PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Spikel20 pisze:Hard ja tobie powiem ze robienie loda po kilku godzinach znajomością napewno do normalnych nie należy . Bo trzeba sie szanować. Wiec przestan za każdym razem wchodzić w dyskusje które nie maja sensu. Najepszym rozwiązaniem bedzie powrod do kocurka .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


Jemu nie przetłumaczysz, każdy sądzi po sobie i widać dla niego takie rzeczy to norma.
A tak w ogóle to z którym z was ona była nad tym morzem?
แมวตัวผู้


HardRockCaffe666 z jednej strony nie wiem czy powinienem ci współczuć czy po prostu śmiać się z twojej głupoty bo mimo że wiekowy z ciebie mężczyzna to bardzo naiwny. Jako że dumnie wstawiasz swoje zdjęcia w profilu ale i krytykujesz tutaj innych użytkowników, pozwole sobie zrobić to samo... zabawne jest to jak bronisz swoją "księżniczke" kurtyzane, która ba nawet się nie wstydzi tego co robiła w przeszłości, a nawet nie tylko w przeszłości bo sama podobno chwaliła się że robiła loda obcemu mężczyźnie. On miał loda za darmo a ty? ty musisz płacić pieniadze żeby zobaczyć kawałek mizernego tyłka oraz mrugnięcie okiem z bliska :blink: poza tym pomyśl sam czy WrednaZezi mówi wam o wszystkich sytuacjach? o czym jeszcze niewiesz, napewno sporo tego jest. napisz nam jak to jest wydawać 3/4 swojej emerytury lub renty a może i ZASIŁKU na kobietę do której walisz konia a w życiu nie będziesz miał okazji nawet dotknąć? jakie to uczucie mając ponad 50 lat i mieć tylko psy, jak wyobrażasz sobie przyszłość, kto ci podetrze tyłek gdy już sam nie będziesz wstanie? Paulinka? może będę okrutny ale wydaje mi sie ze nie wpisujesz sie w kanony idealnego mężczyzny swoją urodą gdyz no siwe włoski jednak są, zmarszczka tu i tam... zgadnij czym imponujesz Paulince oprócz kasą? nie wysilaj się żeby pomyśleć = NICZYM. Nie odzywałbym się w tym temacie ale jak widzę twoje żałosne teksty to :bad: się chce. Smutne to bo stary facet a tak naiwny i ślepy. Chwaliłeś się już znajomym jak spędzasz wieczory przed komputerem? a zapomniałem, z psami nie da się rozmawiać :?
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dajcie mu spokoj. kazda cipa na showupie ma swojego obronce co mysli ze jak bedzie ja na forum bronic i zety wydawac to ja zaliczy.
panowie czas zrozumiec ze zdecydowana wiekszosc pan wystepujacych na showupie to zwykle kurwy. do niedawna przyjmowaly na godziny w lokalu a teraz zarabiaja na kamerkach. jak ich czas przeminie to wroca zpowrotem do lokalu.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Klakier pisze:
Spikel20 pisze:Hard ja tobie powiem ze robienie loda po kilku godzinach znajomością napewno do normalnych nie należy . Bo trzeba sie szanować. Wiec przestan za każdym razem wchodzić w dyskusje które nie maja sensu. Najepszym rozwiązaniem bedzie powrod do kocurka .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


Jemu nie przetłumaczysz, każdy sądzi po sobie i widać dla niego takie rzeczy to norma.
A tak w ogóle to z którym z was ona była nad tym morzem?

Widzę że moja skromna postac stale budzi nie słabnące kontrowersje ale z braku chęci oraz czasu nie zamierzam z wami wszystkimi tu polemizować....bo poco wy swoje a ja swoje, wiec niech każdy zostanie przy swoje prawdzie .Co do wyjazdu nad morze to byliśmy tam z nią wszyscy(sorry Monti dojechał po dwóch dniach)Oj działo się panowie :laughingnew:
PS.spikel20 czy ja gdzieś napisałem że zrobienie loda tak szybko jest dla mnie normalne.Ja bym czekał do slubu :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Klakier pisze:
Spikel20 pisze:Hard ja tobie powiem ze robienie loda po kilku godzinach znajomością napewno do normalnych nie należy . Bo trzeba sie szanować. Wiec przestan za każdym razem wchodzić w dyskusje które nie maja sensu. Najepszym rozwiązaniem bedzie powrod do kocurka .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


Jemu nie przetłumaczysz, każdy sądzi po sobie i widać dla niego takie rzeczy to norma.
A tak w ogóle to z którym z was ona była nad tym morzem?

Widzę że moja skromna postac stale budzi nie słabnące kontrowersje ale z braku chęci oraz czasu nie zamierzam z wami wszystkimi tu polemizować....bo poco wy swoje a ja swoje, wiec niech każdy zostanie przy swoje prawdzie .Co do wyjazdu nad morze to byliśmy tam z nią wszyscy(sorry Monti dojechał po dwóch dniach)Oj działo się panowie :laughingnew:
PS.spikel20 czy ja gdzieś napisałem że zrobienie loda tak szybko jest dla mnie normalne.Ja bym czekał do slubu :!:



Aha to już wszystko wiadomo.
Spotykacie się z Paula wszyscy razem, robicie gang bang albo ruchacie po kolei i później płacicie w żetonkach :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Niezły deal :rofl: :rofl:
OBLEŚNE TO JEST :bad: :bad: FUUUUJ :? :?
Awatar użytkownika
Ashantee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ashantee


Miało być zabawnie z tym komentarzem odnośnie pobytu nad morzem ale widocznie co poniektórzy źle zrozumieli mój przekaz.Tak, to tylko moja ułańska fantazja ( coś czuje że kolejny opieprz się szykuje) .Ale narobiłem bigosu jak to mawiał Franek Dolas .Irytują mnie już pytania z kim po co na co ..wiec postanowiłem odpisać w żartobliwy sposób i mam tylko nadzieję że reperkusje tego nie będą za ostro :beg:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Miało być zabawnie z tym komentarzem odnośnie pobytu nad morzem ale widocznie co poniektórzy źle zrozumieli mój przekaz.Tak, to tylko moja ułańska fantazja ( coś czuje że kolejny opieprz się szykuje) .Ale narobiłem bigosu jak to mawiał Franek Dolas :nono:



Wątpię w to, że tylko "żartowałeś" ;) inni też na pewno nie uwierzą w Twoje wytłumaczenie.
A Paula na pewno Cie opierdoli za Twój dłuuugi język :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ashantee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ashantee


To ładne rzeczy hard się działy teraz cała prawda wychodzi!!!!



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:To ładne zeczy hard sie działy teraz cała prawda wychodzi!!!!

Tak ukamieniujcie mnie zaszczujcie ,utopcie w szklance wody,ukrzyżujcie, odbierzcie rentę,wyrwijcie ostatnie siwe włosy.Nie zapomnijcie otruć psa. Dla każdego coś miłego- czekam na wyrok :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:To ładne zeczy hard sie działy teraz cała prawda wychodzi!!!!

Tak ukamieniujcie mnie zaszczujcie ,utopcie w szklance wody,ukrzyżujcie, odbierzcie rentę,wyrwijcie ostatnie siwe włosy.Nie zapomnijcie otruć psa. Dla każdego coś miłego- czekam na wyrok :good3:



Paula wyda Ci wyrok !
Dwa miesiące w zawieszeniu na pól roku bez udziału w gangbangach albo innych jebankach :taunt.: :taunt.:
Awatar użytkownika
Ashantee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ashantee


Ten wariat to mógłby zainwestować najpierw w jakieś ubrania, bo jeśli to rzeczywiście on na tych zdjęciach, to żule mają lepsze poczucie mody ;). Ale rozumiem, pieniążki idą na zobaczenie cipki na ekranie monitora :P.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A czego innego hard sie mogłeś spodziewac? Ze brawa bede tobie bili :)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Miało być zabawnie z tym komentarzem

No właśnie, to był żart.

Ten epizod z tajemniczym nieznajomym to też był może żart.

Albo gorzej - lewy obieg anegdot erotycznych.

Przecież każdy może powiedzieć "wtedy i wtedy w kiblu zrobiłam gałę nawet nie wiem komu, no bardzo fajnie było, potem spuścił mi się na włosy i sobie poszedł, byłam wniebowzięta!"

Łatwo powiedzieć - ale czy ktoś to widział? Czy są materiały audio-video, dowody, zeznania świadków? Nic mi o tym nie wiadomo. Moim zdaniem to wymyślona historia, żeby prostego czlowieka oszukać, okłamać, zbulwersować.

W ogóle dziwne jest, że nagle gdzieś wyparowała frakcja sceptyków i rewizjonistów, teraz jest tu większe stężenie łatwowierności niż na pielgrzymce do Częstochowy.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W oczekiwaniu na nieuchronną kare zawieszam swoja działalność w tymże jakże uroczym miejscu( chyba to rozumiecie)a jak nie to też dobrze.Powoli zaczynam żałować że się tu zarejestrowałem bo widzę że tu albo sami hejterzy albo ludzie do cna wyzuci z poczucia humoru(są oczywiście pewne wyjątki od tej smutnej reguły) :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Trzeba mieć jaja i przyjąć konsekwencje swoich czynów a nie uciekać jak szczur z tonącego okrętu.


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Trzeba mieć jaja i przyjąć konsekwencje swoich czynów a nie uciekać jak szczur z tonącego okrętu.

KUSWA napisał bym ci coś ale się powstrzymam bo jestem dobrze wychowany i nie zareaguje na twoje zaczepki to że tobie się nie układa z Paula to stanie się tak tez w moim przypadku czego po twoich wpisikach chyba mi życzysz :bye:
PS Jak bym ci napisał że ziemia jest jednak płaska to chyba tez byś to łyknął(nie bierz wszystkiego tak dosłownie jak ja tu pisze a będziesz zbawiony i trafisz do raju) :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Czy ja bym tobie tego życzył idz przestan trzeba sie dwa razy zastanowić nad tym co sie pisze. I konsekwencje twoich czynów zabrać na krate. Zawsze masz przecież kocurka Wiec niedramatyzuj :D


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wielkanoc pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Miało być zabawnie z tym komentarzem

No właśnie, to był żart.

Ten epizod z tajemniczym nieznajomym to też był może żart.

Albo gorzej - lewy obieg anegdot erotycznych.
Przecież każdy może powiedzieć "wtedy i wtedy w kiblu zrobiłam gałę nawet nie wiem komu, no bardzo fajnie było, potem spuścił mi się na włosy i sobie poszedł, byłam wniebowzięta!"
Łatwo powiedzieć - ale czy ktoś to widział? Czy są materiały audio-video, dowody, zeznania świadków? Nic mi o tym nie wiadomo. Moim zdaniem to wymyślona historia, żeby prostego czlowieka oszukać, okłamać, zbulwersować.
W ogóle dziwne jest, że nagle gdzieś wyparowała frakcja sceptyków i rewizjonistów, teraz jest tu większe stężenie łatwowierności niż na pielgrzymce do Częstochowy.


Może gdyby to opowiedziała jakaś inna laska i nie z ShowUp.tv to by było więcej sceptyków, ale jak ktoś wie jaki zawód Paula wykonywała to nie ma powodu żeby w to nie wierzyć, w końcu dla niej żadna różnica jedna wymemłana gała w tą czy tamtą :D



Blog ShowUp.tv
แมวตัวผู้


Spikel20 pisze:Czy ja bym tobie tego życzył idz przestan trzeba sie dwa razy zastanowić nad tym co sie pisze. I konsekwencje twoich czynów zabrać na krate. Zawsze masz przecież kocurka Wiec niedramatyzuj :D


Blog ShowUp.tv

Nie no nie spodziewałem się że mój żarcik zostanie źle odebrany.Ale mam nauczkę że nie zawsze warto żartować bo nie wiemy tak na prawdę kto jest po drugiej stronie i może nieopacznie interpretować wpisy
PS. Spilel20 więcej luzu i humoru :dance3:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Czy ja bym tobie tego życzył idz przestan trzeba sie dwa razy zastanowić nad tym co sie pisze. I konsekwencje twoich czynów zabrać na krate. Zawsze masz przecież kocurka Wiec niedramatyzuj :D

Blog ShowUp.tv

Nie no nie spodziewałem się że mój żarcik zostanie źle odebrany.Ale mam nauczkę że nie zawsze warto żartować bo nie wiemy tak na prawdę kto jest po drugiej stronie i może nieopacznie interpretować wpisy
PS. Spilel20 więcej luzu i humoru :dance3:


A może to Twoje legendarne poczucie humoru jest gówno warte i nikt Cię nie rozumie.
แมวตัวผู้


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha i 32 gości