PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Co do kota to ja Ci dam sprawiedliwe wyjście Spikel20. Paula da Ci kwintal pszenicy i koło od roweru. Za to kot będzie trzy dni u Wrednej i trzy dni u Ciebie - a w niedziele i święta moje myszy opędzi i koniec.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie daje się zwierząt jako prezenty. To nie przedmioty. Osobiscie byl zawożony kot czy kurierem wyslales? ;)



www.BlogSU.pl
Magnolia


parostatek pisze:Co do kota to ja Ci dam sprawiedliwe wyjście Spikel20. Paula da Ci kwintal pszenicy i koło od roweru. Za to kot będzie trzy dni u Wrednej i trzy dni u Ciebie - a w niedziele i święta moje myszy opędzi i koniec.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Paula moim zdanie powinna mu dać dożywotniego bana w wszystkie jego nicki które tu ma i na te które będzie miał i oczywiście krzyżyk na drogę.
Spikel20 pisze:
Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej.
TAK MYŚLAŁEM TWOJE SŁOWA BYŁY SĄ I BĘDĄ GÓWNO WARTE :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard pamietaj jedno Paulę znam więcej niż wasz wszyscy korwa wzięte. I dużo razem przeżyliśmy Wiec przestan hard pierdolic wyj wstręcie tylko wirtualnyminznsjomyminwiec sobie kurwa przestan bonjestes starym obleśnym dziadem chuja wartym . Zrozum to hard . Ty innym świecie . Ciebie byko by stac z paula i wydać z 5 tys złotych chyba nie. Żadna kobieta nie wyjdzie z frajerem co najwyżej moze postawić mc hamburgera . Jestes żałosny .


Kot był zamówiony a paula go odebrała z hodowli tyle w temacie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard pamietaj jedno Paulę znam więcej niż wasz wszyscy korwa wzięte. I dużo razem przeżyliśmy Wiec przestan hard pierdolic wyj wstręcie tylko wirtualnyminznsjomyminwiec sobie kurwa przestan bonjestes starym obleśnym dziadem chuja wartym . Zrozum to hard . Ty innym świecie . Ciebie byko by stac z paula i wydać z 5 tys złotych chyba nie. Żadna kobieta nie wyjdzie z frajerem co najwyżej moze postawić mc hamburgera . Jestes żałosny .


A ty to kim niby jesteś Rokefelerem.Jesteś tylko jebanym zwykłym robolem który pewno puszki i zupki w proszku wpierdala tam w całej tej Norwegi I z tego co nam mówiłeś to harujesz na zimnie wiec uważaj żebyś sobie tych swoich jajeczek nie odmroził. :lol: :lol: :lol: :lol:
Spikel20 pisze:
Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej
ŻAŁOSNE!!!!! :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


co za dziecinada, jeden i drugi, ale paula ma psychofanów ;) dajcie sobie spokoj, to tylko zabawa na ShowUp.tv, nie życie. Ta panienka ma Was oby gdzies, wazne aby zeton sie zgadzal na rzęski i shebe dla kotka hehehhehe :papa:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Magnolia


Powiem tak hard ty myslisz ze jestem zwykłym robolem paula dostawała 10-15 tys złotych miesięcznie to jestes żałosny . Chłopie ja sie zajmuje poważnymi sprawi w Norwegii o takich zeczach ty sobie mozesz pomarzyć ja w jeden dzien na imreozy rozjebywalem 20 tys . Ale ty hard jestes nikim czystym frajerem który by chialnco ja mam. Mnie stac żeby kota kupic to jest dla mnie nic a dla ciebie jedzenie przez rok. Hard ty jestes problemem musisz to zrozumieć . Ty jej szczenscie nie poprawisz bo niby czym
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Co do kota to ja Ci dam sprawiedliwe wyjście Spikel20. Paula da Ci kwintal pszenicy i koło od roweru. Za to kot będzie trzy dni u Wrednej i trzy dni u Ciebie - a w niedziele i święta moje myszy opędzi i koniec.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

HA!! Za tą parafrazę powinieneś dostać bonusowego VIPa!! :D
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj w podróży a dziś nadaję z koleżanką. Co jak co ale nie można jej zarzucić monotonnych transmisji z tym samym schematem.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 22:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula nadaje z hotelu opowiada jak spedzial dzien z fajna byly na obiedzie potem zjadly deser potem na kawie potem w kinie a siedzac w hotelu okolo 22 czka na fajna po przyjezdzie fajnej paula mowi do niej chodz na kam bo pare osob chcialo zebys weszla a fajna odpowiada nie bo mialam ciezki dzien :laughingnew: no idzie pierdolnac paula fajnie spedzial dzien a fajna mial z nia ciezki dzien. Ale chyba paula ja namowila bo nadaja razem chociaz miny maja nie ciekawe.jakby siedzialy na sile kolo siebie smieja sie tylko jak ktos cos napisze ale ogolnie miny maja nie ciekawe. Nie widza sie dosc dlugi czas a jak juz sie spotkaja to siedza na SU ciekawa znajomosc :D
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Niania
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 24 maja 2017, 16:41
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nutelka


Obrazek
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niektóre tematy są lepsze niż seriale.
kilka ładnych miesięcy temu napisałem

cytuję:

msn pisze:już niebawem kolejny sezon!
ciekawe jak potoczą się losy autorek oraz fanów, sympatyków, antyfanów i hejterów dwóch (najlepszych) tematów na forum.

Tytuł: WrednaPaula & Kocurek272
produkcja: Polska
za pośrednictwem: BombajTv
data emisji: 2017/2018
Gatunek: komediodramat
reżyseria: عباس کیارستمی


jednak temat K272 zdecydowanie został w tyle, za to temat Pauli po nowym roku nabrał podwójnej mocy i rozwija się dynamicznie a wręcz brawurowo.


Obrazek



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:(ciach)
Tytuł: WrednaPaula & Kocurek272
produkcja: Polska
za pośrednictwem: BombajTv
data emisji: 2017/2018
Gatunek: komediodramat
reżyseria: عباس کیارستمی


Pamiętam że nie dalej jak w grudniu Paula mówiła o Kocurku w sposób wykluczający taki sezon :-)
Mówiła coś, że Kocurek czuje się teraz lepsza od innych, bo przestała się rozbierać a przecież nie tak dawno temu też to robiła. Generalnie z kontekstu wynikało, że za nią nie przepada.

Kto to do cholery jest Kocurek? :P

BTW: widziałem wczorajszy odcinek i nawet zostałem z 50 minut ;-). Widownia większa jak na Dzienniku TV, bo było w porywach 1100 widzów.
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Tomcio-Paluch pisze:
msn pisze:(ciach)
Tytuł: WrednaPaula & Kocurek272
produkcja: Polska
za pośrednictwem: BombajTv
data emisji: 2017/2018
Gatunek: komediodramat
reżyseria: عباس کیارستمی


Pamiętam że nie dalej jak w grudniu Paula mówiła o Kocurku w sposób wykluczający taki sezon :-)
Mówiła coś, że Kocurek czuje się teraz lepsza od innych, bo przestała się rozbierać a przecież nie tak dawno temu też to robiła. Generalnie z kontekstu wynikało, że za nią nie przepada.


co ta jawnogrzesznica miała na myśli mówiąc nie tak dawno, bo odkąd wiem o ShowUp.tv to nigdy nie widziałem, żeby kocurek się rozebrała, obiecuje tylko i powtarza żeby być cierpliwym no i ja jestem :D
LEON LXIX


Smieszne bylo jak paula siedzac w hotelu i czekajac na fajna opisywals jak spedzila dzien z fajna, no i mowi jak bylo super ze byly na obiedzie zjadly deser wypily kawe byly w kinie no i okolo 22 wchodzi fajna paula wola ja zeby sie pokazala na kam bo chca ja zobaczyc a fajna odpowiada NIE BO MIALAM CIEZKI DZIEN :laughingnew: widocznie tylko pauli ten dzien sie podobal.
Chociaz potem nadawaly razem ale atmoswera miedzy nimi byla beznadziejna ponure miny wymuszany smiech tak jak by siedzialy kolo siebie na sile porownuje do tego jak kiedys razem nadawaly
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:
Tomcio-Paluch pisze:
msn pisze:(ciach)
Tytuł: WrednaPaula & Kocurek272
produkcja: Polska
za pośrednictwem: BombajTv
data emisji: 2017/2018
Gatunek: komediodramat
reżyseria: عباس کیارستمی


Pamiętam że nie dalej jak w grudniu Paula mówiła o Kocurku w sposób wykluczający taki sezon :-)
Mówiła coś, że Kocurek czuje się teraz lepsza od innych, bo przestała się rozbierać a przecież nie tak dawno temu też to robiła. Generalnie z kontekstu wynikało, że za nią nie przepada.


co ta jawnogrzesznica miała na myśli mówiąc nie tak dawno, bo odkąd wiem o ShowUp.tv to nigdy nie widziałem, żeby kocurek się rozebrała, obiecuje tylko i powtarza żeby być cierpliwym no i ja jestem :D


Co do zwrotu "nie tak dawno", to przyznaję, że mogłem to źle zapamiętać, ale nacisk był na to, że chyba Kocurek czuje się lepsza z tego powodu, że się nie rozbiera. Ja tam nie jestem jasnowidzem i nie wiem co kto ma na myśli.
Mnie najczęściej ludzie oceniają negatywnie w pierwszej chwili ;-).
A co do ich zmęczenia, to wiek wszak robi swoje :P. Wiem zaraz dostanę bęcki ;-).
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 07 paź 2017, 15:27
Lokalizacja: Tajemnicza Wyspa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch


Coraz ciekawiej się ten wątek czyta :acute: Co do Spikela, z każdą swoją wypowiedzią, utwierdza mnie w przekonaniu, że pogubił się chłop strasznie.

Co do trans obu dziewczyn, to takiej sztucznosci dawno nie było. :| Nie róbcie tego więcej.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


jay pisze:
Tomcio-Paluch pisze:
msn pisze:(ciach)
Tytuł: WrednaPaula & Kocurek272
produkcja: Polska
za pośrednictwem: BombajTv
data emisji: 2017/2018
Gatunek: komediodramat
reżyseria: عباس کیارستمی


Pamiętam że nie dalej jak w grudniu Paula mówiła o Kocurku w sposób wykluczający taki sezon :-)
Mówiła coś, że Kocurek czuje się teraz lepsza od innych, bo przestała się rozbierać a przecież nie tak dawno temu też to robiła. Generalnie z kontekstu wynikało, że za nią nie przepada.


co ta jawnogrzesznica miała na myśli mówiąc nie tak dawno, bo odkąd wiem o ShowUp.tv to nigdy nie widziałem, żeby kocurek się rozebrała, obiecuje tylko i powtarza żeby być cierpliwym no i ja jestem :D


@jay
Obiecanki macanki :P
Ale cierpliwym trzeba być, może kiedyś się doczekamy :D

Kocurek też delikatnie mówiąc nie pała sympatią do Pauli. W końcu nie wszyscy muszą się wzajemnie lubić.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


antoni.czekailo pisze: Co do Spikela, z każdą swoją wypowiedzią, utwierdza mnie w przekonaniu, że pogubił się chłop strasznie.


Pan spikel to jakiś żałosny janusz ale niech ma na pocieszenie...

Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości