PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Spikel, tak najeżdżałeś na Harda jaki on to fałszywy jest i w ogóle... chodzi i tyłek obrabia,
a spójrz do lustra
kogo widzisz ?

Przyganiał kocioł garnkowi.

Brawo, takiej hipokryzji dawno nie widziałem.

Poza tym, kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel kot to nie przedmiot to czujące stworzenie.Sama mam koty i wiem jak się przyzwyczają to jak potrafią przeżyć rozstanie-przestają jeść, chorują,mają zniszczoną psyche a to potem wymaga wiele miłości aby kot odżył .A patrząc na to co ty wyczyniasz to miłości od ciebie nie dostanie.Chcąc ukarać Paulę zniszczysz kota.Brawo ty.Jakim podłym trzeba być aby dla własnej satysfakcji chcieć zniszczyć kota. Tu masz u mnie przejebane już na maxa.
Ciągle brak odpowiedzi na moje pytanie-przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać ?
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Po pierwsze domina nawet tutaj jednego zdania nie napisalem zeby jej obrobic dupe 31 pierwszego napewno to sie stanie. ja stwiedzam fakty tylko .co jest bo caky czas jest biedna i pokrzywdzona ale jak wszytskich w chuja robi jest ok

Czemu 31 a nie teraz ulżyj sobie po co czekać. :?: :?: :?: :?:


Ponieważ jak to okresilia 31 ma byc u niej ten magiczny sylwester z ta sentymentalnym z nakiem to dzieki mnie beda fajerwerki

Widzę Spikel20 że bardzo chcesz jej zepsuć tego sylwestra.BRAWO TY. :!: :!: :!: :!:


tak samo jak ona mi zniszczyla cos to bedzie miala za swoje i zapamieta ze w chuja mnie sie nie robi


Dominatrix pisze:Spikel kot to nie przedmiot to czujące stworzenie.Sama mam koty i wiem jak się przyzwyczają to jak potrafią przeżyć rozstanie-przestają jeść, chorują,mają zniszczoną psyche a to potem wymaga wiele miłości aby kot odżył .A patrząc na to co ty wyczyniasz to miłości od ciebie nie dostanie.Chcąc ukarać Paulę zniszczysz kota.Brawo ty.Jakim podłym trzeba być aby dla własnej satysfakcji chcieć zniszczyć kota. Tu masz u mnie przejebane już na maxa.
Ciągle brak odpowiedzi na moje pytanie-przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać ?


No wlasnie dlaetgo kota musze jej odebrac poniewaz to nie jest odpowiedni wlasciciel dla kota zero milosci i odruchow ludzkich. kot dostanie napewno wiele milosci ode mnie niz od niej. I napewno odpwoiednio sie nim zajme tego mozesz byc pewna. i napewno szybko odzyje zas
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 moja dobra rad to idź już spać. Może tak ochłoniesz i zastanowisz się czy zrobić następny krok bo odwrotu już tym razem możesz u niej nie mieć. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Odwrotu napewno juz nie bedzie hard tego jestem pewny skonczylo sie robic mnei w chuja i udawac ze wszytsko jest ok. A kot przewazyl po calosci, nawet od tej egoistki zyczen swiatecznych nie otrzymalem swobie wyobrazasz to o czym my mowimy
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:Spikel kot to nie przedmiot to czujące stworzenie.Sama mam koty i wiem jak się przyzwyczają to jak potrafią przeżyć rozstanie-przestają jeść, chorują,mają zniszczoną psyche a to potem wymaga wiele miłości aby kot odżył .A patrząc na to co ty wyczyniasz to miłości od ciebie nie dostanie.Chcąc ukarać Paulę zniszczysz kota.Brawo ty.Jakim podłym trzeba być aby dla własnej satysfakcji chcieć zniszczyć kota. Tu masz u mnie przejebane już na maxa.
Ciągle brak odpowiedzi na moje pytanie-przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać ?



No wlasnie dlaetgo kota musze jej odebrac poniewaz to nie jest odpowiedni wlasciciel dla kota zero milosci i odruchow ludzkich. kot dostanie napewno wiele milosci ode mnie niz od niej. I napewno odpwoiednio sie nim zajme tego mozesz byc pewna. i napewno szybko odzyje zas


Właśnie dlatego,że czytam co piszesz wątpię czy jesteś w stanie dać miłość.Ty chcesz mieć ,posiadać na własność a nie opiekować się.

Ciągle brak odpowiedzi na moje pytanie -Przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać ? Dawałeś jej z własnej woli więc teraz przestań się żalić.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Spikel20 ty jeszcze mi wytłumacz czemu dzisiaj przyszedłeś do niej na transmisje i dawałeś jej żetonki bo tego nie rozumiem.Może tak byś mnie łaskawie oświecił. :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiesz co ci napiszę Spikel20,że twoja obecność wczoraj na czacie i dawanie żetonków wyglądała jak byś chciał załagodzić ten wasz konflikt .Tylko mogę domyślać się o co tym razem poszło.A ponieważ dziewczyna ma cie już chyba dosyć i nie reaguje na twoje groźby prośby a może też na szantaż to postanowiłeś tu na czacie wszystkim ogłosić jaka to ona według ciebie jak złą okrutna i podła.I mam nadzieję że tym razem powiesz wszystko do końca te swoje''rewelacje'' i odejdziesz w sina dal.Czego Paulinę życzę i mam wszystkim.
Ale ta gadka o dobru kotka to jest słaba i możesz sobie ja darować- nie masz tu do czynienia z bandą idiotów.Mogę jeszcze tu wiele pisać co myślę o tobie i twoim zachowaniu ale sobie to daruję bo nie chcę zaogniać i tak już napiętej sytuacji.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:Omijasz moje pytanie-czy przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Dawałeś z własnej woli to po co się teraz żalisz i robisz zadymy.



Ja nie robie zadnych zadym dalem to dalem. Ale kota chce odzyskac i tu jest podstawowa zasadniczosc poniewaz oszust na kota nie zaslusyl


łoj Kaźmisz kot w niewolę trafił, na sznurku go pasą :D :D :D
LEON LXIX



Zapraszam do obejrzenia tego filmiku.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jay pisze:
Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:Omijasz moje pytanie-czy przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Dawałeś z własnej woli to po co się teraz żalisz i robisz zadymy.



Ja nie robie zadnych zadym dalem to dalem. Ale kota chce odzyskac i tu jest podstawowa zasadniczosc poniewaz oszust na kota nie zaslusyl


łoj Kaźmisz kot w niewolę trafił, na sznurku go pasą :D :D :D


:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 13:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


jay pisze:
Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:Omijasz moje pytanie-czy przystawiła ci lufę do głowy i kazała dawać? Dawałeś z własnej woli to po co się teraz żalisz i robisz zadymy.



Ja nie robie zadnych zadym dalem to dalem. Ale kota chce odzyskac i tu jest podstawowa zasadniczosc poniewaz oszust na kota nie zaslusyl


łoj Kaźmisz kot w niewolę trafił, na sznurku go pasą :D :D :D


Oddaj kota !! , bo ubije jak psa !! :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Spikel każdy już wie, że dużo jęzorem mielesz a jak przyjdzie co do czego, czyli w tym przypadku, sylwester z Pauliną, to będziesz walił żetony i lizał jej dupcie, jak pojebany. Ty po prostu lubisz być ruchany przez "takie"panny i żadnej poprawy nie będzie niestety :dontknow:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Mi tej kurtyzany z Warszawy kompletnie nie szkoda, dobrze sobie zdawała że Spikel i Hard to nie są zdrowi na psychice ludzie, ale Paulince pieniądz nie śmierdzi więc stwierdziła ,,a dam sobie radę z niepełnosprawnymi na umyśle", no niestety doigrała się :to_take_umbrage:
https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


spikel20 jak wy sobie tego kota przekazujecie?

oby tylko spikel20 nie dostarczył tego kota osobiście, bo jezeli zna adres, to istnieje teraz duże prawdopodobieństwo uprowadzenia. widać co to jest za człowiek, tacy jak on są czasami zdolni do bezwzględnych działań.
a trzeba pamiętać jak okrutnie został potraktowany, nie dostał życzeń świątecznych :sad:
Spikel20 pisze: nawet od tej egoistki zyczen swiatecznych nie otrzymalem swobie wyobrazasz to o czym my mowimy

znam wielu twardych mężczyzn, którzy w takiej sytuacji płakali jak dzieci, ale nie będę go usprawiedliwiać, bo jak słusznie zauważono, w wyniku tej rozgrywki skłóconych kochanków najbardziej ucierpi kot, a on jest niewinny.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@admin może warto zablokować tego pana spikiel20 na kilka dni za groźby??



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:@admin może warto zablokować tego pana spikiel20 na kilka dni za groźby??


:ok: dałem mu "bezprawnego bana" na tydzień.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Sądząc po gramatyce i pisowni stylistycznej niejakiego pana 'Spikela', to rzeczywiście ten użytkownik może mieć coś z 'wariata' i może być niebezpieczny dla społeczeństwa. xD


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grey-niania i 33 gości