PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Alfa nono… ]:-/. Powód twojego pisania na forum na pewno nie jest taki jak pisałeś na pw. To nie ma z tym nic wspólnego. Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami, a już było prawie dobrze.. :( . Szkoda, że nie potrafiłeś sobie odpuścić swojego wątku. Z perspektywy czasu nie wiem czy bardziej mnie irytowała twoja naciągana rycerskość, czy fakt, że mówisz jedno, a robisz drugie i tak w kółko. Miałeś rzadko spotykaną okazje poznać jednoznaczne zdanie płci przeciwnej na dany temat! Nie musiałeś się domyślać o co chodzi, wszystko było prosto i jasno wyłożone jakie są oczekiwania od ciebie odnośnie pobytu tutaj. Nie dało się nie zrozumieć. A ty swoje- przyjąłem, sooory i tak do kolejnego zbędnego komentarza i znowu- przyjąłem, sooory, głupiutki jestem, ale kocham to jak mnie naprostowujesz na dobrą drogę… Ku.wa ręce opadają :shock: . To zajebiście frustrujące. Jaki inny facet może się pochwalić komfortem jasno brzmiącej odpowiedzi od dziewczyny? Nie miałeś nic do rozkminiania!
No nic, znowu padło hasło na czacie, że usuwasz profil na forum(nawet chciałem wyrazić swoją radość, ale okres mojego pisania się skończył :/) więc nie będę ci dosrywał tylko trzymam kciuki, że tym razem nie zmienisz zdania… znowu. Każdy ma swoje plusy i minusy, pojawienie się na forum nie było najlepszą decyzją. Więcej wyszło z tego szkód niż pożytku, ale na swój sposób pewnie jesteś towarzyski. Piszesz dużo na czacie i fajnie. Przed moim powodem* pojawienia się na forum nie zauważałem cię tam, nie dlatego, że nie pisałeś, tylko dlatego, że nie chciałem widzieć co piszesz do młodej dziewczyny, żeby sobie tego nie wyobrażać :cry: . No nie ważne, nie o mnie chodzi, co mi się podoba a co nie. Do pewnych sytuacji trzeba się dostosować, a do innych nie- jak ta sprawa z forum. Tak więc jeżeli naprawdę zależy ci na tym o czym pisałeś na pw to uważam, że decyzja o usunięciu zapunktuje. Będzie można mówić, że choć popełniałeś w ch.j błędów(nie mam na myśli ortograficznych) i to takich samych i na okrągło, to w końcu zrozumiałeś i rzeczywiście „przyjąłeś” to co ci się powiedziało i wyjdziesz z twarzą z tej sytuacji :). Oby.

Spajk, aż oczy bolą jak piszesz „oddawaj kota”. Nie wiem co to za nowa kłótnia, nie moja sprawa, ale teksty tego typu są śmieszne/żałosne. Też było chyba dobrze, to musiało się coś zjebać. Takie akcje zapadają w pamięć, a ty znowu będziesz pisał „ale co ci ja zrobiłem?”. Zdrowo poj.bane to wszystko. Zimna krew by się przydała.

B L A C K E D $ pisze:Batman mama mowila ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz i zostales woznym :( i nie masz sie gdzie wykazac to postanowiles pochwalic sie na forum jaki jestes obeznany w ortografi ogolnie przyjolem twoje uwagi i mam to w dupie nie jestem dziecko wiec nie bede sie uczyl. Teraz sa takie czasy ze wazne jest zeby miec kase a nie przez jakie ż lub ó napisac slowo.
Wsumie to dziwne ze jestes taki wyuczony a walisz do monitora :shock2:


Nowy profil? Zapomniałeś hasła? Trzeba przyznać, że to w twoim stylu ^^.
Rozumiesz co napisałeś? Brak ambicji źródłem sukcesu? To twoje motto życiowe? Hahahaha czy można być większym debilem? BRAWO xD! PrzyjĄłem, a nie przyjołem, głupku :p. Z twoim wykształceniem praca w roli woźnego musi być szczytem marzeń. Nawet na babcie klozetową masz za niskie kwalifikacje, chyba, że twoja matka po znajomości ci załatwiła, to faktycznie trzepiesz niezłą kasę jak na twoje wykształcenie :mrgreen: . A może dorobiłeś się na akcji „przekaż 1%podatku na umysłowo chorego”? Gdybym nie wiedział, że wspieram taką tępą kanalie to może sam bym dał. Mam mały apel, skoro twój niedorozwój jest kwestią świadomego, czy też mniej świadomego „wyboru” i myślę, że napiszę to w imieniu całej ludzkości- nie rozmnażaj się patolu xD! Jesteś zawadą dla społeczeństwa.



Podsumowując komentarze, coś z probabilistyki:
Jakie są szanse, że piszą tutaj wyłącznie wysportowani miliarderzy z tytułem mistera świata?
Przywiązujecie sobie ciężarki do dupy, żeby nie odlecieć? Jesteście tak zadufani, że aż mi was szkoda, bo to oznacza tylko, że macie spore problemy ze sobą. Nikt pozbawiony wad nie obraża drugiego człowieka. Dzieje się tak, bo macie kompleksy. Im większa krytyka, tym większe kompleksy. Jesteście żałośni.

NapalonaOna pisze:nie wytrzymam jak nie odpisze sorry haha

Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych) – termin opisujący kategorię dóbr materialnych, bądź usług wyróżniających się wysoką ceną, wysoką jakością wykonania oraz trudną dostępnością dla odbiorcy. Produkty luksusowe adresowane są do wąskich grup społecznych, należą do produktów oraz usługi ekskluzywnych.
(...)Francuski pisarz - Jean de La Fontaine - określał luksusowym to, co nierozerwalnie wiąże się nie tylko z czystością, ale i delikatnością. Wraz z biegiem czasu i przemianami społeczno-gospodarczymi, etymologia słowa uległa zmianie. Słowo „luksus”, bądź „luksusowy” zaczęto utożsamiać z bardzo drogimi produktami.

Rzeczom luksusowym zaczęto nadawać znaczenie czegoś wartościowego, rzadkiego i drogiego. Używano go także w odniesieniu do stylu życia ich użytkowników, które mówiło o ich bogactwie, ostentacyjnym stylu życia oraz sile. Innym wartościami, jakie zaczęto przypisywać dobrom luksusowym były uwodzenie oraz elitaryzm. Określenia te odnosiły się do wartości związanych z pozycją społeczną użytkownika i jego prestiżem. Ostatnią z wartości nadaną luksusowi jest hedonizm. Jean-Paul Sartre w swoim dziele Byt i nicość (1943) napisał: „Luksus nie stanowi o jakości obiektu, ale jakość posiadania”.(...)

Źródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Luksus

Dziekuje, teraz mnie zhejtujcie

PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam


Probabilistyka- rachunek prawdopodobieństwa. Dlaczego użyłem mniej znanego synonimu? Bo skoro jesteście bogaci i piękni, to na 100% macie się za inteligentnych. Walicie cytatami z wikipedii, ale żebyście coś z tego rozumieli…?
Napalonaona, po co? Jak czytam tutaj co niektórych to tak zgłupiałem, że zapomniałem jak się na rowerze jeździ :( . Pojęcie luksusu jest subiektywne! Jak nie wiecie co znaczy jakieś słowo, to korzystajcie ze słownika.
„Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych)” co to za durny cytat? Co miał wnieść do tematu? Człowiekowi nie jest wiele potrzebne do przeżycia- pożywienie, woda, schronienie. Z tego twojego cytatu wychodzi na to, że każdy mieszka w luksusie odkąd wyszedł z jaskini(blacked jeszcze nad tym pracuje :P) i zapragnął czegoś więcej. Więc kompletnie nie jest trafiony. Tobie raczej zależy na tym, żeby kopary ludziom opadały po opisie twojego 2piętrowego mieszkania z sypialniami w ogrodzie(tak, doj.bałem się tego przecinka i wykorzystam wszystko co mi przypasuje, żeby zgnoić takiego hejtera jakim jesteś min. ty). Boli cię, że ludzie komplementują mieszkanie Pauli, a nie twoje. Tak- nie wszyscy, tutaj przecież każdy ma pałac i to mnie ani trochę nie dziwi. To zaleta Internetu, każdy jest tym kim chce być. Osobiście twoje 3 poziomowe mieszkanie nie robi na mnie żadnego wrażenia bo ty sama nie reprezentujesz sobą nic wartościowego w moim mniemaniu. Pieniądze są rzeczą nabytą, każdy może odnieść sukces jeżeli jest w czymś naprawdę dobry, ma pomysł na siebie i siłę przebicia. Masz powalone priorytety, kasa jest ważna, ale nie najważniejsza. Zerwij sobie banana, zjedz, uspokoisz się trochę :).

„ już nie można napisać nic co się myśli bo zaraz zhejtują że zazdrosna, forum jest po to aby wyrazić swoją opinie i tak też zrobiłam” Ja cię nie zhejtowałem, tylko wyraziłem swoją opinie o twojej. Ładniej brzmi, prawda? :)
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Kuswa mam problemy z logowaniem się do tego ''uroczego'' miejsca.Ciekawe czy to celowe działanie czy może tak opaczność boska czuwa nade mną.Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:
PS założyłem tylko po to nowe konto żeby móc prowadzić forum o tenisie. :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Kuswa mam problemy z logowaniem się do tego ''uroczego'' miejsca.Ciekawe czy to celowe działanie czy może tak opaczność boska czuwa nade mną.Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:

tak, zostaw nas tęsknić nie będziemy :D
LEON LXIX


HardRockCaffe666 pisze:Kuswa mam problemy z logowaniem się do tego ''uroczego'' miejsca.Ciekawe czy to celowe działanie czy może tak opaczność boska czuwa nade mną.Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:
PS założyłem tylko po to nowe konto żeby móc prowadzić forum o tenisie. :smoke:


Hard jeśli ty znikniesz to i "bagienko" zniknie tylko Ty w nim sie upierd..oliłeś.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Kuswa mam problemy z logowaniem się do tego ''uroczego'' miejsca.Ciekawe czy to celowe działanie czy może tak opaczność boska czuwa nade mną.Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:

tak, zostaw nas tęsknić nie będziemy :D

Idiotów takich jak ty JAY tu nie brakuje wiec nie powinniście się zbytnio nudzić.Pozdrawiam hard. :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Widać że batman znowu miał wolny piątek :laughingnew: co za beznadziejny zakompleksiony debil który potrafi tylko poprawiać błędy ortograficzne i czepiać się do każdego kto napisze coś nie po jego myśli o pauli. Niestety nie każdy tak jak ty mieszka w baraku na zadupiu i nie na każdym zrobi wrażenie wynajęcie hotelu przez paule, po 2 jak byś nie skupiał się tyle na błędach to może zauważył byś ze jesteś na forum w temacie poświęconym pauli i tu każdy ma prawo się wypowiedzieć o jej tran, mieszkaniu, wyglądzie itd a przychodzi taki burak jak ty i krytykuje osoby wypowiadające, ale czego oczekiwać od pajaca co chce się wykazać ze zna się na ortografii.

Co paula miała wczoraj na głowie ? bo wyglądało to strasznie skąd ona wzięła taka brzydką perukę ?
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Batman mam gdzieś co o mnie myślisz, nie znasz mnie więc nie oceniaj. Niestety w dzisiejszych czasach nie można mieć własnego zdania na jakikolwiek temat bo zawsze cie zkrytykują i nazwą hejterem :o ja nie musze nikomu nic udowadniać.

Nie mam zamiaru więcej się tu udzielać, mam inne priorytety.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:Widać że batman znowu miał wolny piątek :laughingnew: co za beznadziejny zakompleksiony debil który potrafi tylko poprawiać błędy ortograficzne i czepiać się do każdego kto napisze coś nie po jego myśli o pauli. Niestety nie każdy tak jak ty mieszka w baraku na zadupiu i nie na każdym zrobi wrażenie wynajęcie hotelu przez paule, po 2 jak byś nie skupiał się tyle na błędach to może zauważył byś ze jesteś na forum w temacie poświęconym pauli i tu każdy ma prawo się wypowiedzieć o jej tran, mieszkaniu, wyglądzie itd a przychodzi taki burak jak ty i krytykuje osoby wypowiadające, ale czego oczekiwać od pajaca co chce się wykazać ze zna się na ortografii.

Co paula miała wczoraj na głowie ? bo wyglądało to strasznie skąd ona wzięła taka brzydką perukę ?



Czyliii.. teraz będzie tak, że ja cię obrażam, mieszam z błotem, a ty mi odpisujesz „nie, bo ty” :lol: ? Hahahah 0 inwencji.
Źle wyszedłeś na tym, że cię poprawiam? W ostatnim twoim poście nie dopatrzyłem się błędu ort.! Nauczyłem cię czegoś :D! Bardzo się z tego powodu cieszę, bo choć jesteś kompletnym zerem, to dało się czytać to co teraz napisałeś bez większego przeczucia, że dopiero się uczysz jak to robić :p.

Barak akurat, to byłby dla ciebie ogromny awans społeczny, zważywszy, że nie wylazłeś jeszcze z jaskini :p.
Zbieraj lepiej te swoje złotóweczki za wstęp do WC tępaku :P. Nie przekażę ci 1% swojego podatku! Choćbyś błagał, to możesz o tym zapomnieć patolu! xD
Twoje zdjęcie na paczce fajek mogłoby robić za przestrogę dla kobiet w ciąży. Jasne, masz zrytą banie nie tylko przez to(na to akurat nie miałeś wpływu), wiele czynników musiało się skumulować żeby powstało takie coś jak ty z takimi „genialnymi” przeświadczeniami jak twoje.
„tu każdy ma prawo się wypowiedzieć o jej tran, mieszkaniu, wyglądzie itd”
Przede wszystkim jest różnica między hejtem, a konstruktywną krytyką. Jak chcesz w ten sposób ubierać swoje hejty „ma prawo się wypowiedzieć”, to i ja dałem sobie prawo na wypowiadanie swojej krytyki wobec min. twojej krytyki. Gdzie tu widzisz problem? Jest ci smutno, że piszę o tobie nieładnie? Jak sam nie umiesz się wypowiadać z szacunkiem wobec innych to czego się niby spodziewałeś? Hmm jakby.. nie miałem cię za bystrzaka, to jasne, ale z każdym kolejnym postem przechodzisz następny poziom głupoty. Liczysz na udział w paraolimpiadzie? Nie wiem pod jaką dyscyplinę można by podpiąć twój opóźniony łeb, ale złoto masz gwarantowane :)!

Kto normalny wchodzi na transmisje, która mu się nie podoba? Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym spędził na takiej transmisji więcej niż 5-10minut, a ty jesteś stałym bywalcem u Pauli którą hejtujesz. Walnięty debil :p. Nie wiem jak długo już się kompromitujesz na forum, ale nie przypominam sobie pozytywnej wypowiedzi odkąd tu jestem. To przez pokrewieństwo rodziców, „zły dotyk”, sąsiedztwo elektrowni, azbest w budynku, chemikalia, co jeszcze pominąłem dlaczego jesteś taki zjebany?
Dureń będzie o prawach do wypowiedzi pisał… Haha i jeszcze się obraża jak coś nieładnego o nim napiszę xD. Jesteś chodzącą tragedią patolu. Nie podoba się, to nie oglądaj głupku i będziesz miał 1problem mniej z tej chorej głowy :mrgreen: . Prawo do "wypowiedzi" ku.wa... xD klaun.
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:Alfa nono… ]:-/. Powód twojego pisania na forum na pewno nie jest taki jak pisałeś na pw. To nie ma z tym nic wspólnego. Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami, a już było prawie dobrze.. :( . Szkoda, że nie potrafiłeś sobie odpuścić swojego wątku. Z perspektywy czasu nie wiem czy bardziej mnie irytowała twoja naciągana rycerskość, czy fakt, że mówisz jedno, a robisz drugie i tak w kółko. Miałeś rzadko spotykaną okazje poznać jednoznaczne zdanie płci przeciwnej na dany temat! Nie musiałeś się domyślać o co chodzi, wszystko było prosto i jasno wyłożone jakie są oczekiwania od ciebie odnośnie pobytu tutaj. Nie dało się nie zrozumieć. A ty swoje- przyjąłem, sooory i tak do kolejnego zbędnego komentarza i znowu- przyjąłem, sooory, głupiutki jestem, ale kocham to jak mnie naprostowujesz na dobrą drogę… Ku.wa ręce opadają :shock: . To zajebiście frustrujące. Jaki inny facet może się pochwalić komfortem jasno brzmiącej odpowiedzi od dziewczyny? Nie miałeś nic do rozkminiania!
No nic, znowu padło hasło na czacie, że usuwasz profil na forum(nawet chciałem wyrazić swoją radość, ale okres mojego pisania się skończył :/) więc nie będę ci dosrywał tylko trzymam kciuki, że tym razem nie zmienisz zdania… znowu. Każdy ma swoje plusy i minusy, pojawienie się na forum nie było najlepszą decyzją. Więcej wyszło z tego szkód niż pożytku, ale na swój sposób pewnie jesteś towarzyski. Piszesz dużo na czacie i fajnie. Przed moim powodem* pojawienia się na forum nie zauważałem cię tam, nie dlatego, że nie pisałeś, tylko dlatego, że nie chciałem widzieć co piszesz do młodej dziewczyny, żeby sobie tego nie wyobrażać :cry: . No nie ważne, nie o mnie chodzi, co mi się podoba a co nie. Do pewnych sytuacji trzeba się dostosować, a do innych nie- jak ta sprawa z forum. Tak więc jeżeli naprawdę zależy ci na tym o czym pisałeś na pw to uważam, że decyzja o usunięciu zapunktuje. Będzie można mówić, że choć popełniałeś w ch.j błędów(nie mam na myśli ortograficznych) i to takich samych i na okrągło, to w końcu zrozumiałeś i rzeczywiście „przyjąłeś” to co ci się powiedziało i wyjdziesz z twarzą z tej sytuacji :). Oby.

Spajk, aż oczy bolą jak piszesz „oddawaj kota”. Nie wiem co to za nowa kłótnia, nie moja sprawa, ale teksty tego typu są śmieszne/żałosne. Też było chyba dobrze, to musiało się coś zjebać. Takie akcje zapadają w pamięć, a ty znowu będziesz pisał „ale co ci ja zrobiłem?”. Zdrowo poj.bane to wszystko. Zimna krew by się przydała.

B L A C K E D $ pisze:Batman mama mowila ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz i zostales woznym :( i nie masz sie gdzie wykazac to postanowiles pochwalic sie na forum jaki jestes obeznany w ortografi ogolnie przyjolem twoje uwagi i mam to w dupie nie jestem dziecko wiec nie bede sie uczyl. Teraz sa takie czasy ze wazne jest zeby miec kase a nie przez jakie ż lub ó napisac slowo.
Wsumie to dziwne ze jestes taki wyuczony a walisz do monitora :shock2:


Nowy profil? Zapomniałeś hasła? Trzeba przyznać, że to w twoim stylu ^^.
Rozumiesz co napisałeś? Brak ambicji źródłem sukcesu? To twoje motto życiowe? Hahahaha czy można być większym debilem? BRAWO xD! PrzyjĄłem, a nie przyjołem, głupku :p. Z twoim wykształceniem praca w roli woźnego musi być szczytem marzeń. Nawet na babcie klozetową masz za niskie kwalifikacje, chyba, że twoja matka po znajomości ci załatwiła, to faktycznie trzepiesz niezłą kasę jak na twoje wykształcenie :mrgreen: . A może dorobiłeś się na akcji „przekaż 1%podatku na umysłowo chorego”? Gdybym nie wiedział, że wspieram taką tępą kanalie to może sam bym dał. Mam mały apel, skoro twój niedorozwój jest kwestią świadomego, czy też mniej świadomego „wyboru” i myślę, że napiszę to w imieniu całej ludzkości- nie rozmnażaj się patolu xD! Jesteś zawadą dla społeczeństwa.



Podsumowując komentarze, coś z probabilistyki:
Jakie są szanse, że piszą tutaj wyłącznie wysportowani miliarderzy z tytułem mistera świata?
Przywiązujecie sobie ciężarki do dupy, żeby nie odlecieć? Jesteście tak zadufani, że aż mi was szkoda, bo to oznacza tylko, że macie spore problemy ze sobą. Nikt pozbawiony wad nie obraża drugiego człowieka. Dzieje się tak, bo macie kompleksy. Im większa krytyka, tym większe kompleksy. Jesteście żałośni.

NapalonaOna pisze:nie wytrzymam jak nie odpisze sorry haha

Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych) – termin opisujący kategorię dóbr materialnych, bądź usług wyróżniających się wysoką ceną, wysoką jakością wykonania oraz trudną dostępnością dla odbiorcy. Produkty luksusowe adresowane są do wąskich grup społecznych, należą do produktów oraz usługi ekskluzywnych.
(...)Francuski pisarz - Jean de La Fontaine - określał luksusowym to, co nierozerwalnie wiąże się nie tylko z czystością, ale i delikatnością. Wraz z biegiem czasu i przemianami społeczno-gospodarczymi, etymologia słowa uległa zmianie. Słowo „luksus”, bądź „luksusowy” zaczęto utożsamiać z bardzo drogimi produktami.

Rzeczom luksusowym zaczęto nadawać znaczenie czegoś wartościowego, rzadkiego i drogiego. Używano go także w odniesieniu do stylu życia ich użytkowników, które mówiło o ich bogactwie, ostentacyjnym stylu życia oraz sile. Innym wartościami, jakie zaczęto przypisywać dobrom luksusowym były uwodzenie oraz elitaryzm. Określenia te odnosiły się do wartości związanych z pozycją społeczną użytkownika i jego prestiżem. Ostatnią z wartości nadaną luksusowi jest hedonizm. Jean-Paul Sartre w swoim dziele Byt i nicość (1943) napisał: „Luksus nie stanowi o jakości obiektu, ale jakość posiadania”.(...)

Źródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Luksus

Dziekuje, teraz mnie zhejtujcie

PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam


Probabilistyka- rachunek prawdopodobieństwa. Dlaczego użyłem mniej znanego synonimu? Bo skoro jesteście bogaci i piękni, to na 100% macie się za inteligentnych. Walicie cytatami z wikipedii, ale żebyście coś z tego rozumieli…?
Napalonaona, po co? Jak czytam tutaj co niektórych to tak zgłupiałem, że zapomniałem jak się na rowerze jeździ :( . Pojęcie luksusu jest subiektywne! Jak nie wiecie co znaczy jakieś słowo, to korzystajcie ze słownika.
„Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych)” co to za durny cytat? Co miał wnieść do tematu? Człowiekowi nie jest wiele potrzebne do przeżycia- pożywienie, woda, schronienie. Z tego twojego cytatu wychodzi na to, że każdy mieszka w luksusie odkąd wyszedł z jaskini(blacked jeszcze nad tym pracuje :P) i zapragnął czegoś więcej. Więc kompletnie nie jest trafiony. Tobie raczej zależy na tym, żeby kopary ludziom opadały po opisie twojego 2piętrowego mieszkania z sypialniami w ogrodzie(tak, doj.bałem się tego przecinka i wykorzystam wszystko co mi przypasuje, żeby zgnoić takiego hejtera jakim jesteś min. ty). Boli cię, że ludzie komplementują mieszkanie Pauli, a nie twoje. Tak- nie wszyscy, tutaj przecież każdy ma pałac i to mnie ani trochę nie dziwi. To zaleta Internetu, każdy jest tym kim chce być. Osobiście twoje 3 poziomowe mieszkanie nie robi na mnie żadnego wrażenia bo ty sama nie reprezentujesz sobą nic wartościowego w moim mniemaniu. Pieniądze są rzeczą nabytą, każdy może odnieść sukces jeżeli jest w czymś naprawdę dobry, ma pomysł na siebie i siłę przebicia. Masz powalone priorytety, kasa jest ważna, ale nie najważniejsza. Zerwij sobie banana, zjedz, uspokoisz się trochę :).

„ już nie można napisać nic co się myśli bo zaraz zhejtują że zazdrosna, forum jest po to aby wyrazić swoją opinie i tak też zrobiłam” Ja cię nie zhejtowałem, tylko wyraziłem swoją opinie o twojej. Ładniej brzmi, prawda? :)



Bataman serio jeśli będzie konkurs na długość wpisu masz wygrana w kieszeni.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


już wiem czemu batman pisze tylko w weekendy bo w tygodniu mama nie pozwala my siadać do kompa :laughingnew: wiesz co dziecko mam wyjebane na twoje teksty z podstawówki możesz tu jeszcze o mnie napisać ze 100 stron albo nawet załóż sobie osobny post jebie mnie to nie będę spamował forum żeby pisać do debila nara pojebie.

Napalona nie przejmuj się jakimś pajacem i nie przestawaj pisać w tym wątku. Najlepiej będzie nie zwracać uwagi na jego wypracowania może się dziecko znudzi i sobie pójdzie
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:już wiem czemu batman pisze tylko w weekendy bo w tygodniu mama nie pozwala my siadać do kompa :laughingnew: wiesz co dziecko mam wyjebane na twoje teksty z podstawówki możesz tu jeszcze o mnie napisać ze 100 stron albo nawet załóż sobie osobny post jebie mnie to nie będę spamował forum żeby pisać do debila nara pojebie.

Napalona nie przejmuj się jakimś pajacem i nie przestawaj pisać w tym wątku. Najlepiej będzie nie zwracać uwagi na jego wypracowania może się dziecko znudzi i sobie pójdzie


Ku.wa tylko się nie popłacz znowu patolu :lol: !
To ty mi już nic nie musisz pisać xD hahahaha! Już wszystko wiem! Twoi rodzice też mieli takie metody wychowawcze: „Najlepiej będzie nie zwracać uwagi na blackeda, może bachor się sam wychowa, a jak nie to i tak jest opóźniony, więc nie ma sensu się nim przejmować”. Rodzice zrobili ci wielką krzywdę patolu! :cry:

Wszystko składa się w całość:
„mam to w dupie nie jestem dziecko” ; „jebie mnie to”
Jesteś PEDAŁEM! Nic dziwnego, że tyle hejtujesz laskę, skoro panowie są twoim obiektem westchnień xD hahaha! Ujawniłeś się w Realu i nic dziwnego, że byłeś/jesteś gnębiony w szkole/pracy. Teraz się mścisz tutaj!

Nie mam potrzeby pisania o tobie, ale jak piszesz same hejty, to przestań chociaż ryczeć, że ci dokuczam powalony lalusiu, tylko lepiej się przyzwyczaj do tego, że będę cię gnoił :mrgreen: . Szczerze mówiąc miałem na ciebie mnóstwo pomysłów, jednak do tej pory wykorzystałem tylko jeden(ortografię- wiadomo, każdy może popełniać błędy, to naturalne. Ale bez przesady-nie tak często i nie w powszechnie używanych wyrazach!), bo cały czas wyrąbiesz się z jakąś debilną myślą i dajesz mi kolejny temat do śmiechu którym mogę cię upokarzać. Tak wygląda sytuacja- nie umiesz okazać szacunku, to nie oczekuj go od kogoś innego wobec siebie.

Tak, to prawda- okroiłem twoje wątki i zacytowałem konkretne wyrażenia. Jednak tak czy inaczej według Freuda podświadomie pragniesz, żeby cię coś ”jebało w dupę” i prawdopodobnie są nimi ci czarni panowie ze strony porno jakiej nazwę masz w nicku (ktoś wcześniej wspominał o tym twoim nicku i ku.wa rzeczywiście..!) Fan czarnych… męskich narządów płciowych, co? Hmm to dlatego rodzice się do ciebie nie przyznają?

„mam wyjebane na twoje teksty z podstawówki”
Jeżeli koledzy w szkole tak cię traktowali jak ja teraz, to naprawdę nie miałeś życia! Stłamszony, wystraszony i na bieżąco gnębiony przez otoczenie w którym przebywasz. Teraz to się nie dziwię dlaczego jesteś taki głupi. Ciągle wagarowałeś z obawy przed docinkami rówieśników :( ! Wracałeś do mamy i wujka, którzy też cię nie szanowali i wypierali się ciebie twierdząc, że nie jesteś ich synem. Dlatego teraz taki jesteś! Myślisz, że możesz kogoś bezkarnie hejtować, bo w realu to ciebie hejtowali! Nie miał cię kto nauczyć, że tak się nie robi.

Nie planowałem dziś żadnego postu, ale bardzo się otworzyłeś, więc w drodze wyjątku...
Mnie nazywasz pajacem, a sam przebywasz na transmisji która ci się nie podoba... xD! Jak się tak zastanowić, to nie znam drugiego tak głupiego człowieka jakim jesteś ty. Paraolimpiada czeka tłumoku :mrgreen: !
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow



Polewać każdy może, aby w granicach rozsądku. Co do zaokrąglenia to koleś przesadziłeś moim zdaniem wygląda rewelacyjnie, ale Ty pewnie wyglądasz jam Adonis w ludzkiej postaci :laugh3: . Sory ale dla mnie Paula wygląda zajefajnie.

Dziekuje :papa:


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


HardRockCaffe666 pisze:Kuswa mam problemy z logowaniem się do tego ''uroczego'' miejsca.Ciekawe czy to celowe działanie czy może tak opaczność boska czuwa nade mną.Może to już najwyższy czas zostawić was samych w waszym ''bagienku''. :!: :!: :!: :!:
PS założyłem tylko po to nowe konto żeby móc prowadzić forum o tenisie. :smoke:



zapomniałes pozdrowić i sie przedstawić , teraz nikt nie jest pewien czy ty to naprawde ty
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Pewnie pije z nerwow bo cos ost malo zetonow dostaje czesto nawet 1 celu nie moze osiagnac i schodzi zalamana. A z ta waga to zaczyna przeginac mozna zauwazyc ze nie moze dopiac sie w koszule niedlugo bedzie musiala wymienic cala garderobe :rofl:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Pewnie pije z nerwow bo cos ost malo zetonow dostaje czesto nawet 1 celu nie moze osiagnac i schodzi zalamana. A z ta waga to zaczyna przeginac mozna zauwazyc ze nie moze dopiac sie w koszule niedlugo bedzie musiala wymienic cala garderobe :rofl:



blacked dawaj na czaterie bo poltoragoscia jestes
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Pewnie pije z nerwow bo cos ost malo zetonow dostaje czesto nawet 1 celu nie moze osiagnac i schodzi zalamana. A z ta waga to zaczyna przeginac mozna zauwazyc ze nie moze dopiac sie w koszule niedlugo bedzie musiala wymienic cala garderobe :rofl:



Mnie też rozwaliła ta niedopinająca się koszula w czarno - białe paski :)
Śmiała i nabijała się z annpearl, że ta pije na każdej transmisji, a ja co zerknę do Wrednej to pije...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Pewnie pije z nerwow bo cos ost malo zetonow dostaje czesto nawet 1 celu nie moze osiagnac i schodzi zalamana. A z ta waga to zaczyna przeginac mozna zauwazyc ze nie moze dopiac sie w koszule niedlugo bedzie musiala wymienic cala garderobe :rofl:


Masz rację :biggrin: Już kiecki prawie puszczają w szwach, a dupa wygląda jak 3-drzwiowa szafa, brak wcięcia, wycięcia, a najlepsze było jak w srebrnych spodniach wystąpiła i jej się boki z nich wylewały :laugh3: Nawet wielbiciele już tak żetow nie sypali. Niedługo będzie znów musiała zmienić chatę na nową, bo nie wytrzyma antresola tego balastu :lol:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie przesadzajmy już z tą grubością u Pauli, fakt, że taka zaokrąglona nigdy nie była ale z figury i tak laska się prezentuje dobrze. Tylko niech nie zakłada więcej tej blond peruki bo do jej ogromnych, ciemnych brwi, wyglądało to po prostu komicznie.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Guli84 pisze:
B L A C K E D $ pisze:
Guli84 pisze:Ostatnio dużo chla co nie trudno zauważyć na kam, siedzi i polewa przez całą trans. Od tego alko znacznie już spuchła i się zaokrągliła, a była kiedyś całkiem niezła laska, a teraz poszło w dupsko i uda, szkoda że nie w cycki haha :biggrin:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Pewnie pije z nerwow bo cos ost malo zetonow dostaje czesto nawet 1 celu nie moze osiagnac i schodzi zalamana. A z ta waga to zaczyna przeginac mozna zauwazyc ze nie moze dopiac sie w koszule niedlugo bedzie musiala wymienic cala garderobe :rofl:


Masz rację :biggrin: Już kiecki prawie puszczają w szwach, a dupa wygląda jak 3-drzwiowa szafa, brak wcięcia, wycięcia, a najlepsze było jak w srebrnych spodniach wystąpiła i jej się boki z nich wylewały :laugh3: Nawet wielbiciele już tak żetow nie sypali. Niedługo będzie znów musiała zmienić chatę na nową, bo nie wytrzyma antresola tego balastu :lol:

Widzę,że dobrze się tu beze mnie bawicie i nie brakuje wam tematów no co raz to GŁUPSZE posty.Żałosne.
Jak by ktoś o mnie tu pytał to mnie nie było. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grey-niania, silasek7 i 28 gości