PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hardaszian pisze:Robinek29,
Kiedyś to ci nie przeszkadzało nawet chciałeś z nią razem zamieszkać wiec skończ już pierdolić hipokryto.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Kiedyś ważyła 20-30 kilo mniej...
kiedyś wyzywałeś ją od zezowatych kurw...
Kiedyś to było kiedyś...
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 200
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewność siebie jest bezdyskusyjnie stała.
Awatar użytkownika
Krewiwino
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2023, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: x_Majka_x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Krewiwino pisze:Pewność siebie jest bezdyskusyjnie stała.

Gdybym napierdalał tyle alkoholu do swego organizmu przez taki czas co ona na transmisjach to też bym miał wyjebane w to jak się prezentuje społeczeństwu.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 265
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A czy ktoś zna powód zmiany jej aparycji?
Awatar użytkownika
Krewiwino
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2023, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: x_Majka_x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Krewiwino pisze:A czy ktoś zna powód zmiany jej aparycji?


Powodów możesz mieć tyle, że to głowa mała. Zaczynając od problemów z tarczycą, co idzie w parze, że zmianą wagi. Dopisz do tego alkohol, mało ruchu, złe nawyki żywieniowe.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mimo że nadal jest duża.... Wydaje się że lekko schudła, w porównaniu do kilku miesięcy wstecz twarz jest mniej spuchnięta. Brzuch ma ale to zejdzie na końcu. Jakby schudła mogłaby wyglądać jak dawniej, czyli bardzo dobrze :fap: przytyć 20 kg no trzeba się postarać. Alkohol+ nadmierna ilość spożywczych kalorii, mało ruchu i o to skutek. Żadna filozofia. Odrzuci alko będzie na deficycie kalorocznym to schudnie. Osobiście trzymam kciuki źle Pauli nie życzę co mi się nie podobało napisałem ale czepiać się na siłę nie będę. No i oczywiście jebać harda :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


freshgold pisze:No i oczywiście jebać harda

Oj oj zaczęły się już inwektywy.
Co ośmieszanie twoich głupkowatych postów zabolało.
freshgold pisze:Mimo że nadal jest duża

No mała to była jak miała 10 latek :laugh3:
freshgold pisze:Spuchnięta jak ponton

freshgold pisze:Wydaje się że lekko schudła

Szybko zmieniasz zadnie :scratch_one-s_head:
freshgold pisze:czepiać się na siłę nie będę

Chyba sam w to nie wierzysz :mocking:
Od jakiegoś czasu czepiasz się wszystkiego co się da poczynając od makijażu kończąc na gaciach.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3132
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, nie wiem komu to służy ze tak bronisz krągłości księżniczki…. Nawet ty już nie nazywasz jej koliberkiem :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2108
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Bronie bo jak większość w tym temacie zajmuje się wyłącznie sobą ;)

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3132
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 293 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard imbecylu tyle lat nie widzieć prawdy to trzeba być rosyjskim kacapem w 100 procentach
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Zardzewiały_hydrant pisze:
Krewiwino pisze:A czy ktoś zna powód zmiany jej aparycji?


Powodów możesz mieć tyle, że to głowa mała. Zaczynając od problemów z tarczycą, co idzie w parze, że zmianą wagi. Dopisz do tego alkohol, mało ruchu, złe nawyki żywieniowe.


Niby słusznie ale:
Kilka razy jadła na transmisji i jadła jakieś tam warzywa (rzeczywiście w bardzo duzej misce). Mimo wszystko były to warzywa. Jedzenie nawet bardzo duzej ilości sałaty prowadzi do redukcji masy ciała ponieważ jest to warzywo, które dostarcza mniej kalorii niż zużywa organizm, by je strawić.
Poza tym małą ilość ruchu należy wykluczyć, nie jest to chyba możliwe spędzając tyle czasu na tym portalu (wiem co mówię)
Jeśli chodzi o alkohol, wszystkie piją a tak się nie zmieniają.
Została tarczyca, ale to jest tylko domysł.
Generalnie zdaję sobie sprawę z jakich powodów można przytyć. Domyślać się można, że któregoś razu zechciała podać powód, aby nie trzeba było się domyślać.
Awatar użytkownika
Krewiwino
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2023, 19:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: x_Majka_x
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Krewiwino pisze:
Zardzewiały_hydrant pisze:
Krewiwino pisze:A czy ktoś zna powód zmiany jej aparycji?


Powodów możesz mieć tyle, że to głowa mała. Zaczynając od problemów z tarczycą, co idzie w parze, że zmianą wagi. Dopisz do tego alkohol, mało ruchu, złe nawyki żywieniowe.


Niby słusznie ale:
Kilka razy jadła na transmisji i jadła jakieś tam warzywa (rzeczywiście w bardzo duzej misce). Mimo wszystko były to warzywa. Jedzenie nawet bardzo duzej ilości sałaty prowadzi do redukcji masy ciała ponieważ jest to warzywo, które dostarcza mniej kalorii niż zużywa organizm, by je strawić.
Poza tym małą ilość ruchu należy wykluczyć, nie jest to chyba możliwe spędzając tyle czasu na tym portalu (wiem co mówię)
Jeśli chodzi o alkohol, wszystkie piją a tak się nie zmieniają.
Została tarczyca, ale to jest tylko domysł.
Generalnie zdaję sobie sprawę z jakich powodów można przytyć. Domyślać się można, że któregoś razu zechciała podać powód, aby nie trzeba było się domyślać.



Jaki powód?
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież ja tu byłem pierwszy który mówił że coś nie tak się dzieje z ogólnym organizmem. Człowiek nie puchnie w taki sposób od tako z dupy. Ja tam strzelałem ze coś nie tak z watraba bo jako pijak jestem na to wyczulony i sam czasem wpadam w panike ze wyjebałem watrabe więc wszędzie widzę objawy. Może być i tarczyca. Dziwne by było jakby metabolizm jebnal sobie od tako w 6 miesięcy.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z drugiej strony to jakbym tak pomyślał to może Pauletta ma jakieś latynowskie geny czy cos. Jak ktoś bywa zagranicą np w Hiszpanii to zauważył że jest pełno pięknych latynosek w przedziale 20-30 lat ale po 30 większość robi się krępa i nie wiem czy to słońce czy geny - pomarszczone. W każdym bądź razie geny napewno są ważne bo kobiet na oko po 30 tce które dobrze wyglądają w Hiszpanii jest procentowo niewiele. Tak wiadomo są wyjątki i są piękne strasze kobiety ale jak ktoś się rozgląda to zauważy to samo. Hiszpanki brzydko się starzeją.
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jesz wiecej niz spalasz tzw nadwyżka kaloryczna- tyjesz. Jesz mniej więcej spalasz- chudniesz. Odchudzanie to matematyka musisz być na deficycie kalorycznym. Jeżeli Paula ma korzenie hiszpańskie to połowa starszych przy kości polek ma:D co za śmieszna teoria w ogóle. Czy ma tarcycze nie wiem lekarzem nie jestem. Domyślam się że dużo jadła swego czasu i przytyła. Nie koniecznie maka czy KFC można przytyć jedząc zdrowo- a dużo. Nie wiem po co ludzie wymyślacie śmieszne teorie. Jest gruba bo wpierdala proste. Gruba z niskolalorycznej diety i treningów nie jest. Paula wcale stara nie jest dla mnie to młoda dziewczyna, metabolizm można rozkręcić i da się schudnąć trzeba poświęcenia chęci trochę wysiłku i się da ale trzeba chcieć a noo i odrzucić alko, dużo wody. Nie grosh nie jestem specjalnista od odchudzanie także proste rzeczy wiedzą dzieciaki w przedszkolu. Weżmie się za siebie schudnie proste. Odchudzanie nie jest zarezerwowane dla VIP-ów to prosta rzecz. :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież sama mówiła, że jak piła to potem miała wilczy apetyt i podjadała w nocy, no i sam alkohol ma dużo, pustych kalorii, a ona piła bardzo duże ilości + potem żarcie na noc i taki jest efekt.
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak się nie umie chlać to się nie chleje. proste jak jebanie a tyle problemów ludziom to sprawia.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 265
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:Przecież sama mówiła, że jak piła to potem miała wilczy apetyt i podjadała w nocy, no i sam alkohol ma dużo, pustych kalorii, a ona piła bardzo duże ilości + potem żarcie na noc i taki jest efekt.


Energetyki + piwo i whisky/koniaki to tak jest
Do tego KFC/McDonald's ciągle
.
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 16:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _


W ponad 2 godziny zarobiła 170 zł, Paulo już by ci się bardziej opłacało dac dupy na żywo przynajmniej szybciej byś zarobiła i większa gotówka.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:W ponad 2 godziny zarobiła 170 zł, Paulo już by ci się bardziej opłacało dac dupy na żywo przynajmniej szybciej byś zarobiła i większa gotówka.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale


Wczoraj 170 zł a przykładowo jutro tysiąc. Laski na SU tak zarabiają czasem słabiej ale wychodzą na plus. Na żywo się Pauli bardziej opłaca ? Nie sądzę. Nawet mając 170 zł nie maca jej żaden oblech i nadal jest w cieplutkim domu przed kompem nie ujebana z potu żadnego starucha . Jeżeli ceni a widać że już tak jest coś więcej niż kasę to do kurewstwa nie wróci ( oby) szkoda by było, co na Paule powiedziałem ton miałem rację nie cofam ale jak układa sobie życie z kimś do tego widać że się ogarnia ( brak alko, chudnie) wiadomo ze nie schudnie odrazu tak że szczęka opadnie ale powoli do przodu to szkoda żeby wpadła w jakieś gówno. Koniec końców dobrze jej życzę. Moich rad słucha włosy ciemniejsze, brwi normalne, makijaż lepszy- bez brudnych kresek na policzkach, lepsze paznokcie i ciuchy według mnie jakieś smieszkowanie że zarobiła 170 to lepiej na żywo ma dać to głupie. Ale no z racją jak z dupa każdy ma swoją luz. Według mnie póki co idzie dziewczyna w dobrym kierunku a czy zarobi 170 czy 1000 jak to mówią raz na wozie raz pod ale wyjdzie na plus tak czy siak hard nie pozwoli jej zginąć spokojnie :cool3:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dbmajingohan, Marekmarek, revolution.men i 38 gości