PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
15 cze 2016, 19:08
No wiesz... banknot 200 zł jest troche większy od stówy i raczej nikt go nie nosi normalnie. A jak nosi to potem klnie że powyginany na brzegu bo wszystkie stówki mniejsze. Reszty Ci w nich nikt nie wyda, bankomaty też przeważnie wypłacają banknoty tylko do 100zł. Jak sie operuje przelewami i kartą to można nie widzieć takiego banknotu kilka lat. Chyba że ktoś stoi na kasie w sklepie. Ja to ostatnio widziałem ze 2 lata temu u znajomego taki banknot. A sam to tylko raz miałem większą kwotę w takich banknotach.
Nie zmienia to faktu że chwalenie sie 200zł jest słabe. Choćbyś miał milion w żółciakach to nadal jest milion po wpłaceniu na konto. A banknot 200zł to nawet na księgową nie wystarczy :lol:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 cze 2016, 20:43
niuniu pisze:mnie tam jej cycki ich brak czy zez nie interesuje...bardziej mnie ugodziło to co opowiadała na swojej trans...w czasie wielkiej awarii :lol: o tym ile to ona nie zarabia....itd itp księgowy doradca podatkowy ok fajnie że oficjalnie rozlicza się prowadzi działalność jeszcze lepiej/.....ale opowiadanie o tym jak by była co najmniej dyrektorem banku.. :nea: to trochę nie tak, bo przecież robi pokazy na ShowUp.tv jak tysiące innych pań. Ale najbardziej rozwaliło mnie jak wyciągnęła 200pln z protfel w 1 banknocie i opowiadała jaki to on nowiutki i piękny i cudowny...to było słabe :dontknow: czy ona myśli ,że widzowie to jakieś ubogie pojeby i na oczy 200pln nie wiedzieli ? :shock2: nie wiem sam .. :bye:
Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Naprawdę takie rzeczy gadała aż mi się wierzyć nie chce.
Byłem u niej któregoś dnia i była trochę nerwowa chyba dlatego, że interes nie szedł po jej myśli.
A w przyszłym roku ma wejść do obiegu banknot 500 zł taki wyjąć z portfela to dopiero będzie lans :biggrin:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 cze 2016, 21:04
200 zł to niecałe 50 euro, 50 euro dziennie na rękę to wyciąga sprzątaczka na pół etatu w Niemczech :) Chwalenie się takimi sumami przypomina chwalenie się chłopaczków ze wsi którzy "jeżdzą BMW bo BMW to samochód dla ludzi z klasą" - tylko nie wspominają, że to BMW to 20sto letni wypierdziany przez minimum trzech właścicieli E36 1.6 w gazie a chwalić sie takim stanem posiadania to już nawet nie jest żenada, to jest szczyt szczytów :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
15 cze 2016, 21:51
jurek_chujek pisze:No wiesz... banknot 200 zł jest troche większy od stówy i raczej nikt go nie nosi normalnie. A jak nosi to potem klnie że powyginany na brzegu bo wszystkie stówki mniejsze. Reszty Ci w nich nikt nie wyda, bankomaty też przeważnie wypłacają banknoty tylko do 100zł. Jak sie operuje przelewami i kartą to można nie widzieć takiego banknotu kilka lat. Chyba że ktoś stoi na kasie w sklepie. Ja to ostatnio widziałem ze 2 lata temu u znajomego taki banknot. A sam to tylko raz miałem większą kwotę w takich banknotach.


Wypłać z bankomatu najmniej 1000 złotych to wypłaci Ci on większą sumę w 200 złotowych banknotach. Przeważnie 800 złotych w dwusetkach i 200 złotych w setkach.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 cze 2016, 23:20
Nieprawda, to zależy od bankomatu. W większości nie ma kasetki z banknotami 200 zł, nie opłaca sie to firmom obsługującym bankomaty.
W bankomatach umieszczonych w ścianach banków takie kasetki często są. Ale tam to kase ładują od tyłu wynosząc ją z sejfu bankowego.
Abradababra podaj nazwe bankomatu albo nawet lokalizacje bo aż mam chęć przetestować czy wypłaci mi 1000zł w takich dużych nominałach.

Tiago
Widocznie nie załapałeś że banknoty 500 zł będą przeznaczone tylko do obiegu wewnątrzbankowego. Tak jak chociażby banknot o nominale 100.000 $. Który jeśli dobrze pamiętam wygląda jak papier wartościowy a nie banknot.

Będziemy teraz pierdolić jak to Paula pokazała 200zł. A inna laska pokazywała niedawno piczce cały plik takich banknotów :lol: Niedługo zacznie się teleturniej kto napierdoli więcej banknotów 200zł na drukarce i będzie nimi rzucał na transmisji. :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 00:47
szacun za ,,firme" :D teraz może się starać o dotacje z Unii na swoją działalność haha
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 08:22
Ciekawi mnie jaka dzialalnosc ma tam wpisana :haha:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NiezlyKutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 26 kwie 2016, 07:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 16:44
NiezlyKutas pisze:Ciekawi mnie jaka dzialalnosc ma tam wpisana :haha:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Podobno artystyczno-usługowa :D Działalność ma od prawie roku i jeszcze mam mały ZUS ale ciekawe co będzie za przeszło rok, czy opłacać się jej będzie dalej mieć działalność i płacić (o ile dobrze pamiętam) przeszło 1000zł. Paula z tego co mówiła zanim założyła działalność nie opłacała podatków. Nagle jej przychody na SU spadły więc wpadła na pomysł z urodzinami :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 17:18
abradababra pisze:Wypłać z bankomatu najmniej 1000 złotych to wypłaci Ci on większą sumę w 200 złotowych banknotach. Przeważnie 800 złotych w dwusetkach i 200 złotych w setkach.


Kwestia bankomatu. Czasem nie musi to być nawet 1000 zł. Ja przy wypłacaniu 500zł dostałem właśnie jedną dwusetkę i reszta w setkach. A bankomat umieszczony w galerii handlowej a nie banku(tak, wiem, że jurek_chujek pisał o banku ale nie chciało mi się wklejać dodatkowego cytatu :) wiadomo o co chodzi)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 17:43
Sporo dziewczyn z SU ma założoną działalność gospodarczą, więc to nic nowego owszem problem może pojawić się po roku gdy trzeba będzie płacić normalne ZUSy, choć jeśli Paula utrzymałaby dotychczasowy poziom dochodów jak mówiła kiedyś jakie to są kwoty to chyba ten 1000 zł miesięcznie nie byłby problemem.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 22:47
Jakoś nie wydaje mi sie żeby 1000zł było straszne. Pójdziesz do biedrony na kase to Ci upierdolą podobnie z pensji. Na ShowUp.tv ma przynajmniej wygodnie. I zapewniam Was że 1000zł to nie są żadne pieniądze dla niektórych lasek z ShowUp.tv.

Mr.B pisze:
abradababra pisze:Wypłać z bankomatu najmniej 1000 złotych to wypłaci Ci on większą sumę w 200 złotowych banknotach. Przeważnie 800 złotych w dwusetkach i 200 złotych w setkach.


Kwestia bankomatu. Czasem nie musi to być nawet 1000 zł. Ja przy wypłacaniu 500zł dostałem właśnie jedną dwusetkę i reszta w setkach. A bankomat umieszczony w galerii handlowej a nie banku(tak, wiem, że jurek_chujek pisał o banku ale nie chciało mi się wklejać dodatkowego cytatu :) wiadomo o co chodzi)


W galeriach idą duże kwoty, tam też wsadzają kasetki z banknotami 200zł. Ale to nie jest standard bo galeria galeri nie równa. Ogólnie jest duże zróżnicowanie w tym temacie.
Ja widocznie mam pecha do bankomatów że mi tylko stówami plują. Zresztą Wy na serio płacicie w galeriach gotówką a nie karta? Bo 500zł to na pewno nie do starbuck wypłacałeś :lol:
Będziemy teraz pierdolić o bankomatach i banknotach zamiast cyckach Pauli :D Jedno jest pewne, Paula zawsze miała kase. W przeciwieństwie to 99% innych lasek hehe.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 23:15
jurek_chujek pisze:Ja widocznie mam pecha do bankomatów że mi tylko stówami plują. Zresztą Wy na serio płacicie w galeriach gotówką a nie karta? Bo 500zł to na pewno nie do starbuck wypłacałeś :lol:
Będziemy teraz pierdolić o bankomatach i banknotach zamiast cyckach Pauli :D Jedno jest pewne, Paula zawsze miała kase. W przeciwieństwie to 99% innych lasek hehe.



A mi jakoś nei robi róznicy jaki nominał dostanę :D Jasne, że w starbucksie płacę gotówką :d A resztę w niskich nominałach rzucam laskom i mówie "kupcie sobie coś ładnego" xD
Co do kasy Pauli- po cholerę nad tym dywagować- ma kasę to ma, nie ma to nie ma :) po co ludziom do portfela zaglądać
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
16 cze 2016, 23:54
Hahaha rozjebałeś system :lol: Czyli rozumiem że lubisz dla odmiany galerianki poruchać :lol: W końcu od lampienia sie na ShowUp.tv można oślepnąć, a i oglądać nie ma już bardzo kogo.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
17 cze 2016, 16:22
Mr.B pisze:
abradababra pisze:Wypłać z bankomatu najmniej 1000 złotych to wypłaci Ci on większą sumę w 200 złotowych banknotach. Przeważnie 800 złotych w dwusetkach i 200 złotych w setkach.


Kwestia bankomatu. Czasem nie musi to być nawet 1000 zł. Ja przy wypłacaniu 500zł dostałem właśnie jedną dwusetkę i reszta w setkach. A bankomat umieszczony w galerii handlowej a nie banku(tak, wiem, że jurek_chujek pisał o banku ale nie chciało mi się wklejać dodatkowego cytatu :) wiadomo o co chodzi)

zalezy jak zaprogramowany jest bankomat i jaka gotowke posiada
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 13:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: wrednaPaula
17 cze 2016, 20:58
Paula jak była transmisja gdzie zawieszała działalność (brak wypłat) mówiła, że jakby zarabiała około 3tys to nie opłacałby się jej opłacać składek i podatków. Teraz ma trochę spokojniejszy okres na ShowUp.tv i chcę się chyba podratować tymi urodzinami. A właśnie podobno zakłada własną stronę internetową :P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
17 cze 2016, 21:09
Tiago pisze:Sporo dziewczyn z SU ma założoną działalność gospodarczą, więc to nic nowego owszem problem może pojawić się po roku gdy trzeba będzie płacić normalne ZUSy, choć jeśli Paula utrzymałaby dotychczasowy poziom dochodów jak mówiła kiedyś jakie to są kwoty to chyba ten 1000 zł miesięcznie nie byłby problemem.

raczej sporo dziewczyn tylko twierdzi że ma założoną :lol: Stawiam że ma że jak 5% ma to i tak dobrze :lol:
Awatar użytkownika
kokodżambo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2016, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dżejlooo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
18 cze 2016, 01:27
jurek_chujek pisze:Hahaha rozjebałeś system :lol: Czyli rozumiem że lubisz dla odmiany galerianki poruchać :lol: W końcu od lampienia sie na ShowUp.tv można oślepnąć, a i oglądać nie ma już bardzo kogo.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Hahah teraz to Ty mnie zaskoczyłes rozkminą :D Co to za frajda by miała być niby :) Pewnie gdybym napisał że te niskie nominały to przeważnie bilon 1-2 złotowy to łatwiej byłoby wyłapać ironiczny charakter posta :D P.S Mina osoby która dostanie drobniaki z takim tekstem bezcenna- ja testowałem tylko wsród osób które znam i mają adekwatny dystans do tego :)

A co do drugiej części posta- kwestia indywidualna. Ja zaglądam na bardzo małą ilośc transmisji( a na większośc z nich tylko na chwilę) ale nie mogę powiedzieć że nei ma kogo oglądać. Nie narzekam, ale to temat Pauli i koniec off-topu z mojej strony.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 cze 2016, 01:56
Wrednapaula z tym swoim próżnym i wrednawym charakterkiem to wdzięczny temat do zasłuzonych złośliwych komentarzy, jednak jej zacny zadek i długie harmonijne nóżki w pończoszkach :fap: sprawiają że nie mam sumienia sie jej czepiać :) . Zresztą należy do tej grupy żetoniar, które jakoś mniej mnie irytują. Nie nagabuje o rzucanie do celu, nie uprzykrza sie o żetony. Fakt, iż czesto zbiera mało żetonów na ogólnym, paradoksalnie dobrze świadczy o jej transmisji, że jest raczej wolna od naganiaczy i wspólników.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 cze 2016, 11:55
Na kilku ostatnich transmisjach nie było widać dwóch tzw. naganiaczy czy wspólników to teraz mało zbiera na ogólnym.

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 cze 2016, 15:08
abradababra pisze:Na kilku ostatnich transmisjach nie było widać dwóch tzw. naganiaczy czy wspólników to teraz mało zbiera na ogólnym.


Żeby oszczędzić wam robienia z siebie cymbałów panowie, mogę wam przekazać boty, które automatycznie sprawdzają wpłaty na profil a także na transmisjach ukrytych największych napiwkodawców u różnych camgirls. Jak miałem czas często stosowałem je u czołowych camgirls i tak naprawde na takich transmisjach jak wrednapaula czy sweetlips nie wykryły nic podejrzanego. Jeśli bedzie zainteresowanie tematem to mogę jeden z tych botów wam tutaj ujawnić oraz sposób ich uruchomienia 8-)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MonsterGuzikowy i 46 gości