PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mistrz81 pisze:
Kruger pisze:No żeby kurwa do chuja jebanego w kółko te same grupowe robić kurwa jedna grupa ta sama raz dalej ta sama i kolejnego razu ta sama!!

Z Sszalonaparkaa/S_UZANKAA


Bo żeton na koniec dnia musi się zgadzać, a to że grupowe takie same i że ta zabawa jest strasznie wymuszana to już nieważne.
One się odpalają z nadzieją że A_N_I_O_L się zjawi i sypnie żetonem, najlepsze, że jak on rzuci na coś to na czacie sam piszę: "ale nie oszukujcie", a one i tak w chuja lecą :D
Ostatnio jak cel został osiągnięty to ktoś na czacie napisał żeby go wykonały to Suzanka(Natalia, Dominika czy jak jej tam) z tekstem wyleciała: "to Ty ustawiałaś cel? po co?" :nea:

P.s Paris zbiera teraz na powiększenie cycków i z tego co gadała to chcę zrobić sobie mega duże balony :blink:


Szkoda, że nie na mózg by sobie teraz kupiła kg na bazarze na wigilię, może by 'zmądrzała' i jakieś postanowienie noworoczne by było.
Awatar użytkownika
Kruger
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 02 cze 2023, 17:46
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
akuku123
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2020, 01:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe czemu znowu usunęła swoj profil na SU sensilovv :) ?
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pawciunio pisze:Ciekawe czemu znowu usunęła swoj profil na SU sensilovv :) ?



Na IG zmieniła też nazwę, więc może na SU założy konto z takim samym nickiem. Od razu podam, bo może ktoś zapyta: katris_8888

Edit: miałem rację: https://showup24.tv/katris_8888
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
Pawciunio pisze:Ciekawe czemu znowu usunęła swoj profil na SU sensilovv :) ?



Na IG zmieniła też nazwę, więc może na SU założy konto z takim samym nickiem. Od razu podam, bo może ktoś zapyta: katris_8888

Edit: miałem rację: https://showup24.tv/katris_8888

Tak mi sie właśnie wydawało . Dzięki
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Nie wiem czy to cena ostateczna, no ale zaszalała trochę :blink:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


50 dolców hahaha to ją grubo poniosło :) Życzę jej powodzenia :)
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba przez pomyłkę dopisała to zero i miało być 5$ :lol: W dużo dużo niższych cenach można mieć obserwować dużo lepsze dziewczyny
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 280
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Za te 50 $ to chyba każdy subskrybent będzie ja mógł mieć irl bo jak za śmieszne fotki albo filmiki solo to jej max 5-10$ można zapłacić ..
Awatar użytkownika
maroslaw 93
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:00
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maroslaw 93 pisze:Za te 50 $ to chyba każdy subskrybent będzie ja mógł mieć irl bo jak za śmieszne fotki albo filmiki solo to jej max 5-10$ można zapłacić ..


Nie no za irl to bierze trochę więcej :lol:

Ja teraz to już złotówki bym nie dał za te jej grupowe czy OF'a, po tym co widziałem na jej grupowych z Suzanką. Na siłę robione byle zrobić i skosić siano :/ stara showup'owa naciągaczka i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
maroslaw 93 pisze:Za te 50 $ to chyba każdy subskrybent będzie ja mógł mieć irl bo jak za śmieszne fotki albo filmiki solo to jej max 5-10$ można zapłacić ..


Nie no za irl to bierze trochę więcej :lol:

Ja teraz to już złotówki bym nie dał za te jej grupowe czy OF'a, po tym co widziałem na jej grupowych z Suzanką. Na siłę robione byle zrobić i skosić siano :/ stara showup'owa naciągaczka i tyle w temacie.




Oj to prawda ,od dłuższego czasu zero starań na grupowych , są co raz krótsze,pół czasu to sie przygotowuje :),drugie pół niby coś robi . Typowa żetoniara. Kiedyś jej grupowe sie wyróżniały od innych dziewczyn . Coś czuje że chyba ona sobie powoli zdaje z tego sprawe bo ostatnio szukała osób ze znajomością angielskiego bo chce zacząć pokazy na zagranicznych stronach itp.
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ostatnio szukała osób ze znajomością angielskiego bo chce zacząć pokazy na zagranicznych stronach itp.


I jak ona to sobie wyobraża? :D skoro sama nie zna angielskiego, a pewnie nie zna, bo pamiętam jak dawno temu wystąpiła z bunny_marthy to o wszystko się pytała jej. To teraz co zatrudni kogoś kto będzie na żywo jej tłumaczył co ludzie piszą na czacie? :laugh3:
Czy chodzi jej o prowadzenie IG i OF'a po angielsku a na kamerkach będzie milczeć? :laugh3:

A jeszcze co do grupowych, jak bilety się sprzedają to po co się starać, zacznie się starać jak ludzie przestaną wchodzić.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
ostatnio szukała osób ze znajomością angielskiego bo chce zacząć pokazy na zagranicznych stronach itp.


I jak ona to sobie wyobraża? :D skoro sama nie zna angielskiego, a pewnie nie zna, bo pamiętam jak dawno temu wystąpiła z bunny_marthy to o wszystko się pytała jej. To teraz co zatrudni kogoś kto będzie na żywo jej tłumaczył co ludzie piszą na czacie? :laugh3:
Czy chodzi jej o prowadzenie IG i OF'a po angielsku a na kamerkach będzie milczeć? :laugh3:

A jeszcze co do grupowych, jak bilety się sprzedają to po co się starać, zacznie się starać jak ludzie przestaną wchodzić.


Hehe też mnie to zastanawiało po co jej ktoś z angielskim :) Nich sobie skorzysta z translatorów :) Ogólnie jest to wielka ściemniara :) pierdoliła któregoś dnia że jej były zabrał jej samochód a następnego dnia że auto jej się zepsuło :)

Ja już nie mam zamiaru na jej żadne grupowe itp wydawać kasy no chyba że znowu sie pojawi z jakimś typem co będzię ją ruchać na wizji :)
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


One się gubią w tych historiach co tam opowiadają na kamerkach. Niestety tej cechy gadania pierdół pod publiczkę nauczyła się od niej Suzanka i tez gada od rzeczy różne głupoty, a to że znika z SU to powtarza co chwilę :blind:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zbyt bardzo uzależniona od łatwych pieniędzy żeby przestać nadawać tym bardziej że na kamerkach nie musi sie ruchać z jakimiś oblechami :) ,ale niestety widać że nie bawi jej wogóle kontakt z nami widzami tylko robi to już na szybko aby zarobić . Mało już jest dziewczyn na SU które czerpią jakąś przyjemność z nadawania i kontaktem ,rozmowa z widzami przy okazji zarabiania kasy .
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pawciunio pisze:Zbyt bardzo uzależniona od łatwych pieniędzy żeby przestać nadawać tym bardziej że na kamerkach nie musi sie ruchać z jakimiś oblechami :) ,ale niestety widać że nie bawi jej wogóle kontakt z nami widzami tylko robi to już na szybko aby zarobić . Mało już jest dziewczyn na SU które czerpią jakąś przyjemność z nadawania i kontaktem ,rozmowa z widzami przy okazji zarabiania kasy .


Zgadzam się, dziewczyny które rozmawiają z widzami na poważnie, a nie tylko pod to żeby jak najwięcej żetonów wyciągnąć to już niestety wymierający gatunek. Dziewczyny nie rozumieją, że my widzowie nie zawsze wchodzimy na SU tylko po to żeby pooglądać nagie laski. A wystarczy spojrzeć na Maddie, Slodkieserce czy Cukierek i widać, że istnieje coś takiego jak stały widz, który potrafi zostawić sporą ilość żetonów nawet bez rozbierania przy tym nadającej.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
Pawciunio pisze:Zbyt bardzo uzależniona od łatwych pieniędzy żeby przestać nadawać tym bardziej że na kamerkach nie musi sie ruchać z jakimiś oblechami :) ,ale niestety widać że nie bawi jej wogóle kontakt z nami widzami tylko robi to już na szybko aby zarobić . Mało już jest dziewczyn na SU które czerpią jakąś przyjemność z nadawania i kontaktem ,rozmowa z widzami przy okazji zarabiania kasy .


Zgadzam się, dziewczyny które rozmawiają z widzami na poważnie, a nie tylko pod to żeby jak najwięcej żetonów wyciągnąć to już niestety wymierający gatunek. Dziewczyny nie rozumieją, że my widzowie nie zawsze wchodzimy na SU tylko po to żeby pooglądać nagie laski. A wystarczy spojrzeć na Maddie, Slodkieserce czy Cukierek i widać, że istnieje coś takiego jak stały widz, który potrafi zostawić sporą ilość żetonów nawet bez rozbierania przy tym nadającej.


Dokładnie tak jak piszesz. Do tej listy dziewczyn które wymieniłeś dodam jeszcze Angel_A ktora bardzo często po privie nie ucieka od razu ,np ostatnio chyba pogadała ze mna jeszcze dobre 20 min po zakończeniu i moją ulubienice Ona_w_sieci która nie nadaje niby juz na SU tylko gdzies na zagranicznych portalach bo niby ma dosc polaków na SU bo ją nagrywali (tak mi napisala w prywatnych wiadomosciach) i nie chciałą mi podac gdzie :( a taki majątek przez te wszystkie lata wydałem u niej :). Paulina zawsze miała dobry kontakt z widzami i nie kasowała za byle co milionów jak to robi np Paris albo Suzanka i wiele innych .
Pawciunio
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2021, 20:21
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Angel_A , Ona_w_sieci
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
Pawciunio pisze:Zbyt bardzo uzależniona od łatwych pieniędzy żeby przestać nadawać tym bardziej że na kamerkach nie musi sie ruchać z jakimiś oblechami :) ,ale niestety widać że nie bawi jej wogóle kontakt z nami widzami tylko robi to już na szybko aby zarobić . Mało już jest dziewczyn na SU które czerpią jakąś przyjemność z nadawania i kontaktem ,rozmowa z widzami przy okazji zarabiania kasy .


Zgadzam się, dziewczyny które rozmawiają z widzami na poważnie, a nie tylko pod to żeby jak najwięcej żetonów wyciągnąć to już niestety wymierający gatunek. Dziewczyny nie rozumieją, że my widzowie nie zawsze wchodzimy na SU tylko po to żeby pooglądać nagie laski. A wystarczy spojrzeć na Maddie, Slodkieserce czy Cukierek i widać, że istnieje coś takiego jak stały widz, który potrafi zostawić sporą ilość żetonów nawet bez rozbierania przy tym nadającej.


Do Paris nic nie mam czasem nawet zabłyśnie jakimiś ciekawymi historiami, aczkolwiek ta ostatania akcja opowiadanie o romansie z żonatym a później obrabianie mu dupy to jest vibe troche Cristal ;/
Chyba pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić, Maddie i Cukierek to laski które miło posłuchać często mają coś ciekawego do powiedzenia, osoby komunikatywne które ciekawe poglądy spostrzeżenia niektóre tak gadają od rzeczy co ślina na język przyniesie byle żeby coś tylko pierdolić.
Awatar użytkownika
Majumaj_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2023, 20:42
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Kolejna ciekawa historia u Paris jeśli można to tak nazwać, a mianowicie rozmowa z jej niedoszłym pasierbem :lol2: tak wiem nick laski, ale pisał podobno z konta swojej dziewczyny i tak to był on gdyż sama Paris to potwierdziła i dyskutowała z nim do momentu, aż zaczął do niej pisać po nazwisku i wyrwał bana. :lol:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 279
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: malinka i 35 gości