uwagę. Chyba nawet pamiętam ją sprzed rękawka (tak jak ogólnie lubię tatuaże, tak ten zupełnie mi się nie podoba). Nie da się ukryć, że jest bardzo atrakcyjna fizycznie i duża w tym zasługa twarzy. To oczywiście jest jakimś tam plusem, ale summa summarum, okazuje się to nie aż tak istotne. Dlaczego ? Dla mnie równie ważne (o ile nie ważniejsze) jest fajne wnętrze i fajny mózg. Jeżeli chodzi o Karolinę (chyba tak ma na imię) w tym aspekcie jest słabo. Nie jestem w stanie długo wysiedzieć na jej transmisji. Na jej niekorzyść działa także wpisy o nieprzykładaniu się do priva. Co ciekawsze, jeden z użytkowników na tej podstawie wysnuł wniosek, że w łóżku jest kłodą. Nie pamiętam który, więc nie będę wskazywał nicku.

3. Grzegorz - Szlachetny rycerz na białym koniu

Przypadek beznadziejny, ale nie aż tak, jak znany (i nie szanowany) na Forum HardRockCafe666. Wpisy jednoznacznie na to nie wskazują, ale bardzo prawdopodobne jest to, że nie ma On kontaktu z Modelką w świecie realnym. Tak tytułem stępu.
Miłość (o ile faktycznie istnieje) powoduje zaburzenia funkcji poznawczych, co przekłada się na idealizację wybranka czy wybranki. W takim wypadku, oczywistym jest, że pojawia się niezgoda na kontestację tego ideału. Jednak działanie w tej sytuacji nie jest uzasadnione. Dlaczego ? Bo staje się w obronie e-prostytutki, której reputacja jest niepewna.

4. Niepewna reputacja i stalking

W poprzednim punkcie wspominam o niepewnej reputacji. Skąd to się wzięło ?
Nie jestem ani psychologiem, ani specjalistą od stalkingu ale tak na chłopski rozum wydaje się, że aby taki proces mógł nastąpić, osoba stalkowana w pewnym momencie musiała zrobić o jeden krok za daleko i przekazać dane, które pozwolą stalkerowi na ustalenie tożsamości. Do tego należy oczywiście dodać jakiś "czynnik motywacyjny" (np. zawód miłosny) i chyba mamy już pełny obraz.
W temacie pojawiają się wpisy o koncie na FB i Instagramie. Nie mamy jednak pewności, czy jakieś inne dane kontaktowe nie zostały przekazane. Teoretycznie regulamin SU zabrania podawania takich informacji, ale chyba wszyscy wiemy jak to wygląda w praktyce. Stąd właśnie niepewna reputacja.

Podsumowanie

Temat o Karolinie, w głównej mierze opiera się na komentowaniu zarzutów o bycie cichodajką. Ostatecznie takiego procederu nie udaje się udowodnić, głównie dlatego że osoby wskazujące na taką działalność okazują się być jedną osobą. Z drugiej strony patrząc, nie ma czynników które mogłyby wykluczyć taki scenariusz.
Jedno jest pewne. Paliwo napędzające ten temat się skończyło. Teraz można przypuszczać, że bardziej prędzej niż później temat umrze śmiercią naturalną, tym bardziej jeżeli tytułowa Modelka będzie prowadzić transmisje z doskoku.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Oj tam dzis łysy z Brazzers był u niej kręcić nowa scene :)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 342
Rejestracja: 21 wrz 2015, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kronos odwołam się tylko do wpisu dotyczącego mnie.
Jakiś tam kontakt z Karolą mam w świecie realnym, raz lepszy raz gorszy. Nie uważam się za jej rycerza bo tego nie potrzebuje, sama sobie radzi. Czasem coś doradzę i tyle.
Miłość? Raczej nie, na pewno mi się podoba jak większości. Zaślepiony urodą przez co nie widzę wad? Myślę że tak.
Wierze jak mówi, że nie daje żadnych anonsów i ktoś sam je wrzuca żeby ją oczernić.
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


Grzegorz pisze:Kronos odwołam się tylko do wpisu dotyczącego mnie.
Jakiś tam kontakt z Karolą mam w świecie realnym, raz lepszy raz gorszy. Nie uważam się za jej rycerza bo tego nie potrzebuje, sama sobie radzi. Czasem coś doradzę i tyle.
Miłość? Raczej nie, na pewno mi się podoba jak większości. Zaślepiony urodą przez co nie widzę wad? Myślę że tak.
Wierze jak mówi, że nie daje żadnych anonsów i ktoś sam je wrzuca żeby ją oczernić.


a już wiesz co to za dwaj kolesie ją odwiedzili?
pewnie jest tak jak wszyscy myślą, że to byli koledzy pedzie :D
LEON LXIX


Nie pytałem i nie mam zamiaru. Jej prywatna sprawa z kim się spotyka i pokazuje na SU.
Jednak myślę, że nie byli pedziami. "Łysy" mnie tylko wkurzył bo miśka ujebał :D
Awatar użytkownika
Grzegorz
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 sty 2016, 23:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wiadomo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: GrzegorzPolak98


No ujebanie miśka to było chamstwo ale na szczęście szybko został uprany :)

https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Jak widać, można. Tekstem o miśku rozbawiłeś mnie :D Taki przyjemny akcent na zakończenie dnia pracy. Dzięki.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Widziałem, że ostatnio trafiło się jej jak ślepej kurze ziarno. Nie wiem jak można być tak głupim, żeby przejebać pewnie większość swojej pensji na dziewczynę, która i tak ma na wszystkich wyjebane. Może chociaż poruchają za to choć tyle nie biorą nawet najdroższe dziwki :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mieć na wszystkich wyjebane to przywilej atrakcyjnych dziewczyn... ponieważ janusze i tak zawsze wrócą :)


https://showup24.tv/xnxxx
https://showup24.tv/profile/xnxxx
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niektórych facetów taki "opór materii" wręcz nakręca do działania i prowokuje do większego wysiłku i bardziej szczodrego obchodzenia się z żetonem, jest to przeciwne logice ale cóż... czy Janusze się kiedyś zachowywali logicznie?



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, jakim, Majsterr92, Maly_Krzaczek i 44 gości