PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
wrednaPaula pisze:HARD... SPIKEL.... wstyd mi za Was... to co tutaj odpierdalacie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

P.S.
Nie odeszłam z ShowUp.tv i nie mam zamiaru.
Gdybym chciała to zrobić pożegnałabym się z Wami.

Ale miło, że jednak są tu osoby, które doceniają to co robię.
Pozdrawiam ;)

A moich ;zajebistych fanów' zapraszam do lektury...
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow



Super Paula :) ja się bardzo ciesze, że nie zrezygnowałaś. PS: śliczne zdjęcie na profilu.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Erica3 pisze: W końcu to jednak wyjątkowo poniżająca praca i kompletnie bez godności. Nie wyobrażam się zajmować czymś takim dłuższy czas w życiu, ani nawet na chwilę. To jest jednak kompletne zatracenie siebie i swoich zasad w życiu. Nie oceniam Pauli,


Poniżająca, bez godności, zatracenie siebie i zasad... i "nie oceniam" ;). Oceniasz i to mocno. To jej sprawa, jej decyzja - coś zyskała zapewne, coś utraci (anonimowość np.). Można jedynie mieć nadzieję, że miała tego świadomość, gdy szła w tę stronę.
Awatar użytkownika
elmexico58
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2017, 19:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: A
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



nie wiadomo czy odpisze.mógl sobie z rozpaczy życie odebrać
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Frajerzyny(tzn. psychofani), co wy porobiliście z zezowatą? Tak się na was wkurzyła, że aż zmieniła profil ;-). Wyskakiwać z kasy/żetonów, żeby wkupić się ponownie w łaski waszej Pani i Księżniczki :D. Tyle kasy przelane, a nawet ona uważa was za psychicznie chorych, haha. Kolejne kuriozum, po wakacjach, na których robiła loda komus obcemu(za drinka, żeby nie było!). Niesamowicie można się pośmiać z niej i z was. Oby tak zawsze było :), bo to niezwykle humorystyczny element showupa. Z bliska oglądać patologię i choroby psychiczne :).
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta Erica3 to niezła hipokrytka w tych stwierdzeniach, retoryka fałszu.... moja babcia mówiła o takich... dziurki nie zrobi a jako wypije :-)

Nie ocenia...hue, hue... kurwa dobre
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kurier pisze:Frajerzyny(tzn. psychofani), co wy porobiliście z zezowatą? Tak się na was wkurzyła, że aż zmieniła profil ;-). Wyskakiwać z kasy/żetonów, żeby wkupić się ponownie w łaski waszej Pani i Księżniczki :D. Tyle kasy przelane, a nawet ona uważa was za psychicznie chorych, haha. Kolejne kuriozum, po wakacjach, na których robiła loda komus obcemu(za drinka, żeby nie było!). Niesamowicie można się pośmiać z niej i z was. Oby tak zawsze było :), bo to niezwykle humorystyczny element showupa. Z bliska oglądać patologię i choroby psychiczne :).


ciekawe czy ujmą się honorem i już się u niej nie pokażą, jakby nie patrzyć to była kurtyzana nimi pogardza :D to już nie wiem na co oni jeszcze liczą.
LEON LXIX


wrednaPaula pisze:
A moich ;zajebistych fanów' zapraszam do lektury...
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Za drinka robisz loda a jak ktos da ci zety a bedzie sie zle zachowywal to wywalisz chcialbym to zobaczyc :laughingnew:
Nowy nik a niestety k ta sama :facepalm:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W mawiając nam Montiemu i mnie choroby psychicznej jest nie na miejscu ponieważ fakty są inne. Tutaj zacytuje jakie kryteria trzeba spełniać żeby mona było nazywać osoba psychiczna.

Zaburzenia myślenia. Tok myśli osoby chorej psychicznie jest zdezorganizowany. Objawia się to na przykład w nagłym przeskakiwaniu do zupełnie innych, nie związanych z poprzednimi wątków. W myślach panuje chaos. Wątki urywają się, chory nie kończy myśli. W rozmowie trudno za taka osobą nadążyć i w ogóle zorientować się o czym mówi. Rozkojarzenie, urywanie myśli lub przeciwnie pojawienie się jednej lub kilku myśli, do których chory obsesyjnie wraca - mogą świadczyć o chorobie psychicznej.

Urojenia czyli fałszywe przekonania, których nie można zbić żadnymi racjonalnymi i logicznymi argumentami. Chory może mieć przekonanie, że ktoś go śledzi lub zagraża mu, może mu się wydawać, że jest wszechmocny, uważa, wbrew wszelkim racjonalnym przesłankom, że może zostać bogaczem, wodzem, zbawicielem... Fałszywie interpretuje zachowania, np. przypadkowe potrącenie w autobusie interpretuje jako celowy atak na  siebie. Repertuar takich fałszywych przekonań i interpretacji jest nieograniczony.

Omamy. To z kolei fałszywe lub nieprawdziwe doznania zmysłowe. Chory słyszy głosy, dla innych niesłyszalne, widzi coś, czego nie ma, odczuwa smaki, których inni nie czują itd. Omamy najczęściej idą w parze z urojeniami.
Zmiany uczuciowe. Chory doznaje stanów emocjonalnych nieadekwatnych do rzeczywistości. Wybucha irracjonalnym gniewem, staje się nadmiernie pobudzony lub przeciwnie - ospały. Ma napady lęku albo śmiechu, które dla otoczenia są zupełnie nieuzasadnione. Emocje te są spowodowane  zaburzonym myśleniem i postrzeganiem. Sugerują, że chory przebywa w swoim własnym świecie. Niepokojące może być także nagłe zobojętnienie na innych ludzi i to, co się wokół niego dzieje.

Wycofywanie się z życia. Ten objaw nie zawsze występuje przy chorobie psychicznej. Czasami chorzy, mimo zaburzeń w sferze uczuciowej lub myślenia, zupełnie dobrze funkcjonują w świecie społecznym. Wycofywanie się z życia, skłonność do izolacji i utrata zainteresowania sprawami bliskich oraz przyjaciół, a także światem zewnętrznym może być jednak ważnym sygnałem choroby psychicznej.

Wiec podsumowując nie życzymy sobie tutaj żeby nas szkalować zwarzywszy na fakty ze dużo pomogliśmy tej osobie finansowo. Czasami z naszej strony zdarzały się ekscesy ale wyłącznie zostały one spowodowane przez kłamstwa i niedomowienia. Jak dana strona mówiła by prawdę jak wyglada sytuacja to do nich by nie doszło. I zwalanie calej winy na nas ze niszczymy ja psychicznie jest po prostu nie na miejscu. Ponieważ takie sytuacje nie doszło by jak cala prawda została by powiedziana na miejscu a nie po pijaku i to jeszcze w skrótach. Ale jako normalni użytkownicy życzymy jej z całego serca jak najlepiej i żeby jej się wiodło w życiu. Ale będziemy tępić obrażanie nas od psycholi pod każda postacią!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pragnę przeprosić wszystkich że musieliście czytać nasze jałowe i bezsensowne kłótnie(trochę mnie poniosło). Postaram się powstrzymać trochę swoje zapędy,być milszy i nie reagować tak nerwowo na zaczepki pewnego TYPKA :smoke:
https://www.youtube.com/watch?v=C6kKQYSPuks
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel wybacz ale.... czytając twój ostatni post dostrzegłam ,że miałam niebywałe szczęście,że do wszystkiego doszłam sama .W razie nieporozumień nikt mi nie wypomni,że mi pomógł.Dorobiłam się wszystkiego sama pomimo nasyłania na mnie hejterów,prób szantażowania mnie itp :D
Jeżeli były jakieś niedomówienia ,przekłamania powinniście załatwiać takie sprawy przez PW a nie publicznie prać brudy i dawać pożywkę do chamskich wpisów.W taki sposób nie ma możliwości dojścia do porozumienia a tylko zaognia się się sytuację .
Nie gasi się ognia dolewając do niego benzyny.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Kurier pisze:Frajerzyny(tzn. psychofani), co wy porobiliście z zezowatą? Tak się na was wkurzyła, że aż zmieniła profil ;-). Wyskakiwać z kasy/żetonów, żeby wkupić się ponownie w łaski waszej Pani i Księżniczki :D. Tyle kasy przelane, a nawet ona uważa was za psychicznie chorych, haha. Kolejne kuriozum, po wakacjach, na których robiła loda komus obcemu(za drinka, żeby nie było!). Niesamowicie można się pośmiać z niej i z was. Oby tak zawsze było :), bo to niezwykle humorystyczny element showupa. Z bliska oglądać patologię i choroby psychiczne :).


Możliwe, że casus "księżniczki" i jej psychofanów był inspiracją nowego dość stronniczego wpisu na oficjalnym blogu http://blog.showup.tv/jak-duzo-dystansu-potrzebujesz/.

ps. Panie spikel, niejako płaciłeś wrednejPauli za pokazy czyli zwykły biznes - usługa za żetony - dziewczyna uczciwie zarobiła więc skończ te wypominanie o jakieś finansowej pomocy bo to mocno żałosne.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze ja nic nie wypominam dałem to dał bym jeszcze raz, niczego w tym zakresie nie żałuje . Wiec prosze czytać ze zrozumieniem.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to rzeczywiście na długo odeszła, ciekawe czy Monti tez na nowym koncie już powrócił do Pauli? he he :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


elmexico58 pisze:
Erica3 pisze: W końcu to jednak wyjątkowo poniżająca praca i kompletnie bez godności. Nie wyobrażam się zajmować czymś takim dłuższy czas w życiu, ani nawet na chwilę. To jest jednak kompletne zatracenie siebie i swoich zasad w życiu. Nie oceniam Pauli,


Poniżająca, bez godności, zatracenie siebie i zasad... i "nie oceniam" ;). Oceniasz i to mocno. To jej sprawa, jej decyzja - coś zyskała zapewne, coś utraci (anonimowość np.). Można jedynie mieć nadzieję, że miała tego świadomość, gdy szła w tę stronę.


Chodzi mi o to, że to jest świadomy wybór Pauli i ma do niego prawo. Tego nie neguję i nie chcę jej oceniać do końca, ani potępiać publicznie, bo to jej sprawa.
Poza tym ją lubię mimo wszystko, a swoją ocenę całości jej postawy zachowam dla siebie:)
Miło Paula, że wracasz:)
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


"Wiec podsumowując nie życzymy sobie tutaj żeby nas szkalować zwarzywszy na fakty ze dużo pomogliśmy tej osobie finansowo. Czasami z naszej strony zdarzały się ekscesy ale wyłącznie zostały one spowodowane przez kłamstwa i niedomowienia. "

Spikel a to nie jest wypominanie?
Przeczytaj jej wpis na profilu ze zrozumieniem bez zacietrzewienia i nie odbieraj go osobiście ale ogólnie.Może wtedy zrozumiesz co miała na myśli.To,że ktoś występuje na kamerce erotycznej nie oznacza ,że automatycznie jest pozbawiony wrażliwości i uczuć. A próbkę waszych możliwości miałam okazję zaobserwować będąc u niej na trans. Szczerze ? Ja nie byłabym tak cierpliwa jak ona i nie znosiła waszych uszczypliwości i szpil wbijanych co chwilę.Waliłabym ban za banem na każdym waszym nowym profilu aż zrozumielibyście,że transmisja to nie jest miejsce na pranie brudów ku uciesze żądnej krwi gawiedzi.Takie zachowanie to właśnie gnębienie psychiczne.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


HenryChinaski1 pisze:Ta Erica3 to niezła hipokrytka w tych stwierdzeniach, retoryka fałszu.... moja babcia mówiła o takich... dziurki nie zrobi a jako wypije :-)

Nie ocenia...hue, hue... kurwa dobre


naucz sie henry kultury osobistej, bo tego cie babcia nie nauczyla, szkoda, a potem rozmawiaj z kobieta i jak nie zrozumiales posta, a mysle, ze nie, bo za trudne, to kup troche oleju, wlej i probuj dalej, albo lepiej spasuj od razu bo to i tak juz w twoim przypadku nic nie da inawet twoja babcia tutaj nie pomoze ani zaden lekarz od glowy, za poźno, niedowład calkowity mozgu masz henry niestety
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


elmexico58 pisze:
Erica3 pisze: W końcu to jednak wyjątkowo poniżająca praca i kompletnie bez godności. Nie wyobrażam się zajmować czymś takim dłuższy czas w życiu, ani nawet na chwilę. To jest jednak kompletne zatracenie siebie i swoich zasad w życiu. Nie oceniam Pauli,


Poniżająca, bez godności, zatracenie siebie i zasad... i "nie oceniam" ;). Oceniasz i to mocno. To jej sprawa, jej decyzja - coś zyskała zapewne, coś utraci (anonimowość np.). Można jedynie mieć nadzieję, że miała tego świadomość, gdy szła w tę stronę.


Zdanie o Pauli zachowuje dla siebie bo to jej wybór jak żyje i radze czytac, az cokolwiek zrozumiesz:)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


Z okazji powrotu Pauli, która wcale nie odchodziła
blogsu.pl ma zaszczyt zaprosić na film błyskawicznie wyprodukowany w Bollywood w studio Bombay.tv
Miniserialik ma 6 odcinków

https://blogsu.pl/wrednapaula-wrocila-showup-tv/

i kończymy z tą sagą na blogsu.pl ... no chyba, ze nie :-)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dominatrix pisze:"Wiec podsumowując nie życzymy sobie tutaj żeby nas szkalować zwarzywszy na fakty ze dużo pomogliśmy tej osobie finansowo. Czasami z naszej strony zdarzały się ekscesy ale wyłącznie zostały one spowodowane przez kłamstwa i niedomowienia. "

Spikel a to nie jest wypominanie?
Przeczytaj jej wpis na profilu ze zrozumieniem bez zacietrzewienia i nie odbieraj go osobiście ale ogólnie.Może wtedy zrozumiesz co miała na myśli.To,że ktoś występuje na kamerce erotycznej nie oznacza ,że automatycznie jest pozbawiony wrażliwości i uczuć. A próbkę waszych możliwości miałam okazję zaobserwować będąc u niej na trans. Szczerze ? Ja nie byłabym tak cierpliwa jak ona i nie znosiła waszych uszczypliwości i szpil wbijanych co chwilę.Waliłabym ban za banem na każdym waszym nowym profilu aż zrozumieli byście ,że transmisja to nie jest miejsce na pranie brudów ku uciesze żądnej krwi gawiedzi.Takie zachowanie to właśnie gnębienie psychiczne.


To nie jest wypominanie tylko zaznaczenie faktu jaki jest i nikt tego nie pod warzy !!!
Następująca sprawa jest taka z tych najlepszych i najwytrwalszych fanow ps ulungow staliśmy się tymi najgorszymi i wmawia się nam ze jesteśmy chorzy psychiczne. Tylko pamiętaj ty widzisz jedna stronę jaka paula jest biedna i pokrzywdzona, a my jesteśmy tymi najgorszymi. Ale jak kazdy zagłębiła by się w nasza relacje to bys zobaczyła ze winna nie jest po naszej stronie. Jak by paula nie kłamała to nie doszło by do takiej sytuacji jaka jest obecnie. A niestety paula w kierunku rozmów z nami nic nie robi tylko obraza nas przez profil biernie na to sie paczyć nie będziemy. I tez mamy uczucia zeby nie bylo !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blebluch123, dbmajingohan, gajowymarucha, Gratulacje i 78 gości