PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 09:46


Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 10:09


Annhel pisze:Moim zdaniem podniecacie sie byle czym, gęby mają brzydkie. Na dodatek, która normalnie żyjąca kobieta pokazywała by się nago z twarzą przed taką publicznością.

Tu to poleciałeś z tą brzydotą. Wiem że ludzie mają różne gusty, ale bez przesady ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 11:30


Nie wiem czy ja mam tylko takie odczucie, ale zauważyłem, że powoli zaczyna robić się syf w tym temacie.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 11:43


Jeżeli śledzi się ten temat, to można powiedzieć że syf się nie powoli robi a zrobił się już dawno. Nie przeskoczymy tego. Kontrowersyjność głównej postaci generuje taki ruch i niemerytoryczność postów.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 12:02


Tak sobie to czytam i czasem księżniczkę oglądam Wiec i ja sie wypowiem...
Lewy obieg był jest i będzie SU "zezwala" bo na tym zarabia wystarczy zobaczyć jak dama reaguje na napiwki od poszczególnych ofiarodawców i już wszystko wiadomo...
wystarczy pooglądać pijana Damę a sama wszystko powie :)
Jak była fajna to ta ledwo trzymała sie na nogach zobaczyła stan żetonów i mówi Boże ... ile tego jest ... Boże a ile liczenia ... na co fajna pokazała palcem ciii ciii ... (hehe jakie liczenie jak jest dwie to na pół ... tak?)
Padło pytanie tu na forum ... kto normalny pokazuje twarz i nagie ciało... nikt normalny tego nie robi ... przecież taka dziewczyna już nigdzie do pracy nie pójdzie bo znajda sie życzliwe osoby żeby jej zaszkodzić...
Wracając do zet... paula opowiadając o swojej ... firmie :) powiedziała ze nic nie zarobiła w październiku listopadzie i w grudniu...
Skoro jest tu prawie codziennie a kwoty są jakie są... to o co chodzi?
Jedno mi sie nie podoba... ktoś z zaczął pisać ze ją zna i podawać jej prywatne dane... to było już przegięcie... oczywiście Pauli oczy latały ze zdenerwowania ... udała ze nie wie o co chodzi ale po chwili go zbanowala...
szkoda ze żyjemy w takim kraju ze dziewczyny nie mogą na luzie robić trans z twarzą jak na innych portalach
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 12:40


Dorotka11 pisze:Tak sobie to czytam i czasem księżniczkę oglądam Wiec i ja sie wypowiem...
Lewy obieg był jest i będzie ShowUp.tv "zezwala" bo na tym zarabia wystarczy zobaczyć jak dama reaguje na napiwki od poszczególnych ofiarodawców i już wszystko wiadomo...
wystarczy pooglądać pijana Damę a sama wszystko powie :)
Jak była fajna to ta ledwo trzymała sie na nogach zobaczyła stan żetonów i mówi Boże ... ile tego jest ... Boże a ile liczenia ... na co fajna pokazała palcem ciii ciii ... (hehe jakie liczenie jak jest dwie to na pół ... tak?)
Padło pytanie tu na forum ... kto normalny pokazuje twarz i nagie ciało... nikt normalny tego nie robi ... przecież taka dziewczyna już nigdzie do pracy nie pójdzie bo znajda sie życzliwe osoby żeby jej zaszkodzić...
Wracając do zet... paula opowiadając o swojej ... firmie :) powiedziała ze nic nie zarobiła w październiku listopadzie i w grudniu...
Skoro jest tu prawie codziennie a kwoty są jakie są... to o co chodzi?
Jedno mi sie nie podoba... ktoś z zaczął pisać ze ją zna i podawać jej prywatne dane... to było już przegięcie... oczywiście Pauli oczy latały ze zdenerwowania ... udała ze nie wie o co chodzi ale po chwili go zbanowala...
szkoda ze żyjemy w takim kraju ze dziewczyny nie mogą na luzie robić trans z twarzą jak na innych portalach


Ja również śledzę ten wątek. Doskonała rozrywka na nudę w pracy :lol: I z tego co widzę, Panie , którym prawdopodobnie nie wyszedł "biznes na SU" (czytaj: złowienie największej ilości "januszy/frajerów" ), nie wytrzymują ciśnienia i z zazdrości puszczają swoje rzygowiny ... :lol:
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 13:18


Jak ktoś lubi bagna, to rzeczywiście dobre zajęcie na zabicie nudy w pracy :] Ja postu, który Zacytowałeś bym się nie czepiał. Pani wielu ich nie ma, ale wyważony (moim zdaniem) styl wypowiedzi nie wskazuje na kolejną zdesperowaną Żetoniarę.

Dorotka11 pisze:szkoda ze żyjemy w takim kraju ze dziewczyny nie mogą na luzie robić trans z twarzą jak na innych portalach


Oto Polska właśnie...
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 13:31


Dorotka11 pisze:Wracając do zet... paula opowiadając o swojej ... firmie :) powiedziała ze nic nie zarobiła w październiku listopadzie i w grudniu...
Skoro jest tu prawie codziennie a kwoty są jakie są... to o co chodzi?


wrednaPaula i firma? :lol: To tak jakby napisać, że Anka92x ma pracę :lol:
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 13:38


chochla1 pisze:
Dorotka11 pisze:Tak sobie to czytam i czasem księżniczkę oglądam Wiec i ja sie wypowiem...
Lewy obieg był jest i będzie ShowUp.tv "zezwala" bo na tym zarabia wystarczy zobaczyć jak dama reaguje na napiwki od poszczególnych ofiarodawców i już wszystko wiadomo...
wystarczy pooglądać pijana Damę a sama wszystko powie :)
Jak była fajna to ta ledwo trzymała sie na nogach zobaczyła stan żetonów i mówi Boże ... ile tego jest ... Boże a ile liczenia ... na co fajna pokazała palcem ciii ciii ... (hehe jakie liczenie jak jest dwie to na pół ... tak?)
Padło pytanie tu na forum ... kto normalny pokazuje twarz i nagie ciało... nikt normalny tego nie robi ... przecież taka dziewczyna już nigdzie do pracy nie pójdzie bo znajda sie życzliwe osoby żeby jej zaszkodzić...
Wracając do zet... paula opowiadając o swojej ... firmie :) powiedziała ze nic nie zarobiła w październiku listopadzie i w grudniu...
Skoro jest tu prawie codziennie a kwoty są jakie są... to o co chodzi?
Jedno mi sie nie podoba... ktoś z zaczął pisać ze ją zna i podawać jej prywatne dane... to było już przegięcie... oczywiście Pauli oczy latały ze zdenerwowania ... udała ze nie wie o co chodzi ale po chwili go zbanowala...
szkoda ze żyjemy w takim kraju ze dziewczyny nie mogą na luzie robić trans z twarzą jak na innych portalach


Ja również śledzę ten wątek. Doskonała rozrywka na nudę w pracy :lol: I z tego co widzę, Panie , którym prawdopodobnie nie wyszedł "biznes na ShowUp.tv" (czytaj: złowienie największej ilości "januszy/frajerów" ), nie wytrzymują ciśnienia i z zazdrości puszczają swoje rzygowiny ... :lol:

Zetony są jak najbardziej prawdziwe , tylko mało ludzi ogarnia o co w tym chodzi,Rczej ci ktorzy sa krocej niz 2 lata nie znaja tematu ; brudny zeton. A jesli chodzi o panie ktorym nie wychodzi na SU to wlasnie są OPIEKUNOWIE ktorzy sie takimi zajmują.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 18:43


To się porobiło.

"Chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że to był ostatni pokaz z 'fajną-po30'.
Macie tak *ujowe życie, ze nie możecie przeżyć jeśli komuś się coś udaję i jest szczęśliwy.
Za wszelką cenę dążycie do tego by to rozpierd****!
W swojej nienawiści do mojej osoby po raz kolejny wylewacie na mnie wiadro pomyj (i co gorsza na fajną) co skutkuje tym, że Fajna podjęła decyzje, że to była ostatnia wspólna transmisja.
Jesteście tacy podli, że brakuje mi słów by to wyrazić.
Mam nadzieję, że te osoby, które dążyły do tego wreszcie są szczęśliwe, bo udało Wam się osiągnąć swój cel.
Zabraliście mi coś (kogoś) na czym mi cholernie zależało.
Teraz możecie triumfować!!!!




NIE MA DO ODWOŁANIA...."

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
sensiGOLD


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:00


Laska ma racje... Można kogoś nie lubić ale to co ludzie wyprawiają z zazdrości przechodzi ludzkie pojęcie !!!!!!
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:08


Większy bajzel robicie właśnie tego typu informacjami na profilu, pokazujecie że ci zawistni w tym momencie wygrali.
Jak widzowie powiedzą żebyście wskoczyły w ogień też to zrobicie? nie pojmuje tym bardziej że jesteście w stanie zrezygnować z własnej znajomości dla ludzi ANONIMOWYCH
Trochę te fochy i tego typu informacje są nie potrzebne.
A zdanie? każdy może mieć inne, wy jako występujące na publicznych transmisjach powinniście przywyknąć albo olać całe ShowUp.tv
bo tak będzie zawsze.
Awatar użytkownika
piasecki
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 15 sty 2016, 05:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tybi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:16


Mnie zastanawia, dlaczego w naszym kraju są tak popier****** ludzie. Na zagranicznych kamerkach dziewczyny są uśmiechnięte, wesołe, pełne życia.
Nie mają najwidoczniej problemów z takimi osobnikami. A tutaj ? Aż wstyd mi, że żyje w takim kraju pełnym nienawiści i zazdrości.
Każdy facet narzeka, że dziewczyny nie pokazują twarzy, dziwicie się? Paula i Fajna należały właśnie do tej ''zagranicznej sielanki'' która się bawiła i niczym nie przejmowała, dopóki nie zjawił się debil i wszystko popsuł. Jesteście chorzy. Przed wejściem na sex kamerki, powinniście zgłosić się najpierw do psychologa,
po to by dowiedzieć się, czy możecie korzystać z tego typu przyjemności. Nie wszystko jest dla każdego.
Żal mi tak niedocenianych facetów, zasmuconych swoim życiem. Jesteście żałośni (mówię o takim właśnie typie, bo zdarzają się wyjątki) .
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:18


Wredna nie wspomniała że rezygnują z przyjaźni tylko pokazów, czytajcie ze zrozumieniem


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:19


tomekkkk pisze:Wredna nie wspomniała że rezygnują z przyjaźni tylko pokazów, czytajcie ze zrozumieniem


No i kolejna kwestia odnośnie zrozumienia. Mało kto potrafi tu czytać ZE ZROZUMIENIEM.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:25


sensiGOLD pisze:"Zabraliście mi coś (kogoś) na czym mi cholernie zależało.
Teraz możecie triumfować!!!!"


Droga Paulino, dalej możesz spotykać się z "Fajna" na stopie prywatnej. Będziecie mogły się wtedy dalej bić linijka, chichotać jak młode trzpiotki i nikt nic złego o was nie napisze. Nawet Pan Spikel, nie będzie knuł więcej intryg.

Pozdrawiam
Terre.d.Hermes


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:34


Zabraliście mi coś (kogoś) na czym mi cholernie zależało.
Teraz możecie triumfować!!!!


Ze zrozumieniem, to brzmi to raczej na prywatną strefę a nie na prace.
Awatar użytkownika
piasecki
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 15 sty 2016, 05:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tybi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:51


Dziwne bo ja tego tak nie odebrałem, no ale każdy rozumie tak jak chce zrozumieć


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 19:52


sensiGOLD pisze:To się porobiło.

"Chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że to był ostatni pokaz z 'fajną-po30'.
Macie tak *ujowe życie, ze nie możecie przeżyć jeśli komuś się coś udaję i jest szczęśliwy.
Za wszelką cenę dążycie do tego by to rozpierd****!
W swojej nienawiści do mojej osoby po raz kolejny wylewacie na mnie wiadro pomyj (i co gorsza na fajną) co skutkuje tym, że Fajna podjęła decyzje, że to była ostatnia wspólna transmisja.
Jesteście tacy podli, że brakuje mi słów by to wyrazić.
Mam nadzieję, że te osoby, które dążyły do tego wreszcie są szczęśliwe, bo udało Wam się osiągnąć swój cel.
Zabraliście mi coś (kogoś) na czym mi cholernie zależało.
Teraz możecie triumfować!!!!

NIE MA DO ODWOŁANIA...."

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula


To kolejny cyrk jak z tą trzecią dziewczną (gumową lalką)...

edit: z resztą na transmisji z fajna-po30 wspominała, że wyjeżdża do rodziców by odpocząć, tak więc niebawem wróci



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 20:14


sensiGOLD pisze:To się porobiło.

"Chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że to był ostatni pokaz z 'fajną-po30'.
Macie tak *ujowe życie, ze nie możecie przeżyć jeśli komuś się coś udaję i jest szczęśliwy.
Za wszelką cenę dążycie do tego by to rozpierd****!
W swojej nienawiści do mojej osoby po raz kolejny wylewacie na mnie wiadro pomyj (i co gorsza na fajną) co skutkuje tym, że Fajna podjęła decyzje, że to była ostatnia wspólna transmisja.
Jesteście tacy podli, że brakuje mi słów by to wyrazić.
Mam nadzieję, że te osoby, które dążyły do tego wreszcie są szczęśliwe, bo udało Wam się osiągnąć swój cel.
Zabraliście mi coś (kogoś) na czym mi cholernie zależało.
Teraz możecie triumfować!!!!

NIE MA DO ODWOŁANIA...."

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula


A to ciekawe, bo jeszcze w niedziele zapewniały że będzie transmisja nawet we trzy ... Chciały zawojować SU i nie wyszło. Tyle pracy na marne; podkręcany licznik, pseudo sponsorzy, których można było zobaczyć na męskiej transmisji( ćpuny). Niedzielna transmisja była jakby za kare, siedziały i gapiły się w ekran. Pewnie obliczyły ile żetonów dali oglądacze i wyszło, ze niewiele, hehe
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Steve'o i 45 gości