PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
:rofl: głupia pinda niech sobie lokatę założy albo w skarpetce trzyma
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze: aha i jeszcze jedno wole żebyście mieli mnie za oszustkę niż za prostytutkę bo nią nie jestem :D


A ja idę o zakład ze za miesiąc, dwa bedzie na Roksie :bye:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ho ho ho, Selekcja.
Aferka obiegowa już na samym początku 2021, kto by pomyślał.

ps:
Moderator: Tam i spowrotem
banrazdwa: spowrotem

= z powrotem.

blebluch123 pisze:dla mnie też śmieszną sytuacją jest, że sama sobie komentarz wystawiła

napisała to napisała, kto nie ma pokus xD
i jeszcze ten G klasa w avku dla pozorów, że pewnie jakiś bogacz-złotnik-naganiacz hue hue :D

Obrazek
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:i jeszcze ten G klasa w avku dla pozorów, że pewnie jakiś bogacz-złotnik-naganiacz hue hue :D


:laugh3: :laugh3: :laugh3: słuszna uwaga :D

https://showup24.tv/profile/KrzysES
Awatar użytkownika
sew.day
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 21 gru 2020, 16:18
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimii:*
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam wszystkim hejterów, myśle ze powinnam wyjaśnić o co chodzi. Jak wiecie mam faceta od pół roku ponad, to konto należy do mojego chłopaka, z racji tego, ze na showupie nie można wypłacać mniejszych sum, a nazbierało mi się w czasie kiedy były zablokowane wypłaty to pomyślałam ze przeleje wszystko na konto chłopaka i stamtąd będę z powrotem wpłacać na swoje konto, aby wypłacać na konto bankowe. Wszystko szło w wiadomościach. Raz, ale to tylko raz mój chłopak dla beki wrzucił mi może ze 1000 zet na ogólnym, ale zaraz go poinformowałam, ze tak nie wolno i więcej tego nie zrobił. Komentarz również zostawiony przez chłopaka. Mam tam sporo hajsu dlatego pewnie musza to sprawdzić i na dniach będzie wszystko git ;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem czy dziecko z trzeciej klasy podstawówki by uwierzyło w te twoje bzdury :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Witam wszystkim hejterów, myśle ze powinnam wyjaśnić o co chodzi. Jak wiecie mam faceta od pół roku ponad, to konto należy do mojego chłopaka, z racji tego, ze na showupie nie można wypłacać mniejszych sum, a nazbierało mi się w czasie kiedy były zablokowane wypłaty to pomyślałam ze przeleje wszystko na konto chłopaka i stamtąd będę z powrotem wpłacać na swoje konto, aby wypłacać na konto bankowe. Wszystko szło w wiadomościach. Raz, ale to tylko raz mój chłopak dla beki wrzucił mi może ze 1000 zet na ogólnym, ale zaraz go poinformowałam, ze tak nie wolno i więcej tego nie zrobił. Komentarz również zostawiony przez chłopaka. Mam tam sporo hajsu dlatego pewnie musza to sprawdzić i na dniach będzie wszystko git ;) pozdrawiam


Moderator: Proszę to wyjaśnić poprzez KONTAKT, nic co Pani napisała nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości :laugh3: :laugh3:

Nie będzie git, bo robiłaś lewy obieg. Przy pomocy konta skarbonki, chłopaka, wujka, cioci czy innego słupa. Raz na zawsze straciłaś wiarygodność gwiazdeczko :evil:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wy sobie dalej piszcie te wypociny, a ja dalej będę sobie tysiące zarabiać. Buźka :heart: :air_kiss:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


SU nie banuje modelek które przynoszą duże korzyści dla portalu nawet jeśli robią lewy obieg
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:Witam wszystkim hejterów, myśle ze powinnam wyjaśnić o co chodzi. Jak wiecie mam faceta od pół roku ponad, to konto należy do mojego chłopaka, z racji tego, ze na showupie nie można wypłacać mniejszych sum, a nazbierało mi się w czasie kiedy były zablokowane wypłaty to pomyślałam ze przeleje wszystko na konto chłopaka i stamtąd będę z powrotem wpłacać na swoje konto, aby wypłacać na konto bankowe. Wszystko szło w wiadomościach. Raz, ale to tylko raz mój chłopak dla beki wrzucił mi może ze 1000 zet na ogólnym, ale zaraz go poinformowałam, ze tak nie wolno i więcej tego nie zrobił. Komentarz również zostawiony przez chłopaka. Mam tam sporo hajsu dlatego pewnie musza to sprawdzić i na dniach będzie wszystko git ;) pozdrawiam

@Paris Dobrze, ze sama się wypowiedziałaś, chociaż chciałem sugerować im by tak pośpiesznie nie oczerniali.

Aczkolwiek chciałem zasugerować, że sprzedawałaś na lewo i ten sam gość wydawał u Ciebie (a to jest dla szołapa :nono: ).
Jednakze trzeba pamiętać, że Tobie się nie chce kombinować - lubisz prostotę, więc wszelkie nieczyste zagrywki nawet nie są dla Ciebie warte czasu.

Pozdrawiam.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Paris pisze:Wy sobie dalej piszcie te wypociny, a ja dalej będę sobie tysiące zarabiać.

Nawet beczke mialem ze po tej akcji beda rozszarpywac, ale ten Twoj tekscik to wybitnie slaby.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak to się mówi, winny się tłumaczy :?. Ogólnie słaba akcja, chyba za wszelka cenę Paris chciała osiągnąć jak największe zyski. No a niestety jak wiadomo na SU nie zawsze jest kolorowo i pewne opowieści typu ze sugar kosi 40 k miesięcznie można między bajki wsadzić. Nie mówię ze dziewczyny maja biedę no ale niestety nie da się tu aż tyle wyciągnąć :cray:. Mysle ze dlatego między innymi Kasia jeździ nie BMW z salonu a ,,nieco” starszym vw, oraz z powodu iż nie zawsze wszystko wychodzi zrobiła lewy obieg tych żetonów. Gdyby ta społeczność na SU była większa laski miałyby raj na SU a tak to niestety, naciąganie na grupowe za 5 zł jak u sugar a i tak brak chętnych. Nie rozumiem jedynie po co to chwalenie się dziewczyn i podawanie tych kłamstw, ze 50 tysi w miesiąc itd. Po tych akcjach przecież każdy ogarnięty widzi jak jest na prawdę. Chwila bez wypłat i już panika, gdzie to bogactwo ? Wynajęte mieszkania, u innych brak włosów na głowie( Maddie
, hebanova, czy sugar) , łysienie co zakrywają peruka, u Boginii kiedyś audi z wypożyczalni dla szpanu żeby się na SU pokazać a kilka miesięcy później trans ze starego szrota. Ah te nasze przedsiębiorcze dziewczynki...
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 15:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Jak to się mówi, winny się tłumaczy :?. Ogólnie słaba akcja, chyba za wszelka cenę Paris chciała osiągnąć jak największe zyski. No a niestety jak wiadomo na SU nie zawsze jest kolorowo i pewne opowieści typu ze sugar kosi 40 k miesięcznie można między bajki wsadzić. Nie mówię ze dziewczyny maja biedę no ale niestety nie da się tu aż tyle wyciągnąć :cray:. Mysle ze dlatego między innymi Kasia jeździ nie BMW z salonu a ,,nieco” starszym vw, oraz z powodu iż nie zawsze wszystko wychodzi zrobiła lewy obieg tych żetonów. Gdyby ta społeczność na SU była większa laski miałyby raj na SU a tak to niestety, naciąganie na grupowe za 5 zł jak u sugar a i tak brak chętnych. Nie rozumiem jedynie po co to chwalenie się dziewczyn i podawanie tych kłamstw, ze 50 tysi w miesiąc itd. Po tych akcjach przecież każdy ogarnięty widzi jak jest na prawdę. Chwila bez wypłat i już panika, gdzie to bogactwo ? Wynajęte mieszkania, u innych brak włosów na głowie( Maddie
, hebanova, czy sugar) , łysienie co zakrywają peruka, u Boginii kiedyś audi z wypożyczalni dla szpanu żeby się na SU pokazać a kilka miesięcy później trans ze starego szrota. Ah te nasze przedsiębiorcze dziewczynki...

To ze ty jesteś słaba i tutaj nic nie zarabiasz to nie porównuj się do innych ;)


komin pisze:
Paris pisze:Wy sobie dalej piszcie te wypociny, a ja dalej będę sobie tysiące zarabiać.

Nawet beczke mialem ze po tej akcji beda rozszarpywac, ale ten Twoj tekscik to wybitnie slaby.

Tak samo słabe jak to całe gowno forum i wszystkie wasze komentarze i bzdury jakie piszecie, bo naprawdę większość tutaj wyssana z palca aby tylko zabłysnąć przed internetowymi kolegami ;)
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris, slabe to my wszystkie jestesmy ;) ludzie wieksze pieniadze glowa a nie dupa zarabiaja i nie podniecaja sie tym tak jak ty tymi hajsami. Ten caly showup to nie jest nic trudnego serio... Mysle,ze teraz to rozeszlo sie o te Twoje TYSIĄCE, no bo wygląda to tak jak wygląda...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:Paris, slabe to my wszystkie jestesmy ;) ludzie wieksze pieniadze glowa a nie dupa zarabiaja i nie podniecaja sie tym tak jak ty tymi hajsami. Ten caly showup to nie jest nic trudnego serio... Mysle,ze teraz to rozeszlo sie o te Twoje TYSIĄCE, no bo wygląda to tak jak wygląda...



Nie znasz mnie to nie oceniaj. Taka z Ciebie jadowita żmijka, pewno komentarzy wszędzie, życia nie masz czy co? Zabłyśnij proszę co w życiu osiągnęłaś, jaki biznes otworzyłas? Czym takim się zajmujesz, ze masz czelność mnie oceniać ? Musisz być bardzo nieszczęśliwa, skoro wymyślasz i hejtujesz mnie cały czas. No cóż, pozostało mi tylko współczuć.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja Cię caly czas hejtuje? A to ciekawe... Chyba jeden post tutaj kiedys napisalam odnosnie krzyczenia na psiaka ;P
Pisalas cos o zaglądaniu do portfela, ale edytowalas. Widocznie cos tam jeszcze Ci dzwoni w glowie. Otoz to Ty wpadasz tutaj i piszesz o jakichs tysiącach (jakby to cos nadzwyczajnego na SU bylo). Zawsze o zaglądaniu do portfela krzyczą tutaj te, ktore same zaczynają ten temat. Rozumiem,ze gdybym sie zachwycala tysiacami, to juz nie byloby, ze 'zagladam do portela';)
Oceniam tylko to co tutaj napisałaś, nic poza tym ;)
Nie bede dalej kontynuowala tej pyskówki, a juz na pewno niczego nie bede Ci udowadniala ;)

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ironia - wiesz co to znaczy? Moim zdaniem to tak zabrzmiało, ale chyba co nie którzy nie są zbyt inteligentni tutaj i trzeba tłumaczyć. Napisałam tak nie chwaląc się, bo nie uważam się za przykład do naśladowania, tylko aby wam zamknąć dupy, bo te wasze wypociny nic nie wskurają, bo i tak będę sobie zarabiać.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam sie z Toba, niektorzy nie sa tutaj zbyt inteligentni ;) zadnej dupy nie zamknęłas, ale za to parę otworzylas.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zawsze mnie fascynował temat chwalenia się pieniędzmi. I dochodzę do wniosku, że ci co maja naprawdę duże pieniądze nie dyskutują o nich i się nimi nie chwalą.
Dla wielu modelek (e-prostytutek) zarobienie kilku, kilkunastu tysięcy to jak złapanie Pana Boga za nogi, nie oszukujmy się kilkanaście tysięcy nie jest to dużo jak na łatwość ich uzyskania poprzez używanie cipy zamiast mózgu.

Także drogie panie, dildo w dłoń i do roboty....
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie zapominajmy, ze zeby pokazać się nago, a już tymbardziej z twarz to trzeba być odważnym i pewnym siebie, a już na pewno nie przejmować się opinia innych. Skoro to takie łatwe to dlaczego nie ma żadnych nowych dziewczyn? Z wieloma koleżankami na ten temat rozmawiam i większość po prostu się wstydzi, brakuje odwagi, nie lubią swojego ciała, boi się co ludzie powiedzą itd. Do tego tez trzeba się nadawać, trzeba mieć to coś, te pozytywna energię, zeby ludzie chcieli u Ciebie siedzieć i oglądać.To nie takie proste jak myślisz. :) Powiem Ci słaby z Ciebie obserwator, coś ten nick mi do ciebie nie pasuje.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: nastolatka_18 i 10 gości