PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:43
więc skoro jest jak piszesz to w dalszym ciągu nie wiem czemu miał służyć komentarz ze siedziała Wredna na ShowUp.tv i ze siedziała w sylwestra? ah no tak "gwiazdy od siedmiu boleści"

ja rozumiem dzielić się spostrzeżeniami na temat pokazów itd ale wy już ingerujecie w jej zycie prywatne i to tutaj opisujecie, no tak to jest forum wiec można, trzeba i nalezy pisać wszystko.

blaked to juz w ogóle skupiony tylko i wyłącznie na tym żeby jak najwiecej wywlec, dowalić i wykazać "tego złego" . Tzw filtr mentalny zwany selektywną uwagą i skupianie się tylko na tym co uważa się za stosowne i ma wykazać "założenia"

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:51
moryl2 pisze:
TakaJaSobie pisze:Nie wielki adwokat tylko sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że siedziała na długo przed sylwestrem i wielki 'ból" o to, ze w ogóle go spędzała na ShowUp.tv , teraz że mogą sobie siedzieć 24/7 "gwiazdy od siedmiu boleści" czyli ewidentny ból dupska tyle, że ja nawet nie wiem o co :D
Piszesz również że ZAMIAST wyjść gdzieś to ona siedzi na ShowUp.tv a ty za przeproszeniem co robiłeś? Rozeznanie sylwestrowe na 5+ :)
Zarzucać komuś ,że siedzi w domu na sylwestra a robić to samo to hipokryzja mój drogi :)

i takie wywlekanie żali ona robi, ona robi tamto a z takiego i srakiego powodu. Jak taka babcia moherowa co siedzi w oknie i obserwuje, a potem gada jednemu i drugiemu co kto robił. No coż nasuwa się wniosek : jak się nie ma swojego życia albo ma się nudne to się interesujemy czyimś.

Ja nie robię z siebie bogacza z nie z tej ziemi gdybym takim był to zapewne spędzałbym sylwester w ekskluzywnym lokalu. A że jestem biedakiem :lol: to spędzam sobie że znajomymi w domu a przy okazji gra sobie tv odpalony laptop itp.A co robiłem?Zapewne to co inni na domówkach na pewno nie pokazywałem dupy w internecie :lol:


Wystraczy, że robisz z siebie anonimowego frustrata :) Co (zakłądając ze napisałes prawdę, że jednak siedziałeś ze znajomymi) siedział też na ShowUp.tv zarzucając innym dokładnie tą samą czynność ( tak, tak wiem byłeś tylko na chwile, tylko po tp żeby zaraz po polnocy zamieścic komentarz o tym co Paula mówila, wszystko rozumiem) najwaznieksze jednak jest to, że nie pokazywałeś dupy :) a jedynie podzieliłeś się ważna dla narodu informacją a mianowicie ze paula twierdzi i uważa się za bogaczkę :) Myślę, że powyższa informacja zmieni zycie nie jednego polaka.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:53
... po co jest to forum?
Głównie chyba dla użytkowników ShowUp.tv
Lecz na tym forum można się doczytać jedynie że jesteście jego wielkimi przeciwnikami.

Jeśli Camgirls występuje to źle bo np za często
Na ShowUp.tv nie wchodzicie już długo bo... (nie ma tych dziewczyn co kiedyś itp)
Lecz może zadaj sobie pytanie dlaczego ich już tu nie ma?

Więc jeśli nie korzystacie z ShowUp.tv to po co się wypowiadasz... oczywiste możesz ale nic nie wnosisz do dyskusji (a jeśli naprawdę nie odwiedzasz tych dziewczyn to twoja opinia jest niewiele warta bo nie prawdziwa)
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:03
To może jeszcze raz może tym razem zrozumiesz.Uważam że tak bogata dziewczyna mogła sobie już taki dzień a raczej noc odpuścić.Ma kasę dużo zarabia więc w taki wieczór powinna się zabawić rozerwać czy odpocząć.Może i podczas transmisji to robi ale jak dla mnie to wygląda na typowy tylko zarobek.Może się mylę.Podobnie ci co się ślinili na jej transmisji.Podkreślam jeszcze raz ja miałem otwartą trans.ok.10-15 minut i była to chyba jedyna otwarta transmisja przez noc.Więc chyba porównywanie mnie do niej czy widzów którzy ślinili się przez sylwester do monitora jest nieodpowiednie.I ta obłuda gdzie to nie byli co nie robili i co teraz nie piją.Ale tak jest zawsze że niektórych fantazja mocno ponosi.Ale ja mam tylko ból dupy :lol: Nawet gdyby tak było to całe szczęście że nie od wibratora i nie jest to uwiecznione w komputerach osób bywających na ShowUp.tv. @karol16 główną ShowUp.tv mam otwartą codziennie i nieraz odwiedzę jakąś transmisję by zobaczyć co się dzieje.A dlaczego nie ma dziewczyn?Odpowiedz prosta Trolle nagrywaja transmisje i wstawiają na strony szukają w realu i do tego atmosfera.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:08
moryl2 pisze:To może jeszcze raz może tym razem zrozumiesz.Uważam że tak bogata dziewczyna mogła sobie już taki dzień a raczej noc odpuścić.Ma kasę dużo zarabia więc w taki wieczór powinna się zabawić rozerwać czy odpocząć.Może i podczas transmisji to robi ale jak dla mnie to wygląda na typowy tylko zarobek.Może się mylę.Podobnie ci co się ślinili na jej transmisji.Podkreślam jeszcze raz ja miałem otwartą trans.ok.10-15 minut i była to chyba jedyna otwarta transmisja przez noc.Więc chyba porównywanie mnie do niej czy widzów którzy ślinili się przez sylwester do monitora jest nieodpowiednie.I ta obłuda gdzie to nie byli co nie robili i co teraz nie piją.Ale tak jest zawsze że niektórych fantazja mocno ponosi.Ale ja mam tylko ból dupy :lol: Nawet gdyby tak było to całe szczęście że nie od wibratora i nie jest to uwiecznione w komputerach osób bywających na ShowUp.tv. @karol16 główną ShowUp.tv mam otwartą codziennie i nieraz odwiedzę jakąś transmisję by zobaczyć co się dzieje.A dlaczego nie ma dziewczyn?Odpowiedz prosta Trolle nagrywaja transmisje i wstawiają na strony szukają w realu i do tego atmosfera.


No właśnie ty uważasz... a to że uważasz tak to znaczy ze ona powinna tak zrobic? Będąc bogatym TRZEBA i POWINNO spedzać się sylwestra poza ShowUp.tv? Każdy spędza jak chce, nawet jesli w domysle miała zarbek. Nie mogła? mogła. Przecież jej życie i jej sprawa co robi, z kim i gdzie na sywlestra. Może dla niej rozrywką właśnie był sylwester na ShowUp.tv, niż w innym miejscu. Wciąż nie wiem co ci do tego.

Dziwne bardzo ze sylwester ze znajomymi, a o 00;14 juz komentarz. pewnie szampan i fajerwerki w 2 minuty :yes4:
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:22
To co powinna zrobić to jej sprawa ja piszę jak wygląda jej bogactwo skoro nawet sylwestra nie odpuszcza.Kameralna impreza fajerwerki i życzenia zaczęły się już przez 24 ale czy to istotne?Dziś np ShowUp.tv mam otwarty od 15 i jeszcze nie byłem na żadnej transmisji.Rozumiem że ją bronisz rękami i nogami skoro koleżanka po fachu.Ja pamiętam Wredną od jej początku na ShowUp.tv i jakąś opinię o niej sobie tam wyrobiłem.Zresztą już było więcej tu bardzo bogatych gwiazd na ShowUp.tv np gwiazda z Białegostoku a jej bogactwo było opisywane nie tylko na tym forum.Wcześniejszy było o wiele bogatsze w informacje o dziewczynach z ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:30
A może po prostu, tak jak niektórzy z nas, nie mieli pomysłu na Sylwka i połączyła przyjemne z pożytecznym, troszkę zarobiła, ale też nie musiała zamulać w domu ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:31
Ja jej nie bronię zastanawiam sie wciaż co ci do tego że akurat spędzała sylwestra na ShowUp.tv a nie w innym miejscu i czy to było tak istotne żeby zaraz lecieć z tym na forum. A nie wiesz jak wygląda jej bogactwo tylko spekulujesz i dywagujesz bo jestes takim biedakiem mentalnym ze uwazasz ze skoro ma tyyyyyyyyyyle pieniedzy i zetonów to powinna byc gdzie indziej byle nie na ShowUp.tv.

I ciagle tylko ta mówiła, ze ma tyle a ta mowila ze ma tyle a ta z białegostoku tyle.....co to kogo obchodzi? najwyrazniej ciebie skoro nawiazujesz do tego.

Typowa morlaność Pani Dulskiej. Widzieć czyjeś tylko nie swoje.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:39
To jest właśnie obłuda jak byś nie wiedziała.Ann już nie raz miała udowodnione jak z niej bogaczka.Szczerze to mi to lata ale nie lubię takich ludzi którzy grają i udają nie wiadomo kogo.@michu123 to już standard że są takie co mi mają pomysłu na sylwester,urodziny ,imieniny itp.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:47
czyli co mam rozumieć że jakby nie siedziała na ShowUp.tv w sylwestra to by była bogaczką i nie była zarazem obłudna a skoro siedziała na ShowUp.tv w sylwestra to jest obłudna i nie jest bogaczką?

najlepse jest toze w tej obłudzie nie widzisz samego siebie :) czyli jak wyżej typowa moralność Pani Dulskiej :)

Ciebie najwyrazniej coś boli z tym "bogactwem" "kasą" "elitą" i dopisz sobie jeszcze co chcesz.

Serio zyczę na Nowy Rok mniej sciskania posladów :)
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 19:56
Ja większość postów piszę w formie ironii w szczególności o tym bogactwie elicie itp.A ty ciągniesz temat i cały czas mi zarzucasz że niby coś komuś zazdroszczę.Czego niby?Szczerze to zabawna jesteś ale chwali się to że bronisz do upadłego koleżankę.To się chwali swój że swoim trzyma. :lol:
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 20:10
moryl2 pisze:Ja większość postów piszę w formie ironii w szczególności o tym bogactwie elicie itp.A ty ciągniesz temat i cały czas mi zarzucasz że niby coś komuś zazdroszczę.Czego niby?Szczerze to zabawna jesteś ale chwali się to że bronisz do upadłego koleżankę.To się chwali swój że swoim trzyma. :lol:



Hahahaha no prosze i odwracamy kota ogonem :) teraz to się zamnieniło w ironię hahaha :) ja nic o zazdrości nie pisałam, to juz sobie sam dorobiłeś idologię do tego co ja pisałam ( o zazdrosci ani słowa) i ci nie zarzucam ja jedynie pytam :) znaki zapytania chyba widzisz :)

Ja pauli nie bronię, nie napisałam ani jednego postu gdzie ja chwalę czy popieram. wszystko odnosilo sie do twoich wypowiedzi, wiec serio wskaz mi gdzie ją bronię do upadłego? :) to czy to wredna czy inna bede uważac tak samo.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 20:22
Nic nie odwracam przeczytaj pierwsze posty.Znam nie od dziś jej transmisje i odniosłem się to tego co było wypisywane o jej bogactwie.Nie wiem czy byłaś na starym forum było więcej ciekawych informacji nie tylko o niej.Pamiętam początki wielu dziewczyn i to jak się zmieniały na tym portalu tyle i aż tyle.Chyba wystarczy by sobie wyrobić opinię jak mieć na ten temat swoje zdanie.Jakiś czas temu Wredna chwaliła się że jeżdzi Corsą C. :lol: Dla przyjemności to siedzi się na ZB ale i to się powoli zmienia.A i Wszystkiego Najlepszego bo w Sylwester nie miałem czasu bo się śliniłem na ShowUp.tv monitor jest tak czyściutki aż się lśni :lol: :lol: :lol: Ale to go pucowałem językiem w kibelku jak nikt nie widział :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 21:06
@moryl2 Uważam tak jak TakaJaSobie że czepiłeś się tego jak ktoś spędza Sylwestra a nie tym jakim "bogaczem" jest.

... z drugiej strony nie zaglądam nikomu w portfel bo mnie to nie interesuje.
Lecz załóżmy że Paula nie ma za dużo i musi być na ShowUp.tv nawet w sylwestra!
W takim przypadku nie dziwiło by mnie gdyby mówiła że jest bogata... Bo głupio mówić że jest się biednym.


A atmosfera na ShowUp.tv jest gorsza między innymi przez to forum i ludzi takich jak Ty.
... Jak dużo dziewczyn by zostało na SU gdyby kilka osób się powstrzymało od pisania wszystkiego...
Masz do tego oczywiste prawo, ale wiedz że twoje ulubienice odeszły bo ktoś inny napisał np że nie powinna "pokazywać dupy" w sylwestra.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 21:15
Paula przypomina mi trochę mojego znajomego "słoika" , który przyjechał do większego miasta, wynajął drogą klitkę w centrum, ledwo wiąże koniec z końcem ale i tak jest bardzo wdzięczny losowi za "awans społeczny".
Lecz nic do dziewczyny nie mam , niech tam dorobi sobie do tableta, czynszu czy czegokolwiek.
A czy swoim sponsorom "udostępnia krocza" przyjmując zapłatę w żetonach i czy to w ogóle prawda to już jej sprawa.
To zabawne jak ktoś tam wcześniej to wypomina ... przecież SU to w sumie rodzaj burdelika, gdzie wcześniej można obejrzeć towar, a nie rada parafialna.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 21:33
karol16 pisze:@moryl2 Uważam tak jak TakaJaSobie że czepiłeś się tego jak ktoś spędza Sylwestra a nie tym jakim "bogaczem" jest.

... z drugiej strony nie zaglądam nikomu w portfel bo mnie to nie interesuje.
Lecz załóżmy że Paula nie ma za dużo i musi być na ShowUp.tv nawet w sylwestra!
W takim przypadku nie dziwiło by mnie gdyby mówiła że jest bogata... Bo głupio mówić że jest się biednym.


A atmosfera na ShowUp.tv jest gorsza między innymi przez to forum i ludzi takich jak Ty.
... Jak dużo dziewczyn by zostało na ShowUp.tv gdyby kilka osób się powstrzymało od pisania wszystkiego...
Masz do tego oczywiste prawo, ale wiedz że twoje ulubienice odeszły bo ktoś inny napisał np że nie powinna "pokazywać dupy" w sylwestra.


Ta jasne większość dziewczyn ma w czterech literach to co tu się pisze ba nawet nie wie że to forum istnieje.Jak pisałem na ShowUp.tv nie piszę na czatach przy transmisjach.Tu też bardzo rzadko się wypowiadam nawet gdy czytam bzdury jakie się tu nieraz wypisuje.A skąd ta pewność że moje ulubienice u których sie udzielałem robiły pokazy?Słyszałeś o takich co są tam w innym celu?Czytałeś co się wypisuje na czacie przy transmisjach?Bo mam wrażenie że nie skoro twierdzisz że jakieś dziewczyny znikły bo ktoś na forum napisał że pokazuje tyłek.Chcesz robić trans musisz podchodzić do tego z dystansem bo osób które to skrytykują jest wielu.A jest jeszcze inna grupa chamów i prostaków które nie wiedzą co to kultura.To co ty uważasz to twoja sprawa odnosiłem się do tego o czym pisaliście. jak to bogactwo wygląda czyli spędzanie Sylwestra,urodzin,imienin ... na ShowUp.tv.Wiadomo w jakim celu.Całe szczęście że te urodziny ,imieniny obchodzi tylko raz w roku bo są takie co zdarza im się częściej.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 22:04
moryl2 pisze:Ta jasne większość dziewczyn ma w czterech literach to co tu się pisze ba nawet nie wie że to forum istnieje.Jak pisałem na ShowUp.tv nie piszę na czatach przy transmisjach.Tu też bardzo rzadko się wypowiadam nawet gdy czytam bzdury jakie się tu nieraz wypisuje.A skąd ta pewność że moje ulubienice u których sie udzielałem robiły pokazy?Słyszałeś o takich co są tam w innym celu?Czytałeś co się wypisuje na czacie przy transmisjach?


Tak sobie mów... lecz wiedz jedno. Skoro twierdzisz że znikają między innymi przez troli którzy ich nagrywają...to na pewno znajduje nagrania po przez Google. A że to forum jest mocno pozycjonowane... to łatwiej znaleźć to forum niż potencjalne nagranie.

Odnośnie to co pisze się na czatach przy transmisji... to tam dziewczyna może możliwość zbanowania delikwenta a tu nie.
Pisać można wszystko, aczkolwiek czy się powinno to już inna sprawa.
Dalej piszesz że trzeba podchodzić z dystansem... ale są pewne granice.
Każda camgirls przeczyta w końcu o sobie wątek na tym forum.
Poziom dyskusji pojawiając się na czatach może rozpoczynać się od złej opinii tutaj... bo modelka może tu nie była ale widz owszem.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 22:15
Ale chłopie o czym ty piszesz?Ktoś wstawi nagranie i laska nic nie musi szukać bo zaraz jest wielu życzliwych którzy ją o tym poinformują.Ile już było takich co zawieszało pokazy lub całkiem kończyło?Gdybyś był od dawna na ShowUp.tv to byś o tym wiedział.A o forum wie mniej osób niż ci się wydaje.Zresztą większość lasek ma w dalekim poważaniu co się tu o nich pisze ale już nagrania gdy się pokazuje w internecie już nie.Jeden był przypadek gdy donosiły do rodziny ,szkoły czy rodziny?I z tym dziewczyny niestety muszą się liczyć a na to co się o nich pisze bez ich wizerunku większość ma w czterech literach.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 22:20
Nikt raczej nie ma na celu zagladania komuś do portfela tylko raczej to że ona robi z siebie pajaca a inni to łykają i zamiast fajnej i przyjemnej atmosfery robi sie cyrk na który sie patrzy z niedowierzaniem. Patrzy na nią 1500 osób a pisze 7 to chyba świadczy o sztucznym napędzaniu tego wszystkiego. Dawanie olbrzymich sum żetonów odbiera całą zabawę bo każdy normalny widz wie że nie ma sensu sie udzielać bo ona i tak rozmawia na tematy które faworyzują naganiacze. Sa modelki które pokazuja twarz i robia pokazy nagości (np Caprice) i popatrzcie jak tam jest atmosfera. Oglądalność około 400-800 widzów aktywnych na czacie bardzo duży procent oglądających , dziewczyna rozmawia z każdym na każde tematy , żetony sypią sie powoli i każdy ma ochote dać np 50 żet bo dziewczyna to docenia. Owocem tego laska ma mnóstwo privów REALNY zarobek wielokrotnie wyższy od pauli a atmosfera na trans mila , przyjemna i zachęcająca do kolejnych wizyt.
Uważam że nikt nie wytyka pauli zetonów tylko to w jaki sposób grupa osób tworzy ta całą trans i podjudza nieświadomych widzów żeby wydawali większą kase to ona to doceni . Szkoda że mamy taką osobe tutaj.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
I LOVE 69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2016, 14:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CzerwonaSonia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 22:36
moryl2 pisze:Zresztą większość lasek ma w dalekim poważaniu co się tu o nich pisze ale już nagrania gdy się pokazuje w internecie już nie.Jeden był przypadek gdy donosiły do rodziny ,szkoły czy rodziny?


Ty jesteś taki głupi od urodzenia czy brałeś jakieś dodatkowe lekcje!
I oczywiste że ma w dalekim poważaniu co tu się o nich pisze ale mimo wszystko przekłada się to na ich samopoczucie.
Tylko roboty nie przejmuję się opinią na swój temat.

Co do nagrań to inna sprawa kaloszy... To już jest mocne naruszenie czyjejś prywatności! Jeśli kiedykolwiek jakaś dziewczyna zawiesiła pokazy z tego powodu to wiedz że później sama już kontrolował czy jakieś jej nagranie nie wyciekło do internetu.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, Nicola85 i 38 gości