PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Caly czas opwowiadal jaki to kocurek chujowy jest przeciez u pauli itp :D :D :D :D
Bolszewik z krwi i kosci widac po mundurze wiec klamie caly czas.

Widzę że na mundurach znasz się równie dobrze co na historii Warszawy. :lol: :lol: :lol: :lol:



Ja wiem hard ze probujesz obracac wszystko w zart tylko my dysponujemy faktai jakim czlowiekim jestes.Nawet bym sie nie zdziwil ze moglibysmy znalesc filmy o tresci pedofilskiej u ciebie jak lubisz tak mlode dziewczyny.Hard ty sie skonczyles kiedys byles normalnym gosciem mozna bylo porzartowac jak jeszcze wielbiles kocurka. Ale jak trafiles do pauli odjebalo tobie w 100 procentach.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Niech tobie odpowie zdjencie ktore mam w avatarze i sobie odpowiedz na pytanie wtedy :D
Jak cos pozostaje wujek gogel do pomocy



Nowy Blog ShowUp.tv

Ja tam widzę tylko krzyżyk na drogę :lol: :lol: :lol: :lol: ;)



No widzisz hard wlasnie tak sie znasz na HISTORII czyli sie nie znasz w cale. Wiec jedz tam to swojego GRU tu masz po rosyjsku Главное Разведывательное Управлениеzeby ciebie lepiej przeszkolili bo na strosc zdziczales
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Tak wygląda mundur bolszewika jak byś nie wiedział wiec o czym my tu gadamy. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hard a jak obrabiałeś dupe pauli to co jej zarzucałeś, co ci u niej nie pasowało?



www.BlogSU.pl
LEON LXIX


Hard nie ośmieszaj sie juz więcej.Bo wystraczy tego. Pojedz do senatorium jakiegos poderwij cos moze znajdziesz milosc przestaniesz spedzac zycia na tym portalu. Hard nie warto
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard nie ośmieszaj sie juz więcej.Bo wystraczy tego. Pojedz do senatorium jakiegos poderwij cos moze znajdziesz milosc przestaniesz spedzac zycia na tym portalu. Hard nie warto

Ja się ośmieszam to ty mnie posądzasz o jakiś bolszewizm nie wspomnę już o twoich insynuacjach co ja to niby mam na swoim dysku. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Hard nie ośmieszaj sie juz więcej.Bo wystraczy tego. Pojedz do senatorium jakiegos poderwij cos moze znajdziesz milosc przestaniesz spedzac zycia na tym portalu. Hard nie warto

Ja się ośmieszam to ty mnie posądzasz o jakiś bolszewizm nie wspomnę już o twoich insynuacjach co ja to niby mam na swoim dysku. :!: :!: :!: :!:




Tutaj wszyscy widza jakie masz sklonosci wiec te oskarżenia sa bardzo na miejscu. Teraz sie wypierasz wszystkiego ze nikomu dupy nie obrabiales.Czy ktos normalny pisze takie zeczy ktore sa na blogu SU chyba nie. paula ma ciebie w czterech literach na kazdym kroku to okazuje a ty sobie co myslisz
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Hard nie ośmieszaj sie juz więcej.Bo wystraczy tego. Pojedz do senatorium jakiegos poderwij cos moze znajdziesz milosc przestaniesz spedzac zycia na tym portalu. Hard nie warto

Ja się ośmieszam to ty mnie posądzasz o jakiś bolszewizm nie wspomnę już o twoich insynuacjach co ja to niby mam na swoim dysku. :!: :!: :!: :!:




Tutaj wszyscy widza jakie masz sklonosci wiec te oskarżenia sa bardzo na miejscu. Teraz sie wypierasz wszystkiego ze nikomu dupy nie obrabiales.Czy ktos normalny pisze takie zeczy ktre sa na blogu ShowUp.tv chyba nie. paula ma ciebie w czterech literach na kazdym kroku to okazuje a ty sobie co myslisz

Oj Spikel20 kończę te kolejną jałową dyskusje chuj wie o czym.Mimo wszystko pozdrawiam cie :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ale widze ze usuneles zdjencie swojej przeszlosci swowieckej. Ale chyba wstawie twoje zdjencie na Redwatch :D :D :D Tam to juz ciebie sami znajda i przekonaja do odpowiednich pogladow.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ale widze ze usuneles zdjencie swojej przeszlosci swowieckej. Ale chyba wstawie twoje zdjencie na Redwatch :D :D :D Tam to juz ciebie sami znajda i przekonaja do odpowiednich pogladow.

Wiesz co Spikel20 mogłeś sobie darować tak nasyłanie na mnie ABW.Kuswa musiałem się grubo im tłumaczyć że jednak nie jestem bolszewikiem. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Ale widze ze usuneles zdjencie swojej przeszlosci swowieckej. Ale chyba wstawie twoje zdjencie na Redwatch :D :D :D Tam to juz ciebie sami znajda i przekonaja do odpowiednich pogladow.

Wiesz co Spikel20 mogłeś sobie darować tak nasyłanie na mnie ABW.Kuswa musiałem się grubo im tłumaczyć że jednak nie jestem bolszewikiem. ;) ;) ;) ;)

ABW mówisz, pewnie cię na konfidenta zwerbowali i teraz będziesz infiltrował całe środowisko SU :D
LEON LXIX


wy jesteście już chorzy na mózg z tym komentowaniem



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hmmm... od jakiegoś czasu zauważam, że niektórzy chyba zapomnieli komu tak naprawdę ten wątek jest poświęcony ;)
Ale może i lepsze takie słowne przepychanki miedzy dwoma Panami, niż hejt na autorkę tematu.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Masz racje trzeba powrócić do glownego tematu. 31 grudnia napisze taki artykul ze bedziecie o niej gadac przez kolejne 3 miesiace potwierdzne wszystko zrzutami z telefonu komórkowego. Szatanik wiem ze czytasz forum tutaj dla ciebie tez bedzie co Paula o tobie na serio mysli :D :D :D :D :D
Wiec tam nie kupuj zetonow na 31 :D :D :D :D :D Jak Nowy rok taki to paual caly bedziesz miala taki sam :D :D :D :D :D :D
I skończyło się walnie w chuja !!!!!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel, daj spokoj, dziewczyna ma teraz trudny okres w zyciu, ma chorego ojca a wy tak jej "pomagacie". Troche wspolczucia...

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wspólczucie dobre slowo ascot. Ja bym to nazwal ze karma wraca do czlowieka ktory klamie na kazdym kroku. Juz dostała odpowiednie współczucie nawet kota na smutki ale widac ze nic nie pomaga w kretactwach
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel miałam cię za mądrzejszego.Widać jak bardzo się myliłam.Gdy Paula jest w tak trudnej sytuacji ty odpierdalasz takie numery? I ty twierdzisz ,że ją lubisz.Tfu , hipokryta.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Teraz najlepiej zwalic cala winne na mnie ze jaki to okropny. A tu zaznacze ze nie jestem sam . Co my wszystcy sie mylimy a puala taka biedna. Tutaj trzeba brac dwie strony pod uwage a nie tylko jedna droga domino. Wiec pisanie ze jestem hipokryta ma sie malo do zeczywistosci. Bo nie znasz faktow jaka jest praeda w zeczywistosci a to calkowicie kazdy zmienil by zdanie o niej
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiesz w jakiej jest sytuacji,wiesz jakie to trudne a ty wywlekasz jakieś brudy i się cieszysz.
Bo to widać ,cieszysz się jak dziecko ,że możesz jej jeszcze bardziej zjebać nastrój.
Może jej największy błąd to to,że zaufała komuś takiemu jak ty.O ile zaufała.
To co robisz jest tak żenujące,że brak mi słów.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Ja pierdole kolejna afera czy nie może tu być odrobinę spokoju. :!: :!: :!: :!:
PS Proszę cię Spikel20 tylko żeby tu nie napisał jednego słowa za wiele bo spalisz sobie u niej wszystkie mosty. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości