AnnPearl/BOGINIANN/carycaANN/TiffanyValentine/annpearlx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:02
Mnie również fizycznie w ogóle nie pociaga :fap: . Coś tam słyszałem o tych żałosnych wojenkach, w których brała czynny udział wraz z innymi paniami. Ot takie polskie piekiełko.
Jednak jeśli chodzi o ten założony za kase z SU salon fryzjerski, to inne laski powinny brać z niej przykład. Wiekszość lepiej zarabiających lasek przepierdziela kasę na bzdety, a potem obudzi się z nocnikiem w ręku.

https://showup24.tv/profile/AnnPearl?
https://showup24.tv/AnnPearl?
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:04
Mi też nie, ale niektórzy walą konia i dają żetony. Widać marzy im sie ruchanie tlenionej blondyny z sylikonowym cycem. I są mocno podjarani że jakaś nie ucieka na ich widok :lol:

Dla mnie annpearl jest antyseksualna, i tak zostanie do momentu aż weźnie kutasa między cyce :D Ale przypuszczam że gdy to w końcu zrobi to już będzie za stara żebym chciał na nią patrzeć. Czyli zapewne nigdy nie bedzie dla mnie atrakcyjna seksualnie :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:09
Mi osobiście ona też się nie podoba, no ale kwestia gustu
Awatar użytkownika
yomad
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2015, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:16
Tak sobie temat przeglądam a tu taka perełka(!):

obudzi się z nocnikiem w ręku.


:laughingnew:

Nie wiem, czy to celowy zabieg, czy przypadek, bo mówi się:

obudzi się z ręką w nocniku


Ale ubawiłam się setnie! :laughingnew: :rofl: :laughingnew:

https://showup24.tv/profile/AnnPearl?

https://showup24.tv/AnnPearl?
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:18
hhehhehh jest czego rzeczywiście zazdrościć.Zazdrościć mozna owszem ale jezeli jest czego.Ann nie jest tępa jest inteligentna babką ale alkohol ja gubi.Zazdrościć mozna jezeli ktos zrobi kariere (np. aktorki)w zyciu ma dzieci i jest szczesliwy w zwiazku,ale zazdrościć ciuchów czy innych bzdetów to ty chujek w główkę sie uderzyłeś.Wspomniałeś o kasie jaka kase?laska sama sobie sztuczną oglądalność podbijała by zdobyć w konkursie 200zł. to rzeczywiście w chuj musi mieć kasy skoro takie świństwo odwalała.To ze kupi sobie kilka ciuszkow jakis markowych,wypije alkohol sama z sobą i sie lansuje o niczym nie swiadczy.Ona ma 33 lata jest bez faceta,dzieci ma tylko koty czego tu kurde zazdrościć.Jest to typowa samotna kobieta która chce być kimś,ale nie wychodzi jej to.Jedynie czego można jej zazdrościć to tyłka i urody,aczkolwiek jak sie upije to wtedy juz nie przypomina kobiety tylko faceta.Jest to portal erotyczny i wkładanie wibratora nie jest niczym złym,na tym polega zabawa .Tak jak ty chujek walisz konia tak panie z SU robia sobie dobrze.Co do mieszkania to jakos nie zauważyłam zeby jaka kolwiek pani z SU siedziała w norze,ty chyba nory nie widziałeś.No chyba ze zyjesz w takich warunkach sam i wszytko kojarzy ci sie z nora.Coś wspomniałeś ze kobiety sobie zazdroszczą,mnie sie wydaje ze to wy faceci chodzicie po transach i plotkujecie i siejecie nienawiść.Jeden drugiemu przekaże a 3 doda cos od siebie i wychodzi plota,a laski wierzą i potem wychodza jakieś głupie zgrzyty.Najwięcej to sie wy udzielacie i najwięćejwiecie,ci co nie przychodza by się fajnie bawić tylko plotkować siać zamęt i nienawiść.

http://showup.com.pl
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:31
Pussycat, już sam nie wiem jak powinno być prawidłowo :) . Nie pamiętam. Jestem troche dziś wykonczony wizytami u pan na SU :D
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:51
transmitujaca na SU pisze:hhehhehh jest czego rzeczywiście zazdrościć.Zazdrościć mozna owszem ale jezeli jest czego.Ann nie jest tępa jest inteligentna babką ale alkohol ja gubi.Zazdrościć mozna jezeli ktos zrobi kariere (np. aktorki)w zyciu ma dzieci i jest szczesliwy w zwiazku,ale zazdrościć ciuchów czy innych bzdetów to ty chujek w główkę sie uderzyłeś.Wspomniałeś o kasie jaka kase?laska sama sobie sztuczną oglądalność podbijała by zdobyć w konkursie 200zł. to rzeczywiście w chuj musi mieć kasy skoro takie świństwo odwalała.To ze kupi sobie kilka ciuszkow jakis markowych,wypije alkohol sama z sobą i sie lansuje o niczym nie swiadczy.Ona ma 33 lata jest bez faceta,dzieci ma tylko koty czego tu kurde zazdrościć.Jest to typowa samotna kobieta która chce być kimś,ale nie wychodzi jej to.Jedynie czego można jej zazdrościć to tyłka i urody,aczkolwiek jak sie upije to wtedy juz nie przypomina kobiety tylko faceta.Jest to portal erotyczny i wkładanie wibratora nie jest niczym złym,na tym polega zabawa .Tak jak ty chujek walisz konia tak panie z ShowUp.tv robia sobie dobrze.Co do mieszkania to jakos nie zauważyłam zeby jaka kolwiek pani z ShowUp.tv siedziała w norze,ty chyba nory nie widziałeś.No chyba ze zyjesz w takich warunkach sam i wszytko kojarzy ci sie z nora.Coś wspomniałeś ze kobiety sobie zazdroszczą,mnie sie wydaje ze to wy faceci chodzicie po transach i plotkujecie i siejecie nienawiść.Jeden drugiemu przekaże a 3 doda cos od siebie i wychodzi plota,a laski wierzą i potem wychodza jakieś głupie zgrzyty.Najwięcej to sie wy udzielacie i najwięćejwiecie,ci co nie przychodza by się fajnie bawić tylko plotkować siać zamęt i nienawiść.



O już kogoś zabolało co napisałem :biggrin: Tak bardzo że aż trzeba było nowe konto anonimowe założyć żeby dojebać annpearl. Tyle w Tobie odwagi że nawet nie raczysz się przedstawić, bo by zaraz wyszło że jesteś z tych co atakują annpearl.
Kolejne potwierdzenie twych zamiarów to napisanie obraźliwie do mnie chujku chociaż mój nick to jurek_chujek. Ale chęć zniszczenia wroga który powiedział jak to jest z annpearl naprawde. Sprawiła że napisałaś nie jurku, nie jurku_chujku ale najbardziej obraźliwe i przekręcone chujku. Brawoooo za inteligencję :biggrin:
Piszesz niby że annpearl jest inteligentna żeby uwiarygodnić swoją neutralność. Ale gówno prawda, bo widać wyraźnie że jesteś zaciekłym wrogiem annpearl. Powiedział bym nawet że specjalnie podkręcasz annpearl w tym przekonaniu żeby ona pierdoliła swoje farmazony. A nie puknęła się w łeb i zeszła na ziemię ze swoim mniemaniem własnej inteligencji.
Jak wielki musi być twój strach że annpearl puknie sie w łeb i powie coś mądrego i demaskującego o Tobie? Zapewne jest bardzo wielki skoro już na wstępie przeciwdziałasz temu.
Ale przejdźmy do dalszej analizy twojej niby wypowiedzi. Kolejny kit o jej tyłku podkręcający annpearl, przecież ona ma płaski męski tyłek :D Jeden z najgorszych na SU a bynajmniej wysoko nieatrakcyjny, dodatkowo podkopywany przez krótkie nogi. No nic innego tylko pierdolenie głupot żeby uwiarygodnić się przed annpearl.
Twoja wypowiedź nie dość że napisana ze świeżo założonego i fałszywego konta. To jeszcze jest pełna kłamstw i manipulacji. Więc leje na dalszą analizę obrażania mnie, bo dowodzi to tylko jak prosto Ci obrażać innych. Jakbyś nie atakowała annpearl, to by Ci żyłka nie pękła po przeczytaniu mojego postu. I nie pisałabyś takiej propagandy z anonima.
A gdybyś była osobą rzetelną i prawą, to nie dopuściłabyś się tylu obelg w moim kierunku.
Tyle w temacie, i niech każdy wie jak to jest naprawdę z nagonką na annpearl.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
26 sty 2016, 23:52
Do - sliskiTroll :winkextra:

Chciałbym dowiedzieć się, jaka jest geneza powiedzenia obudzić się z ręką w nocniku. Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania.

Z poważaniem,
Maciej Kowalczyk

Panie Macieju, "ręka w nocniku" jest zdaje się niezbyt stara, wywodzi się z lat międzywojennych. Wiele wskazuje, że zdanie "Obudziłem się z ręką w nocniku" (przyznać trzeba, że choć nieco nieprzyzwoite, to dobrze pomyślane i obrazowe) powstało w środowisku filmowców - nie wiadomo jednak, kto go użył po raz pierwszy.

Z poważaniem -
Jerzy Bralczyk


:girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 884
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 00:30
Pussycat, dziękuje za info. Teraz mi nikt nie powie, ze się nie można dowiedzieć czegoś pożytecznego na tym dziwnym forum :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 00:44
jurek chujek czy jak ci tam przestan analizowac i zyc SU bo ci na główke widze szkodzi.Nie podałam swojego prawdziwego nicku z przyczyn oczywistych gdyz jestem transmitujaca w przeciwieństwie do ciebie.Może bys tak sie pokazał,SWOJA ,,mordkę,, a potem sobie pogadamy.Mnie widza i nie zycze sobie by jakis jurek chujek czy tez chujek wieszał na mnie psy bo mam takie zdanie a nie inne.Madrzysz sie a gówno wiesz o każdej z nas,przestan juz szczekac bo sie psy zleca,jak muchy do gówna
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 01:29
transmitujaca na SU pisze:jurek chujek czy jak ci tam przestan analizowac i zyc ShowUp.tv bo ci na główke widze szkodzi.Nie podałam swojego prawdziwego nicku z przyczyn oczywistych gdyz jestem transmitujaca w przeciwieństwie do ciebie.Może bys tak sie pokazał,SWOJA ,,mordkę,, a potem sobie pogadamy.Mnie widza i nie zycze sobie by jakis jurek chujek czy tez chujek wieszał na mnie psy bo mam takie zdanie a nie inne.Madrzysz sie a gówno wiesz o każdej z nas,przestan juz szczekac bo sie psy zleca,jak muchy do gówna


To Ty żyjesz SU a właściwie z SU :biggrin: Więc punknij sie w łepetynkę zanim znów sie ośmieszysz swoimi wypocinami.
Znów sie wpierdoliłaś epicko stwierdzeniem że pokazujesz twarz. Potwierdziłaś tym tylko że annpearl Ci przeszkadza, bo laskom które transmitują bez twarzy annpearl nie przeszkadza. Nie mają jak konkurować z ann bo ona pokazywaniem twarzy dosłownie miażdży je w konkurencji o widza. Ale części z tych co pokazują twarz jak Ty, przeszkadza że annpearl zabiera im kase sprzed nosa. Ponieważ w konkurencji na najładniejszą twarz to akurat ona zajmuje dość wysoką pozycje w rankingu. I jest tylko ze 3 transmitujące-rozbierające, które ją przebijają w tej kategorii. Na początku jej kariery dostawała za samo siedzenie w ubraniu 100zł na godzine. Ale sie zestarzała i już bez cycków niewiele dostaje. Ale jak widać nadal kuje w oko że zgarnia dużą część żetonów z SU, i takie jak Ty działają przeciwko niej.
I dla jasności hipokrytko, to Ty się do mnie przyjebałaś jak napisałem obronnie o annpearl a nie na odwrót. Więc mi nie pierdol jakichś farmazonów, że niby wieszam na Tobie psy. Odwracasz kota ogonem i robisz z siebie ofiarę po nieudanym ataku na mnie. Do tego próbujesz jeszcze wciągnąć w to inne laski pisząc NAS. A gówno prawda manipulantko, sama się przypierdalasz o to że napisałem prawdę. I teraz próbujesz zrobić gównoburze i wciągnąć inne laski z SU. Typowa zagrywka podżegacza, który rzuca prowokacje konkurencji a potem patrzy jak się wybijają wzajemnie. Żeby ostatecznie po ich trupie osiągać własne cele.
Po tych zagrywkach już się domyśliłem jaki masz nick na SU. Taki schemat zachowania jest bardzo charakterystyczny dla jednej z transmitujących. Ale nie będę rzucał spekulacji, bo zaraz oskarżą mnie o kłamstwo i spróbują zniszczyć wiarygodność. Wystarczy że wiem ja i swoją wiedzę mądrze wykorzystam.
To są właśnie Twoje metody. Z anonima żeby nie dać sie złapać za rękę, niszczysz annpearl bo jesteś pażerna na jej żetony.
Chociaż nie lubię annpearl, to cieszy mnie że tak dobitnie wyszło na forum jak jest nękana. Bo to już sie w dupie nie mieści jakie aferki są tworzone żeby ją wypierdolić z SU.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 02:20
Ty juz naprawde jurku chujku ochujałes ,latasz po czacie i obrazasz inne laski,czytałam twoje inne wypowiedzi.Tak moj drogi żyje z SU tak sobie tłumacz,widzisz jak potrafisz plotki siac jestes taka gnida co w zyciu realnym jest pi... a tutaj sie madrzysz.Tak na marginesie nie pokazuje twarzy i zadna Ann mi nie przeszkadza.W mojej wypowiedzi na temat Ann nie było nic co by nie było prawda,to ty pojechałes po pannach z SU cytuje
,,Ale jak widzą że annpearl siedzi w ciuchach za 1000zł (nawet pomimo że ciągle w tych samych), to je chuj strzela z miejsca. One sobie wibratory wsadzają a annpearl za pokazanie samych cycków więcej dostanie. A wibratora to ona nawet sobie nie wsadza, nie dlatego że nie ma, ale dlatego że nie musi. A do tego nie siedzi w jakiejś norze tylko w typowym mieszkaniu. ,,
Widzisz jaki z ciebie pajac ty wiesz lepiej co która i ile tu zarabia i za co a taka prawda jest ze gówno wiesz. To ty twierdzisz ze to my panny z SU zazdroscimy sobie kasy,ciuchów itd .To ty snujesz jakies plotki i obrazasz te które sie zabawiaja wibratorem i podobno siedza w norze.Przeczytaj swoje wypowiedzi człowieku ty jestes chory psychicznie zyjesz ta cała Ann,bo Ann to bo Ann tamto,jakims maniakiem jestes.Widac że jestes jakims dzieciakiem to widac po twoich wypocinach samo to ze napisałes ze sie zestarzała to nie wiedziałam ze kobieta majac 33lata jest juz postarzala.Ty naprawde masz cos z główka.Jakieś rankingi sobie układasz i czołówki ze ta jest piekna a ta najpiekniejsza,widac ze ci sie nudzi.Zawartość spermy która ci zalega szkodzi ci na główkę.Rozmowę uważam za zamkniętą chcesz możesz cos dodac widac że cie to uszczesliwia,oj biedny i samotny musisz byc w ty wielkim swiecie.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 02:22
jurek_chujek pisze:
transmitujaca na ShowUp.tv pisze:jurek chujek czy jak ci tam przestan analizowac i zyc ShowUp.tv bo ci na główke widze szkodzi.Nie podałam swojego prawdziwego nicku z przyczyn oczywistych gdyz jestem transmitujaca w przeciwieństwie do ciebie.Może bys tak sie pokazał,SWOJA ,,mordkę,, a potem sobie pogadamy.Mnie widza i nie zycze sobie by jakis jurek chujek czy tez chujek wieszał na mnie psy bo mam takie zdanie a nie inne.Madrzysz sie a gówno wiesz o każdej z nas,przestan juz szczekac bo sie psy zleca,jak muchy do gówna


To Ty żyjesz ShowUp.tv a właściwie z ShowUp.tv :biggrin: Więc punknij sie w łepetynkę zanim znów sie ośmieszysz swoimi wypocinami.
Znów sie wpierdoliłaś epicko stwierdzeniem że pokazujesz twarz. Potwierdziłaś tym tylko że annpearl Ci przeszkadza, bo laskom które transmitują bez twarzy annpearl nie przeszkadza. Nie mają jak konkurować z ann bo ona pokazywaniem twarzy dosłownie miażdży je w konkurencji o widza. Ale części z tych co pokazują twarz jak Ty, przeszkadza że annpearl zabiera im kase sprzed nosa. Ponieważ w konkurencji na najładniejszą twarz to akurat ona zajmuje dość wysoką pozycje w rankingu. I jest tylko ze 3 transmitujące-rozbierające, które ją przebijają w tej kategorii. Na początku jej kariery dostawała za samo siedzenie w ubraniu 100zł na godzine. Ale sie zestarzała i już bez cycków niewiele dostaje. Ale jak widać nadal kuje w oko że zgarnia dużą część żetonów z ShowUp.tv, i takie jak Ty działają przeciwko niej.
I dla jasności hipokrytko, to Ty się do mnie przyjebałaś jak napisałem obronnie o annpearl a nie na odwrót. Więc mi nie pierdol jakichś farmazonów, że niby wieszam na Tobie psy. Odwracasz kota ogonem i robisz z siebie ofiarę po nieudanym ataku na mnie. Do tego próbujesz jeszcze wciągnąć w to inne laski pisząc NAS. A gówno prawda manipulantko, sama się przypierdalasz o to że napisałem prawdę. I teraz próbujesz zrobić gównoburze i wciągnąć inne laski z ShowUp.tv. Typowa zagrywka podżegacza, który rzuca prowokacje konkurencji a potem patrzy jak się wybijają wzajemnie. Żeby ostatecznie po ich trupie osiągać własne cele.
Po tych zagrywkach już się domyśliłem jaki masz nick na ShowUp.tv. Taki schemat zachowania jest bardzo charakterystyczny dla jednej z transmitujących. Ale nie będę rzucał spekulacji, bo zaraz oskarżą mnie o kłamstwo i spróbują zniszczyć wiarygodność. Wystarczy że wiem ja i swoją wiedzę mądrze wykorzystam.
To są właśnie Twoje metody. Z anonima żeby nie dać sie złapać za rękę, niszczysz annpearl bo jesteś pażerna na jej żetony.
Chociaż nie lubię annpearl, to cieszy mnie że tak dobitnie wyszło na forum jak jest nękana. Bo to już sie w dupie nie mieści jakie aferki są tworzone żeby ją wypierdolić z ShowUp.tv.

chyba Wsa pojebało jak myślicie, że ja to będę czytał :shock2:
LEON LXIX


Re: AnnPearl / BOGINIANN
27 sty 2016, 23:33
A czy AnnPearl naprawde ma corke?:) Bo wile osob o tym mowilo , ale jakos dowodow brak, wiec jak to jest?
Anna5


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 00:06
Anna5 pisze:A czy AnnPearl naprawde ma corke?:) Bo wile osob o tym mowilo , ale jakos dowodow brak, wiec jak to jest?


Może to być kłamstwo wymyślone przez jej zawistną konkurentkę. Za to że annpearl gadała co ona zrobiła ze swoim dzieckiem, i co było częściowo kłamstwem. Zresztą mnóstwo kompromitujących faktów o życiu prywatnym tej laski ostatnio wyciekło. I okazało się że kłamie jak najęta, to i mogła wymyślić że annpearl ma córke.
W każdym razie annpearl miała niby zrobić tą córkę w wieku 18 lat. Ma jakieś dwie blizny na brzuchu które ostatnio nieźle zakamuflowała. Niewykluczone że jedna jest po cesarce. Cycki powiększyła sobie o 2 rozmiary jakieś 5 lat temu. Czyli nie pozna czy sflaczałe po karmieniu, Zresztą co tu poznawać jak ona miała naturalną miseczke A...
Podsumowując, córka annpearl to jedna wielka niewiadoma. Nikt nie widział a jedynie takie ploty rozwiewają namiętnie inne laski.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 01:29
a ja wiem ze ma, nie powiem skad, ale to pewne na 100%, aczkolwiek co to zmienia? polowa lasek na SU to matki...
madamebutterflyy


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 02:12
Oby tylko to było faktycznie z rzetelnego źródła. Ja wiem że nie brakuje podobnie kompromitujących materiałów na annpearl i są one prawdziwe. Ale z tą córką osobiście pewności nie mam bo mi jedna rzecz w tym śmierdzi. Ale nie będę teorii robił, niech będzie że madamebutterfly ma niepodważalny dowód.
Anka niby taka yntelygentna a gumki nie założyła na kutasa :mrgreen:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 02:13
Tak na przyszłość to weście krócej piszczcie bo mi się nie chcę tych poematów czytać :D

O Ann można napisać wiele ale teksty ,że jest aseksualna są po prostu śmieszne. To jest jedna z najładniejszych lasek na tym portalu i to jest fakt. Jeśli ktoś piszę ,że była facetem albo ma płaski tyłek to chyba tylko z zawiści ,że nigdy takiej nie będzie ruchał.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 02:31
jurek powiedzmy, ze naocznego, ale to niewazne, mi sie ann z wygladu bardzo podoba, i tez mi sie wydaje ze dziewczyny sa strasznie zawistne. Nie siedze na kam od dzis i tez z niejedna przykra sytuacja sie spotkalam...
madamebutterflyy


Re: AnnPearl / BOGINIANN
28 sty 2016, 04:20
sirpsychosexy pisze:Tak na przyszłość to weście krócej piszczcie bo mi się nie chcę tych poematów czytać :D


Rzeczywiście, czytanie jest mi nie groźne, ale jednak w pięciu czy sześciu linijkach szłoby to streścić.. ;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Nicola85 i 36 gości