PARIS_/katris_8888/Kiciaa/Luxuria/Black_Angelika/Sensilovv

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
fajna dziewczyna, taka pozytywnie szalona
Awatar użytkownika
saferol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2020, 21:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wie ktoś czy ma Instagrama?? Jak tak to jaki nick
Awatar użytkownika
McLaren004
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 12 lis 2015, 00:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LucyferRose
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


McLaren004 pisze:Wie ktoś czy ma Instagrama?? Jak tak to jaki nick


Ma, ale nicku nie pamiętam, też chętnie się dowiem
Awatar użytkownika
RamesNoweKonto1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2020, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
cichyxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




To teraz tylko czekac jak ogarnie zaproszenie
Awatar użytkownika
RamesNoweKonto1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2020, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


RamesNoweKonto1 pisze:


To teraz tylko czekac jak ogarnie zaproszenie

niestety nie ma tam za duzo wrzuca raz na jakis czas jakas fotke
Awatar użytkownika
cichyxx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dzisiaj u August_Taylor taka sytuacja:

August_Taylor: beke to ma pol polski z ciebie
August_Taylor: dajesz dupy za kase
Paris___: co za hopokryzja\
August_Taylor: byle komu
Paris___: cooo ?
Paris___: a co dawalas mi kase czy co ?
August_Taylor: idz obciagnij pizzermanowi
Paris___: to moj chlopak ;)
August_Taylor: za 5000 zet
Paris___: byl
Paris___: kretynko
August_Taylor: kurwa jak ty po ulicy chodzisz
Paris___: obczajsz mnie na insta i nie wiesz ze mam chloapka od pol roku?
August_Taylor: ale dawalas dupy
Paris___: wez ten filtr z ryja lepiej zzciagnij bo nikt nie jest glupi
August_Taylor: kazdy widzial ze pizermanowi coagniesz
August_Taylor: masakra
Paris___: to byla ustawka ")
August_Taylor: fajnie wstawimy to na forum
August_Taylor: i zglosimy do administacji
Paris___: a wsatw :P
Paris___: no tak
Paris___: a co ty myslsiz
Paris___: ze byle komu dupy dam ? hahaha
Paris___: i kto to mowi

Paris___: sama jestes dziwka
Paris___: i chuj ale wsytepujesz
almontee: no wlasnie nawet ja Cie nie rozpoznalem :P
Paris___: ja tez nie )
Paris___: to moj chlopak b yl
Paris___: ale to byl moj chlopak :)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2093
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Czyli jednak z tymi pizzami to ustawki , kurde tak sie publicznie przyznac :shock: . Nie wiem o co dziewczyny maja spine Ale cos pisla Paris ze August jej zadrosci bo tanio ma priv ,meczy cipke za grosze a ona tyle zarabia i sie nie musi meczyc :D
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Noo zarabia tyle ze aż wieswagenem jeździ :shock:. Co do August to faktycznie ona jakaś dziwna na grupowa nie ma chętnych i privy takie tanie a i tak często siedzi i zamula. Co do ustawek to słabe ze tak się przyznała Paris . No ale przeszło i tak wiec good. To coś jak Hebanova i jej peruka na głowie i twarz 2/10 przechodzi i tez jest good . Wiem słabe porównanie bo Paris jest o wiele ładniejsza i nawet włosy swoje ma na głowie .
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 15:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Musialo sie teraz bardzo polepszyc na showup :D Jak ja siedzialm robilam za 13 min 500 zet, za 1000 po 25 i pisali ze drogo :( A August ma takie ceny i to bardzo tanio teraz jest z tego co piszecie :o przykladowo 7 min za 500 zet zabawy :?
Awatar użytkownika
malinka
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 16 lis 2019, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XNikolaX
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Noo zarabia tyle ze aż wieswagenem jeździ :shock:. Co do August to faktycznie ona jakaś dziwna na grupowa nie ma chętnych i privy takie tanie a i tak często siedzi i zamula. Co do ustawek to słabe ze tak się przyznała Paris . No ale przeszło i tak wiec good. To coś jak Hebanova i jej peruka na głowie i twarz 2/10 przechodzi i tez jest good . Wiem słabe porównanie bo Paris jest o wiele ładniejsza i nawet włosy swoje ma na głowie .



Ludzie którzy się bogacą, nie wkładają pieniędzy tam gdzie nie ma zysku, widać ze nie masz pojęcia o biznesie. Pieniądz robi pieniądz pamiętaj. ;)
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A co do grupowych to chyba lepiej ze coś się działo niż jakby pizzerman uciekł albo nie wiem, zobaczyliście mnie w akcji i jeszcze narzekacie. Mogłam odebrać i chuj powiedzieć, ze odmów, chyba bardziej by was to satysfakcjonowało. Druga rzecz napisałam to ten starej rurze bo mnie wyzywała od prostytutek a ja bronię swojego dobrego imienia, nie będę pozwalać na takie ploty na mój temat. Odbioru pizzy ani akcji z facetem już na pewno na showupie nie zobaczycie.
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A co do mojego autka kocham jest najbardziej na świcie i nie było takie tanie myśle ze pierwsze auto za 35 tysięcy 70000 tys przebiegu 2010 rok to chyba nie jakiś pet, sam byś pojeździł takim 2.0 turbo. :D
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Paris pisze:A co do grupowych to chyba lepiej ze coś się działo niż jakby pizzerman uciekł albo nie wiem, zobaczyliście mnie w akcji i jeszcze narzekacie. Mogłam odebrać i chuj powiedzieć, ze odmów, chyba bardziej by was to satysfakcjonowało. Druga rzecz napisałam to ten starej rurze bo mnie wyzywała od prostytutek a ja bronię swojego dobrego imienia, nie będę pozwalać na takie ploty na mój temat. Odbioru pizzy ani akcji z facetem już na pewno na showupie nie zobaczycie.

A kto by chciał znów oglądać ustawkę? Właśnie przyznałaś się, że oszukałaś kilkaset ludzi brawo tępa dzido. Poza tym akurat byłem na tej grupowej (nie wiem co mi odwaliło bo wiem, że te wszystkie odbiory pizzy i innych rzeczy to ściema) i nie było na niej rucha nią tylko kilka minut śmiesznej rozmowy. Twój chłopak udający dostawcę powiedział " o Jezu" i że zgadza się na loda ale za godzinę(nie pamiętam dokładnie za ile) jak skończy pracę i miał napisać na Twój numer więc aktorzy was całkiem utalentowani. Ty już się nie pojawiłaś a dopiero następnego dnia zrobiłaś transmisję i publicznie kłamałaś, że dałaś dupy nieznajomemu dostawcy ale chciałaś się nim nacieszyć bez kamer, przyjechał do cb po tej pracy i ruchał całą noc. Potem ustawiłaś grupową sex z dostawcą.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


SlodkiRozek, Kicia Niunia idź może zapal zielone czy coś, bo Ci znowu macica świruje... Albo weź ją tam dotleń jakimś warzywem o dość ponętnym kształcie...
Digi


Głupi słownik , miało być VOLKSWAGENEM oczywiście ! Juz zmieniam . Co do bogacenia się, czy do Twojego pieska tez się to wlicza? Jest jakiś zysk? Otwierasz hodowle ? Jesteś młoda, nawet jak komuś dobrze idzie na SU to wiadomo, ze w kilka lat nie będzie miał domu z basenem ,wypasionego auta i wszystkich zachcianek. Na SU ładnie się sprzedać potrafisz a taka Maddie mogła Ci jedynie pozazdrościć żetonów od Piwoo w takiej ilości , sama musiała o nie zebrać i robić z siebie głupka . Ty nie, klasa.

Oj tam się tłumaczysz, każda tutaj ściemnia i kłamie. A to ze włosy maja na głowie a tu zonk łysa z peruka, a to ze dziadek za ściana a to ze ktoś ma cycki choć ich nie ma i wiele innych.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 15:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SlodkiRozek, czepiasz sie...nikogo nie oszukala... ktos kto wierzy w te wszystkie bzdury ktore sie wylewaja codziennie na SU na praktycznie KAZDEJ transmisji jest skonczonym debilem albo oszukuje, ale sam siebie...
To te orgazmy co 5 minut w 3 minuty tez sa prrawdziwe? 50 squirtow na dzien tez? laski chodzace po scianach z lushowej ekstazy?
SU to marne kino i tak trzeba je odbierac. Nic na ekranie nie jest prawdziwe.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, :shock: a ja myślałem, ze to prawda :( Zniszczyłeś mi życie...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:SlodkiRozek, czepiasz sie...nikogo nie oszukala... ktos kto wierzy w te wszystkie bzdury ktore sie wylewaja codziennie na SU na praktycznie KAZDEJ transmisji jest skonczonym debilem albo oszukuje, ale sam siebie...
To te orgazmy co 5 minut w 3 minuty tez sa prrawdziwe? 50 squirtow na dzien tez? laski chodzace po scianach z lushowej ekstazy?
SU to marne kino i tak trzeba je odbierac. Nic na ekranie nie jest prawdziwe.

Ja to wiem ale jednak żerowanie na osobach, które w to wierzą bo są upośledzone jest trochę żenujące.
Awatar użytkownika
SlodkiRozek
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 17 wrz 2020, 12:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


takatam pisze:Głupi słownik , miało być VOLKSWAGENEM oczywiście ! Juz zmieniam . Co do bogacenia się, czy do Twojego pieska tez się to wlicza? Jest jakiś zysk? Otwierasz hodowle ? Jesteś młoda, nawet jak komuś dobrze idzie na SU to wiadomo, ze w kilka lat nie będzie miał domu z basenem ,wypasionego auta i wszystkich zachcianek. Na SU ładnie się sprzedać potrafisz a taka Maddie mogła Ci jedynie pozazdrościć żetonów od Piwoo w takiej ilości , sama musiała o nie zebrać i robić z siebie głupka . Ty nie, klasa.

Oj tam się tłumaczysz, każda tutaj ściemnia i kłamie. A to ze włosy maja na głowie a tu zonk łysa z peruka, a to ze dziadek za ściana a to ze ktoś ma cycki choć ich nie ma i wiele innych.


Zdziwisbys się co do zarobków na SU. :) każda tutaj dobrze zarabia, nawet nie macie pojęcia jak to szybko idzie i z 10 zł robi się 1000 zł. Druga rzecz odkładam na biznes bo nie mam zamiaru całe życie siedzieć na SU, narazie mi tak wygodnie i mam czas aby dojść do tego co chce robić w życiu i wszystkiego próbować, aż to będzie to! Wam tez życzę abyście się rozwijali i robili to co lubicie :heart: A co do mojego pieska to to jest moje dziecko rodzinne mój drogi a nie pieniądz :D aha i jeszcze jedno wole żebyście mieli mnie za oszustkę niż za prostytutkę bo nią nie jestem :D najważniejsze ze wszyscy fajnie się bawili :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Paris
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Nicola85, SPEEDI i 40 gości