PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 05:09
sadistik pisze:
NoMoreMoney pisze:Nie oglądałem tej transmisji, ale z tego co piszecie, to było GRUBO... "popłynęła" , że tak powiem :? Ale dobrze, że skończyło się, tak jak się skończyło, a na drugi raz zostaje życzyć Pauli trochę więcej rozsądku..zabawa zabawą, ale....


Popłynęła i "odpłynęła" zarazem. Aż się źle człowiekowi robi widząc kobietę w takim stanie. Mam tylko nadzieję, że Paula się opamięta i nie będzie już odwalać takich akcji...


https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?


Zgadza się. Moim zdaniem, nie ma nic interesującego, ani żadna z tego przyjemność patrzeć jak kobieta doprowadza się do tak żenującego stanu..alkohol dla ludzi - wiadomo, ale dobrze znać swoje granice, powinno się mieć tą "lampkę ostrzegawczą".
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 05:13
NoMoreMoney pisze:Zgadza się. Moim zdaniem, nie ma nic interesującego, ani żadna z tego przyjemność patrzeć jak kobieta doprowadza się do tak żenującego stanu..alkohol dla ludzi - wiadomo, ale dobrze znać swoje granice, powinno się mieć tą "lampkę ostrzegawczą".


Dokładnie. Rozumiem jeszcze ewentualnie, jakby takie coś miało miejsce wśród najbliższych znajomych, ale nie kiedy jest się obserwowanym przez niemal 2 tysiące ludzi...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 05:29
sadistik pisze:Dokładnie. Rozumiem jeszcze ewentualnie, jakby takie coś miało miejsce wśród najbliższych znajomych, ale nie kiedy jest się obserwowanym przez niemal 2 tysiące ludzi...


Wiadomo, realni znajomi inaczej na to spojrzą.

No ale...minie trochę czasu i pewnie dużo ludzi zapomni o tej dzisiejszej akcji, w końcu na ShowUp.tv nie takie rzeczy się działy.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 09:16
Pierwsza smierc na ShowUp.tv to by bylo cos ;) ale moze nie koniecznie Wredotka, bo pomimo jej malego rozumku, troche ja lubie
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 12:18
Dopoki nie pojawi sie na ShowUp.tv, to wciaz jest niepewnosc, czy wszystko skonczylo sie dobrze, czy czasem do tej wanny na koniec nie wpadla... oj byly momenty, ze czlowiekowie robilo sie goraco, na widok tego co sie w tym jacuzzi dzieje :shock2: szczyt glupoty i nieodpowiedzialnosci. Mala uwaga do Pauli, masz takich fanow, VIPow, bawilo ich Twoje picie, rozbieranie, a jak weszlas do wanny, zaczelo sie zle dziac, to nagle nie bylo zadnego na czacie, inni byli przerazeni, jednych to bawilo, a gdzie sponsorzy wczorajszej imprezy? Pogratulowac towarzystwa :)
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 13:29
"Niech pierwszy rzuci kamien kto jest bez winy"

Przeżywacie Panowie! ciekawe czy wam się nigdy nie zdarza mieć słabszy dzień?... :shock2: a jej się własnie oberwało!

Przecież każdemu może się zdarzyć-wyluzujcie, wystarczy czasem o jeden drink za dużo i niestety na efekt nie trzeba czekać długo.
Paula raczej nie ma zwyczaju aż tak się upijać, temperatura wody zrobiła też swoje!
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 13:34
dokladnie, nie ma o co kopii kruszyc...w koncu to nasz narodowy sport
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 14:18
No nie wiem. Alkohol i woda to kiepskie połączenie. Znam przykład z życia, jak nawalony koleś utopił się w ogrodowej sadzawce o głębokości 50 cm. Gdy wrednaPaula zamroczona alkoholem przytapiała się w jacuzzi to miałem nadzieje , że w "apartamencie" nie jest sama i że ktoś przybiegnie jej pomóc ale nic takiego nie nastąpiło. Fajne ponetne ciałko ale strasznie głupiutka to ona jest.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 14:29
sliskiTroll pisze:No nie wiem. Alkohol i woda to kiepskie połączenie. Znam przykład z życia, jak nawalony koleś utopił się w ogrodowej sadzawce o głębokości 50 cm. Gdy wrednaPaula zamroczona alkoholem przytapiała się w jacuzzi to miałem nadzieje , że w "apartamencie" nie jest sama i że ktoś przybiegnie jej pomóc ale nic takiego nie nastąpiło. Fajne ponetne ciałko ale strasznie głupiutka to ona jest.



Udowodnione jest... tzn statystyki pokazują ze najwiecej wypadków jest po alko... dlatego nie ma co się smiać, tylko trzeba współczuć...
Nie ma sensu brnąc, stało się i tyle! dobrze ze wylaczyla kamerkę i poszla spać.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 15:32
Tylko vika tu nie chodzi o to, czy miala slabszy dzien czy nie, czy wypila czy nie, czy byla zalana w trzy dupy czy nie, tylko o to, ze w takim statnie weszla do wanny pelnej cieplej wody, ktora potegowala ten jej stan ;p trzeba bylo byc i widziec jak co chwila buzia znikala pod woda ... malo to ludzi wypiaj piwo i wchodzi do morza, jeziora i sie topi.. ona miala tylko wanne, albo az wanne. niemniej jednak flaszka wodki i wino ja sponiewieraly, dobrze, ze w tej wannie nie otworzyla szampana, bo przeciez taki byl cel... wana i szampan.. :shock2:
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 15:59
NiezlyKutas pisze:Tylko vika tu nie chodzi o to, czy miala slabszy dzien czy nie, czy wypila czy nie, czy byla zalana w trzy dupy czy nie, tylko o to, ze w takim statnie weszla do wanny pelnej cieplej wody, ktora potegowala ten jej stan ;p trzeba bylo byc i widziec jak co chwila buzia znikala pod woda ... malo to ludzi wypiaj piwo i wchodzi do morza, jeziora i sie topi.. ona miala tylko wanne, albo az wanne. niemniej jednak flaszka wodki i wino ja sponiewieraly, dobrze, ze w tej wannie nie otworzyla szampana, bo przeciez taki byl cel... wana i szampan.. :shock2:





Nie widziałam całego zdarzenia bo sama robiłam transmisję, ludzie zaczeli panikować, więc wieszłam już na sam koniec.

Rozumiem, ale uwierz, chyba każdy z nas doświadczył takiej sytuację, kiedy pod wpływem chwili puszczają hamulce, zwłaszcza po alko człowiek nie mysli o konsekwencach, a skupia się na dobrej zabawie :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 16:39
Paula się najebała i prawie utopiła w wannie? :rofl: Że też tego nie widziałem hahaha
Ale powiem Wam jedno, we wczorajszym staniku wyglądała obłędnie. Idealnie podkreślał jej biust. Chociaż białej bielizny nie lubię, to tutaj zrobie wyjątek bo aż oczu nie dało się oderwać.
A Paula następnym razem zanim się najebie to niech pomyśli. I postawi ratownika przy wannie :D
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 16:43
NiezlyKutas pisze:[...] trzeba bylo byc i widziec jak co chwila buzia znikala pod woda [...]


Dokładnie NiezlyKutasie. Przecież ona była w tej wannie prawie nieprzytomna, nieświadoma co się z nią dzieje i że może się utopić. Jak na moje oko było bardzo blisko nieszczęscia. Może nastepnym razem przed kapielą niech janusze zrobią zrzutkę na koło ratunkowe? Byłoby żal głupiej piczy, gdyby miała się utopić :) , wszak lubię u niej przysepić :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 18:04
vika pisze:
NiezlyKutas pisze:Tylko vika tu nie chodzi o to, czy miala slabszy dzien czy nie, czy wypila czy nie, czy byla zalana w trzy dupy czy nie, tylko o to, ze w takim statnie weszla do wanny pelnej cieplej wody, ktora potegowala ten jej stan ;p trzeba bylo byc i widziec jak co chwila buzia znikala pod woda ... malo to ludzi wypiaj piwo i wchodzi do morza, jeziora i sie topi.. ona miala tylko wanne, albo az wanne. niemniej jednak flaszka wodki i wino ja sponiewieraly, dobrze, ze w tej wannie nie otworzyla szampana, bo przeciez taki byl cel... wana i szampan.. :shock2:





Nie widziałam całego zdarzenia bo sama robiłam transmisję, ludzie zaczeli panikować, więc wieszłam już na sam koniec.

Rozumiem, ale uwierz, chyba każdy z nas doświadczył takiej sytuację, kiedy pod wpływem chwili puszczają hamulce, zwłaszcza po alko człowiek nie mysli o konsekwencach, a skupia się na dobrej zabawie :D



MADRZE GADASZ dziewczyno
A swoją drogą, Miałem podobną akcje, Paula za tydzień już nikt nie będzie pamiętał Wczorajszego DNIA ;)Czekamy na nowe super show żeby zapomnieć, pozdrawiam
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 18:11
Ludzka rzecz się od czasu do czasu najebać, ja dużo nie pije ale raz sie najebałem tak, że prawie zasnąłem na krzaku. Na odludziu. W nocy. Sylwek a więc -12 stopni. Gdybym wtedy był sam to pewnie nie mielibyście okazji już ze mną rozmawiać, ale na szczęście koledzy mnie zobaczyli z okna, że nie doszedłem do ulicy (gdzie miał po mnie brat przyjechać) tylko zrobiłem sobie przekimkę w krzaczorach :) i mnie odratowali, kilka razy też przytulałem się z latarniami i prowadziłem głębokie filozoficzne dysputy ze znakami drogowimi, dlatego od dłuższego czasu już nie pije bo mam za słabą głowę. Dlatego dobra rada dla Pauli - pić odrobinę mniej i ZAWSZE robić to w towarzystwie osób z silniejszą głową (albo najlepiej - niepijących :) Czekamy na kolejną transmisję, koniecznie w takim fajnym kostiumie jak wczoraj!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 18:31
Byłem chwilę ale nie siedziałem długo więc mnie ominęła ta końcówka. To trochę wina jej fanów bo miała cel, że pije wódkę za 444 i tam sporo leciało to nic dziwnego, że mogła się szybko upić.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 19:03
Powiem tak... na showup można się wszystkiego spodziewać, mowię konkretnie o tym, że mogła się domyśleć, że może być taka sytuacja jaka miała wczoraj miejsce.
Zawsze jeśli alkohol wkracza na wizje, dzieją się różne rzeczy. W każdym bądź razie, widziałem wiele pijanych tutaj dziewczyn lecz do tego stopnia chyba nigdy :P

Tak czy siak.... każdy ma prawo do dobrej zabawy. Nie chcę widzieć jak czuje się dzisiaj :nea: kac pewnie cholerny. Ale najważniejsze, że dobrze się bawiła i nic zlego się nie stało. Ludzie pogadają, popierdolą i będzie jak dawniej :D W końcu trzeba o czymś pisać, szczególnie wtedy, kiedy dzieją się niecodzienne rzeczy, jak urodziny raz w roku, które trzeba grubo obchodzić ! Najlepszego ;)
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 20:34
ale zarobek to musze przyznac imponujący, chyba każdy z radosci straciłby głowe i popłynął :ok:
Paula wracaj do zdrowka :dance4:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 lip 2016, 22:52
Właśnie pojawiła się, dziś druga część urodzin, więc ci coś się obawiali, że coś się stało mogą odetchnąć z ulgą. Swoją drogą fajną miejscówkę załatwiła sobie na te urodziny ale jak się bawić to bawić i świętować na bogato w końcu to urodziny.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
03 lip 2016, 00:30
ciekawe czy kiedyś przejdzie mi wstręt do jej głosu... :?: :whistle3:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hetrique, SkySu i 22 gości