PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Batmanie moja odpowiedz brzmi no no.....i no no.Mam nadzieję że zrozumiałeś :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Batmanie moja odpowiedz brzmi no no.....i no no.Mam nadzieję że zrozumiałeś :smoke:


hard widziałem fotki na twoim profilu, golfem 4 się wozisz to wszystkie kurwy twoje :D
LEON LXIX


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Batmanie moja odpowiedz brzmi no no.....i no no.Mam nadzieję że zrozumiałeś :smoke:


hard widziałem fotki na twoim profilu, golfem 4 się wozisz to wszystkie kurwy twoje :D

Widzę kolejny jakże mądry pościk w twoim wydaniu.. szkoda czasu na komentarz :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


wy naprawdę jesteście chorzy psychicznie, codziennie po kilkanaście komentarzy chyba nie macie co robić



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


elmexico58 pisze:Erica3

Życzysz jak najlepiej, to po co te teksty oceniające? O poniżeniu itd.? Zdecyduj się, albo jesteś wyrocznią moralną i oceniasz, co jest godne, co nie, albo odpuść dziewczynie. Po co tak pisać o niej, skoro akceptujesz ją i lubisz? Może o zazdrość chodzi?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Rany ludzie napisalam tylko swoje zdanie, kazdy je moze miec, to, ze lubie Pule nie znaczy , ze musze akceptowac w 100 procentach jej sposób zycia i bycia, bo fakt tak nie jest. Nie jestem zazdrosna, dobrze jej zycze, nic do niej nie mam i troche moze napisalam co mysle o tym wszsystkim , ale calosciowo jej nie bede oceniac, bo jej nie znam. Zycze jej jak najlepiej i niech sobie dzieczyna zyje, a pokazy robi naprawde fajne i to jej trzeba przyznac i nie doszukujcie sie tutaj nie wiadomo jakich sensow, po prostu napisalam jak czulam i tyle. A Paula i tak uwazam, ze 100 % moze nie akceptuje wszystkiego co robi, ale ok, ze jest i fajnie na nia czasem popatrzec i jej show:)
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


Erica3


Okej, okej, pokój :) Po prostu mi nie pasowało, że z jednej strony oceniasz, z drugiej mówisz, że nie. Ale zostawmy to. Każdy ma swoje zasady i każdy podejmuje decyzje na własną odpowiedzialność.

Na pewno zgadzamy się w tym, że fajnie jest popatrzeć na występy Pauli 8-)
Awatar użytkownika
elmexico58
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2017, 19:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: A
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale gównoburza się zrobiła. Idealny scenariusz do jakiegoś paradokomentu :P
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 13:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Paula nie znikaj już tak więcej bo Twoi fani dostaną zawału :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ostatni pokaz Pauli był naprawdę świetny :D Nowa fryzurka pasuje.Brawo Paula. :D
Podnosisz poprzeczkę naprawdę wysoko.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Ostatni pokaz Pauli był naprawdę świetny :D Nowa fryzurka pasuje.Brawo Paula. :D
Podnosisz poprzeczkę naprawdę wysoko.

Moim zdaniem poziom jej pokazów jest lata świetlne przed konkurencją.Tym razem krótko,zwięźle i na temat co by mnie wszyscy tu zrozumieli :dance3:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


แมวตัวผู้ pisze:Ja wam powiem o co chodzi w konflikcie Paula vs Spikel i Monti, dali jej jak twierdzą kilkaset tysięcy złotych i nawet za kolanko nie potrzymali a ona na transmisji publicznej opowiada jak robi gościowi loda za drinka czy tam trzy. To ich właśie boli, pewnie w prywatnych wiadomościach opowiadała im jaka to jest teraz cnotliwa i pewnie obiecywała jakieś spotkanie czy coś a tu dupa, kto inny płaci a komuś innemu robi dobrze :D


Stąd prosty wniosek, że modelki, które opierają swoje dochody bardziej na tzw zakochańcach, psychofanach etc., a nie na walikoniach targujących się o cenę każdego priva, nigdy nie powinny pozwolić sobie na wyznania typu "zrobiłam loda obcemu gościowi po kilku drinkach".
To może być zbyt gorzka pigułka do przełknięcia dla zakochańca i odejdzie wraz z żetonami w siną dal... :)
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wszyscy od niej nie uciekli, kim jest sztanik666?
LEON LXIX


Spikel20 pisze:szatanik to juz jesj ostatni ulung ktory wiezy we wszystko co ona powie i nie ma wlasnego zdania. koty dostaje od sponsorow a bedzie kity wciskac zaraz mnie rozjebie cos

Oj Spikel20 co by ciebie do końca już nie rozjebało będę taki miły i poinformuje cię że tego uroczego koteczka to dostała ode mnie.Wysłałem go kurierem w paczce oznaczonej''ostrożnie żywy organizm'' i pamiętałem o zrobieniu kilku dziurek co by się bidulek nie udusił.Pozdrawiam Hard :hehe:


jay pisze:wszyscy od niej nie uciekli, kim jest sztanik666?

Szatan (hebr. ‏שטן‎, satan – ‘przeciwnik’, ‘oskarżyciel’, ‘oszczerca’; gr. Σατανᾶς, Satanás; arab. ‏شيطان‎, Szajtan) – w chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i pociągnął do buntu inne anioły, główny sprawca zła na świecie. Niekiedy bywa utożsamiany z Lucyferem lub Belzebubem. Najczęściej uważany jest za najwyższego rangą demona, przywódcę wszystkich złych duchów. Inne imiona Szatana to: Mastema, Gadriel, Satanael, Samaël, Samiel, Siegel, Satan, anioł Edomu. W tradycji rabinicznej nosi on przydomek „szpetny”.

Słowo „szatan” (pisane małą literą) może też być rozumiane jako ogólne określenie każdego upadłego anioła (diabła, demona), a nie tylko najwyższego rangą. Poza tym ten termin tłumaczy się czasem jako symbol, personifikację zła.
PS Znikam z forum ale tylko na chwilkę
A prywatnie to taki sympatyczny i miły koleś :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Sie hard więcej nie kompromituj ten kot jest więcej wart niż twoja roczna renta inwalidzka. Fakty takie są jak nie inne. Ty to najwyżej mógłbyś tego kota zgwałcić na to tylko by było stac ciebie. Wiec przestan fakty zakłamywać bo są inne . Dawaj żetony jak ktoś ma sponsorów i jeszcze na wizji z nimi pisze to są szczyty kurestwa!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakiego kota? Chyba coś mnie ominęło :lol:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Sie hard więcej nie kompromituj ten kot jest więcej wart niż twoja roczna renta inwalidzka. Fakty takie są jak nie inne. Ty to najwyżej mógłbyś tego kota zgwałcić na to tylko by było stac ciebie. Wiec przestan fakty zakłamywać bo są inne . Dawaj żetony jak ktoś ma sponsorów i jeszcze na wizji z nimi pisze to są szczyty kurestwa!!!!

Chłopie mój brak komentarza do tego co ty tu bazgrolisz jest chyba nader wymowny :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wymowne to jest tylko jedno ze trzeba być ślepy żeby takich zeczy nie widzieć . I bronic osobę która jawnie kłamie i robi z ludzi debili. Te wszystkie zdjencia itp to kto niby robi ksiądz proboszcz nie Bądź głupi. Prezenty postaci zwierząt dostaje od swoich sponsorów . I jeszcze beszczelnie mówić ze loda za drinka robic to Wiec kurwa przestan jej bronic ...
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 zapytam Cie coś, bo jestem bardzo ciekawy uzasadnienia. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, Twoje teorie itd. Tylko nie rozumiem jednego. Skoro tak o niej myślisz, to w jakim celu na bodajze wtorkowej transmisji byłeś u niej i sypałeś żetonami? To jest dla mnie bardzo intrygujące, bo z jednej strony jesteś wściekly na to co robi, ale z drugiej dalej jej placisz
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ktoś vie czy ZezovataKlauna jeszcze się prostytuuje detalicznie, czy już tylko stały sPOnsoring + szołup ?
Awatar użytkownika
EricCartman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2017, 15:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości