niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jednak Majka przebiła dzisiaj wszystkie panie z tego portalu. Zrobienie loda 3 przypadkowym mietkom z ikei... ale żeton musi się zgadzać ;) panom życzymy duuużo zdrowia. Dzieciakom satysfakccji z oglądania mamusi w akcji a majce życzymy odrobiny rozumu;) jak tylko będzie produkcja z tego wydarzenia nie omieszkam podzielić się linkiem do tej relacji:D to teraz pewnie tydzień lub 2 przerwy w transmisjach na zaleczenie nowych infekcji:D:D
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


Majka24 pisze:
AnalTerrorist69 pisze:Tak sobie czytam i nie rozumiem za bardzo, jak można być widzem sex kamerek, oglądać tego typu wyczyny, a na koniec wytykać niewieście która zarabia na takiej zabawie to, że ojebała komuś gałę przed kamerą. :meeting:

Jakby to było jakieś forum katolickie, czy coś podobnego, to rozumiem, że można krytykować dziewcze za felatio, ale to jest SU i tutaj panie takie rzeczy robią od czasu do czasu.
Stąd nie wiem skąd tyle frustracji i złości. Ktoś sfapał sobie pod Majkę za dużo razy i teraz ma moralniaka i smuteczek w serduszku, że nawet pizzermanowi potrafi opierdolić ser spod napleta, a panu z internetu nie da nawet promocji na grupę.

A sam filmik, gała jak gała, kiedyś szukałem czy coś dziwnego albo pojebanego jest na tych nagraniach, i jest jedno, gdzie jedzie z jakimś typem, który auto rozpierdala. A ona chyba jak zwykle bez pasów. Takie zachowania natomiast należy piętnować. Wstyd. :bdsm:


Wiem.. :blush2:
Wstydzić to się będą Twoje dzieci w szkole że mają za matkę worek spermy docktórego spuszcza się 3 mietków lub ty sama na wywiadówkach i ulicy. Internet nie zapomina
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


EJ Bolek2222, daj mi wywiad na blogu.. mamy tam taki dział Incele i Hejtery maja głos... piszę serio, bo zastanawia mnie co Tobą kieruje, co kształtuje Twój charakterystyczny forumowy i pewnie szołapowy, że tak się wyrażę...modus operandi, oraz czemu Bolek2222 stał się Bolkiem2222 i czy zawsze będzie już Bolkiem2222

Pytania mogę wysłać na pw.. i tam mi odpowiesz
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex pisze:EJ Bolek2222, daj mi wywiad na blogu.. mamy tam taki dział Incele i Hejtery maja głos... piszę serio, bo zastanawia mnie co Tobą kieruje, co kształtuje Twój charakterystyczny forumowy i pewnie szołapowy, że tak się wyrażę...modus operandi, oraz czemu Bolek2222 stał się Bolkiem2222 i czy zawsze będzie już Bolkiem2222

Pytania mogę wysłać na pw.. i tam mi odpowiesz




dawaj
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


Bolek2222 pisze:dawaj

pw masz... już tam się kontaktujmy
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex,
Też chce zobaczyć ten wywiad.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:ZbyszekCiechocinekSex,
Też chce zobaczyć ten wywiad.


Ja tez! Bolek, jak już będziesz sławny i bogaty to nie zapomnij dzięki komu doszedłeś tak daleko. :air_kiss:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex pisze:To zapłaszam

https://blogsu.org/incel-hejter-showup-tv-bolek2222/

[ Obrazek ]


Świetny wywiad Zbyszku, jak zawsze! Podejście do niego jako psycholog, (choć w tym przypadku bardziej psychiatra)= propsy!
:ok:

Pozwolę sobie odnieść się do tego wywiadu, jako że po części dotyczy mnie. Ale tak w wielkim skrócie, nie mam za dużo czasu, kutasy czekają!
Więc...

1. Od "10 wiosen" jego życie namiętnie zajmuje portal, pełen niedobrych, bezwstydnych kobiet, których nienawidzi, nie szanuje... no ogólnie portal i osoby na nim są fe, a on jest męczennikiem, który od tylu lat musi to oglądać. :sad2:

2."...niektóre z nich np x_Majka_x same z siebie robią worek… ale na spermę… a ulubienice? im większa patologia tym lepiej" - WIĘC JESTEM TWOJĄ ULUBIENICĄ, TO SŁODKIE :blush2: :heart: ...

3. ... to wyjaśnia dlaczego mnie desperacko stalkujesz :winkextra: Myślę, że nie ja jedna, po przeczytaniu tego wywiadu, pomyślałam sobie "co za świr" :nea: Psychiatra potrzebny na cito!

4. I moje ulubione :heart: :heart: :heart:
Daje ciągle dupy nieznajomym = sam widziałem że pizzerman to ciągle ta sama osoba. :thank_you2: :sorry:

5. I na sam koniec, pozwole sobie zacytować Twoje słowa, którymi osobiście tez się w jakimś stopniu w życiu kieruje...

" Ideałem nie jestem ale grunt że ma się cele i do nich dążę. często pod prąd ale zawsze o krok dalej.
A chuj komu do tego jakim sposobem dążę do tych celów. jak nie ja kogoś wyrucham w doope to ktoś mnie wyrucha. biznes to biznes." :good3: :heart:


Dziękuję za uwagę! :hi:
Miłego wieczoru dla wszystkich! :meeting: :heart:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Ładny wywiad trzeba przyznać. Może trochę za dużo odpowiedzi dotyczyło Majki. Ale sam temat jego zamiłowania do określonych pań można było mocniej pociągnąć. :dontknow: Ale i tak nie ma tak źle. Trzeba było bardziej drążyć temat jego stalkowania i śledzenia, tam coś głębiej siedzi. Ciekawe cóż to się stało że Majka, i kto wie która jeszcze, tak mocno zagościła w serduszku Bolka.
Chociaż jakby wyciąć ten jego stalking, to Bolek wydaje się sensownym człowiekiem.

Oby więcej takich produkcji.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Majka gdzieś w przeszłości popełniła błąd, i w czasach studenckich Bolexxxa(kiedy ten był jeszcze mieszkańcem akademika podczas Gender Studies i Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie i dorabiał sobie jako dowoziciel pizzy) musiała go wyśmiać i odprawić z kwitkiem w sprawie opierdolki penta... Bolex nie jest już od tamtego czasu tym samym człowiekiem. Wesoły Bolex chodzący po starym forum i transmisjach lasek, witający sie z każdym i darzący komplementami każdą czołową e-prostytutkę, zamienił się w Bolexa zamknietego w sobie, który wieczorami w swoim pokoju rzuca dartami w plakaty z waginami i wydłubuje oczy na tych wydrukowanych z fotkami Majki. Ty Majeczka to weź lepiej kup dobry paralizator i załóż polise dla swoich pociech od swojego znikniecia/śmierci w tragicznych okolicznosciach, bo to nigdy nie wiadomo.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TanieSzonySU pisze:Majka gdzieś w przeszłości popełniła błąd, i w czasach studenckich Bolexxxa(kiedy ten był jeszcze mieszkańcem akademika podczas Gender Studies i Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie i dorabiał sobie jako dowoziciel pizzy) musiała go wyśmiać i odprawić z kwitkiem w sprawie opierdolki penta... Bolex nie jest już od tamtego czasu tym samym człowiekiem. Wesoły Bolex chodzący po starym forum i transmisjach lasek, witający sie z każdym i darzący komplementami każdą czołową e-prostytutkę, zamienił się w Bolexa zamknietego w sobie, który wieczorami w swoim pokoju rzuca dartami w plakaty z waginami i wydłubuje oczy na tych wydrukowanych z fotkami Majki. Ty Majeczka to weź lepiej kup dobry paralizator i załóż polise dla swoich pociech od swojego znikniecia/śmierci w tragicznych okolicznosciach, bo to nigdy nie wiadomo.


Zacznę od tego, że... no uwielbiam Twój nick :heart: :biggrin:

Szczerze? Mogłabym Wam wyjawić kim jest Bolek2222. Mogłabym powiedzieć, co go tak zabolało. Mogłabym wiele rzeczy o nim powiedzieć... Ale po co? Stworzył sobie postać "Bolka", obsypuje sobie brokatem te swoje fikcyjne życie, tylko dlatego, że w rzeczywistości jest zwykłym nieudacznikiem. :dontknow: Ale skoro mu z tym lepiej, to dlaczego miałabym mu to niszczyć? :acute: Niech się bawi chłopak! :whistle3: cóż mu więcej TERAZ pozostało? :cray: :whistle3:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:Zacznę od tego, że... no uwielbiam Twój nick :heart: :biggrin:

Oooo, jak milusio... :kiss: :kiss: :kiss: buzi buzi ... . Mi sie za to bardzo podobajo Twoje oczka jak węgielki, i to że wszystko spływa po Tobie jak sperma po dziwce (sam pracuje nad samodoskonaleniem się w tego rodzaju podejściu do życia).
Majka24 pisze:Szczerze? Mogłabym Wam wyjawić kim jest Bolek2222. Mogłabym powiedzieć, co go tak zabolało. Mogłabym wiele rzeczy o nim powiedzieć... Ale po co? Stworzył sobie postać "Bolka", obsypuje sobie brokatem te swoje fikcyjne życie, tylko dlatego, że w rzeczywistości jest zwykłym nieudacznikiem. :dontknow: Ale skoro mu z tym lepiej, to dlaczego miałabym mu to niszczyć? :acute: Niech się bawi chłopak! :whistle3: cóż mu więcej TERAZ pozostało? :cray: :whistle3:

Dobra Majeczka, litościwa Majeczka, nie dająca w dół kciuka jak Cesarz w Koloseum... dla mje bomba, nie wiem jak dla innych.
Awatar użytkownika
TanieSzonySU
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:00
Podziękował: 44 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Aniela
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Są już gdzieś materiały, jak kurwa ostatnio opierdalała 3 flety :)? Miło, że jeden chociaż przyniósł kwiatka :lol: .
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Majka24 pisze:Szczerze? Mogłabym Wam wyjawić kim jest Bolek2222. Mogłabym powiedzieć, co go tak zabolało. Mogłabym wiele rzeczy o nim powiedzieć... Ale po co? Stworzył sobie postać "Bolka", obsypuje sobie brokatem te swoje fikcyjne życie, tylko dlatego, że w rzeczywistości jest zwykłym nieudacznikiem. :dontknow: Ale skoro mu z tym lepiej, to dlaczego miałabym mu to niszczyć? :acute: Niech się bawi chłopak! :whistle3: cóż mu więcej TERAZ pozostało? :cray: :whistle3:


Dajesz Majeczka dajesz nie pomyl się i nie dawaj doopy tylko napisz historię prawdziwą:)
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


...i to że wszystko spływa po Tobie jak sperma po dziwce...

Sam bym tego lepiej nie ujął:) tylko mała poprawka bo nie wszystko po niej spływa tylko czasem wszystko połyka:D
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


_Kurier_ pisze:Są już gdzieś materiały, jak kurwa ostatnio opierdalała 3 flety :)? Miło, że jeden chociaż przyniósł kwiatka :lol: .

Jeszcze nie ma ale podzielę się jak znajdę
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


_Kurier_ pisze:Są już gdzieś materiały, jak kurwa ostatnio opierdalała 3 flety :)? Miło, że jeden chociaż przyniósł kwiatka :lol: .



Kwiatka przyniósł na ruchanie? To grubo zainwestował... :haha:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Kwiatka przyniósł na ruchanie?



Jakiś romantyk...
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


su_obserwator pisze:
R29 pisze:Kwiatka przyniósł na ruchanie?



Jakiś romantyk...


Za gumki więcej by zapłacił :)
Awatar użytkownika
Bolek2222
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2020, 23:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: paris
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Bolek2222


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0 i 29 gości