PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
_Kurier_ pisze:Katarzyna to niezła dupa, ale w głowie może trochę więcej jak zero :P. Jej bredni z tego tematu nie komentuję.

P.S - Chłopak dość wyrozumiały(wiadomo co mam na myśli) ;).

Chyba dosłownie tylko dupa bo reszta jest słaba. Ten jej stale wygięty korpus wygląda jak jakaś wada rozwoju. Dobrze, że trochę sobie rysy twarzy zmieniła u kosmetyczki bo wygląda trochę lepiej i zęby może będzie miała w końcu normalne, widać znaczną poprawę, inwestuje kasę w wygląd ale szału nie ma.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Ten jej chlopak to jakis patus i zapewne tez cpun. Napisalem raz na insta, normalne pytanie zadalem, to ten dzban zaczal nagrywac glosowki i mnie wyzywac bez zadnego powodu. Zwlaszcza, ze niejednokrotnie sama Paris podawala insta na transmisjach, bo wiadomo, ze social media tez rozwinaja biznes. Ja akurat lubie, ale zauwazylem, ze troche te SU jej zrylo banie.
Awatar użytkownika
lew_drapiezny
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2019, 16:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lew_drapiezny


lew_drapiezny pisze:Ten jej chlopak to jakis patus i zapewne tez cpun. Napisalem raz na insta, normalne pytanie zadalem, to ten dzban zaczal nagrywac glosowki i mnie wyzywac bez zadnego powodu. Zwlaszcza, ze niejednokrotnie sama Paris podawala insta na transmisjach, bo wiadomo, ze social media tez rozwinaja biznes. Ja akurat lubie, ale zauwazylem, ze troche te SU jej zrylo banie.

A dziwisz mu się, że się denerwuje na typów co walą pod jego nagą dziewczynę? Myślę, że jakby Twoja dziewczyna dowiedziała się, że oglądasz panienki w internecie to by odrazu cię wyrzuciła z domu a on dzielnie znosi.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


To jest zoofilka, zabawia się ze swoim psem, kladzie piłkę do gaci albo na dupę żeby na nią skakał oczywiście z wypiętą gołą pizdą i uśmiechem na ryju a moderacja nic z tym nie robi pomimo, że zwierzęta na transmisji są zakazane.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


byłem chwilę na transmisji u Kasi i czy jak ktoś wybiera możliwość sterowania sex-zabawką to by on działał to ten pasek musi iść góra dół czy jak stoi w miejscu to też działa ? bo wiele widziałem takich, że właśnie pasek stoi a transmitująca wije się z .... rozkoszy ?
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


blebluch123 pisze:byłem chwilę na transmisji u Kasi i czy jak ktoś wybiera możliwość sterowania sex-zabawką to by on działał to ten pasek musi iść góra dół czy jak stoi w miejscu to też działa ? bo wiele widziałem takich, że właśnie pasek stoi a transmitująca wije się z .... rozkoszy ?

One wiją się z rozkoszy jak usłyszą napiwek nawet czasem nie mając lusha w sobie tak z przyzwyczajenia później im tak zostaje, że jęczą na widok zetona, taki odruch bezwarunkowy. :laughingnew:
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek, Czyli jak pasek z kontrolą sex-zabawki stoi w miejscu to nie działa ? a to oszukistki :(
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Nie ma co ani w jedna ani druga strone przeginac. Oczywiscie wiekszosc panien teatralnie jeczy przy lushu, co jest absurdalne - ale znowu nie probujcie wmowic, ze tych wibracji nie czuc. Czuc i to dosc mocno - co znowu zalezy od konkretnej kobiety. Sa takie, ktorym mozna konkretnie stymulowac lechtaczke i im to sie podoba, a sa tez takie, ktore mocno odczuwaja najdelikatniejsze nawet dotkniecie.
A jesli chodzi o samo sterowanie - pasek pokazuje jaki jest poziom wibracji. Nawet ten na samym dole powoduje, ze zabawka wibruje. Jak jest na gorze - wibruje mocniej.
Przy czym na wiekszosc lasek dobrze dziala "EKG" - caly czas puszczony na maksa przestaje robic wrazenie i staje sie nudny.
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 21 sie 2017, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


izaak.stoltman pisze:Nie ma co ani w jedna ani druga strone przeginac. Oczywiscie wiekszosc panien teatralnie jeczy przy lushu, co jest absurdalne - ale znowu nie probujcie wmowic, ze tych wibracji nie czuc. Czuc i to dosc mocno - co znowu zalezy od konkretnej kobiety. Sa takie, ktorym mozna konkretnie stymulowac lechtaczke i im to sie podoba, a sa tez takie, ktore mocno odczuwaja najdelikatniejsze nawet dotkniecie.
A jesli chodzi o samo sterowanie - pasek pokazuje jaki jest poziom wibracji. Nawet ten na samym dole powoduje, ze zabawka wibruje. Jak jest na gorze - wibruje mocniej.
Przy czym na wiekszosc lasek dobrze dziala "EKG" - caly czas puszczony na maksa przestaje robic wrazenie i staje sie nudny.

Chuja się znasz u kobiet przyjemnosc daje stymulacja łechtaczki i max centymetr od wejścia do pochwy później już co raz bardziej nic nie czuć a lush ma taki kształt, że sam wślizguje się głębiej gdzie nie ma już tej wrażliwości poza tym wibracje nie są zbyt przyjemne dla dziewczyn dlatego większość wyrzuca baterie z wibratora bo im to nawet przeszkadza co innego domi gdzie jest bardziej masaż niż wibracje. Ale łódź się dalej, że jakaś laska będzie miała orgazm dzięki tobie. I nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo może być tylko różnica w ciasności (pomijam zwyrodnienia gdzie jakaś kobieta straciła czucie itp) a to, że niektóre są bardziej cwane i wiedzą, że płacicie głównie za udawane jęki bo was podniecają a nie na lusha to co innego.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


_PARIS po zleceniu wypłaty, godz. 16:41, Bank ze Świnką, czas realizacji: 5 minut. SĄ :!: :!:

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek pisze:Chuja się znasz u kobiet przyjemnosc daje stymulacja łechtaczki i max centymetr od wejścia do pochwy później już co raz bardziej nic nie czuć a lush ma taki kształt, że sam wślizguje się głębiej gdzie nie ma już tej wrażliwości poza tym wibracje nie są zbyt przyjemne dla dziewczyn dlatego większość wyrzuca baterie z wibratora bo im to nawet przeszkadza co innego domi gdzie jest bardziej masaż niż wibracje. Ale łódź się dalej, że jakaś laska będzie miała orgazm dzięki tobie. I nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo może być tylko różnica w ciasności (pomijam zwyrodnienia gdzie jakaś kobieta straciła czucie itp) a to, że niektóre są bardziej cwane i wiedzą, że płacicie głównie za udawane jęki bo was podniecają a nie na lusha to co innego.


Trudno to skomentowac. Jak kiedys bedziesz mial dziewczyne, albo chociaz kolezanke, z ktora mozesz swobodnie na tematy seksu czy anatomii porozmawiac - zapytaj jej jak to jest.
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 21 sie 2017, 19:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


izaak.stoltman pisze:
SlodkiRozek pisze:Chuja się znasz u kobiet przyjemnosc daje stymulacja łechtaczki i max centymetr od wejścia do pochwy później już co raz bardziej nic nie czuć a lush ma taki kształt, że sam wślizguje się głębiej gdzie nie ma już tej wrażliwości poza tym wibracje nie są zbyt przyjemne dla dziewczyn dlatego większość wyrzuca baterie z wibratora bo im to nawet przeszkadza co innego domi gdzie jest bardziej masaż niż wibracje. Ale łódź się dalej, że jakaś laska będzie miała orgazm dzięki tobie. I nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo może być tylko różnica w ciasności (pomijam zwyrodnienia gdzie jakaś kobieta straciła czucie itp) a to, że niektóre są bardziej cwane i wiedzą, że płacicie głównie za udawane jęki bo was podniecają a nie na lusha to co innego.


Trudno to skomentowac. Jak kiedys bedziesz mial dziewczyne, albo chociaz kolezanke, z ktora mozesz swobodnie na tematy seksu czy anatomii porozmawiac - zapytaj jej jak to jest.

Twoje koleżanki widocznie Cię okłamały.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek pisze:Chuja się znasz u kobiet przyjemnosc daje stymulacja łechtaczki i max centymetr od wejścia do pochwy później już co raz bardziej nic nie czuć a lush ma taki kształt, że sam wślizguje się głębiej gdzie nie ma już tej wrażliwości poza tym wibracje nie są zbyt przyjemne dla dziewczyn dlatego większość wyrzuca baterie z wibratora bo im to nawet przeszkadza co innego domi gdzie jest bardziej masaż niż wibracje. Ale łódź się dalej, że jakaś laska będzie miała orgazm dzięki tobie. I nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo może być tylko różnica w ciasności (pomijam zwyrodnienia gdzie jakaś kobieta straciła czucie itp) a to, że niektóre są bardziej cwane i wiedzą, że płacicie głównie za udawane jęki bo was podniecają a nie na lusha to co innego.


tu się chyba trochę zagalopowałeś (a może -łaś? - i to nie przytyk, ale tu często sa laski podające się za gości, a Twój poziom wiedzy u lushu wydaje się dosyć głęboki jak na faceta :)
Ekspertem od kobiecych orgazmów nie jestem (niby jakieś widziałem, chyba pare nawet na zywo, ale.. ). na lushach i innych takich też secjalnie się ne znam. To o łechtaczce i max centymetrze brzmi nawet logicznie. To o masazu i wibracjach nawet też, ale... "nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo " - to już bzdura. Jest cos takiego jak ukrwienie i unerwienie i tu, mimo generalnego podobieństwa są różnice miedzy poszczególnymi ludźmi. Jednego ukłujesz szpilką w tyłek i przez tydzień nie usiądzie, a drugiemu utniesz nogę w kolanie i nastepnego dnia pokuśtyka do roboty. Albo nawet mniej drastyczny przykład - jednemu potrzeba znieczulenia do najprostszeego borowania, a innemu możesz żeby mądrości rwać i nawet nie mruknie. Inna sprawa, że trudno stwierdzić kto jak ma - bo lubimy przesadzać, udawać itd. ale to że budowa jest z grubsza ta sama to akurat żaden argument.
Z cała resztą możesz mieć rację.
Awatar użytkownika
Bobby Fischer
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2020, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bobby Fischer pisze:
SlodkiRozek pisze:Chuja się znasz u kobiet przyjemnosc daje stymulacja łechtaczki i max centymetr od wejścia do pochwy później już co raz bardziej nic nie czuć a lush ma taki kształt, że sam wślizguje się głębiej gdzie nie ma już tej wrażliwości poza tym wibracje nie są zbyt przyjemne dla dziewczyn dlatego większość wyrzuca baterie z wibratora bo im to nawet przeszkadza co innego domi gdzie jest bardziej masaż niż wibracje. Ale łódź się dalej, że jakaś laska będzie miała orgazm dzięki tobie. I nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo może być tylko różnica w ciasności (pomijam zwyrodnienia gdzie jakaś kobieta straciła czucie itp) a to, że niektóre są bardziej cwane i wiedzą, że płacicie głównie za udawane jęki bo was podniecają a nie na lusha to co innego.


tu się chyba trochę zagalopowałeś (a może -łaś? - i to nie przytyk, ale tu często sa laski podające się za gości, a Twój poziom wiedzy u lushu wydaje się dosyć głęboki jak na faceta :)
Ekspertem od kobiecych orgazmów nie jestem (niby jakieś widziałem, chyba pare nawet na zywo, ale.. ). na lushach i innych takich też secjalnie się ne znam. To o łechtaczce i max centymetrze brzmi nawet logicznie. To o masazu i wibracjach nawet też, ale... "nie ma czegoś takiego, że jedna kobieta jest bardziej wrażliwa od drugiej każda cipka zbudowana jest tak samo " - to już bzdura. Jest cos takiego jak ukrwienie i unerwienie i tu, mimo generalnego podobieństwa są różnice miedzy poszczególnymi ludźmi. Jednego ukłujesz szpilką w tyłek i przez tydzień nie usiądzie, a drugiemu utniesz nogę w kolanie i nastepnego dnia pokuśtyka do roboty. Albo nawet mniej drastyczny przykład - jednemu potrzeba znieczulenia do najprostszeego borowania, a innemu możesz żeby mądrości rwać i nawet nie mruknie. Inna sprawa, że trudno stwierdzić kto jak ma - bo lubimy przesadzać, udawać itd. ale to że budowa jest z grubsza ta sama to akurat żaden argument.
Z cała resztą możesz mieć rację.

Każda cipka jest tak samo unerwiona a to co podałeś to próg bólu, który faktycznie może się różnić u ludzi, kobiety mają o wiele wyższy niż faceci ale między osobami tej samej płci też się różni. Natomiast to, że jedna krzyczy i ma padaczkę przy lushu a inna nawet nie mrugnie zależy tylko od tego jak bardzo laska chce zarobić.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Moja była miała lusha i faktycznie on nie działa tak jak jest przedstawiany,, lush na kobiety działa tak samo jakby facet sobie go wsadził w dupe te same odczucia. Natomiast Lovense Domi faktycznie działa. Koniec kropka.
Awatar użytkownika
RamesNoweKonto1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2020, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


RamesNoweKonto1 pisze:Moja była miała lusha i faktycznie on nie działa tak jak jest przedstawiany,, lush na kobiety działa tak samo jakby facet sobie go wsadził w dupe te same odczucia. Natomiast Lovense Domi faktycznie działa. Koniec kropka.

Jak facet sobie wsadzi w dupę to będzie miał nawet więcej przyjemności niż jak laska wsadzi w cipkę bo macie tam do prostaty bliżej więc trochę niecelne porównanie ale wiadomo o co ci chodziło.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek,
Idź lepiej zjedz snickersa bo strasznie GWIAZDORZYSZ :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


"DOUBLE TROUBLE"tan iec erotyczny, sexy striptiz, duzo olejku i masowania, duzo oliwki, zoom na dziurec zki, kamerka po ciele, ZAABWIMY SIE, NIESPODZIANKA *GOSC SPECJLANY*
GOSC SPECJALNY u la la!!

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:"DOUBLE TROUBLE"tan iec erotyczny, sexy striptiz, duzo olejku i masowania, duzo oliwki, zoom na dziurec zki, kamerka po ciele, ZAABWIMY SIE, NIESPODZIANKA *GOSC SPECJLANY*
GOSC SPECJALNY u la la!!

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___

Gościem specjalnym będzie równie mało urodziwa koleżanka co Paris ta sama co wcześniej i będą zanudzać :laugh3:
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


lodzik i ostry seks w jacuzzi we wszystkie dziurki, anal, okazaly kutas mojego chlopaka,, moja buzia i glos, zabawimy sie
OKAZAŁY KUTAS MOJEGO CHŁOPAKA no i OSTRY SEX .
Nie ma ta jak dobra reklama :good3:

https://showup24.tv/Paris___
https://showup24.tv/profile/Paris___
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, Maly_Krzaczek, mmaarrcciinn, simpleman123 i 46 gości