BOGINI_GYPSY_QUEEN/BoginiGypsyQueen/B.G.Queen.

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
komin pisze:
Kinia pisze:
komin pisze:Heh :D noooo... jak wystep w gali freakow i innych pustostanow jest rownoznaczne z "daleko zajsc" to nic tylko sie cieszyc ze na szczescie niewiele osob(poki co) tak daleko zachodzi :biggrin:


Od czegoś trzeba zacząć.
Federacja daje możliwośc zarobienia dobrych pieniedzy, zdobycia fejmu, znajomości i kontraktow, a to umozliwia rozwuj w każdym aspekcie, a co później ? może byc tylko lepiej. Wystarczy wspomieć o Seksmasterce, jak zaczynała a dzisiaj całkiem dobrze sobie radzi... jest to jakiś sposób na spokjne i wygodne życie.
Sukces nie jedno oblicze ma :)


Kinia, ja wiem ze Ciebie moze to jara, ale ja jestem chujem starej daty i te wszystkie gale, pseudocelebryci, caly ten swiatek to jest dno dna, wrecz obraza dla rodzaju ludzkiego. Pare wiekow temu takich freakow obworzono po jarmarkach zeby gawiedz mogla za pare groszy sobie poogladac "odmiencow" i w sumie dzis zmienila sie tylko skala i medium, bo mamy internety. Dzieki skali kasa z tego jest pewnie niezla, chociaz tak jak i wieki temu to nie freaki zarabiaja najwiecej...to na nich sie zarabia.
Przerazajace jest to ze znajdziesz na YT naprawde swietnych tworcow, tworzacych bardzo wartosciowe tresci, wartych jak najbardziej docenienia finansowego... tymczasem moga oni jedyni pomarzyć o zarobkach i ogladalnosci jaka ma realnie bezwartosciowa "elita spierdolenia". Nie wiem czy to dobry kierunek dla ludzkosci...
Szczerze...cos tam czasem popatrze "co sie dzieje u czubkow" i jakos nie dostrzegam zeby sie jak mowisz "rozwijali w kazdym aspekcie"...
Sexmasterka? a jaki tam jest "rozwoj"? najpierw pseudoedukatorka sexualna, pozniej pseudopiosenkarka, a teraz pseudosportsmenka....to sie rozwinela... kasa jej sie na bank zgadza... moze komus to imponuje, mnie jakos niespecjalnie. Sto razy wiekszosc wartosc dla mnie osobiscie ma pare tysi kasjerki z Biedry niz "grube" tysiace tych wszystkich zjebow.... pojde grubiej... nawet stowka lesnego ssaka za opierdolenie galy wydaje sie uczciwiej zarobiona :P



Nie zrozumiałeś co miałam na mysli:) punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nie mnie oceniać czy jest to dobre ta cała gala, skoro ludzie chcą tego oglądać to chyba jednak ma to sens? są ludzie którzy lubią taki poziom rozrywki, choć osobiscie wole ksw ;) wydaje mi się że fejm od jakiegoś czasu bardzo sie rozwinął i miej promują patologi, nawet zawodnicy z kws prszechodzą do fejmu gdyż zarobki są niestety dużo wyższe...

Linkimaster-Linkiewicz Marta która zasłynela, sami wiemy z czego, a dzisiaj? to nie ta sama osoba i to dzieki tej federacji zmieniła swoje życie oraz wartosvi o 180 stopni, która nazywasz patologiczną....

Co do Master nie zgadzam się z tobą że jest pseudo sportowcem, skoro wygrała walke z mistrzynią swiata w Boksie?
chyba przesadzasz... można za nia nie przepadać ale progres jaki zrobiła to nie można jej tego odebrać, ma też swoja marke ubran spory biznes... w przeciągu paru lat osiagneła tyle co większosc z nas przez swoje ałe życie nie da rady. Nie jestem fanką Famemma, ani Sexmasterki ale potrafie wyciągnąć słuszne wnioski i docenić progres:)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Akurat wraz z postępem nasz gatunek miał rozrywkę na różnych poziomach intelektualnych i skierowaną do innego odbiorcy... W Rzymie był to np. teatr, a z drugiej strony walki gladiatorów i niewolników. Także zdziwienie że ktoś ogląda jakieś gówniane gale na których jest tylko i wyłącznie patologia to jakaś abstrakcja. Patologia(kupująca bilety, PPV i robiąca ruch w sieci -> reklamy) robi z innej patologii ludzi bogatych. Tak było, tak jest i tak będzie. Głupota towarzyszy nam od zarania dziejów i nic tego nie zmieni. Ja nie oglądam, bo trudno tu mówić o jakimś poziomie sportowym, a intelektualnie to wiadomo... narkomanka Linkiewicz która obciągała komu popadnie i ja mam jej kibicować? Bez jaj :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:Linkimaster-Linkiewicz Marta która zasłynela, sami wiemy z czego, a dzisiaj? to nie ta sama osoba i to dzieki tej federacji zmieniła swoje życie oraz wartosvi o 180 stopni, która nazywasz patologiczną....

No chyba sie nie rozumiemy... bo w powyzszym cytacie zawarlas esencje tego z czym mam problem. Nie wiem kim "dzis" jest Marta Linkiewicz, ale skoro twierdzisz ze jest "kims" i osiagnela "sukces" to znaczy ze dla wielu jest wrecz wzorem do nasladowania. To teraz pomysl Kinia... poznaj kandydata na ojca swoich dzieci...mozesz mu urodzic ze 2-3 sliczne coreczki i niech dziewczynki podazaja droga sukcesu Marty linkiewicz.... coz maja do stracenia? niech opierdalaja jak najwiecej murzynskich pal i sie chwala tym w internetach :ok: byc moze jakis FAME ich zauwazy i zaprosi do ringu... jak nie to mowi sie trudno, ew wymysla cos jeszcze durniejszego.
Widzisz do czego zmierzam? Nie uwazasz ze to jest mocno pojebane ze aby zostac "dotrzezonym" w tym swiatku najpierw trzeba byc zjebem? Im wiekszym tym lepiej.
Promocja i zarabianie na patologii. A ze robi sie tam powoli normalniej? Byc moze...kasa, konkurencja... coraz trudniej o nowego "patusa"? Coz... dzieki takim galom to co kiedys bylo patologia zaczyna byc norma.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
Kinia pisze:Linkimaster-Linkiewicz Marta która zasłynela, sami wiemy z czego, a dzisiaj? to nie ta sama osoba i to dzieki tej federacji zmieniła swoje życie oraz wartosvi o 180 stopni, która nazywasz patologiczną....

No chyba sie nie rozumiemy... bo w powyzszym cytacie zawarlas esencje tego z czym mam problem. Nie wiem kim "dzis" jest Marta Linkiewicz, ale skoro twierdzisz ze jest "kims" i osiagnela "sukces" to znaczy ze dla wielu jest wrecz wzorem do nasladowania. To teraz pomysl Kinia... poznaj kandydata na ojca swoich dzieci...mozesz mu urodzic ze 2-3 sliczne coreczki i niech dziewczynki podazaja droga sukcesu Marty linkiewicz.... coz maja do stracenia? niech opierdalaja jak najwiecej murzynskich pal i sie chwala tym w internetach :ok: byc moze jakis FAME ich zauwazy i zaprosi do ringu... jak nie to mowi sie trudno, ew wymysla cos jeszcze durniejszego.
Widzisz do czego zmierzam? Nie uwazasz ze to jest mocno pojebane ze aby zostac "dotrzezonym" w tym swiatku najpierw trzeba byc zjebem? Im wiekszym tym lepiej.
Promocja i zarabianie na patologii. A ze robi sie tam powoli normalniej? Byc moze...kasa, konkurencja... coraz trudniej o nowego "patusa"? Coz... dzieki takim galom to co kiedys bylo patologia zaczyna byc norma.


Linki- gdyby mogła cofnać czas to pewnie by to zrobiła, sama mówi że gardzi tym z czego zainstaniała, pokora? hm... dla mnie jeśli ktoś potrafi wyciągnąć słuszne wnioski i nie wraca do popełnianych błędów z przed lat to jest "sukcesem" i może być przykładem dla dziewczyn które chciały by w przyszłości zrobić karierę...że może jednak nie warto?:):)
fejm uratował jej życie bo w sporcie odnalazła wartosi którymi wczesniej gardziła, była patologią. dla mnie jej fatalna historia może być prazykładem że nie warto iść drogą łatwego fjmu.
Polecam film o linki nakręcony przez Gonciarza, można miło się zaskoczyć jaki progres z dziewczyny tak próżnej udało się coś wykszesać :good3:
i nie, nie jestem jej fanką:P
dodam tylko Jeśli uda się choć jedno istnienie uratować, warto próbować walczyć, bo sukces wiele obliczy ma... dla jednego to wyjście z nałogów, dla drugiego z dna, a dla trzeciego zrobić karierę, dla czwartego z depresji :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia,
Ty na prawdę chcesz przekonać komina do swoich racji.
Ps to jak tłumaczenie spajkowi że Tora nie jest jego :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Widzisz różnica pomiędzy Ludźmi którzy wywodzą się z innych pokoleń prowadzi do dyskusji i normalna jest wymiana zdań. Każda ze stron ma swoją racje której nie zmieni ale może przybliżyć do kompromisu. Ty niestety wywodzisz z najgorszej opcji ludzi czyli fanatyków których nie ma możliwość przekonać do niczego.
Przykład pierwszy: PiS jest najlepsza partia polityczna swiata
Przykład drugi: Indor jest chudy i piękny
Konkluzja :
Ograniczony człowiek nie posiadający własnego zdania gdzie chore fobie dominują w jego głowie.
Ps: Kot był wspólnym zakupem za którego zapłaciłem wiec automatycznie mam do niego prawa. Ale niestety twój swiat jest ograniczony ze nie rozumiesz pewnych pojęć ale to zrozumiane fanatycy islamu również nie uznają pewnych spraw.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Admin,
Widzę że nie załapałeś mojej małej prowokacji.
Chciałeś zabłysnąć a wyszło jak zawsze :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


1:42:05 https://www.youtube.com/watch?v=da6z5G_3LiQ wywiad z Vegą który mówi o wsółpracy z FameMMA
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Admin pisze:Widzisz różnica pomiędzy Ludźmi którzy wywodzą się z innych pokoleń prowadzi do dyskusji i normalna jest wymiana zdań. Każda ze stron ma swoją racje której nie zmieni ale może przybliżyć do kompromisu. Ty niestety wywodzisz z najgorszej opcji ludzi czyli fanatyków których nie ma możliwość przekonać do niczego.
Przykład pierwszy: PiS jest najlepsza partia polityczna swiata
Przykład drugi: Indor jest chudy i piękny
Konkluzja :
Ograniczony człowiek nie posiadający własnego zdania gdzie chore fobie dominują w jego głowie.
Ps: Kot był wspólnym zakupem za którego zapłaciłem wiec automatycznie mam do niego prawa. Ale niestety twój swiat jest ograniczony ze nie rozumiesz pewnych pojęć ale to zrozumiane fanatycy islamu również nie uznają pewnych spraw.

Z kotem to bym taki pewny nie był, jeśli był to prezent to z prawami może być ciężko.
I druga sprawa, kto za Ciebie pisze posty? Używasz slow o których znajomość bym Cię nie posądzał.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Czy ja tomexx napisałem że był to prezent? Jak byłby podarunkiem to owszem nie miałbym żadnych podstaw. Widzisz tomexx tym się różnymi ze czasami trzeba wyjścia poza obręb swoich ograniczeń i zobaczyć trochę więcej. Widzisz tylko osobę wykreowana przez forum.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Różnimy się prawie wszystkim, nie tylko tym że trzeba wyjść poza obręb swoich ograniczeń. Fajnie że zacząłeś wychodzić.

Osobę wykreowaną przez forum? Mam rozumieć że przez ten cały czas kreowałeś się na futiata, zakochańca żeby ukryć swoje prawdziwe ja? Że wyzywałeś niektórych od najgorszych żeby nikt się nie poznał że piszesz poezje i słuchasz Mozartem? A kredyt, kota, pierścionek i tupanie nóżką zrobiłeś po to żeby wykreować się na złapanego przez nadającą naiwniaka?

To było pytanie retoryczne, nie odpisuj, bo się offtop robi.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Kinia, gdyby Linkiewicz "cofnela czas" tp nikt nigdy prawdopodobnie nie usyszalby o Linki i jej "sukcesach";) O tym caly czas mowie. O tym ze tam warunkiem koniecznym do osiagniecia "sukcesu" niezbedne jest najpierw bycie "zjebem".

Hardaszian, ani ja Kini do niczego nie przekonuje ani ona mnie....rozmowa nie polega na tym ze ktos musi kogos przekonac.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kinia nabiła sobie głowę głupotami z sieci i na siłę chce przekonać do nich innych
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 15:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Kinia, gdyby Linkiewicz "cofnela czas" tp nikt nigdy prawdopodobnie nie usyszalby o Linki i jej "sukcesach";) O tym caly czas mowie. O tym ze tam warunkiem koniecznym do osiagniecia "sukcesu" niezbedne jest najpierw bycie "zjebem".

Hardaszian, ani ja Kini do niczego nie przekonuje ani ona mnie....rozmowa nie polega na tym ze ktos musi kogos przekonac.


Dokładnie, tylko wymieniamy sie poglądamy i nie narzucamy swoich racji, na tym polega dojrzała dyskusja:) ale dziękuję że się martiwsz Hard:*
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia przedawkowała jutjuby. :)

A ta cała Bogini to trochę jak ta druga, też boginii KimGod.... warte uwagi tyle, co stary kapeć Don Wasyla czyli ich krewnych koczowników z wozu Drzymały :cool3:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę, że jeszcze nikt nie wrzucił:

Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


W mediach kreuje się na mężatkę która z tylko ze swoim mężem uprawia seks na showupie phahahaha
czworokąt z cataleyla i z jej facetem?

i piss do buzi/?

sex z paris?

po chuj tak kłamać przecież to zwykłe kurwicho jest:)

i te pierdolenie ze na spontanie weszła na strima i po to publicznie robi pokazy bo wymyśliła sobie ze będzie kontrowersyjna i wybić się na śpiewaniu :laugh3:
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Coś ostatnio wszędzie jej pełno :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


BaBiK32, Pamiętam tą transmisje jak przyjęła piss do buzi jakby to był sok jabłkowy ...
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI, Zieykowsky i 28 gości