PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No Hard co tak słabo, tylko 200 zet dzisiaj,nie wstyd Ci, pewnie już nie kochasz swojej Pani :D
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Patyk11 pisze:No Hard co tak słabo, tylko 200 zet dzisiaj,nie wstyd Ci, pewnie już nie kochasz swojej Pani :D

Oj patyczku napisał bym ci coś ale po co ... mam dzisiaj za dobry humorek żeby sobie go psuć :dance3:
PS soory następnym razem dam jej 250 co byś mógł spać spokojnie :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Patyk11 pisze:No Hard co tak słabo, tylko 200 zet dzisiaj,nie wstyd Ci, pewnie już nie kochasz swojej Pani :D

Oj patyczku napisał bym ci coś ale po co ... mam dzisiaj za dobry humorek żeby sobie go psuć :dance3:
PS soory następnym razem dam jej 250 co byś mógł spać spokojnie :sarcastic_blum:

Nie Hard, daj przynajmniej 500, bo 498 zet. to na loda troszkę za mało:D
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Oj Paulinko byłaś wczoraj taka wilgotna mokra i podniecona że aż maiłem ochotę wziąć Cię w ramiona.Krótko zwięźle i na temat co by wszyscy mnie zrozumieli :nx:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Kazdy normalny zdrowy facet chcialby mokra podnecona laske przeleciec a ty bys tylko wziol w ramiona :shock2: to albo cos ci brakuje albo zezi ci sie nie podoba wsumie to jeszcze mozesz byc pedalem :shock2:

Oj chłopie widzę że uczucia do pięknej i zmysłowej kobiety kończą się w twoim przypadku tylko na chęci jej zaliczenia.Jakie to smutne ale cóż można spodziewać się po kimś takim jak ty :bye:

Uczucia do "pięknej i zmysłowej" kurtyzanki którą znasz tylko z internetu? :D no pięknie :P a mówi się że im człowiek starszy tym mądrzejszy, chyba po magicznej liczbie 50 działa to w drugą stronę :biggrin:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeby ona ich chociaż na jakąś kawę zaprosiła, już nie mówię o bliższych “stosunkach “. Żebyście mieli chłopcy coś z tego bo dokąd tak można ciągnąć te wirtualne miłości w postaci walenia żetonów? Naprawdę laska na monitorze wam wystarcza? Z ciekawości pytam bo fascynujące jest to zauroczenie :yes4:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Oj panowie jak wy mało wiecie co mnie łączy z Paulą.I choć wcale tego nie muszę tu pisać nasze relacje już dawno wykroczyły po za ramy w których liczą się tylko żetoniki.Są to dobrze jak ich nie ma to tez nie jest źle.I dała mi to już nie raz do zrozumienia że widzi we mnie coś o wiele więcej niż źródełko zarobku.Jestem dla niej kimś z którym miło i zabawnie spędza swoje wieczorki i nocki bo potrafię się kulturalnie zachowywać na czacie no i jestem dosyć wygadany nie zapominając o moim nietuzinkowym poczuciu humoru ,który to powoduje że można chyba mnie lubić i czuć się dobrze w moim towarzystwie.
Co do twojego postu Antonio pewno żebym chciał z nią spotkać się choćby na przysłowiowa kawkę ale ponieważ jestem nieśmiały w stosunku do aż tak pięknej i uroczej kobiety jaką jest niewątpliwie to tego jej nie proponuje ale.......może kiedyś w nie tak znowu odległej przyszłości zdobędę się na odwagę i spotkamy się choćby po to żeby powspominać wspólnie spędzone chwile...no no. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jak wy mało wiecie co mnie łączy z Paulą.I choć wcale tego nie muszę tu pisać nasze relacje już dawno wykroczyły po za ramy w których liczą się tylko żetoniki.Są to dobrze jak ich nie ma to tez nie jest źle.I dała mi to już nie raz do zrozumienia że widzi we mnie coś o wiele więcej niż źródełko zarobku.Jestem dla niej kimś z którym miło i zabawnie spędza swoje wieczorki i nocki bo potrafię się kulturalnie zachowywać na czacie no i jestem dosyć wygadany nie zapominając o moim nietuzinkowym poczuciu humoru ,który to powoduje że można chyba mnie lubić i czuć się dobrze w moim towarzystwie.
Co do twojego postu Antonio pewno żebym chciał z nią spotkać się choćby na przysłowiowa kawkę ale ponieważ jestem nieśmiały w stosunku do aż tak
pięknej i uroczej kobiety jaką jest niewątpliwie to tego jej nie proponuje ale.......może kiedyś w nie tak znowu odległej przyszłości zdobędę się na odwagę i spotkamy się choćby po to żeby powspominać wspólnie spędzone chwile...no no. :bye:



Hardzie dziękuję za wyjaśnienie, nie do końca mnie ono satysfakcjonuje ale dzięki :winkextra: I życzę Ci by to Twoje małe marzonko w końcu się spełniło :yes4:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


antoni.czekailo pisze:Żeby ona ich chociaż na jakąś kawę zaprosiła, już nie mówię o bliższych “stosunkach “. Żebyście mieli chłopcy coś z tego bo dokąd tak można ciągnąć te wirtualne miłości w postaci walenia żetonów? Naprawdę laska na monitorze wam wystarcza? Z ciekawości pytam bo fascynujące jest to zauroczenie :yes4:

No pewno że mi nie wystarcza ale w moje trudnej sytuacji życiowej (opieka nad schorowanym ojcem) muszę się zadowolić ta internetową znajomością no chyba potrafisz to zrozumieć.Pozdrawiam HARD :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jak wy mało wiecie co mnie łączy z Paulą.I choć wcale tego nie muszę tu pisać nasze relacje już dawno wykroczyły po za ramy w których liczą się tylko żetoniki.Są to dobrze jak ich nie ma to tez nie jest źle.I dała mi to już nie raz do zrozumienia że widzi we mnie coś o wiele więcej niż źródełko zarobku.Jestem dla niej kimś z którym miło i zabawnie spędza swoje wieczorki i nocki bo potrafię się kulturalnie zachowywać na czacie no i jestem dosyć wygadany nie zapominając o moim nietuzinkowym poczuciu humoru ,który to powoduje że można chyba mnie lubić i czuć się dobrze w moim towarzystwie.


naprawdę w to wierzysz ? :shock2:
LEON LXIX


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Jak bym w to nie wierzył to po co miał bym o tym pisać :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


jak ty tak możesz, mnie odpycha sama świadomość tego, że robiła to co robiła a i świecenie golizną na ShowUp.tv zaszczytu nie przynosi.
dla mnie jak się dziewczyna puszczała to już się nie kwalifikuje choćby nie wiem jak ładna była
LEON LXIX


HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jak wy mało wiecie co mnie łączy z Paulą.I choć wcale tego nie muszę tu pisać nasze relacje już dawno wykroczyły po za ramy w których liczą się tylko żetoniki.Są to dobrze jak ich nie ma to tez nie jest źle.I dała mi to już nie raz do zrozumienia że widzi we mnie coś o wiele więcej niż źródełko zarobku.Jestem dla niej kimś z którym miło i zabawnie spędza swoje wieczorki i nocki bo potrafię się kulturalnie zachowywać na czacie no i jestem dosyć wygadany nie zapominając o moim nietuzinkowym poczuciu humoru ,który to powoduje że można chyba mnie lubić i czuć się dobrze w moim towarzystwie.
Co do twojego postu Antonio pewno żebym chciał z nią spotkać się choćby na przysłowiowa kawkę ale ponieważ jestem nieśmiały w stosunku do aż tak pięknej i uroczej kobiety jaką jest niewątpliwie to tego jej nie proponuje ale.......może kiedyś w nie tak znowu odległej przyszłości zdobędę się na odwagę i spotkamy się choćby po to żeby powspominać wspólnie spędzone chwile...no no. :bye:


Chwalisz się czy żalisz?
Awatar użytkownika
moboqq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2017, 02:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Jak bym w to nie wierzył to po co miał bym o tym pisać :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


jak ty tak możesz, mnie odpycha sama świadomość tego, że robiła to co robiła a i świecenie golizną na ShowUp.tv zaszczytu nie przynosi.
dla mnie jak się dziewczyna puszczała to już się nie kwalifikuje choćby nie wiem jak ładna była

Wiem że są tu osoby które za jej przeszłość najchętniej by ją ukrzyżowali ale ponieważ też nie jestem święty i mam sporo grzeszków na sumieniu to patrzę na nią z innej perspektywy i nie zachowujmy się jak świeci nie traktujmy tego co zrobiła jakby puściła cała wioskę z dymem :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Jak bym w to nie wierzył to po co miał bym o tym pisać :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


jak ty tak możesz, mnie odpycha sama świadomość tego, że robiła to co robiła a i świecenie golizną na ShowUp.tv zaszczytu nie przynosi.
dla mnie jak się dziewczyna puszczała to już się nie kwalifikuje choćby nie wiem jak ładna była

Wiem że są tu osoby które za jej przeszłość najchętniej by ją ukrzyżowali ale ponieważ też nie jestem święty i mam sporo grzeszków na sumieniu to patrzę na nią z innej perspektywy i nie zachowujmy się jak świeci nie traktujmy tego co zrobiła jakby puściła cała wioskę z dymem :bye:


To fakt wioski nie puściła z dymem tylko cała wioska ją dymała, ale to przeszłość teraz jest prawą i cnotliwą kobietą.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panowie, dajcie już jej spokój z tą roksą... Ileż można. Każdy popełnia w życiu błędy, czemu chcecie ją tak zgnębić i wyżywać sie na niej? To bez sensu...
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować to... życzliwość dla drugiego człowieka.
Ale widocznie niektórzy tego nie rozumieją to smutne :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Jak bym w to nie wierzył to po co miał bym o tym pisać :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


jak ty tak możesz, mnie odpycha sama świadomość tego, że robiła to co robiła a i świecenie golizną na ShowUp.tv zaszczytu nie przynosi.
dla mnie jak się dziewczyna puszczała to już się nie kwalifikuje choćby nie wiem jak ładna była

Wiem że są tu osoby które za jej przeszłość najchętniej by ją ukrzyżowali ale ponieważ też nie jestem święty i mam sporo grzeszków na sumieniu to patrzę na nią z innej perspektywy i nie zachowujmy się jak świeci nie traktujmy tego co zrobiła jakby puściła cała wioskę z dymem :bye:


kto mówi o karaniu jej, niech se żyje niech se hulo, chodzi o ciebie, nie przeszkadza ci to co robi/robiła, pokazałbyś się z nią publicznie?
LEON LXIX


jay pisze:kto mówi o karaniu jej, niech se żyje niech se hulo, chodzi o ciebie, nie przeszkadza ci to co robi/robiła, pokazałbyś się z nią publicznie?

Odpowiem ci humorystycznie. Tak na weselu czemu nie :hehe:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jay,czemu jesteś aż tak bezwzględny... To, że była wcześniej panią do towarzystwa oznacza, że ma się ją traktować jak totalne zero i najlepiej wsadzić do ciemnej piwnicy? Każdy ma prawo do resocjalizacji. Owszem, wiem że rozbieranie się na ShowUp.tv to nie jest zbyt dużą formą resocjalizacji, ale trzeba też zrozumieć pewną kwestie. Dziewczyna przyzwyczajona do wysokich zarobków, z biednej rodziny, zapewne cieżko byłoby utrzymać się jej za pensje sklepowej. A powrót do jej rodzinnej miejscowości na pewno nie jest możliwy,gdyż znajac zycie wszyscy w około wiedzą, czym się zajmowała. A ludzie to kurwy i nie daliby jej żyć. Też nie jestem zwolennikiem prostytuowania się, ale troche ludzkości i zrozumienia ludzie...Ważne, że wyszła z tego, bo jak powszechnie wiadomo, ciężko jest wyjść z tego "zawodu"


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Asot ty chyba nie zauważyłeś że niektórzy przychodzą tu po to by rozładować swoją życiowa flustrację :smoke:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Koras, Specjalistaxxx, SPEEDI i 8 gości