PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
W świecie medycyny nawroty choroby to nic nowego.
Wiec zamiast tu rzygać wracaj na terapie bo chyba za wcześnie bidoku odstawiłeś leki :sarcastic:
Powiedz lekarzowi niech też ci coś zapisze na uspokojenie bo strasznie do wszystkich się rzucasz.


https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zamknij lepiej mordę bo zaraz pancia ciebie uciszy znowu zaczynasz temat i będziesz musiał znowu przepraszać.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Cebulak będzie mi tu pyszczyć co mam robić.
Wracaj przygłupie lepiej do roboty kredyty czekają :laughingnew:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Bo jesteś największe śmieciem tego forum razem z transseksualnym Józkiem.Czego innego można spodziewac się po tobie. Frisbi w mordzie kto miał?. W oszczanych dresach przed reklamówkami kto był?
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Jesteś dla mnie intelektualnym zerem więc dalsza dyskusja nie ma sensu.
I tak za dużo czasu tobie tu poświeciłem na ra.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Już kurwo argumentów nie masz i spierdalasz cały upośledzony menel.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Widzisz mądrzy ludzie tym się różnią od przygłupów że widzą kiedy powinno się zakończyć dyskusje.
No ale ty tego nigdy się nie nauczysz.
Wiec szukaj atencji u kogoś innego.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Właśnie widać wieczorami jak pieknie prowadzisz dyskusje że nawet jedego zdania poprawnie nie potrafisz złożyć.Już dawno ciebie bym wyjebal z tego mieszkania. Już dla ciebie ratunku nie ma
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Hardaszian pisze:Pan komin forumowy prześmiewca też oczywiście musiał zabrać głos.
Tym razem wystąpił w roli specjalisty od kobiecego makijażu.

Hardaszian, nie musialem, ale moglem... od tego chyba jest forum?
Poza tym bylem stosunkowo grzeczny i nie wiem czemu akurat do mnie sie przypierdoliles skoro na temat mejkapu Palety wypowiada sie o wiele wiecej osob i to w o wiele dosadniejszych slowach.
Najsmieszniejsze ze jak zwykle wyrzadzasz Palecie niedźwiedzią przysluge w sytuacji gdy lepiej byloby milczec...
Nie, nie jestem ekspertem od mejkapu, natomiast to co Paleta robi sobie z brwiami kluje w oczy KAZDEGO kto ma choc szczątkowe poczucie estetyki. Jakos dziwnie nie jestem osamotniony w tej opinii, ba! przeważająca większość widzi to samo co ja! czyli dwie kreski wyglądające jak jakaś oczojebna kalkomania z zestawu dla klaunów.
Problem z Toba Hardziu jest taki ze w opiniach o Palecie nawet nie usiłujesz być obiektywny, okłamujesz i siebie i ją ze wszystko jest idealnie. Nie wiem czy to dobra taktyka, fchuju to mam...
Rozumiem ze udzielasz sie i stajesz w obronie swojej gwiazdy gdy leci w jej strone nieuzasadniony hejt, ale moze lepiej zamilcz gdy ludzie piszą najzwyczajniej w świecie prawdę?
Bo nie chcesz chyba powiedzieć ze nie przytyła fchuj? ze prawdopodobnie nie mieści się w te ciuchy co kiedyś? ze z tym jej mejkapem jest cos nie halo?
I zeby bylo jasne... jesli Paleta chce tak wygladac, dobrze sie z tym czuje, to zajebiscie :yes4: niech sobie taka bedzie, niech ma swoje grono milosnikow "puszystych"(to juz chyba ta kategoria?). Kazdy ma swoje preferencje i nic mi do tego. Tylko mi Hard nie wmawiaj ze czarne jest biale i bedzie ok.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hard ja rozumiem ze można się zakochać i kochać kobietę na tyle mocno że przyćmiewa nam to wszystko co w niej złe i ma się ochotę bronić ją za wszelką cenę przed całym światem. Ale to jest dla ciebie obca kobieta , z którą nigdy nie spotkałeś się na żywo nie wypiliście kawy i nie pogadaliście nawet o głupiej pogodzie. Nie masz pojęcia jak ona jest poza kamerami a bronisz ją jak ostatni głupek. A bo jesteś lekko upośledzony albo naprawdę głupi. Ogarnij się chłopie serio. Tracisz kasę chociaż widać że nie jesteś zamożny. Zamiast znaleźć kobietę w świecie rzeczywistym marnujesz energię na urojoną miłość zresztą tylko w jedną stronę bo ona ma cię w dupie.
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzisz Hard Paula jest ogarnięta, ogarnia sobie życie ma faceta a ty co masz? Wymyśloną miłość, stertę nagrań z jej transmisjami, kredyty na żetony. Nic mi do tego ale serio aż przykro się patrzy na taką głupotę. Większość osób które wchodzi co jakiś czas normalnie do niej podchodzi pobawi się wyjdzie i zapomina a z tobą jest taka różnica że ty wyjdziesz i nie zapominasz ciągle o niej myślisz jesteś od nieuzależniony i to jest chore. Do tego nie widzisz wielu rzeczy z nią związanych albo nie chcesz widzieć. Co zrobisz biedaku jak ona faktycznie stąd odejdzie? Popadniesz w depresję? Ogarnij
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hard, wez w koncu pomysl.Paula juz sobie ulozyla zycie bez ciebie. wraz z brzydalem vel gibsonem dalej macie nadzieje ze ona was lubi a u niej sie tylko zetki licza, ma juz swojego fagasa, ktory ja zaspokaja. Jeden z wielkiej trojcy avatar vel przemo ktory juz nie przebywa u swojej panci na trans chyba zmadrzal.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin,
Już tobie tłumacze czemu akurat do ciebie się przypierdoliłem.
Bo uważam ciebie za kogoś mądrzejszego od tej reszty idiotów i zdziwiłem się że w tak błahej sprawie zabrałeś też głos.
Nie wiem czy to chęć zdobycia poklasku u całej reszty czy z potrzeby przypierdolenia się do kogoś jak tylko nadarza sie okazja.
Zresztą już nieważne pisz co chcesz na ra.

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jesteś niereformowalnym idiotą hard.Każda osoba tutaj napisała tobie prawdę a do ciebie nigdy nic nie dotrze. Ike już wyjebałeś na nią.Za to wszystko sprowadził byś sobie Tajkę i miałbyś posprzątaną ugotowane i pieprzenie co wieczór.Zostanie tobie zmarnowane życie i wątroba. Przyjdzie taki dzień desperacji ze zabierzesz sznur i powiesisz się na klamce.Ten portal to jest miejsce destrukcji jak również dla kobiet tutaj pracujących. Większość zyje złudnymi nadziejami i kończy podobnie jak faceci.I to sie właśnie dotyczy samych topowych dziewczyn gdzie niby jest wszystko a nie ma nic. Może kiedyś się ogarniesz ake wątpię
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Nie no wzruszyłem się jak wy wszyscy się o mnie tu martwicie.
Ma ktoś chusteczkę :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, taktycznie sprytna odpowiedz :ok: choc, jak to masz w zwyczaju, zrobiles unik w odpowiednim momencie... uczysz sie :P
Admin, tez bys sie ogarnal i skonczyl z tym kaznodziejskim tonem...bo troche smiesznie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hard zauważ że o dziwo nikt nie chce źle ,a te rady przypomnisz sobie za rok dwa kiedy Pauli już tu nie będzie. Dała ci chociaż nr telefonu? Masz możliwość z nią pogadać w wolnym czasie czy tylko na PW macie kontakt? Po takim czasie i oddaniu to chociaż tyle powinieneś otrzymać bo już na to spotkanie nie masz co liczyć. Za stary jesteś i za głupi zresztą nie raz wyzywała cię od falszywców dwulicowców a banów miałeś ile fabryka dała ale wracałeś bo dzielisz się rencinką więc szkoda taką dojną krowę wyjebać na długo. Rób co chcesz chłopie ale to już jest tak chore, no ciężko się nie wypowiedzieć tak po ludzku bo albo wpadniesz w depresję albo nie wiem ...ona nie ma 20 ok lat jest po 30 i jej czas na SU się kończy weź to pod uwagę :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 17 lis 2019, 12:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula to powinna w końcu dać Hardowi. Zaprosić go na cały weekend do hotelu dać do dyspozycji każdą dziurkę i zwyczajnie "urwać" mu kutasa! Paula ponoć nie jest wybredna z tego co pamiętam jeśli chodzi o wygląd. Za tą wierność i za przelanych dziesiątki tysiący żetonów powinien Hard zostać wynagrodzony. Bo za to co on przejebał na SU to miałby najlepsze suczki z niegdyś znanej" Roksy" A tak to dalej pozostaje bicie... :fap:
Awatar użytkownika
Buka
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2020, 03:01
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Hard jest po prostu jebanym simpem i beciakiem jakich pełno na takich stronach więc czego wy oczekujecie od chłopa, który wychwala typiarę mającą podróbkę makijażu na twarzy i się o to zesrał XD. Tak, Paula ma upośledzoną podróbkę makijażu na twarzy i to u większości ludzi wywołuje jedynie politowanie ale nasz Hardzik, dumny rycerz internetowy będzie dalej zakłamywał rzeczywistość pierdoląc, że jest super. Nie, nie jest - może takie kanony piękna są atrakcyjne w Biedronce, nie wiem bo nie robię tam zakupów ale Hardzik zawsze możesz się tam zatrudnić na kasie, jebnąć zdjęcie i wysłać Pauli na dodanie jej sił, że ją wspierasz w tej niewdzięcznej pracy.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardziu i gibsonie vel brzydalu gdzie macie swoja pancie? jak zawsze olala was i uklada sobie zycie ze swoim fagasem
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 18:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dobrynick, gajowymarucha, MarekMarecki, Nicola85, wypadek i 37 gości