wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
spikel_tropienie_oszustwVIP: a cipeczka to gdzie!
HardRockCaffe666: w dupie

:laughingnew:

hardziu jest zazdrosny o Paule jakby byli parą! Ku.wa co mnie znowu ominęło?! Nie tak dawno pisał, że spotkanie między nim a bohaterką tematu jest możliwe. Hm?
Paula mówi o sobie "kurewka, dziwka itp.". Nastąpił powrót do zawodu? Czemu nic tu nie jest napisane na rzeczy, tylko jak zwykle jakieś pierdoły bez większej historii?!
Spajk sypie żeton, nawet liderem jest mimo hucznych zapowiedzi, że nigdy przenigdy ponownie nie da się wyruchać, niczym rafatus-straponem.
!!!UWAGA!!!
Należy się spodziewać transmisji spajka z w/w gadżetem. Wchodzicie na własną odpowiedzialność, albowiem, jak to się mówi: "co zostało zobaczone, to się już odzobaczyć nie da"

Transmisja(Pauli) z dużym dildosem w tyłku? Ku.wa, PROPSUJE pomysł ! :yes4:

Ronin pisze:

Kiedy się ukażą twoje zdjęcia jak walisz konia przy Pauli?

Co jak co, ale hard nie wygląda na dziada który stosowałby przemoc fizyczną wobec zwierząt.

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

BATMANmkr90, W sumie co prawda to prawda bo nawet małego konika jak będzie walił to jest to zwierzę.
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: brak

To chyba do Spajka:

punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 335 razy
Podziękowano mu: 324 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.
Jak się na to patrzy aż nie można uwierzyć że ludzie mogą być tak beznadziejni latają za jakąś zezowata kurwą dają jej kasę nic z tego nie mając :haha: Przez te 5 lat niejeden przeleciał że 100 takich szmat i dawno o nich zapomniał A tu grupa przegrywow życiowych siedzi i liczy że zezi wybierze właśnie jego i będą żyli długo i szczęśliwie no kurwa jak można tak marnować zycie :laughingnew:
To samo tyczy się tej pięknej z krzywymi oczami tyle lat minęło A ona jak była nikim tak dalej jest i nie ma perspektyw że coś się zmieni :laugh3:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu
Sasiedzi

Sasiedzi pisze:Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu

który raz już coś zaczynasz ? ile wytrzymasz bez pisania jaka to z niej oszustka, złodziejka kotów, i te wszystkie Twoje inne wymysły? Tydzień, to max co mogę Ci dać, potem wszystko wróci do normy, i będziesz się tłumaczył że się najebałeś i nie pamiętasz.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 104 razy
Podziękowano mu: 498 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Sasiedzi pisze:Blaket obrażanie kogoś epitetami które nie maja najmniejszego sensu jest słabe. Trxeba przestac z obrażaniem kobiet na forum bo to jest letko mówiąc żałosne i zaczynam od siebie nie ważne co zrobiła. Nie ma to najmniejszego sensu

LETKO mówiąc nie ma lekko :P

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Obrazek
Awatar użytkownika
grac
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 237 razy
Podziękowano mu: 344 razy
Twoja ulubienica z SU: ;;;
Nick na ShowUp.tv:

B L A C K E D $ pisze:Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.
Jak się na to patrzy aż nie można uwierzyć że ludzie mogą być tak beznadziejni latają za jakąś zezowata kurwą dają jej kasę nic z tego nie mając :haha: Przez te 5 lat niejeden przeleciał że 100 takich szmat i dawno o nich zapomniał A tu grupa przegrywow życiowych siedzi i liczy że zezi wybierze właśnie jego i będą żyli długo i szczęśliwie no kurwa jak można tak marnować zycie :laughingnew:
To samo tyczy się tej pięknej z krzywymi oczami tyle lat minęło A ona jak była nikim tak dalej jest i nie ma perspektyw że coś się zmieni :laugh3:

Pięć lat minęło a ty dalej ją trolujesz i dalesz przeżywasz spuszczając się do jej tematu na forum, i kto tu jest większą pałą zyciową ?:) Jakieś swoje osobiste porachunki czy o chuj chodzi ? do jakiej grupy przegrywów się zaliczasz hm...:)? Panie "ktoś"
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 199 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: PIK PIK haha
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: M

tomoxx pisze:

który raz już coś zaczynasz ? ile wytrzymasz bez pisania jaka to z niej oszustka, złodziejka kotów, i te wszystkie Twoje inne wymysły? Tydzień, to max co mogę Ci dać, potem wszystko wróci do normy, i będziesz się tłumaczył że się najebałeś i nie pamiętasz.

Tym razem ostateczny panie tomex wszystko wiedzący
Sasiedzi

Kiniuś pisze:
B L A C K E D $ pisze:Przez ponad 5 lat nic się nie zmienia cały czas przewijają się Ci sami ludzie najpierw ktoś ja wyzywa za chwilę daje jej żetony i tak w kółko.

Pięć lat minęło a ty dalej ją trolujesz i dalesz przeżywasz spuszczając się do jej tematu na forum, i kto tu jest większą pałą zyciową ?:) Jakieś swoje osobiste porachunki czy o chuj chodzi ? do jakiej grupy przegrywów się zaliczasz hm...:)? Panie "ktoś"

Ooo A co to za układ z zezi że stajesz w jej obronie ? A odpowiadając na twoje wątpliwości to po prostu lubię śmiać się z dziadostwa i wolę taka forme niż plakanie do monitora
Nie znasz mnie A oceniasz a ja tą zezowata znam i widzę co się dzieje i dalej będę pisał jeśli będę miał ochotę
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Po co blaket zycie marnować baraków głupoty i obrażanie kogoś nie ma sensu najmniejszego. Znasz i co zlała ciebie i teraz sie mścisz. Żałosne blaket
Sasiedzi

Sasiedzi pisze:Po co blaket zycie marnować baraków głupoty i obrażanie kogoś nie ma sensu najmniejszego. Znasz i co zlała ciebie i teraz sie mścisz. Żałosne blaket

Nie jest to zemsta tylko pogarda i nigdy w życiu do niej nie startowalem żeby mogła mnie zlać.
Kota Ci oddała że nagle taki miły jesteś czy spotkanie obiecała ? To jak już tak się dogadujecie to daj jej że 100 tyś Na pewno powie ci za to coś miłego :sarcastic:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Jak by była pogarda to bys jej nie prześladował przez 5 lat. Wszystko zaczelo sie od Częstochowy gdzie niby mieszkała w tej samej klatce. Wiec automatycznie pewnie podbiłeś i ciebie olała a tersz frustracja na forum. Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce
Sasiedzi

Sasiedzi pisze:flustracja

Spajkel idź na jakiś kurs języka polskiego - Frustracja

Sasiedzi pisze: kuce
małe konie

Pierwsze lekcje otrzymałeś za darmo.

Odnośnie Twojej przemiany - tu musi być drugie dno
Obrazek
Awatar użytkownika
grac
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 237 razy
Podziękowano mu: 344 razy
Twoja ulubienica z SU: ;;;
Nick na ShowUp.tv:

Właśnie takie jest to forum szukacie zawsze drugiego dna lub wytykajcie błędy a niech każdy rzucić kamień jak jest niewinny do siebie.
Sasiedzi

# 1000ZmianaSpikela ;P

Naprawdę człowieku już o wiele bardziej wolę, żebyś krzyczał 'Oddawaj moją biedną Torcię Ty kłamliwa szmato' niż bronił by mnie nikt nie obrażał...
Weź odpal trans powyzywaj mnie trochę to bardziej do Ciebie pasuje ;)
Awatar użytkownika
BlackMidnightAngel_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

Sasiedzi pisze:żuci

RZuci.
Milczenie jest czasem najlepszą odpowiedzią.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 113 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Twoja ulubienica z SU: -
Nick na ShowUp.tv:

BlackMidnightAngel_ pisze:# 1000ZmianaSpikela ;P

Naprawdę człowieku już o wiele bardziej wolę, żebyś krzyczał 'Oddawaj moją biedną Torcię Ty kłamliwa szmato' niż bronił by mnie nikt nie obrażał...
Weź odpal trans powyzywaj mnie trochę to bardziej do Ciebie pasuje ;)

Już cos napisałem na ten temat. Obrażanie i wyzywanie to już skonczony temat w każdym możliwy sposób. Cos sie konczy cos sie zaczyna. Każdy powinnen dwa lub trzy razy przemyśleć zamiast pisac prosto z mostu. Teraz odradzam sie jak fenils z popiołu koniecz awanturami we wszystkich tego Słowa znaczeniu. Jedyne w tej sytuacji możesz zrobić to uściskać kochana torcie ode mnie. Nie ma sensu rozpamiętywać ostatnich zeczy co sie działy trzeba zyc na nowo.

Ps . Paula tez nie musisz uzywac takich eiptetow kobiecie w pewnym wieku tez już nie wypada jest tyle ładnych określeń innych.
Sasiedzi

Sasiedzi, tu nie chodzi o to, że ktoś wytyka błędy, tylko to jest forum polskojęzyczne, więc wypadałoby jakieś podstawy ojczystego języka znać. Tylko tyle.

Zgadzam się z Paulą, że bardziej wiarygodny byłeś, gdy obrzucałeś ją najgorszymi wyzwiskami i w myślach przytulałeś kota. Ta obecna zmiana jest trochę psychopatyczna, aż strach się bać. To wszystko wygląda na jakąś ustawkę, żeby zarobić trochę żetonów na swoich patotransmisjach i oddać Pauli, no bo wierzyć się nie chce, żebyś był aż tak walnięty. Chociaż może to syndrom sztokholmski, nie wiem. Tak czy inaczej - kierunek obrałbym taki: psycholog/psychiatra + jakaś szkoła wieczorowa, która dawałaby dyplom ukończenia podstawówki. :yes4:
butthead

Sasiedzi pisze: Od Dzisaj jestem dla kazdego miły wlanczajac do tego paule. Trzeba zaczac zycie Od Nowa a Nie Babrać sie w spierdoline życiowej . Od Dzisaj sie z nikim nie kuce

Proponuję wszystkim zapamiętać te jego słowa będzie można to cytować przy kolejnym ataku.
Jak dla mnie jesteś mało wiarygodny o czym tutaj już nieraz się przekonywaliśmy :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666